images


images
'Хрещатик'

images Київ | Транспорт | Економіка | Суспільство | Дозвілля | Події | Здоров‘я | Спорт | Технології
images
разделительная полоска
разделительная полоска

архів газети | статті | документи | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images Рiшення Київради
images Розпорядження
images Нормативно-правовi акти 
images Укази Президента України
images Постанови
images Накази
images Проекти
images Документи інших відомств

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
картинка меню вакансииВакансії
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images
images
Хрещатик у facebook Facebook
images
images
допомога учасникам АТО
images
images
images
як отримати субсидію. бланки та інструкція по заповненню
images
imagesПрограма економічного і соціального розвитку м. Киева на 2015 рік
images
imagesБюджет міста Києва на 2015 рік
images
images ОФІЦІЙНО
images
Київська міська рада оголошує пошук кандидатів у народні засідателі Святошинського районного суду міста Києва
Київська міська рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Солом’янського, Шевченківського, Оболонського, Печерського, Дарницького, Деснянського, Подільського районних судів міста Києва
images
Київська міська державна адміністрація. Офіційний веб-портал
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |   |   |   |   |   |   
images 6 липня 2011 року, середа  №95 (3920) новости в RSS-формате RSS номер газеты в PDF-формате PDF images


Розпорядження
27/07/2004

ПРАВИЛА ЗАБУДОВИ МІСТА КИЄВА (проект, V частина)
Додаток № 2 до рішення Київської міської ради
від _______ № ________

