images


images
'Хрещатик'

images | | | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
10:00 |  Правосуддя онлайн-швидко та зручно

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
картинка меню вакансииВакансії
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет міста Києва на 2016 рік
Програма економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік

images ОФІЦІЙНО
images
Отримання пільг і субсидій
Допомога учасникам АТО та членам сімей загиблих під час АТО
Громадські обговорення щодо перейменування вулиць столиці
Містобудівний кадастр
Комунальні підприємства
Територiальнi підрозділи центральних органів виконавчої влади
Запис дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва
images
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 7 березня 2012 року, середа  №33 (4053) images


Нормативно-правовi акти 
26/07/2001
Наказ № 338-Н від 26 липня 2001 року

Про затвердження плати на послугу пасажирам на Південно-Західній залізниціВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.97 р. № 252 п. п. 29, 30 “Про порядок обслуговування громадян залізничним транспортом”, Статуту залізниць України п.101, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.98 р. № 457
1. Затвердити плату за надання послуги для оптових відправників Експрес-передачі пасажирськими поїздами та ввести в дію з 00 годин:
1.1. Перевезення одного пакунка вагою від 1 кг до 5 кг за 1 кг 5.00 грн.
1.2. Перевезення одного пакунка вагою від 5 кг до 20 кг за 1 кг 2.50 грн.
2. Ввести в дію плату на послугу пасажирам відразу через 10 днів після реєстрації наказу в Київському Міському Управлінні юстиції України.
3. Відповідальність за виконанням вимог цього наказу покладається на заступника начальника залізниці Данилішина В. В.

В. о. начальника залізниці М. І. Луханін

Положення про сервісні центри з перевезення вантажів


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Сервісний центр з перевезення вантажів (надалі — центр) створюється згідно з наказом Укрзалізниці № 579 від 14 грудня 2000 р.
1.2. Центр у своїй діяльності керується законами України, міжнародними угодами, наказами Міністерства транспорту України, Укрзалізниці, Статутом залізниць і Правилами перевезення вантажів та цим Положенням.
1.3. Витрати, пов’язані з функціонуванням центру, відносяться на витрати залізниці по основній діяльності.
1.4. Центр уповноважений від імені залізниці укладати договори з вантажовідправниками, вантажоодержувачами та іншими юридичними, фізичними особами на всі види вантажних перевезень в межах своєї компетенції.
1.5. Центри створюються на базі товарних контор станцій з великим обсягом вантажної роботи, а також в Дирекціях з перевезення згідно наказу начальника залізниці.

2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ
2.1. Надання юридичним та фізичним особам транспортно-експедиційних послуг при перевезенні вантажів у внутрішньому і міжнародному сполученні.
2.2. Забезпечення високої якості обслуговування вантажовідправників та вантажоодержувачів. Залучення додаткових обсягів перевезень вантажів.
2.3. Вирішення поставлених клієнтом питань, що відносяться до всіх структурних підрозділів залізниці.
2.4. Забезпечення і реалізація основного принципу — “замовлення на оформлення перевезень та всіх видів супутніх послуг в одному місці”.
2.5. Надання і розвиток всіх видів додаткових послуг клієнтам.

3. ФУНКЦІЇ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Центр безпосередньо з клієнтурою і відповідними службами залізниці виконує наступні завдання та функції:
3.1. Прийом заявок від клієнтів на перевезення вантажів, погодження планів, а також надання додаткових послуг киянам.
3.2. Інформування клієнта про правила та умови перевезень вантажів, порядок оплати перевезень та додаткових послуг, про правила розрахунків з перевізником, укладання договорів та санкції при недотриманні умов договору.
3.3. Надання консультацій з усіх питань, що пов’язані з перевезенням вантажів.
3.4. Інформування клієнтів про місцезнаходження вантажу та виконання супутніх перевезенням послуг (пошук, простеження, просування вагонів і контейнерів).
3.5. Надання рекомендацій вантажовідправникам щодо вибору залізничних експедиторських та страхових організацій.
3.6. Пропозиція максимуму послуг клієнту в доступному для нього місці та швидка організація їх виконання.
3.7. Інформування клієнта про необхідність змінити умови перевезення по форс — мажорних обставинах та прийняття узгоджених рішень.
3.8. Збирання, обробка та передача в комерційну службу залізниці пропозицій про додаткові послуги, що вимагаються клієнтурою, зміну нормативних документів та технології перевізного процесу з метою прискорення виконання послуг підвищення їхньої якості.
3.9. Підготовка пропозиції та передача в комерційну службу залізниці для зняття тих обмежень в умовах перевезень, що змушують клієнта для перевезення вантажу до інших транспортних підприємств.
3.10. Погодження при необхідності з комерційною службою (М), службою перевезень (Д) та фінансово-економічною службою (НФ) умов виконання договорів, що укладаються.
3.11. Своєчасне виконання завдань і доручень комерційної служби, обов’язкове дотримання фінансової дисципліни. Своєчасне надання звітності в НФ.
3.12. Організація планових, понадпланових, позапланових перевезень, переадресування вантажів та надання рухомого складу в оренду згідно з умовами проведення експерименту на Південно-Західній залізниці щодо покращення транспортного обслуговування клієнтів.
3.13. Залучення до виконання обумовлених договорами послуг, пов’язаних з доставкою вантажу “від дверей до дверей” організацій, що виконують транспортно-експедиційне обслуговування.
3.14. Забезпечення режиму таємності та вчасне здійснення необхідних заходів щодо захисту відомостей, що містять службову чи комерційну таємницю.
3.15. Забезпечити виконання інструкції по введенню станційної комерційної звітності та типового технологічного процесу роботи товарних контор станцій ТехПД.

