images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2018 Бюджет міста Києва на 2018 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 6 березня 2012 року, вiвторок  №32 (4052) images


Нормативно-правовi акти 
02/03/2005
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 285 від 2 березня 2005 року, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 16 берез

Про створення міської комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробівВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 року № 508 “Про затвердження Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, наказу Державної податкової адміністрації України від 5 липня 2004 року № 374 “Про затвердження Типового положення про Комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, листа Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 22 грудня 2004 року № 11643-1-4/78 та з метою усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам та корупції:

1. Створити міську комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів і затвердити її персональний склад (додається).
2. Затвердити Положення про міську комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів (додається).
3. Покласти на Державну податкову адміністрацію України у м. Києві функції організаційного забезпечення діяльності міської комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова О. Омельченко

Положення про міську комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів


1. Загальні засади
1.1. Положення про міську комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі — Комісія) розроблено відповідно до Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2004 № 508 та Типового положення про Комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 05.07.2004 № 374.
1.3. Комісія є колегіальним органом, який розглядає питання щодо утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Рішення про утворення Комісії та затвердження її персонального складу приймається головою Київської міської державної адміністрації.
1.2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, нормативно-правовими актами, які регулюють відносини в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також цим Положенням.
2. Завдання Комісії
2.1. Основними завданнями Комісії є:
2.1.1. Прийняття рішення щодо утилізації або знищення неякісної або небезпечної продукції;
2.1.2. Участь у проведенні утилізації або знищенні продукції;
2.1.3. Ведення обліку утилізації або знищення неякісної або небезпечної продукції.
2.2. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:
2.2.1. Приймає ріщення про утилізацію або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
2.2.2. Розглядає документи, що є підставою для проведення утилізації або знищення продукції;
2.2.3. Підписує за наслідками проведення утилізації або знищення продукції відповідний акт в особі уповноваженого представника;
2.2.4. Вирішує спірні питання, які виникають під час проведення утилізації або знищення продукції.
З. Склад Комісії
3.1. До складу Комісії входять по одному представнику від Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації, територіального органу Держспоживстандарту — Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів, органу державної податкової служби, інших служб.
3.2. Комісію очолює голова Комісії. Головою Комісії є представник Київської міської ради. У складі Комісії визначається заступник голови Комісії і секретар.
3.3. Склад Комісії оновлюється не рідше одного разу на рік.
4. Організація роботи Комісії
4.1. Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться у разі необхідності, але не рідше одного разу на місяць.
4.2. Комісія є правомочною тільки за умови присутності не менш ніж двох третин її членів.
4.3. Секретар комісії формує проект порядку денного засідання Комісії. Порядок денний засідання Комісії затверджується безпосередньо на її засіданні.
5. Порядок роботи комісії
5.1. Засідання Комісії ведеться головою комісії, а за його відсутності його заступником в протокольній формі.
5.2. Для прийняття рішення про утилізацію або знищення продукції до Комісії подаються на розгляд такі документи:
5.2.1. Рішення Державної податкової адміністрації України у м. Києві або Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів або ДП “Укрметтехстандарт” про вилучення з обігу продукції.
5.2.2. Рішення власника продукції;
5.2.3. Висновок експерта про визнання неякісними або небезпечними алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
5.2.4. Товаросупровідні документи на продукцію, яка підлягає утилізації або знищенню.
5.3. Рішення про утилізацію або знищення продукції приймається колегіально, відкритим голосуванням, простою більшістю голосів. Голова голосує останнім. У випадку рівності голосів, за та проти, голос голови є вирішальним.
5.4. Рішення про утилізацію або знищення продукції складається за формою згідно з додатком 1 до цього Положення.
5.5. Державна податкова адміністрація України у м. Києві або Головне Київське міське управління у справах захисту прав споживачів, або ДП “Укрметтехстандарт” або власник цієї продукції подають зразки вилучених виробів до експертної установи для проведення експертизи, яка проводиться за рахунок сторони, що ініціює експертизу.
5.6. Подані документи реєструються секретарем Комісії в журналі обліку та формуються в окремі справи за кожним видом продукції, яка підлягає утилізації або знищенню.
5.7. Перед початком утилізації або знищення продукції Комісія проводить огляд виробів з метою перевірки відповідності наявної кількості та найменувань виробів, зазначених у рішенні про утилізацію або знищення продукції.
5.8. Утилізація або знищення продукції здійснюється підприємствами, які пройшли атестацію на виконання цих робіт та визначені на конкурсних засадах відповідно до Положення про умови і порядок проведення конкурсів для визначення підприємств, яким надаватимуться повноваження для проведення робіт із знищення або утилізації неякісних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 05.08.2004 № 177.
5.9. Про проведення утилізації або знищення продукції складається акт, що підписується відповідальними посадовими особами підприємства, що виконало ці роботи, та уповноваженим представником Комісії.
5.10. Акт складається за встановленою формою згідно з додатком 2 до цього положення.
5.11. Акт складається у трьох екземплярах, один з яких залишається на підприємстві, що проводило утилізацію або знищення продукції, другий надається замовнику, третій — Комісії.
5.12. Підприємство, яке проводило утилізацію або знищення продукції, веде облік актів утилізації або знищення продукції.
5.13. Члени Комісії зобов’язані забезпечувати конфіденційність одержаної інформації.
Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський
Додатки не друкуються. Ознайомитися з ними можна в секретаріаті Київради

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 1390/5454 від 13 вересня 2018 року
Про внесення змін до міської цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності в місті Києві «Безпечна столиця» на 2016 – 2018 роки,


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1569 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ПОЧАТКОВА ШКОЛА-ЗАКЛАД ОСВІТИ І СТУПЕНЯ «МАНДАРИНКА» (для ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) «МАНДАРИНКА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти


Рішення Київської міської ради № 1530/5594 від 27 вересня 2018 року
Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


Рішення Київської міської ради № 1528/5592 від 27 вересня 2018 року
Про використання майна територіальної громади міста Києва для розвитку послуг з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій


Рішення Київської міської ради № 1523/5587 від 27 вересня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 «Про бюджет міста Києва на 2018 рік»images
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0189 sec