«Кажуть, що жінки одягаються заради жінок, що їх надихає дух суперництва. Це правда. Але якщо б на світі більше не залишилося чоловіків, вони перестали б одягатися.» - КОКО ШАНЕЛЬ. Цікаво, цей вислів геніального дизайнера, Коко Шанель, стосується тільки жінок? Певне і чоловікам не байдуже, який на них одяг, як вони виглядають. Кожна людина хоче чудово виглядати - це природньо.
Історія появи і розвитку пальто простягається вже на декілька століть. Сьогодні, стильне пальто з дорогої тканини – є незамінним елементом гардеробу кожного чоловіка. Український бренд "Sun`s House" вже більше 5 років користується популярністю й повагою до якості серед чоловіків. За посиланням Sunshouse.com.ua ви знайдете елегантний, теплий одяг до свого смаку. Вдягайтесь тепло цією осінню та будьте стильними!
Найпопулярніший одяг восени-це…
Коли починається перша прохолода, мабуть, найпопулярнішим елементом гардеробу кожного стає пальто. Це прекрасний винахід людства, не менш важливий за здобутки у сфері фізики чи хімії. Слово пальто ("paletot") прийшло до нас з французької мови, (частіше самі ж французи вживають у значенні пальта слова "pardessus" або "manteau", що мають аналогічне значеня). До речі "palla" з латині - верхній одяг.
Мода крізь сторіччя
Попри таку довгу історія виникнення слова, пальто, як верхній одяг у сучасному вигляді, з’явилося наприкінці 17 сторіччя. Перші пальта-накидки були без рукавів, прямокутного крою, мали округлий виріз для голови і застібку на плечах або з спереду. Вже в 18 сторіччі почали шити пальта з рукавами, більш схожі на сучасні. Декоровані стрічками, великою кількістю квітів. Образ доповнювали капелюхом, рукавичками та іншими аксесуарами. Коли в 19 ст. з’явилася пелерина, пальту довелося поступитися своєю популярністю у світі моди, але ненадовго - в 90-ті роки воно повернулося і залишилося назавжди у серцях дизайнерів та прихильників стильного одягу.
Різні пальта мали відповідно свої імена. Вони були названі за іменами відомих діячів, митців, політиків. Найбільш популярні були пальта Ольстер, Гарібальді, Честерфільд, Помпадур, Реглан, Спенсер, Колар, Макферлейн. Існували й інші фасони: прямі ,спортивного типу, пальта ,що облягають, довгі, короткі, з хутром або нашивками. Для виготовлення пальт майстри використовували різні матеріли, зокрема, оксамит, теплі сукна, плюш, гіпюр - для комірців.