images


images
'Хрещатик'

images | | | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
21:46 |  Чоловіки вибирають передмістя, жінки - столицю
20:57 |  Комфортний офіс
10:00 |  Правосуддя онлайн-швидко та зручно

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
картинка меню вакансииВакансії
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет міста Києва на 2016 рік
Програма економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік

images ОФІЦІЙНО
images
Отримання пільг і субсидій
Допомога учасникам АТО та членам сімей загиблих під час АТО
Громадські обговорення щодо перейменування вулиць столиці
Містобудівний кадастр
Комунальні підприємства
Територiальнi підрозділи центральних органів виконавчої влади
Запис дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва
images
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Нормативно-правовi акти 
21/04/2004
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 665 від 21 квітня 2004 року

Про організаційні заходи щодо функціонування системи закупівель товарів, робіт і послуг на території міста Києва за рахунок коштів місцевих бюджетівЗ метою забезпечення виконання Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель”, відповідно до наказів Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від № 189 “Про делегування окремих функцій щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів”, від 26 грудня 2000 року № 280 “Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти”, від 7 грудня 2000 року № 268 “Про порядок погодження Міністерством економіки України застосування замовниками окремих процедур державних закупівель”:

1. Покласти на Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконання окремих функцій щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів.
2. Встановити, що постійно діючі тендерні комітети для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів створюються в головних управліннях, управліннях, відділах Київської міської державної адміністрації та в управліннях, відділах районних у м. Києві державних адміністрацій (далі — головні розпорядники бюджетних коштів), а також в організаціях-розпорядниках коштів нижчого рівня та в організаціях-одержувачах коштів місцевих бюджетів за погодженням з організацією вищого рівня.
3. Забезпечити створення тендерних комітетів відповідно до вимог Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 26.12.2000 № 280, враховуючи, що з 1 липня 2004 року на посади секретарів тендерних комітетів можуть бути призначені лише особи, які пройшли відповідне навчання та мають сертифікат встановленого Мінекономіки зразка.
4. Тендерним комітетам головних розпорядників бюджетних коштів:
4.1. Після затвердження бюджету м. Києва та районних у м. Києві бюджетів забезпечити складання та затвердження річного плану закупівель товарів, робіт і послуг з урахуванням потреб організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій — одержувачів коштів місцевих бюджетів і подання його для узагальнення до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щорічно до 1 березня.
4.2. Подавати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартальний звіт про проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за формою державної статистичної звітності № 1-торги (тендери) “Звіт про проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт, послуг за державні кошти”, затвердженою наказом Держкомстату України від 05.11.2003 № 383, до 3 числа місяця, наступного за звітним періодом, разом з відповідною аналітичною запискою з урахуванням проведення торгів (тендерів) організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій-одержувачів коштів місцевих бюджетів.
5. Тендерним комітетам головних розпорядників бюджетних коштів, організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій — одержувачів коштів місцевих бюджетів:
5.1. Визначати процедуру закупівлі виходячи з річної потреби на товари, роботи і послуги без права поділу закупівлі на частини з метою уникнення проведення торгів (тендера).
5.2. У разі проведення закупівель, де передбачається участь у процедурі закупівлі іноземних виконавців та оплата за контрактом може здійснюватись за кошти в іноземній валюті, тендерну документацію погоджувати з управлінням зовнішньоекономічних зв’язків Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5.3. Договори про закупівлю укладати тільки у письмовій формі та у відповідності до вимог Цивільного кодексу України.
5.4. Постійно вживати відповідних заходів з охорони прав інтелектуальної власності стосовно використання тендерної документації та методики оцінки тендерних пропозицій, які зареєстровані Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України в установленому законодавством України порядку.
6. Тендерні комітети організацій-одержувачів коштів місцевих бюджетів здійснюють організаційно-правові дії по закупівлях, пов’язаних виключно з їх поточною діяльністю, з обов’язковим включенням до складу тендерного комітету представника від організації — головного розпорядника бюджетних коштів.
7. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та затвердити в установленому порядку план проведення тематичних перевірок щодо дотримання замовниками законодавства України у сфері державних закупівель.
8. Затвердити Порядок розгляду документів, поданих замовником до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для здійснення процедури погодження окремих процедур державних закупівель, що додається.
9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29.12.2002 № 2345 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель товарів, робіт і послуг на території м. Києва за рахунок коштів місцевих бюджетів”.
10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації — начальника Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Борисова В. Д.

