images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
16:51 |  Військові нав’язали моду на годинники?
14:00 |  Массаж во время беременности: да или нет?

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2018 Бюджет міста Києва на 2018 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Нормативно-правовi акти 
21/07/2004
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1324 від 21 липня 2004 року, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 6 серпня

Про затвердження Положення про порядок залучення інвесторів до реконструкції або реставрації житлових та нежитлових будинків у місті Києві (II)Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Закону України “Про інвестиційну діяльність”, з метою проведення єдиної технічної політики при реконструкції та реставрації будинків, відновлення та збереження архітектурного вигляду старої забудови міста, вдосконалення організації роботи з реконструкції житлового і нежитлового фонду міста Києва:
8. Відповідальність інвесторів за недотримання умов конкурсу та повернення об’єктів реконструкції або реставрації до комунальної власності територіальної громади міста чи його районів
8.1. Відносини між замовником реконструкції або реставрації та інвестором регулюються чинним законодавством України та умовами інвестиційного договору.
8.2. У разі невиконання умов інвестиційного договору на реконструкцію або реставрацію житлових і нежитлових будинків та нежитлових приміщень в житловому будинку з боку інвестора (якщо він не є замовником), який забезпечує фінансування реконструкції або реставрації, останній несе відповідальність за дії, що спричинили невиконання умов інвестиційного договору внаслідок нецільового, несвоєчасного або неповного виділення та перерахування коштів, і відшкодовує замовнику реконструкції або реставрації фактично сплачену замовником підрядчику суму неустойки (пені) за порушення строків платежів за виконані роботи та збитки у частині, не покритій неустойкою (пенею), в установленому законодавством порядку.
8.3. У разі недотримання інвестором термінів виконання робіт, пов’язаних з оформленням договору оренди земельної ділянки; підготовки будівельного майданчика; розробкою, узгодженням та затвердженням передпроектної та проектно-кошторисної документації; одержанням дозволу на виконання будівельно-монтажних робіт замовник реконструкції або реставрації має право стягнути з нього неустойку в розмірі, передбачену інвестиційним договором.
8.4. За зрив передбачених розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) термінів розробки і затвердження проектно-кошторисної документації одержання в управлінні державного архітектурного-будівельного контролю та у відповідному органі охорони культурної спадщини (у випадках, передбачених чинним законодавством) дозволів на виконання будівельних робіт з реконструкції або реставрації будинків інвестиційними угодами передбачаються фінансові санкції (штрафи) до інвесторів, а саме:
8.4.1. Із житлових будинків (в тому числі нежитлових будинків, які раніше були житловими і в установленому порядку переведені у нежитлові):
інвестор перераховує через Головне управління житлового забезпечення за кожний день зриву встановлених термінів до 3 місяців — 0,1%, більше 3-х місяців — 0,2% від інвестиційної вартості об’єкта реконструкції або реставрації.
8.4.2. Із інших нежитлових будинків:
інвестор перераховує через Головне управління комунальної власності м. Києва за кожний день зриву встановлених термінів до 3 місяців — 0,1%, більше З місяців — 0,2% від від інвестиційної вартості об’єкта реконструкції або реставрації.
Штрафи сплачуються кожного наступного місяця до 15 числа.
8.5. Інвестор перераховує через Головне фінансове управління за зрив нормативного терміну завершення реконструкції або реставрації будинку:
— до трьох місяців — 5% від інвестиційної вартості об’єкта реконструкції або реставрації;
— від трьох до шести місяців —10% від інвестиційної вартості об’єкта реконструкції або реставрації;
— понад шість місяців — 25% від інвестиційної вартості об’єкта реконструкції або реставрації.
8.6. Сторони зобов’язані вживати заходи щодо:
— виконання відповідних зобов’язань інвестиційного договору на реконструкцію (реставрацію);
— подолання спільними зусиллями шляхом переговорів і врегулювання конфліктних ситуацій незалежно від того, з чиєї вини вони виникли;
— пошуку взаємоприйнятного вирішення проблем.
Призупинення робіт і розірвання інвестиційного договору є крайньою мірою розв’язання конфліктів і проблем, що виникли між сторонами. Сторона, яка приймає рішення про призупинення робіт і розірвання інвестиційного договору, зобов’язана письмово повідомити про це іншу сторону й обґрунтувати причини. Якщо таке рішення приймається у зв’язку з незадовільним виконанням зобов’язань іншою стороною, перша попередньо надає строк для усунення допущених порушень.
8.7. Замовник реконструкції або реставрації (крім випадків, коли інвестор с замовником) має право на розірвання в установленому порядку інвестиційного договору за таких обставин:
— відсутність у інвестора коштів для фінансування реконструкції або реставрації об’єкта;
— виявлення недоцільності або неможливості інвестування коштів в об’єкт: через обставини непереборної сили, за рішеннями відповідних контролюючих та інших органів;
— суттєве порушення договірних зобов’язань інвестором, що створює передумови для невиконання відповідних робіт у встановлені строки (наприклад, при несвоєчасному фінансуванні, що призвело до відставання термінів виконання робіт від запланованих графіком на 3 місяці);
— банкрутство інвестора;
— інші, передбачені інвестиційним договором поважні причини.
8.8. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання зобов’язань за інвестиційним договором, якщо воно стало наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажорних) тобто надзвичайних і невідворотних за цих умов обставин: природних стихійних явищ (землетрусу, повені тощо), дії зовнішніх об’єктивних факторів (воєнні дії, епідемія, інші події, що не підлягають розумному контролю сторін), на час дії цих обставин, якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання інвестиційного договору.
У випадку, якщо сторона, виконанню зобов’язань якої перешкоджають форс-мажорні обставини не сповістить іншу сторону про настання таких обставин у 10-денний термін, така сторона втрачає право посилатися на зазначені обставини як форс-мажорні.
8.9. Якщо форс-мажорні обставини тривають понад шість місяців, кожна зі сторін має право на розірвання інвестиційного договору без сплати штрафів і (або) неустойок, вживши всі можливі заходи для проведення взаємних розрахунків і зменшенню збитку, понесеного іншою стороною.
8.10. Про форс-мажорні обставини доводить до відома сторона, яка позбавлена можливості належним чином виконати свої зобов’язання через ці обставини.
9. Порядок передачі переможцем конкурсу своїх прав та обов’язків третій сторони
9.1. Інвестор має право залучити третю сторону для виконання зобов’язань із укладеного з замовником реконструкції або реставрації договору з оформленням окремої угоди.
9.2. Замовник реконструкції або реставрації не несе відповідальності щодо договору інвестора з третьою стороною.
10. Порядок повернення об’єктів реконструкції або реставрації до комунальної власності при невиконанні інвестором умов інвестиційного договору і відшкодування збитків територіальним громадам міста та його районів
10.1. У разі розірвання інвестиційного договору (за двосторонньою угодою або за судовим рішенням) замовник реконструкції або реставрації має пріоритетне право протягом 30 календарних днів прийняти рішення про викуп по собівартості у інвестора результатів виконаних робіт на основі документів, що підтверджують витрати інвестора, без застосування коефіцієнту інфляції та поправочних коефіцієнтів (на момент розірвання інвестиційного договору).
В цьому випадку до суми викупу не включаються:
— неодержані доходи і непрямі збитки;
— штрафи по прострочених позичках та інших невиконаних зобов’язаннях, пов’язаних з реалізацією проекту;
— внески по страхуванню ризику;
— витрати по доробці простроченої передпроектної документації;
— витрати по підготовці документації, що не відповідає функціональному призначенню об’єкта реконструкції або реставрації;
— витрати по роботах, що не є предметом дійсного інвестиційного договору;
— витрати по інших роботах, що втратили свою цінність внаслідок тривалого неосвоєння будівельного майданчика;
— витрати, понесені інвестором при участі в Конкурсі.
10.2. У випадку розбіжностей сторін з визначення суми викупу (розміру витрат, понесених інвестором на реалізацію проекту по роботах, прийнятих за актами прийому-передачі ця суперечність підлягає розгляду в судовому порядку відповідно до законодавства України.
Сума викупу повертається попередньому інвестору замовником реконструкції або реставрації за рішенням Комісії після отримання коштів від нового інвестора.
10.3. У разі розірвання інвестиційного договору (за двосторонньою угодою або за судовим рішенням) з вини інвестора об’єкт реконструкції або реставрації повертається до комунальної власності територіальної громади м. Києва чи відповідного його району, а саме:
— відповідним рішенням Київської міської ради (районної у м. Києві ради) чи іншим уповноваженим органом (особою) скасовується прийняте раніше цими органами (особами) рішення про набуття права власності інвестором на будинки або їх частини, реконструкція або реставрація яких повністю або частково здійснюється за кошти інвестора;
— одночасно зазначеним рішенням житлові або нежитлові будинки (в тому числі їх частини) приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва або відповідного його району.
10.4. Після прийняття будинків або їх частин до комунальної власності територіальної громади міста Києва або відповідного його району, в подальшому зазначені будинки (їх частини) у встановленому цим Положенням порядку включаються до переліку будинків, які підлягають реконструкції або реставрації у м. Києві.

