images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
14:00 |  Массаж во время беременности: да или нет?

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2018 Бюджет міста Києва на 2018 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Рiшення Київради
10/10/2017
Рішення Київської міської ради № 32/3039 від 14 вересня 2017 року

Про затвердження Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продуктуВідповідно до статті 2 Бюджетного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про культуру», з метою врегулювання питань, пов’язаних з фінансовою допомогою комунальним закладам культури територіальної громади міста Києва, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Порядок надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачати видатки на реалізацію Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту при формуванні бюджетних запитів на 2017 рік та наступні роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київської міської ради з питань культури та туризму.

Київський міський голова В. Кличко

Додаток до рішення Київської міської ради від 14.09.2017 року № 32/3039

Порядок
надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній
безоплатній основі комунальним закладам культури на створення
мистецького продукту

1. Цей Порядок визначає механізм та умови надання та використання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі (далі – Допомога) неприбутковим закладам культури територіальної громади міста Києва (далі - заклади культури) на створення мистецького продукту.

2. В розумінні цього Порядку мистецький продукт - це вистава, оперета, мюзикл, концерт, інший мистецький захід, що створюються закладом культури в процесі реалізації основних напрямків діяльності.

3. Допомогою є кошти з бюджету міста Києва, що надаються закладам культури у користування за договором, який не передбачає нарахування відсотків чи надання інших видів відшкодувань за користування цими коштами і є обов’язковими для повернення протягом терміну, передбаченого договором, але не більше трьох років.

4. Одержувачами Допомоги є заклади культури.
Допомога не надається закладам культури:
які мають заборгованість перед бюджетом міста Києва та/або Пенсійним фондом України за останній звітний рік;
щодо яких уповноваженими органами встановлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів за три останні роки.

5. Надання Допомоги здійснюється на конкурсних засадах та в межах коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідні цілі.
Кошти на надання Допомоги передбачаються в бюджеті міста Києва на рік, в якому буде надана Допомога, на підставі бюджетного запиту, поданого Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент культури).

6. Про початок конкурсу для надання Допомоги закладам культури (далі – конкурс) Департамент культури публікує оголошення в комунальних друкованих засобах масової інформації та/або шляхом розміщення на офіційному сайті Департаменту культури в мережі Інтернет.
В оголошенні про проведення конкурсу обов’язково зазначаються:
адреса, за якою приймаються документи, телефон для довідок;
кінцевий строк прийняття заяв та документів від закладів культури;
умови конкурсу;
дата, час і місце проведення відкритого конкурсу.

7. Для участі у конкурсі заклади культури подають у довільній формі заяву до Департаменту культури, в якій зазначається опис мистецького продукту, витрати, обумовлені створенням мистецького продукту, план отримання надходжень, з яких буде повернена надана Допомога.
До заяви додаються:
копія установчих документів;
копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на дату оголошення конкурсу;
копія довідки-підтвердження статусу податкового резидента України;
розрахунки та обґрунтування використання бюджетних коштів.

8. Зазначені у пункті 7 цього Порядку документи засвідчуються підписом керівника.

9. Заяви та документи для участі у конкурсі приймаються Департаментом культури з наступного після публікації оголошення про проведення конкурсу дня до дня, визначеного у цьому оголошенні. Заяви від закладів культури, що надійшли після закінчення строку їх подання, не приймаються та повертаються до закладу культури з відповідним повідомленням.

10. Заява та документи для участі у конкурсі перевіряються відповідальною особою Департаменту культури та реєструються в книзі реєстрації. Комплект документів, поданий не в повному обсязі, не реєструється і повертається закладу культури з відповідним повідомленням.
Заклад культури після усунення недоліків може надати повторно заяву та документи для участі у конкурсі до закінчення строку прийняття заяв та документів, зазначених в оголошенні про проведення конкурсу.

11. З метою забезпечення прозорості під час конкурсу для надання Допомоги Департамент культури утворює конкурсну Комісію та затверджує її склад.

12. Склад конкурсної Комісії не повинен бути менше ніж 7 осіб.
Організаційною формою роботи конкурсної Комісії є засідання.
Засідання конкурсної Комісії є правоможними, якщо на них присутня більшість його складу.

