images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images НОВОСТИ
новини українською новости на русском
14:00 |  Массаж во время беременности: да или нет?
18:20 |  Как выйти из депрессии
18:19 |  Ставки на Лигу Европы имеют свои нюансы, их нужно знать

новости RSS  |  все новости
полоса

images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

раделитель розцінки на рекламуРеклама
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images

Бюджет Києва 2018 Бюджет міста Києва на 2018 рік
images
фото "Картка киянина". Інформаційна сторінка
images
фото Контактний центр
міста Києва - 1551
images
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    
виходить у вівторок, середу, п‘ятницю images 7 березня 2012 року, середа  №33 (4053) images


Нормативно-правовi акти 
00/00/0000
з проведення профілактичних медичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці

Інструкція

1. Профілактичні медичні огляди працюючих м. Києва у шкідливих та небезпечних умовах праці проводяться на основі:
1.1. Закону України “Про охорону праці”;
1.2. Постанови Верховної Ради “Про порядок введення в дію Закону “Про охорону праці” № 2695-12 від 14.10.92 р.;
1.3. Постанов КМ України та наказів МОЗ України, представлених в додатку 8 даного наказу.
2. Медичні огляди працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці у м. Києві проводяться лікувально-профілактичними закладами, перелік яких визначається і затверджується наказом ГУОЗ м. Києва.
3. Керівники лікувально-профілактичних закладів, яким згідно наказу ГУОЗ м. Києва надано право на проведення медичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, визначають час їх роботи, забезпечують заходи щодо кваліфікаційної підготовки лікарів, які входять до складу комісії, несуть відповідальність за якість медичних оглядів. Усі зміни складу комісії оформляються відповідними наказами по лікувально-профілактичному закладу, у тому числі тимчасові (лікарняний, відпустка, інше).
4. До складу медичної комісії працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці входять: терапевт, невропатолог, хірург, лор-спеціаліст, окуліст, медреєстратор (секретар комісії) та три медичні сестри, а також при потребі: гінеколог, дерматолог, уролог, нарколог та інші фахівці. Головою комісії призначається лікар-профпатолог або терапевт, який пройшов спеціалізацію по профпатології. При наявності у районі декількох комісій з проведення профілактичних оглядів, наказом начальника районного управління охорони здоров’я визначається головна районна комісія, головою якої призначається штатний районний профпатолог.
5. Усі працюючі в шкідливих та небезпечних умовах праці зобов’язані пройти медичний огляд в обсязі та в строки, передбачені діючим наказом та цією Інструкцією. Питання придатності до роботи в обраній професії вирішується в кожному окремому випадку індивідуально на підставі переліку загальних і додаткових протипоказань, вказаних в наказі № 555 МОЗ СРСР від 29.09.1989 року та його додатках № 1 і 2 та підписується всіма членами комісії. У разі необхідності комісія має право направити пацієнта на додаткові обстеження та консультації в спеціалізовані лікувально-профілактичні заклади м. Києва.
У разі незгоди з висновком комісії пацієнт, має право оскаржити рішення районної комісії в Центральній медичній комісії з проведення профілактичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, яка розміщена на базі Міського центру профпатології (вул. Відпочинку, 11) і до складу якої крім всіх фахівців цієї комісії, додатково включені кваліфіковані профпатологи Міського центру профпатології.
6. Медичні комісії лікувально-профілактичних закладів та окремих МСЧ, що мають дозвіл на проведення профілактичних оглядів, ведуть медичну документацію згідно Переліку форм облікової документації (додаток № 5 до даного наказу) та 2 рази на рік звітують про результати своєї роботи перед штатним районним профпатологом — головою головної комісії району по проведенню профілактичних оглядів. Порушення у веденні документації є підставою для припинення діяльності таких медичних комісій.
7. Районні медичні комісії проводять профілактичні медичні огляди працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці тих підприємств, які розміщені на території району, незалежно від місця проживання працюючого, крім підприємств району, які мають власну МСЧ і мають дозвіл ГУОЗ на створення комісії для проведення профілактичних медичних оглядів працюючих в шкідливих та небезпечних умовах праці та робітників, які проходять медичні огляди у окремих комісіях, що працюють за відомчим принципом.
8. Для проходження медичної комісії працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці підприємства мають представити в комісію:
8.1. Списки осіб, які підлягають періодичному медичному огляду поточного року, узгоджені районною СЕС;
8.2. Договір про оплату за проведення медичного огляду та диспансерного нагляду працівників підприємства або квитанцію чи інший фінансовий документ про сплату послуг за проведення медичного огляду;
8.3. Кожний працюючий представляє паспорт чи інший документ, що засвідчує його особу.
9. Після подання документів медреєстратор комісії заносить дані про осіб, що у звернулися на медичний огляд, до банку даних ГУОЗ, що стосується працюючих у шкідливих умовах праці.
10. Медреєстратор паралельно з електронною реєстрацією заносить усі паспортні дані до Вкладного листка про періодичний медичний огляд (додаток 5 даного наказу, форма № 2) і визначає, згідно додатків № 1 та № 2 наказу № 555 МОЗ СРСР від 29.09.89 р. набір регламентованого інструментального обстеження та спеціалістів, що мають провести клінічне обстеження пацієнта. Причому, інструментальне та лабораторне обстеження пацієнта проводяться в перший день медичного огляду, а клінічний огляд спеціалістами після отримання результатів лабораторного та інструментального його обстеження.
