Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
18 лютого 2022 року, п'ятниця  №6 (5430) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    
images
images
images
images
Iнтернет-конференцiї
images 07/12/2011
images
images
images

Силантьєв Денис Олегович


Президент Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання
images
- Заслужений мастер спорту України;
- Перший чемпіон в незалежній Україні з плавання;
- Чемпіон світу та Європи з плавання;
- Володар Кубку світу з плавання в номінації "батерфляй";
- Срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї;
- Встановив 37 рекордів України, один з них і досі не побитий;
- Нагороджений орденом "За заслуги" ІІ та ІІІ ступеня;
- Кандидат педагогічних наук, десертація на тему: "Реабілітація слабозрячих дітей засобами плавання".


анонім: 12:12:56
Чи вважаєте Ви, що основну перемогу в житті вже отримали? Чи є ще якась заповітна мрія, досягнувши якої Ви зрозумієте, що це і є найвища нагорода, достойна п’єдесталу?

Так, я отримав свою перемогу, а найбільша перемога – це моя дружина Інна.
На сьогоднішній день 2 % людей займається спортом, моя мрія довести їх кількість до 20%.

Олена: 12:14:39
Доброго дня, Денисе. Скажіть, будь ласка, з якого віку дітей можна віддавати на заняття плаванням?

З 6 років

анонім: 12:16:09
Скажіть будь ласка, у Вас громадська організація, чи важко її розвивати та чи підтримує держава усі Ваші починання?

Так, складно вести суспільну і соціальну роботу на сьогоднішній день у нашій країні! Та держава підтримує проект мого фонду.

Олена: 12:17:29
Денисе, чи не було у вас бажання покинути спорт і зайнятися чимось іншим?

Ні, не було, тому що я 25 років віддав спорту і вважаю себе професіоналом в цьому питанні, а якщо займатися чимось іншим, на це потрібно ще витратити багато часу, тобто зайнятися або бізнесом, або увійти ще в якісь сфери. Потрібно бути професіоналом і мати досвід, так як у мене досвіду немає, я займаюся тим, на чому я добре розуміюсь

Олена: 12:18:32
Денисе, Ви вірите у народні прикмети? Чи є у вас якийсь талісман, який приносить Вам щастя?

У прикмети я не вірю, але у мене є один талісман, який приносить мені щастя, – це моя сім’я, моя дружина

Равлик Дощовий: 12:19:10
Добрий день, Денисе!
Скажіть, будь ласка, які перспективи чекають молодого спортсмена в Україні, якщо він обрав плавання основним видом своєї діяльності та заробітку?

Плавання – це не той вид спорту, де можна заробити гроші у нашій країні, це не комерційний вид спорту, тому плаванням на сьогоднішній день вигідно займатися для свого здоров’я, щоб загартовуватися, мати хорошу фігуру.

Irusj: 12:21:19
Денисе, який на сьогодні стан з басейнами в Україні? І чи є реальні можливості для наших дітей з небагатих сімей тренуватися і розвиватися до рівня чемпіонів світу?

Скажу, що у нас басейнів менше, ніж потрібно. Наприклад, в наший країні 450 басейнів, але їх в 11 разів менше. Їх повинно бути 4 тисячі як мінімум. Є певні стандарти (будівельні), що на 1000 чоловік повинно припадати 48 квадратних метрів води, ось такі вимоги!
Можливості потрібно створювати, на сьогоднішній день їх немає, і як говорив мій тренер: «Герої не ростуть у хліву, для них потрібно створювати умови».

Magic: 12:21:46
Ви вірите в чари? Якби у Вас була чарівна паличка, які б три бажання Ви хотіли виконати?

Я не вірю в чари

Експерт: 12:22:08
Денис, хто для Вас головний авторитет у житті і до чиєї думки Ви завжди прислухаєтеся?

На сьогоднішній день авторитетом в моєму житті є моя дружина Інна – це мій друг, мій помічник, моя дружина – моє все!

Шумахер: 12:22:31
Якої марки у Вас автомобіль? І яка марка Ваша найулюбленіша?

У мене на сьогоднішній день «Субару», і в принципі мені подобаються японські автомобілі

Янина: 12:22:52
Чи підтримуєте Ви форму і яким чином?

Прагну форму підтримувати, щодня або через день ходити плавати або в зал!

Ваня: 12:23:16
Який Ваш найулюбленіший стиль плавання і який стиль Ви вважаєте найскладнішим?

