images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2017 Бюджет міста Києва на 2017 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Нормативно-правовi акти 
20/03/2002
Наказ Головного управління охорони здоров’я № 160 від 20 березня 2002 року

Про затвердження Інструкції про надання психіатричної допомоги дітям до 18 роківНа виконання статті 5 Закону України “Про психіатричну допомогу” від 22.02.00, з урахуванням розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.10.99 № 1704 “Про реорганізацію медичної допомоги дітям до досягнення 18 років” та згідно пункту 3 “Положення про Головне управління охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації”, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26.02.01 № 331, з метою забезпечення державної та регіональної політики в галузі охорони здоров’я, зокрема у системі психіатричної служби міста, —

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Інструкцію про організацію надання психіатричної допомоги дітям до 18 років у новій редакції (додається).
2. Скасувати пункт 3 наказу ГУОЗ від 26.11.2001 № 563 “Про території обслуговування психоневрологічних диспансерів (диспансерних відділень)” та додаток до наказу — “Інструкція про організацію надання психіатричної допомоги дітям до 18 років”.

В. о. начальника відділу охорони психічного здоров’я ГУОЗ В. Загородній

ІНСТРУКЦІЯ


про організацію надання амбулаторної психіатричної допомоги дітям


1. Загальні положення
1.1. Амбулаторна психіатрична допомога дітям організується по дільничному територіальному принципу відповідно до системи єдиного медичного обслуговування дітей від 0 до 18 років за місцем проживання батьків чи опікунів.
1.2. Надання амбулаторної психіатричної допомоги дітям в м. Києві здійснюється психіатричними закладами охорони здоров’я, підпорядкованими ГУОЗ, у відповідності з метою та предметом їх діяльності, встановлених статутами або положеннями про заклад, а також цією Інструкцією.
1.3. При наданні амбулаторної психіатричної допомоги дітям психіатричні заклади ГУОЗ та їх спеціалізовані дитячі підрозділи (відділення, кабінети) співпрацюють та взаємодіють з психіатричними службами інших відомств, а також з органами, службами, установами, закладами, організаціями, які причетні до освіти, працевлаштування, обслуговування та надання іншої соціальної допомоги психічно хворим дітям.
1.4. Організаційно-методичну допомогу щодо організації діяльності психіатричних закладів та інших лікувально-профілактичних закладів і служб міста з надання психіатричної допомоги дітям здійснює організаційно-методичне консультативне відділення по обслуговуванню дитячого населення Київської міської психоневрологічної лікарні № 2 (ОМКВ). ОМКВ вивчає стан надання психіатричної допомоги дітям, розробляє пропозиції щодо охорони психічного здоров’я дітей, проекти нормативних документів, які сприяють розвитку спеціалізованих дитячих служб та закладів психіатричного профілю, інтенсифікації і модернізації лікувально-діагностичного процесу, впровадженню соціально-реабілітаційних програм.
2. Психіатричні заклади, що надають амбулаторну психіатричну допомогу дитячому населенню
2.1. Амбулаторну психіатричну допомогу дитячому населенню надають дитячі психіатричні кабінети нижчеперелічених психіатричних закладів (відділення) на наступних територіях міста:
2.1.1. Київський центральний міський психоневрологічний диспансер “Центр психічного здоров’я” — мешканцям Солом’янського району;
2.1.2. Київський міський психоневрологічний диспансер № 1 — мешканцям Святошинського та Шевченківського районів;
2.1.3. Київський міський психоневрологічний диспансер № 2 — мешканцям Печерського та Голосіївського районів;
2.1.4. Київський міський психоневрологічний диспансер № 3 — мешканцям Подільського та Оболонського районів;
2.1.5. психоневрологічне диспансерне відділення Київської міської психоневрологічної лікарні № 2 — мешканцям Дніпровського, Дарницького та Деснянського районів.
2.2. Амбулаторну психіатричну допомогу студентам віком до 18 років учбових закладів всіх рівнів акредитації надає психоневрологічне відділення Київської міської студентської поліклініки, а також вирішує питання експертизи психічного стану особи, передбачені відповідними нормативними актами щодо професійної підготовки.
2.3. Невідкладну психіатричну допомогу психічно хворим дітям до 18 років на догоспітальному етапі надають спеціалізовані психіатричні бригади відділення швидкої психіатричної допомоги Київського центрального міського психоневрологічного диспансеру “Центр психічного здоров’я” — на території всього міста.
3. Завдання та функції психіатричних закладів з обслуговування дитячого населення
3.1. Завданнями психіатричних закладів з надання амбулаторної психіатричної допомоги дітям є:
3.1.1. організація та здійснення психіатричної допомоги і проведення експертизи психічного стану дітей на підставах та в порядку, передбаченими законодавством України;
3.1.2. підготовка, підвищення кваліфікації та атестація медичних кадрів: лікарів, медичних сестер, а також інших фахівців, які надають психіатричну допомогу дитячому населенню;
3.1.3. забезпечення гуманізації психіатричної допомоги, підтримка та захист прав і законних інтересів дітей з психічними розладами, як в галузі охорони здоров’я, так і в інших сферах життя;
