Сьогодні нам здається доволі звичайним бачити годинники на руках у людей, проте ще століття тому це викликало здивування. Перша Світова війна, що розпочалася у 1914 році та закінчилася у 1918, не тільки завдала значних збитків усьому людству, але й принесла з поля бою багато нового. Аероплани, військові танки, іприт… Також корисні для людства речі: наручні годинники (що спочатку були військовим обладнання), та кишенькові. Солдати, повертаючись додому, за звичкою, не знімали своїх годинників...це викликало інтерес у багатьох, тож так і почалася історія проникнення геніального винаходу у наше буденне життя.
Браслети з годинником щільно ввійшли у життя чоловіків після Першої Світової, та були й джентльмени, що почали носити їх раніше, на початку 20 століття.
«Пілотам були потрібні годинники на руках для навігації. Перші наручні годинники з’явилися ще до початку війни. Луї Картьє з кишенькового годинника зробив для свого друга пілота перший наручний годинник.»
Браслети часу
Якщо говорити про жіночі годинники, то їх носили ще до початку Першої Світової. За даними Книги рекордів Гіннеса, перший наручний годинник був створений фірмою Patek Philippe для угорської графині Коцевич у 1868 році. Після цього, протягом декількох десятків років годинники носили виключно жінки , як ювелірну прикрасу. Такий собі «браслет часу».
Півтора століття минуло з того часу, а жінки й досі у захваті від такого аксесуару. За цей час індустрія моди створила такі моделі годинників, що навіть й графині б позаздрили. Жіночі годинники в Україні (рос.: женские часы в Украине) є чи не найпопулярнішою прикрасою, що доповнює образ та підкреслює статус.Перший комерційний годинник

Це одна з найвідоміших моделей годинників у світі – їх носили Кері Грант, принцеса Діана, Джекі Кеннеді та Грейс Келлі. Творець стверджував, що на створення цїєї моделі його надихнув танк. Схоже, що цей годинник був першим в історії істинно наручним, а не переробленим з кишенькового. Простий дизайн, з непомітним переходом від корпусу до браслету, припав до душі відомим та багатим постатям.