Мій найулюбленіший – той, яким я вигравав на змаганнях, це батерфляй, а складний він же - це найскладніший стиль плавання

ПатриотВася: 12:23:55
Денис, в якій країні Ви б хотіли жити і чому? Що для Вас означає слово "патріот"?

У мене були можливості виїхати з нашої країни, але я цього не зробив, тому що я хочу жити в Україні! Патріот – це людина, яка любить свою країну, робить все для того, щоб в цій країні краще і цікавіше почало жити!

ЮЯ: 12:25:05
Денис, зараз пішла нова тенденція приходу спортсменів в політику. У Вас є якісь плани із цього приводу? І взагалі, Ви цікавитеся політикою?

Знаєте, як коли сказав або Сталін, або Черчілль: «Якщо ти не займешся політикою, то політика займеться тобою». Я цікавлюся політикою, читаю газети, дивлюся деякі передачі і ви знаєте, я думаю, повинні спортсмени йти в політику, але тільки ті спортсмени, які відчувають в собі сили! Можу привести простий приклад, що в Росії багато спортсменів, які представляють спорт в Державній Думі, і там видно, наскільки це ефективно. Почали гроші виділятися на спорт, і спорт почав розвиватися в Росії, тому якщо в Україні буде така ж тенденція – спортсмени активно братимуть участь в політичному житті нашої країни, то і спорту буде легко!

Рекордсмен: 12:26:09
Яким рекордом Ви найбільше пишаєтеся? І що Ви вважаєте найважливішим в житті людини?

Якщо мова йде про спорт, то тут один рекорд – це рекорд України, який я поставив, тобто я поставив близько 37 рекордів України і ні один з моїх рекордів на 200 метрів не побитий!
Людина зробила в своєму житті так, щоб її пам'ятали, що б пам'ять про неї залишилася на довгий час; те, що від нас залишається – це пам'ять

Небайдужий: 12:27:41
Панове Денис, чому заразом ми майже не бачимо наших спортсменів на п'єдесталах пошани? Куди поділася талановита молодь, адже з часів Олега Лисогора, Дениса Силантьева, Яни Клочкової ми не спостерігали дійсно визначних постатей? Чи варто говорити про кризу розвитку плавання і чи є якийсь вихід із цієї ситуації?спостерігали дійсно визначних постатей? Чи варто говорити про кризу розвитку плавання і чи є якийсь вихід із цієї ситуації?

Чому, я б так не сказав. Якщо мова йде про плавання, де зараз затишшя, я сподіваюсь, це затишшя перед бурею. А взагалі в спорті є дуже хороші приклади виступу наших спортсменів, цього року просто про це мало говорять, просто вони приїхали з чемпіонату світу, вони виграли командою титул чемпіонів світу, побили всі можливі рекорди, до цього 27 років рекорд тримали кубинці, наші українці побили цей рекорд!
Ми маємо наслідок того, що плавання ніяк не розвивалося, трималося тільки на тому, що нам дісталося після Радянського союзу. Зараз ніхто цим питанням не займається, тому ми маємо ось такий спад. Я думаю, через певний час все піде по спіралі, через декілька років ми отримаємо все-таки спортсменів, які гідно представлятимуть нашу країну

Талантливый: 12:30:29
Денис, розкажіть про Ваш фонд. Як Ви допомагаєте талановитій молоді? З якими проблемами Ви стикаєтеся у вашій суспільній роботі?

Мій фонд- це громадська організація, він був організований в 2008 році.
На сьогоднішній день робота мого фонду полягає в тому, що я своїми проектами (соціальними проектами), своєю суспільною діяльністю формую попит держави на продукт плавання. Тобто, щоб держава зрештою цей попит забезпечила. І я більше зараз прагну створювати умови для того, щоб плавання стало доступним для спортсменів, щоб якомога більше людей їм займалися! Один їз проектів нашого фонду – це клуб дитячого плавання, який ми створили в декількох містах України, тобто в 2010 році це було 5 міст, в 2011 році це вже було близько 10 міст. За 3 роки існування клубу його відвідали близько 9 тисяч дітей безкоштовно, і трохи менше половини цих дітей навчилися плавати, тому на рівні суспільної діяльності я роблю максимум з того, що можна зробити, щоб привернути і молодь, і ЗМІ, і місцеву владу.
Так не хочеться говорити про проблеми, але з проблемами я стикався: багато чиновників не хочуть хоч би на перших етапах підтримувати подібні проекти, вони говорять: «Денис, ти приходиш до нас зі своїм головним болем, у нас своїх проблем вистачає, у нас тут проблеми з дорогами і комунальними послугами для населення, а ти тут ще зі своїм спортом», тому мені доводиться їх переконувати і вони йдуть мені назустріч, і я їм вдячний»

Блохин_и_Ко: 12:31:43
Денис, як відомо, Ви є "Другом Євро-2012", як Вам жеребкування цього турніру? Оцініть шанси нашої команди :)) Хто, на вашу думку, виграє головний трофей?