3.1.4. сприяння науковій, дослідницькій, педагогічній, виробничій, інформаційній діяльності щодо організації психіатричної допомоги дітям, обстеження, лікування та медико-соціальної реабілітації психічно хворих дітей.
3.2. Для виконання завдань з надання психіатричної допомоги дітям психіатричні заклади забезпечують:
3.2.1. створення дитячих психіатричних кабінетів і укомплектування їх відповідним штатом дитячих лікарів-психіатрів та іншим медичним персоналом відповідно з нормативами;
3.2.2. своєчасне, якісне та кваліфіковане надання дитячому населенню консультативно-діагностичної допомоги на амбулаторному прийомі, а також вдома, забезпечення хворим дітям якісного диспансерного спостереження та лікування в амбулаторних умовах;
3.2.3. організація, при наявності законних підстав, своєчасної госпіталізації психічно хворих дітей для стаціонарного обстеження, лікування та реабілітації з приводу психічних та супутніх захворювань;
3.2.4. надання невідкладної психіатричної допомоги хворим дітям на догоспітальному етапі при гострих та раптових захворюваннях, травмах, отруєннях та інших нещасних випадках;
3.2.5. надання дитячому населенню психолого-психотерапевтичної допомоги в кризових станах, а також іншої допомоги з ліцензованих видів медичної, консультативної, лікувальної та профілактичної діяльності, що не заборонена законодавством України.
4. Дитячий психіатричний кабінет, функції дитячого лікаря-психіатра
4.1. Безпосередньо амбулаторну психіатричну допомогу дитячому населенню на території обслуговування надають спеціалізовані психіатричні кабінети, які очолюються дитячим дільничним лікарем-психіатром.
4.2. Кабінет дитячого дільничного психіатра організується на базі дитячих районних поліклінік, як функціональний підрозділ територіального психоневрологічного диспансеру (відділення).
4.3. Дільничний дитячий психіатр на території свого обслуговування у встановленому законодавством порядку проводить психіатричні огляди дітей, надає консультативну допомогу, призначає лікування та забезпечує відповідний консультативний та диспансерний нагляд, у тому числі, при необхідності, вдома, а також виконує такі обов’язкові функції:
4.3.1. готує документацію для встановлення інвалідності до 16 років та після досягнення дитиною 16-річного віку;
4.3.2. проводить медичні огляди та оформлює необхідну медичну документацію для первинної постановки юнаків на військовий облік та підготовки до призову на військову службу відповідно до наказу Міністерства оборони № 2 від 04.01.94 р. “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд у Збройних силах України”, зареєстрованого Мінюстом України 29.07.94 р. за № 177/386;
4.3.3. здійснює санітарно-просвітницьку роботу серед батьків, дітей, медичних працівників дитячих поліклінік;
4.3.4. веде затверджені облікові та звітні статистичні форми на дітей до 18 років;
4.3.5. підтримує зв’язок з комісією у справах неповнолітніх та опікунською радою райдержадміністрації для вирішення соціальних та правових питань дітей.
5. Консультативна психіатрична допомога дітям та вирішення медико-соціальних питань
5.1. Консультативну психіатричну допомогу дитячому населенню міста при самозверненні пацієнтів та за направленням інших психіатричних закладів, а також проведення міських психіатричних лікарських комісій здійснює ОМКВ Київської міської психоневрологічної лікарні № 2.
5.2. ОМКВ Київської міської психоневрологічної лікарні № 2 на території всього міста комісійно вирішує питання:
5.2.1. винесення висновків щодо визнання дитини інвалідом внаслідок психічного захворювання;
5.2.2. винесення висновків про психічний стан дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС;
5.2.3. розгляду конфліктних та складних випадків експертизи психічного стану дітей, а також питань діагностики та лікування, за поданням інших психіатричних закладів або за доручення ГУОЗ з винесенням висновків та рекомендацій.

Начальник відділу охорони психічного здоров’я ГУОЗ Ю.Юдін

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Розпорядження № 1070 від 31 серпня 2017 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОЛЕГІУМ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти


Розпорядження № 854 від 17 липня 2017 року
Про видачу ліцензій ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕНТ СОФІЯ ПРОПЕРТІ МЕНЕДЖМЕНТ»


Розпорядження № 840 від 14 липня 2017 року
Про видачу ліцензій ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Л-КВАРТАЛ СЕРВІС»


Розпорядження № 898 від 26 липня 2017 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДУ «НАВЧАЛЬНО–ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЄНОТ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти


Розпорядження № 899 від 26 липня 2017 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДУ «НАВЧАЛЬН0–ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЄНОТ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти


Розпорядження № 914 від 28 липня 2017 року
Про видачу ліцензій ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»


Розпорядження № 945 від 8 серпня 2017 року
Про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ ЩАСТЯ «ЛІПКІДЗ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти


Розпорядження № 1144 від 14 вересня 2017 року
Про видачу ліцензій КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА»images
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0206 sec