ПОРЯДОК


розміщення малих архітектурних форм для здійснення господарської діяльності


1. Порядок розміщення малих архітектурних форм для здійснення господарської діяльності (далі - Порядок) розроблений відповідно до Земельного кодексу України, Закону України “Про планування і забудову територій” та Указу Президента України від 15.07.2000 року № 906/2000 “Про заходи щодо забезпечення підтримки та дальшого розвитку підприємницької діяльності”.
З метою спрощення системи підготовки дозвільної документації для розміщення МАФ та інших тимчасових споруд суб’єктами господарської діяльності (далі - Замовники) ГО ”Центр Містобудування та архітектури” готує дозвільну документацію та вихідні дані на розміщення і проектування МАФ, зокрема відповідні містобудівні обґрунтування, паспорти, АПЗ та при потребі проектну документацію і надає їх замовнику у повному обсязі.
2. У Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
— мала архітектурна форма для здійснення господарської діяльності (далі — мала архітектурна форма, МАФ) – тимчасова споруда, яка встановлюється без улаштування заглиблених фундаментів із застосуванням конструкцій, що легко демонтуються і можуть бути передислоковані на інше місце, яка не має приміщення для покупців товарів (послуг) і може бути розміщена на земельній ділянці площею не більше 20 кв. м;
— паспорт прив’язки малої архітектурної форми (далі — паспорт) включає план прив’язки малої архітектурної форми на діючій топографо-геодезичній основі М 1:500, текстові та графічні матеріали щодо архітектурно-планувального, колористичного вирішення та інженерного забезпечення об’єкта.
3. Малими архітектурними формами для здійснення господарської діяльності є:
— функціональні огорожі, контейнери (у т. ч. для прийому вторсировини), павільйони зупинок громадського транспорту, ігрові пристрої, автомати та обладнання, торговельні автомати, фото-мольберти та торговельне та спеціалізоване обладнання, спортивно-фізкультурне обладнання, дитячі ігрові комплекси, пункти прокату (спеціального обладнання, велосипедів, лиж, моторолерів, скейтів тощо), телефонні будки та пристрої, стенди (крім рекламних), виносні вітринні установки, виносні столики, торгівельні майданчики сезонного продажу (у тому числі сезонні майданчики закладів громадського харчування), пересувні лотки, навіси, палатки, столики, візки, кіоски, автомобілі (легкові, мікроавтобуси-вагончики, обміну валют, експрес-кафе, тири, пересувні туалети, вантажні, з причепом, бочки-цистерни, автопричепи), тощо.
4. Земельні ділянки для розміщення малих архітектурних форм надаються за рішеннями районних у місті Києві рад в оренду на строк не більше 3 років.
Розміщення МАФ на земельних ділянках (частинах земельних ділянок), що перебувають у власності чи користуванні, здійснюється на підставі відповідного розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), якщо не змінюється цільове призначення земельної ділянки з дотриманням вимог законодавства.
Питання розміщення МАФ на земельних ділянках (частинах земельних ділянок), що перебувають у власності чи користуванні, у разі зміни цільового призначення цих ділянок (їх частин) вирішуються відповідно до Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб” та інших нормативно-правових актів.
5. Особи, зацікавлені в одержанні земельної ділянки для розміщення МАФ (далі - Замовники), звертаються із відповідною заявою до районної у місті Києві ради за місцезнаходженням земельної ділянки. В заяві вказується адреса, бажане місце та термін розміщення (але не більше 3 років), функціональне призначення і характеристика об’єкта (або тип припустимої для розміщення малої архітектурної форми).
До заяви додаються нотаріально, чи іншим належним чином засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію Замовника, його статуту (положення, установчого договору), довідки про включення Замовника до єдиного державного реєстру підприємств та установ України.
Фізичні особи, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, додають до заяви копію даних паспорта громадянина (документу, що його замінює), та довідки про внесення до державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційного коду).
6. Районна в м. Києві рада в особі уповноваженої профільної комісії (далі – профільна комісія районної у місті Києві ради), до компетенції якої належать питання землекористування, у 10-денний термін розглядає заяву і за наявності документів, визначених в п. 4 Порядку надсилає (або надає замовнику на руки) запити щодо можливості надання відповідної земельної ділянки до Головного управління земельних ресурсів, Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, міської СЕС та Управління охорони навколишнього природного середовища, які повинні надати свої висновки з даного питання у місячний термін.