Жеребкування я бачив, нам дісталася дуже важка група, але так ще цікавіше. Та полякам, може, буде трохи легше. В моїй спортивній кар'єрі було багато випадків, коли я виступав з дуже сильними суперниками, проте я не дивився по сторонах, так само і хлопці повинні виходити грати і не звертати увагу, не зациклюватися на тому, з ким вони грають, а просто робити свою справу!
Трофей: або Англія або Іспанія

Морячок: 12:32:23
Денис, чи багато у Вас друзів і кого Ви вважаєте найближчим. З ким із спортивних зірок Ви більше всього спілкуєтеся?

Друзів небагато, в основному друзі з інституту! Я не можу сказати, що з кимось більше, з кимось менше спілкуюся, із зірок я підтримую рівні стосунки з багатьма відомими спортсменами, і не тільки спортсменами, тому я б нікого не виділяв!

Ihtiandr: 12:34:11
Денис, я знаю, що Ви відкрили свою школу у Львові, чи плануєте Ви відкриття нової і якщо так, то в якому місті? Чи є вже якісь досягнення?

Так, я відкрив школу в Львові, я проводжу заняття з дітками один раз на тиждень у Броварах, в «Терміналі». І я працюю над тим, щоб відкрити школи ще в деяких містах.

Никалаич: 12:35:10
Розкажіть як Ви потрапили в плавання, чи пам'ятаєте своє перше тренування і де це було?

Потрапив в плавання тому, що багато хворів, лікар батькам сказав: «Щоб вашу дитину загартувати, віддайте його в спорт, краще за все – в плавання». От так я і потрапив туди! Батьки не хотіли, щоб їх дитина насамперед стала чемпіоном, а просто щоб я не хворів!
Перше тренування в басейні «Орбіта». Я пам'ятаю, що я останнім приходив і першим тікав, не любив плавання

Romashka: 12:36:11
Містер Силантьев, скажіть, ось наближаються Новорічні свята, Ви вже запланували який-небудь відпочинок на цей час, і де Ви зустрічатимете Новий рік? Розкажіть, будь ласка, в якому найбільш незвичайному місці Ви зустрічали Різдвяні свята?

Скоріше за все, Новий Рік зустрічатиму з друзями у сімейному колі. Я два незвичайні місця зустрічі Новорічних свят запам'ятав – це у літаку і один раз зустрічав у тропіках.

Артём: 12:37:22
Денис, мені часто говорять, що талант складає "левову частку" успіху спортсмена. У зв'язку з цим у мене таке питання: як би Ви оцінили у відсотковому співвідношенні такі складові успіху, як талант/працездатність/удача (в деяких випадках). Можливо, Ваш варіант? Яка риса вдачі повинна переважати в успішному спортсменові?

Талант – це ще не все, талант без працьовитості і без терпіння нічого не дасть. Я бачив багато талановитих спортсменів, які не досягли успіху в спорті, хоча могли це зробити! Риси вдачі: терпіння і працьовитість.

Христина: 12:38:13
Панове Денис, скажіть, який заплив став для Вас найпам'ятнішим і чому?

Це були Олімпійські ігри – я розумів, що у мене був один шанс виграти їх, і я віддав всі сили для того, щоб досягти результату. Мені трохи не вистачило, тому це і моє велике досягнення, і моє розчарування

Іван: 12:38:41
Денисе, ким Ви мріяли стати у дитинстві, окрім як, звичайно, Олімпійським чемпіоном?

Пожежником – рятувати людей, хотів бути лицарем, Робін Гудом. Хотів ще працювати в цирку

Микола: 12:39:07
Добрій день, Денисе. Мене цікавить таке питання: у Вас є діти? Якщо є, то чи займаються вони спортом і яким?

Дітей поки немає. Але якщо будуть, то вони займатимуться тим спортом, який самі виберуть

гліб: 12:39:58
Денисе, скажіть будь-ласка, коли Ви придбали у столиці своє перше житло і як оформили його? Цікавить дизайнерський проект. Дякую за відповідь.

Так, я купив квартиру буквально не так давно, і поки в ній ведеться невеликий ремонт! Але все ще попереду.images
images

images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211