13. До складу конкурсної Комісії можуть входити депутати Київської міської ради (за згодою), представники структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (за погодженням з їх керівниками) та представники громадських організацій (за згодою).
Конкурсну Комісію очолює директор Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). У разі відсутності голови конкурсної Комісії, його обов’язки виконує заступник голови конкурсної Комісії.
Рішення Комісії про результати конкурсу ухвалюються голосуванням більшістю голосів від загального складу Комісії, оформлюються протоколами та підписуються головою, секретарем та всіма присутніми членами Комісії.
Копії рішень конкурсної Комісії надаються до Департаменту культури протягом 10 днів з дня засідання.
Члени конкурсної Комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

14. Конкурсна Комісія:
аналізує подані закладами культури заяви та документи щодо відповідності умовам конкурсу;
здійснює відбір закладів культури для надання Допомоги на підставі критеріїв, визначених
у п. 15 цього Порядку;
виконує інші функції відповідно до цього Порядку.

15. Критеріями відбору є:
результати основної діяльності закладу культури на території міста Києва у попередньому році;
обґрунтування необхідності витрачання коштів на створення мистецького продукту, визначеним закладом культури у заяві для участі у конкурсі;
показники фінансової ефективності, включаючи, термін окупності, коефіцієнти прибутковості мистецького продукту, визначеного закладом культури у заяві для участі у конкурсі, співвідношення витрат та очікуваного результату після отримання бюджетних коштів;
наявність детальних розрахунків та обґрунтувань для кожного мистецького продукту, визначеного закладом культури у заяві для участі у конкурсі;
інноваційність методів та форм роботи закладів культури;
наявність кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності закладу культури.

16. Розподіл бюджетних коштів для надання Допомоги закладам культури здійснюється на підставі наказу директора Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за результатами конкурсу, проведеного конкурсною Комісією, в межах бюджетних асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідний рік на відповідні цілі.

17. Надання Допомоги здійснюється Департаментом культури на підставі договорів про надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі, укладених з переможцями конкурсу, проведеного відповідно до цього Порядку.
Істотними умовами договору є предмет і мета договору, порядок виготовлення та/або прокату мистецького продукту закладом культури, періодичність, розмір та строки повернення коштів до бюджету міста Києва, відповідальність сторін договору, строк договору.
Умови договору про надання фінансової допомоги з бюджету м. Києва на поворотній безоплатній основі не можуть відрізнятись від умов, зазначених у заяві закладу культури для участі у конкурсі.
Не допускається спрямування Допомоги на інші цілі, не визначені у договорі.

18. Заклади культури щомісячно звітують перед Департаментом культури про використання коштів, отриманих на підставі договору про надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі, та про отримання коштів від основної діяльності, за рахунок яких буде повернуто надану Допомогу та які були зазначені у заяві для участі у конкурсі.

19. Взяти до відома, що відповідальність за нецільове використання коштів Допомоги у повному обсязі несе керівник закладу культури, якому надана така Допомога, згідно з законодавством України.

20. Допомога повертається до бюджету міста Києва в повному обсязі закладами культури після першого прокату (прем’єрного показу) мистецького продукту, для створення якого була надана Допомога, та не пізніше закінчення строку, на який була надана Допомога, відповідно до умов договору про надання фінансової допомоги з бюджету м. Києва на поворотній безоплатній основі.
Днем повернення вважається дата перерахування закладом культури коштів до бюджету м. Києва.

21. У випадку неповернення закладом культури отриманої Допомоги до закінчення терміну, визначеного у договорі про надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі, заклад культури несе відповідальність на умовах, передбачених цим договором.

Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1707 від 29 грудня 2017 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 жовтня 2017 року № 1313 «Про тимчасове обмеження на прийом і розгляд заяв про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті Києві»


Розпорядження № 1601 від 12 грудня 2017 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ ТА ЖИТЛОВОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ «НОВОСЕРВІС»


Розпорядження № 1585 від 7 грудня 2017 року
Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Олександрівська клінічна лікарня м. Києва


Розпорядження № 1665 від 26 листопада 2017 року
Про видачу ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МІДГАРД» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти


Розпорядження № 1499 від 27 листопада 2017 року
Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Публічному акціонерному Товариству «Київський радіозавод»


Розпорядження № 1514 від 29 листопада 2017 року
Про видачу ліцензії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 1549 від 5 грудня 2017 року
Про видачу ліцензії МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «В П К»


Розпорядження № 1468 від 21 листопада 2017 року
Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


Розпорядження № 1513 від 29 листопада 2017 року
Про проведення загальноміських новорічних та різдвяних заходів у місті Києві


Розпорядження № 1445 від 15 листопада 2017 року
Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Київський міський клінічний ендокринологічний центрimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0193 sec