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 1053/4060 від 21 грудня 2017 року
Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2017 році


Рішення Київської міської ради № 500/3507 від 21 листопада 2017 року
Про затвердження Концепції «КИЇВ СМАРТ СІТІ 2020»


Рішення Київської міської ради № 537/3544 від 28 листопада 2017 року
Про надання статусу парку земельній ділянці орієнтовною площею 5,0 га, розташованій між проспектом Степана Бандери, вулицею Набережно-Рибальською,


Рішення Київської міської ради № 686/3693 від 14 грудня 2017 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 вересня 2017 року № 3/3010 «Про створення комунального підприємства «Спортивний комплекс «Старт»


Рішення Київської міської ради № 555/3562 від 28 листопада 2017 року
Про врегулювання питання використання земельної ділянки площею 0,1668 га на вулиці Оболонській, 29 у Подільському районі міста Києва


Рішення Київської міської ради № 531/3538 від 28 листопада 2017 року
Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на вул. Тростянецькій, 51 – 53 у Дарницькому районі м. Києва


Розпорядження № 1707 від 29 грудня 2017 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 жовтня 2017 року № 1313 «Про тимчасове обмеження на прийом і розгляд заяв про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті Києві»


Рішення Київської міської ради № 685/3692 від 14 грудня 2017 року
Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 315 Дарницького району м. Києва»images
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0193 sec