images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
14:00 |  Массаж во время беременности: да или нет?
18:20 |  Как выйти из депрессии
18:19 |  Ставки на Лигу Европы имеют свои нюансы, их нужно знать

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2018 Бюджет міста Києва на 2018 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Нормативно-правовi акти 
16/03/2005
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 275 від 2 березня 2005 року, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 16 берез

Про затвердження змін та доповнень до Тимчасового положення про порядок надання безоплатної правової допомоги Київською міською муніципальною колегією адвокатів малозабезпеченим верствам населення міста КиєваУ зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення” від 18 вересня 2004 року № 1215 та з метою приведення у відповідність до вимог законодавства Тимчасового положення про порядок надання безоплатної правової допомоги Київською міською муніципальною колегією адвокатів малозабезпеченим верствам населення міста Києва:

Затвердити зміни та доповнення до Тимчасового положення про порядок надання безоплатної правової допомоги Київською міською муніципальною колегією адвокатів малозабезпеченим верствам населення м. Києва, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 07.08.2003 № 1463 “Про забезпечення правовою допомогою малозабезпечених верств населення м. Києва, зареєстрованим Київським міським управлінням юстиції 22.08.2003 № 59/545, виклавши його в редакції, що додається.
Голова О. Омельченко

Затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 7 серпня 2003 року № 1463 (в редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 2 березня 2005 року № 275)
Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 16 березня 2005 року за № 16/658

Тимчасове положення про порядок надання безоплатної правової допомоги Київською міською муніципальною колегією адвокатів малозабезпеченим верствам населення міста Києва