Виконуючий обов’язки голови І. Фоменко

Затверджено розпорядженням
Київської міської державної адміністрації
від 21 квітня 2004 року № 665

Порядок розгляду документів, поданих замовником Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для здійснення процедури погодження окремих процедур закупівель


Погодження окремих процедур закупівель здійснюється відповідно до Порядку погодження Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України застосування замовниками окремих процедур державних закупівель, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 07.12.2000 № 268 із змінами та доповненнями.
Головні управління та управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зазначені нижче, у межах своєї компетенції протягом п’яти робочих днів здійснюють розгляд документів, поданих замовниками для погодження відповідної процедури закупівлі з таких питань:
Управління зовнішньоекономічних зв’язків Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (у разі погодження процедури закупівлі в одного учасника) у межах своєї компетенції розглядає:
— пакет документів, поданий замовником для погодження відповідної процедури закупівлі, на предмет відповідності умов платежів проекту контракту вимогам законодавства та наявності (відсутності) обмежень у суб’єкта господарської діяльності і його контрагента на здійснення зовнішньоекономічної діяльності, передбачених статтею 37 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”, та інших порушень у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
— документи на предмет відповідності цінових умов здійснення закупівель існуючій кон’юнктурі на зовнішніх ринках.
Головне управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (у разі погодження процедури закупівлі в одного учасника) в межах своєї компетенції розглядає:
— відповідність з ціновими реаліями орієнтовно розрахованої вартості товарів (робіт, послуг), що будуть закуповуватись;
— порядок розрахунку ціни тендерної пропозиції.
Якщо в поданих до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документах виявляється інформація щодо цін, достовірність якої не може бути перевірена відповідальними фахівцями, то замовник повинен додатково надати експертні висновки спеціалізованих експертних організацій.
Управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організовує та координує роботу зазначених вище головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) щодо опрацювання документів, поданих для здійснення процедури погодження, оформляє лист погодження процедури закупівлі або готує мотивовану відмову його видачі.
До проведення експертизи документів, у разі потреби, можуть залучатися інші структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), не зазначені в цьому переліку. При цьому загальний термін розгляду документів у зазначених підрозділах не повинен перевищувати п’яти робочих днів.
Висновки відповідних підрозділів, на розгляд яких надавалися документи щодо погодження окремих процедур закупівель, заносяться до Картки розгляду документів, поданих замовником до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для погодження процедури закупівлі (додається).
У разі непогодження окремої процедури закупівлі підрозділ, що здійснює розгляд відповідних документів, письмово повідомляє про це управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з викладенням підстав, через які замовнику відмовлено у погодженні.
Загальний термін розгляду Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поданих документів не може перевищувати 30 календарних днів.
У разі обґрунтованої потреби термін розгляду головними управліннями та управліннями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документації, що подається для здійснення погодження процедур закупівлі, може бути змінено в межах загального терміну розгляду, відповідно до цього Порядку.
При цьому підрозділ, що здійснює розгляд документів, повинен повідомити управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про неможливість розгляду документів у встановлений термін з викладенням обгрунтування щодо збільшення терміну розгляду документів.

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 59/1063 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Жиліній Вірі Йосипівні та Семенцю Віктору Андрійовичу для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кирила Осьмака, 59 у Дарницькому районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 61/1065 від 29 вересня 2016 року
Про передачу громадянину Юдіну Сергію Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бродівському, 7-а у Голосіївському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 46/1050 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Пустовіт Ользі Миколаївні, Голубиці Андрію Миколайовичу та Колісніченко Тетяні Миколаївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Павленка, 3 у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 44/1048 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянці Карповіч Ванді Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верховинній, 55 (секція 3) у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 42/1046 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянці Бойко Олені Вікторівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Параджанова Сергія, 4 у Шевченківському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 48/1052 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Ліхнову Павлу Микитовичу, Ліхновій Марії Миколаївні, Ліхнову Валерію Павловичу, Процківу Віталію Миколайовичу, Процків Ярославі Віталіївні та Процків Софії Віталіївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Робітничій, 2-а у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 53/1057 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Буторіній Людмилі Петрівні та Бондаренку Віктору Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Садовому, 26 у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 56/1060 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Саюк Оксані Іванівні та Лук’янчикову Сергію Вікторовичу для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бишівському, 13 у Дніпровському районі м. Києваimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100 images: 0.0235 sec