7. Стягнення плати за підготовку та видачу висновків із земельних питань Головного управління земельних ресурсів, Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, міської СЕС та Управління охорони навколишнього природного середовища забороняється.
8. Головне управління земельних ресурсів у 5-денний термін з моменту отримання запиту профільної комісії районної у місті Києві ради, надсилає до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища ситуаційну схему з межами земельної ділянки, яка намічена під розміщення МАФ.
У висновку Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища обов’язково має міститися схема земельної ділянки для розміщення МАФ у М1:500 з нанесенням функціональних меж ділянки, а також має бути зазначено можливий термін використання вказаної земельної ділянки для розміщення МАФ.
9. У разі відсутності затвердженої містобудівної документації, яка передбачає розташування малих архітектурних форм для здійснення господарської діяльності на бажаному місці об’єктів благоустрою, визначених у п. 15.1.6 Правил, а також у разі розміщення малих архітектурних форм для здійснення господарської діяльності власниками (користувачами) земельних ділянок із зміною цільового призначення земельної ділянки або її частини Замовник зобов’язаний подати до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища містобудівне обґрунтування розміщення об’єкта.
Містобудівні обґрунтування та проектна документація розробляються ГО “Центр містобудування та архітектури” або іншими організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.
10. Після одержання позитивних висновків Головного управління земельних ресурсів, Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, міської СЕС та Управління охорони навколишнього природного середовища, профільна комісія районної у місті Києві ради готує та виносить на розгляд пленарного засідання районної у місті Києві ради рішення про надання або відмову у наданні відповідної земельної ділянки для розміщення МАФ в межах визначених Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища.
Рішення районної у місті Києві ради про відмову у наданні відповідної земельної ділянки може бути оскаржене в судовому порядку.
11. На підставі рішення районної у місті Києві ради про надання земельної ділянки в установленому порядку укладається договір оренди земельної ділянки між районною у місті Києві радою, в особі голови ради, та Замовником.
У договорі оренди земельної ділянки визначаються вимоги щодо дострокового його розірвання і звільнення земельної ділянки без будь-якої компенсації землекористувачу у випадку, якщо земельна ділянка не використовується або використовується не за цільовим призначенням.
12. Після закінчення терміну дії договору оренди, земельна ділянка може бути знову надана для розміщення малої архітектурної форми у загальному порядку.
13. Дозволи на розміщення МАФ на підставі документа, що посвідчує право землекористування, та паспорта прив’язки до місцевості видаються Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища на вулицях та площах згідно з додатком до цього Порядку на решті території – районними у місті Києві державними адміністраціями.
14. Замовник, на підставі рішення районної у місті Києві ради про надання земельної ділянки, звертається із заявою до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища.
До заяви додаються нотаріально чи іншим належним чином засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію Замовника, його статуту (положення, установчого договору), довідки про включення Замовника до єдиного державного реєстру підприємств та установ України та засвідчена належним чином копія рішення районної у місті Києві ради про надання земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми.
Фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності додають до заяви копію паспорта громадянина (документа, що його замінює) та копію свідоцтва про державну реєстрацію та засвідчену належним чином копію рішення районної у місті Києві ради про надання земельної ділянки для розміщення малої архітектурної форми.
15. Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, зважаючи на містобудівну ситуацію, визначає необхідність розроблення паспорта прив’язки малої архітектурної форми або проектної документації на розміщення малої архітектурної форми.
16. В разі необхідності розробки проектної документації на розміщення малої архітектурної форми Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища в 30-денний термін з дня звернення надає Замовнику архітектурно-планувальне завдання на розміщення малої архітектурної форми.
17. Замовник забезпечує розроблення паспорта прив’язки малої архітектурної форми або проектної документації на розміщення малої архітектурної форми підприємствами, установами, організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання цих видів робіт. Порядок та строки виконання робіт з розроблення паспорта прив’язки малої архітектурної форми або проектної документації на розміщення малої архітектурної форми визначаються умовами відповідних договорів.