1. Загальні положення
1.1. Це положення визначає умови та порядок надання адвокатами Київської міської муніципальної колегії адвокатів (далі — Колегія) безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення м. Києва, які опинилися в складних життєвих обставинах, в стадії досудового слідства та в судах.
1.2. Надання правової допомоги здійснюється за рахунок коштів міської комплексної програми “Турбота” на 2001—2005 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.01.2001 № 161/1138.
1.3. Органи соціального захисту населення м. Києва надають направлення про звільнення громадянина від оплати правової допомоги (далі — направлення) малозабезпеченим громадянам, які зареєстровані в м. Києві, за формою, що додається.
1.4. Спільні заходи з метою реалізації розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.01.01 № 161/1138 “Про затвердження Програми зміцнення законності та боротьби зі злочинністю в м. Києві на 2001—2005 роки”, рішення Київради від 30.01.01 № 161/1138 “Про затвердження міської комплексної програми “Турбота”, Колегія та Головне управління соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі — Головне управління) здійснюють відповідно до цього Положення та договору про співпрацю, який укладається сторонами щорічно.
2. Порядок надання правової допомоги
2.1. Надання безоплатної правової допомоги адвокатами Колегії здійснюється за направленням органів соціального захисту населення м. Києва в представництвах Колегії та без направлень в представництвах органів соціального захисту населення м. Києва (умови та час прийому визначаються в договорі про співпрацю).
2.2. На підставі особистої заяви та необхідних документів, перелік яких визначається цим Положенням, органи соціального захисту населення м. Києва надають заявнику направлення про звільнення малозабезпечених громадян м. Києва від оплати правової допомоги.
2.3. Термін дії направлення — 30 календарних днів з моменту видачі.
2.4. Направлення подаються голові Колегії, який визначає відповідального адвоката.
2.5. Відповідальний адвокат приймає громадянина та реєструє прийом в спеціальному журналі обліку заявників, складає довідку-розрахунок про виконану роботу з визначенням суми, що підлягає виплаті адвокату за рахунок міського бюджету, засвідчує її своїм підписом, підписом голови Колегії і печаткою.
2.6. Безоплатна правова допомога надається працездатним особам, пенсіонерам та інвалідам, зареєстрованим в м. Києві, якщо середньомісячний сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал нижче прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.
2.7. Безоплатна правова допомога надається, як правило, один раз на рік.
2.8. Видача направлень проводиться тільки за їх прямим призначенням, тобто конкретній особі, яка належить до категорії малозабезпечених верств населення, зазначених в цьому Положенні.
2.9. Облік та видача направлень здійснюється органами соціального захисту населення м. Києва за місцем реєстрації заявника.
2.10. Направлення видається на підставі:
— паспорта;
— пенсійного посвідчення (для одержувачів пенсії);
— особистої заяви малозабезпеченої особи, її опікуна або організації, яка виконує щодо неї функції опікуна;
— довідка форма 3 з ЖЕКу про склад сім’ї;
— довідки про доходи всіх членів сім’ї, зареєстрованих на одній житловій площі, за попередній квартал;
— трудової книжки (для працездатних непрацюючих осіб);
— довідки із служби зайнятості (для працездатних непрацюючих осіб).
2.11. В разі використання направлення іншими особами, тобто не за призначенням, чергове направлення не видається протягом двох наступних років.
2.12. Місце та графік надання безоплатної юридичної допомоги громадянам визначається в договорі про співпрацю між Головним управлінням та Колегією.
2.13. У видачі направлення про звільнення малозабезпечених громадян м. Києва від оплати правової допомоги може бути відмовлено у разі, коли:
2.13.1. працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не навчаються у вищих навчальних закладах 1—4 рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням правової допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами І групи або дітьми-інвалідами віком до 16 років та особами, які досягли 80-річного віку);
2.13.2. захисник у кримінальних справах призначається у порядку, визначеному статтею 47 Кримінально-процесуального кодексу України, тобто за призначенням особи, яка провадить дізнання, слідчого, прокурора, за ухвалою суду чи постановою судді.
3. Облік малозабезпечених громадян, які потребують безкоштовної правової допомоги
3.1. Відповідальний спеціаліст органів соціального захисту населення, який визначається начальниками управлінь праці та соціального захисту населення районних у м. Києві державних адміністрацій та керівниками підвідомчих Головному управлінню установ, здійснює облік малозабезпечених громадян, яким видаються направлення для отримання безкоштовної правової допомоги.
3.2. Заява на одержання направлення реєструється в спеціальному журналі обліку заявників.
3.3. Заявник при черговому зверненні до органів соціального захисту населення м. Києва за направленням повинен подати письмову заяву, яка реєструється у встановленому порядку, а також всі необхідні документи, що зазначені в п. 2.10. цього Положення.
3.3. Установи та організації, які здійснюють видачу направлень, звітують перед Головним управлінням про кількість виданих направлень.
3.4. Головне управління відшкодовує витрати Колегії за рахунок коштів міського бюджету.
4. Порядок та умови надання безоплатної правової допомоги безпритульним громадянам міста Києва
4.1. За направленнями Будинку соціального піклування, Центру соціальної адаптації для жінок, які не мають визначеного місця проживання, Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання, безпритульним громадянам м. Києва, які на момент звернення зараховані та перебувають на утриманні в зазначених установах, безоплатна правова допомога надається на умовах та в порядку, передбачених цим Положенням. за винятком п. 2.10.
5. Обов’язки Колегії
5.1. За направленнями органів соціального захисту населення Колегія забезпечує безоплатне надання правової допомоги та захист прав і законних інтересів малозабезпечених громадян у випадках:
а) здійснення представництва малозабезпечених громадян у суді, інших державних органах, перед юридичними і фізичними особами;
б) збирання відомостей про факти, які можуть бути використані як докази в цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах, запитувати і отримувати документи або їх копії від юридичних і фізичних осіб, отримувати письмові висновки фахівців з питань, що потребують спеціальних знань, доповідати клопотання і скарги на прийомі у посадових осіб та відповідно до закону одержувати від них письмові вмотивовані відповіді;
в) ведення справ за призначенням у процесі досудового слідства і в судах;
5.2. Без направлення Колегія бере на себе виконання наступних обов’язків:
а) надання консультацій, порад та роз’яснень з правових питань, усних і письмових довідок щодо законодавства;
б) складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, надання допомоги з підготовки та правильного оформлення зазначених документів;
в) участь у розгляді клопотань і скарг на засіданнях колегіальних органів;
а також:
г) узагальнення та аналіз розгляду судових, інших справ та результатів розгляду претензій, надання Головному управлінню пропозицій з усунення виявлених недоліків в процесі співпраці;
д) надає консультації, висновки, довідки з правових питань, що виникають у діяльності Головного управління;
е) організує систематичний облік та збереження направлень Головного управління;
є) щоквартально звітує перед Головним управлінням про надану правову допомогу відповідно до направлень органів соціального захисту населення м. Києва, що підлягає виплаті за рахунок коштів міського бюджету, представляючи звіт-розрахунок;
ж) інформує Головне управління про зміни тарифів на правову допомогу.
5.3. При виконанні обов’язків, зазначених у пунктах 5.1 і 5.2 Колегія керується чинним законодавством і цим Положенням.
5.4. Для виконання обов’язків, зазначених у п. 5.1 цього Положення, голова Колегії в кожному випадку призначає адвоката.
5.5. Виконання обов’язків, зазначених у п. 5.2 цього Положення, здійснюють адвокати Колегії в представництвах органів соціального захисту населення.
6. Обов’язки Головного управління
Головне управління зобов’язується:
а) своєчасно забезпечувати Колегію всім необхідним для виконання даних їй доручень, передбачених цим Положенням, у тому числі документами, нормативними актами, що регулюють діяльність Головного управління.
б) фінансувати витрати, пов’язані з наданням безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення м. Києва, в межах, передбачених міською комплексною програмою “Турбота” на 2001—2005 роки.
7. Контрольні функції
Контроль за додержанням вимог цього Положення здійснюється Головним управлінням та Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський
Додаток не друкується. Ознайомитися з ним можна в секретаріаті Київради

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 1007/4014 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах бульвару І. Лепсе, вул. Суздальської, вул. Академіка Білецького і залізниці у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 1006/4013 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах вул. Донецької, Повітрофлотського проспекту, вул. Смілянської, вул. Фастівської та залізниці у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 1005/4012 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах проспекту Перемоги, вулиць Лагерної, Авіаконструктора Сікорського, залізничних колій, вулиць Тимофія Шамрила, Дорогожицької, Олени Теліги, Олександра Довженка


Рішення Київської міської ради № 1004/4011 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, Якіра, Сім’ї Хохлових


Рішення Київської міської ради № 1003/4010 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 679/3686 від 28 листопада 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах бульвару Перова, вулиць Сулеймана Стальського, Петра Вершигори, проспекту Генерала Ватутіна у Дніпровському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 569/3576 від 28 листопада 2017 року
Про реорганізацію окремих комунальних підприємств у сфері поховання


Рішення Київської міської ради № 567/3574 від 28 листопада 2017 року
Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києваimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0201 sec