11. Кожен лікар, який бере участь в обстеженні пацієнта, дає власний висновок, узгоджує його з іншими фахівцями комісії, підтверджує його розбірливим особистим підписом і особистою печаткою і приймає участь в остаточному обговоренні придатності обстежуваної особи до роботи в обраній професії.
12. 3аповнені Вкладні листки про проходження медичного огляду зберігаються протягом 25 років у медичній комісії лікувально-профілактичного закладу, який проводив медичний огляд.
13. Комісія з проведення медичних оглядів через штатного районного профпатолога має право запитати в СЕС району санітарно-гігієнічні характеристики умов праці обстежених працівників із групи ризику розвитку професійного захворювання.
14. Районні комісіі мають проводити достроковий та позачерговий медичний огляд працюючого у шкідливих та небезпечних умовах праці, якщо останні перенесли тяжкі захворювання, травми, а також за рішенням власника підприємства, районної СЕС чи на вимогу самого працюючого.
15. Голови всіх медичних комісій (включаючи і окремі комісії МСЧ) надсилають протягом місяця отримані результати проведеного медичного огляду у вигляді Заключного акту (додаток № 3 наказу № 45 МОЗ України від 31.03.94): штатному районному профпатологу, в районну СЕС, власнику та у профспілковий комітет підприємства. До Заключного акта додаються поіменні списки працівників, яким протипоказана робота в несприятливих умовах праці, або показане за станом здоров’я стаціонарне, амбулаторне, санаторно-курортне лікування, оздоровлення у будинках відпочинку, профілакторіях та інше.
16. Після прийняття комісією остаточного висновку (заключення) стосовно стану здоров’я окремого працюючого його дані заносяться в комп’ютерну базу даних результатів профілактичних медичних оглядів районної комісії та передаються модемом протягом тижня у вигляді формалізованої таблиці до єдиної бази даних ГУОЗ м. Києва.
17. Лікарі районних комісій несуть персональну відповідальність за якість медичного огляду працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, а також зобов’язані проводити диспансерний нагляд працюючих, що уже мають професійне захворювання та осіб групи ризику на розвиток професійного захворювання. У випадку необхідності, комісія забезпечує медичну реабілітацію виявлених хворих за рахунок коштів власника підприємства, згідно п. п. 4.1.3. та 4.2.1 наказу № 45 МОЗ України від 31.03.94. Причому, до диспансерної групи ризику комісіям слід включати; професійних хворих, яким уже встановлено професійне захворювання, працюючих у шкідливих умовах праці, які перенесли або у яких розвинулося важкі загальносоматичні захворювання, а також, працюючих, які мають професійний стаж роботи в шкідливих умовах праці більше 15 років.
18. 3а результатами медичного обстеження працюючий у шкідливих та небезпечних умовах праці має право отримати від комісії інформацію про стан свого здоров’я у вигляді медичної довідки про проходження медичного огляду (додаток 8 даного наказу), тимчасова форма якої затверджена даним наказом ГУОЗ і яка видається на вимогу працюючого, власника підприємства або інших юридичних організацій.
19. Дублікат медичної довідки про проходження медичного огляду працюючий має право отримати упродовж повного строку дії комісії і терміну, на який була видана довідка без додаткового медичного обстеження.
20. Керівники лікувально-профілактичних закладів та голови комісій, яким надано дозвіл на проведення медичних оглядів несуть персональну відповідальність за зберігання бланків медичних довідок про проходження медогляду, їх видачу та реєстрацію.
21. Відмова у створенні або припинення діяльності районної медичної комісії з проведення медичних оглядів працюючим у шкідливих та небезпечних умовах праці проводиться наказом ГУОЗ м. Києва за поданням Постійно діючої комісії ГУОЗ м. Києва з державного контролю додержання якості проведення профілактичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці у разі:
21.1. порушення у веденні медичної документації;
21.2. невідповідність матеріально-технічної бази комісії вимогам цього наказу, БНіП та санітарним нормам.
21.3. Неповне обстеження або несвоєчасне направлення для уточнення діагнозу.
22. Особливо складні та конфліктні питання, що виникли-при проведенні профілактичних медичних оглядів підлягають розгляду в Центральній медичній комісії (п. 5 цієї Інструкції). Рішення Центральної медичної комісії може бути оскаржене громадянином у Постійно діючій комісії ГУОЗ м. Києва по державному контролю додержання якості проведення профілактичних медичних оглядів або у судовому порядку.

Начальник УПМСД А. Щербина

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 1007/4014 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах бульвару І. Лепсе, вул. Суздальської, вул. Академіка Білецького і залізниці у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 1006/4013 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах вул. Донецької, Повітрофлотського проспекту, вул. Смілянської, вул. Фастівської та залізниці у Солом’янському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 1005/4012 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах проспекту Перемоги, вулиць Лагерної, Авіаконструктора Сікорського, залізничних колій, вулиць Тимофія Шамрила, Дорогожицької, Олени Теліги, Олександра Довженка


Рішення Київської міської ради № 1004/4011 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, Якіра, Сім’ї Хохлових


Рішення Київської міської ради № 1003/4010 від 20 грудня 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 679/3686 від 28 листопада 2017 року
Про затвердження детального плану території в межах бульвару Перова, вулиць Сулеймана Стальського, Петра Вершигори, проспекту Генерала Ватутіна у Дніпровському районі м. Києва


Рішення Київської міської ради № 569/3576 від 28 листопада 2017 року
Про реорганізацію окремих комунальних підприємств у сфері поховання


Рішення Київської міської ради № 567/3574 від 28 листопада 2017 року
Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києваimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100 images: 0.0193 sec