18. У складі паспорта виготовляється план прив’язки малої архітектурної форми та благоустрою майданчика на діючій топографо-геодезичній основі у М 1:500, креслення планів фасадів об’єкта з кольоровим вирішенням у М 1:200, креслення вузлів підключення до інженерних мереж у М 1:100 (при потребі).
19. У разі розміщення групи малих архітектурних форм за попереднім погодженням виконавчого органу районної у місті Києві ради ( районної у місті Києві державної адміністрації), ГО “Центр містобудування та архітектури” або іншими організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання проектних робіт, виконується схема їх розміщення на топографо-геодезичній основі з прив’язкою кожного окремого об’єкта, відображенням благоустрою та інженерного забезпечення майданчика в М 1:500.
20. Паспорт прив’язки малої архітектурної форми підлягає погодженню з органами (організаціями), перелік яких визначається Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища відповідно до нормативних документів (актів). Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища погоджує паспорт прив’язки останнім, про що на першому аркуші ставиться штамп, а також про занесення даних паспорта до містобудівного кадастру.
21. Паспорт дійсний на термін дії договору оренди, але не більше двох років, після чого підлягає подовженню, якщо інше не передбачене особливими умовами на титульному листі.
22. Ведення розділу “тимчасові споруди” у містобудівному кадастрі покладається на ГО “Центр містобудування та архітектури”.
23. Питання розміщення малих архітектурних форм в межах охоронних зон інженерних мереж додатково погоджується Замовниками з їх власниками або уповноваженими ними органами (організаціями).
24. Проектна документація на розміщення малих архітектурних форм розробляється відповідно до державних будівельних норм і правил, існуючих схем розміщення малих архітектурних форм, розроблених з урахуванням безпеки руху транспорту та пішоходів, розміщення існуючої забудови та погоджується у встановленому законодавством порядку.
25. Розміщення МАФ, зблокованих із зупинками громадського транспорту, оформлюється за замовленням балансоутримувача зупинкового комплексу. Термін розміщення визначається відповідно експлуатаційним характеристикам зупинки, але не більше трьох років. Для прив’язки застосовуються типові чи індивідуальної розробки проекти, погоджені Містобудівною радою.
26. Розміщення малої архітектурної форми в натурі здійснюється Замовником після встановлення меж земельної ділянки в натурі та отримання ним зареєстрованого в Головному управлінні земельних ресурсів договору оренди і відповідно до паспорту прив’язки (проектної документації на розміщення) малої архітектурної форми, погодженого Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та іншими органами (організаціями) в установленому порядку на підставі ордеру на виконання робіт, виданого Головним управлінням контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва.
Видача Головним управлінням контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва ордеру на виконання робіт по встановленню малої архітектурної форми без відповідного штампу про занесення даних паспорту прив’язки (проектної документації) до містобудівного кадастру забороняється.
27. При зміні архітектурно-планувального вирішення малої архітектурної форми з ініціативи Замовника, він звертається до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища з письмовою заявою та відповідними пропозиціями. За результатами розгляду вносяться відповідні зміни до паспорта прив’язки (проектної документації) або надається обґрунтована відмова.
28. При зміні функціонального призначення малої архітектурної форми з ініціативи Замовника, він звертається до відповідної ради з письмовою заявою та пропозиціями.
За результатами розгляду заяви та пропозицій районна у місті Києві рада надає в установленому порядку земельну ділянку або видає Замовнику обґрунтовану відмову у письмовому вигляді.
29. Після прийняття районною в місті Києві радою рішення про надання земельної ділянки за новим цільовим призначенням Замовник забезпечує коригування та переоформлення паспорта прив’язки малої архітектурної форми або проектної документації на розміщення малої архітектурної форми.
30. Переоформлення паспорта прив’язки та подовження терміну його дії відбувається в тому ж порядку що і оформлення.
31. Погодження зміни проектних рішень відбувається відповідно до державних будівельних норм та правил.
32. Малі архітектурні форми, термін дії дозвільної документації на розміщення яких вичерпаний, які розміщені з порушенням державних будівельних норм і правил, які встановлені самовільно (без відповідних дозволів, оформленої належним чином проектної документації тощо) або з порушенням оформленої проектно-дозвільної документації, підлягають демонтажу у встановленому законодавством порядку.