4. ВЗАЄМОДІЯ ЦЕНТРУ З ПІДПРИЄМСТВАМИ І СТОРОННІМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ
Центр у своїй виробничо-господарській діяльності взаємодіє:
4.1. З Технологічним центром з обробки перевізних документів (ТехПД).
4.2. З комерційною службою залізниці (М) та дирекцією залізничних перевезень.
4.3. З територіальними організаціями, вантажовідправниками, вантажоодержувачами з питань організації перевезення вантажів в межах передбачених Статутом залізниць України та Правилами перевезень.

5. ПРАВА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НАЧАЛЬНИКА ЦЕНТРУ
5.1. Центр, створений при дирекціях залізничних перевезень, очолює начальник дирекції, а на станціях — начальник станції, що призначаються на посаду і звільняються з посади встановленим порядком.
5.2. Прийом, переміщення і звільнення працівників центру здійснюється начальником центру у відповідності з трудовим законодавством і штатним розкладом.
5.3. Начальнику центру надається право надавати оперативні вказівки начальникам лінійних станцій і іншим підприємствам залізниці, які знаходяться на території станцій, прикріплених до центру, працівникам центру згідно зі Статутом Залізниць, Правилами перевезень вантажів у межах прав, що стосуються транспортного обслуговування.
5.4. Начальник здійснює керівництво центром на основі одноособового керівництва і має право:
— представляти центр за дорученням начальника залізниці по колу питань, визначених цим Положенням;
— одержувати встановленим порядком від відділів комерційної служби залізниці та комерційного відділу дирекції залізничних перевезень необхідні розрахунки і обгрунтування, пов’язані з формуванням планів перевезень вантажів, заявок і звітів про їхнє виконання, а також іншу інформацію, необхідну для здійснення своєї діяльності;
— надавати пропозиції керівництву комерційної служби залізниці з розроблення положення про матеріальне стимулювання працівників центру;
— давати вказівки, які є обов’язковими для всіх працівників центру; подавати встановлену звітність дирекціям з перевезення, керівництву комерційної служби;
— проводити роботу з питань забезпечення охорони праці, розроблення планів заходів з поліпшення умов та охороні праці працівників центру.
5.5. Начальник центру несе відповідальність за діяльність центру та належне виконання завдань, передбачених Положенням, наказами, вказівками Укрзалізниці, залізниці, комерційної служби, дирекції з перевезення, виконання норм охорони праці, дотримання вимог чинного законодавства України.

Начальник комерційної служби І. М. Книшук

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 59/1063 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Жиліній Вірі Йосипівні та Семенцю Віктору Андрійовичу для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кирила Осьмака, 59 у Дарницькому районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 61/1065 від 29 вересня 2016 року
Про передачу громадянину Юдіну Сергію Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бродівському, 7-а у Голосіївському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 46/1050 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Пустовіт Ользі Миколаївні, Голубиці Андрію Миколайовичу та Колісніченко Тетяні Миколаївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Павленка, 3 у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 44/1048 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянці Карповіч Ванді Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верховинній, 55 (секція 3) у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 42/1046 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянці Бойко Олені Вікторівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Параджанова Сергія, 4 у Шевченківському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 48/1052 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Ліхнову Павлу Микитовичу, Ліхновій Марії Миколаївні, Ліхнову Валерію Павловичу, Процківу Віталію Миколайовичу, Процків Ярославі Віталіївні та Процків Софії Віталіївні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Робітничій, 2-а у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 53/1057 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Буторіній Людмилі Петрівні та Бондаренку Віктору Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Садовому, 26 у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 56/1060 від 29 вересня 2016 року
Про приватизацію земельної ділянки громадянам Саюк Оксані Іванівні та Лук’янчикову Сергію Вікторовичу для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бишівському, 13 у Дніпровському районі м. Києваimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100 images: 0.0242 sec