ПЕРЕЛІК


ВУЛИЦЬ ТА ПЛОЩ МІСТА КИЄВА, НА ЯКИХ РОЗМІЩЕННЯ МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ РІШЕНЬ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИШосе:
1. Бориспільське
2. Набережне
3. Наддніпрянське
4. Столичне
5. Харківське
Бульвари:
1. Дружби народів
2. Лесі Українки
3. Перова
4. Тараса Шевченка
5. Чоколівський
Площі:
1. Арсенальна
2. Бессарабська
3. Ботанічна
4. Вокзальна
5. Героїв Великої Вітчизняної війни
6. Голосіївська
7. Івана Франка
8. Європейська
9. Керченська
10. Космонавтів
11. Кривоноса Петра
12. Контрактова
13. Ленінградська
14. Либідська
15. Львівська
16. Майдан Незалежності
17. Михайлівська
18. Московська
19. Одеська
20. Перемоги
21. Печерська
22. Поштова
23. Севастопольська
24. Слави
25. Солом’янська
26. Софійська
27. Театральна
28. Толстого Льва
29. Тульська
30. Лесі Українки
31. Харківська
32. Тараса Шевченка
Вулиці, узвози, провулки:
1. Андріївський узвіз
2. Академіка Туполєва
3. Академіка Заболотного
4. Архітектора Городецького
5. Артема
6. Банківська
7. Басейна
8. Бехтерівський проулок.
9. Богатирська
10 Боженка
11. Борщагівська
12. Братиславська
13. Бучми Амвросія
14. Велика Васильківська
15. Велика Житомирська
16. Виноградний провулок
17. Вишгородська
18. Володимирська
19. Володимирський узвіз
20. Воровського
21. Гарматна
22. Героїв Оборони
23. Герцена
24. Гоголівська
25. Гончара Олеся
26. Горького
27. Госпітальна
28. Грінченка Бориса
29. Грушевського Михайла
30. Дегтярівська
31. Десятинна
32. Дзержинського провулок
33. Димитрова
34. Дніпровська Набережна
35. Дорогожицька
36. Драйзера Теодора
37. Електриків
38. Електротехнічна
39. Еспланадна
40. Жилянська
41. Заньковецької
42. Златоустівська
43. Золотоворітська
44. Золотоворітський проїзд
45. Інженерний провулок
46. Інститутська
47. Ірининська
48. Кіквідзе
49. Комінтерну
50. Косіора
51. Костьольна
52. Коцюбинського Михайла
53. Коцюбинського Юрія
54. Кріпосний провулок
55. Круглоуніверситетська
56. Крутий узвіз
57. Крайня
58. Кутузова
59. Липська
60. Лисенка
61. Лютеранська
62. Мала Житомирська
63. Малопідвальна
64. Маршала Тимошенка
65. Межигірська
66. Меліоративна
67. Мельникова
68. Михайлівська
69. Мирного Панаса
70. Миропільська
71. Московська
72. Музейний провулок
73. Набережно-Лугова
74. Набережно-Хрещатицька
75. Некрасівська
76. Новокостянтинівська
77. Овруцька
78. Ольгинська
79. Орлика Пилипа
80. Паркова дорога
81. Паторжинського
82. Перовської Софії
83. Петрівська алея
84. Подільський узвіз
85. Полковника Потєхіна
86. Полярна
87. Предславинська
88. Промислова
89. Прорізна
90. Пушкінська
91. Ревуцького
92. Рейтарська
93. Рильський провулок
94. Різницька
95. Рогнідинська
96. Руденко Лариси
97. Русанівська Набережна
98. Руставелі Шота
99. Садова
100. Сагайдачного Петра
101. Саксаганського
102. Серафимовича
103. Січневого повстання
104. Смирнова-Ласточкіна
105. Софійська
106. Старовокзальна
107. Стрілецька
108. Суворова
109. Теліги Олени
110. Тельмана
111. Терещенківська
112. Тимірязєвська
113. Толстого Льва
114. Трьохсвятительська
115. Тургенєвська
116. Урицького
117. Червоногвардійська
118. Федорова Івана
119. Фізкультури
120. Франка Івана
121. Фрунзе
122. Хмельницького Богдана
123. Хорива провулок
124. Хрещатик
125. Шовковична
126. Щекавицька
127. Щорса
128. Ярославів вал
Проспекти:
1. Бажана
2. Броварський
3. Ватутіна
4. Возз’єднання
5. Юрія Гагаріна
6. Героїв Сталінграда
7. Академіка Глушкова
8. 40-річчя Жовтня
9. Космонавта Комарова
10. Маяковського
11. Мінський
12. Перемоги
13. Повітрофлотський
14. Тичини Павла
15. Червонозоряний
16. Червоних козаків

Заступник Київського міського голови — секретар Київради В. Яловий

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 316/1181 від 2 квітня 2015 року
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам — членам сімей загиблих киян — Героїв Небесної Сотні в с. Биківня у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд


Рішення Київської міської ради № 448/1313 від 21 квітня 2015 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381 «Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста»


Рішення Київської міської ради № 409/1274 від 16 квітня 2015 року
Про затвердження Комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015 — 2018 роки


Рішення Київської міської ради № 455/1319 від 14 травня 2015 року
Про оформлення земельних ділянок громадянам — членам сімей загиблих (померлих) киян — учасників антитерористичної операції


Рішення Київської міської ради № 454/1318 від 14 травня 2015 року
Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо надання допомоги киянам — учасникам антитерористичної операції та сім'ям киян, які загинули під час проведення антитерористичної операції


Розпорядження № 62 від 28 січня 2015 року
Про затвердження змін до Статуту комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київекспертиза»


Розпорядження № 103 від 12 лютого 2015 року
Про внесення змін до додатка до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 жовтня 2014 року № 1207 «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва ігрових та спортивних майданчиків»


Розпорядження № 492 від 22 травня 2015 року
Про схвалення проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28 січня 2015 року № 60/925 «Про бюджет міста Києва на 2015 рік»


images
images
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100 images: 0.0236 sec.