20 грудня 2013 року, п'ятниця  №188 (4395) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS  | Facebook   |  Київ | Економіка | Суспільство | Дозвілля | Авто | Здоров'я | Технології | Транспорт
images
images
 Логотип видання 'Хрещатик'
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
11:06 |  Запасні ключі спростять ваше життя
14:27 |  Газовый котел. Выбор. Установка. Эксплуатация.
18:32 |  Протеин - химический порошок или главный ресурс для организма?

новости RSS  |  все новости
полоса
images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

Державні закупівлі
Бюджет міста Києва на 2019 рік Контактний центр міста Києва - 1551
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    


Рiшення Київради
28/03/2002
Рішення № 382/1816 від 28 березня 2002 року

Про оформлення права користування земельними ділянкамиВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада


1. Оформити Посольству Великобританії в Україні, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, право довгострокової оренди на 25 років земельної ділянки площею 0,15 га для експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Редутній, 9 у Печерському районі м. Києва у зв’язку з переходом права власності на будівлі (договір купівлі-продажу від 15.08.94) за рахунок земель, зареєстрованих за землекористувачем відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.03.56 № 410 “Про висновки обміру земель в забудованих кварталах Сталінського, Залізничного, Ленінського, Молотовського, Подільського, Жовтневого, Печерського, Кагановичського районів”.
1.1. Посольству Великобританії в Україні:
1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
1.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
1.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
1.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформленая дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
1.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
1.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
2. Оформити спільному українсько-американському підприємству “АНАТОЛЬ”, за умови виконання п. 2.1 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,07 га для експлуатації та обслуговування складу готової продукції на вул. Волинській, 48/50 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 26.12.67 № 2159/а “Про відвод земельної ділянки заводу духових та ударних музичних інструментів Міністерства місцевої промисловості УРСР для переносу та реконструкції заводу”.
2.1. Спільному українсько-американському підприємству “АНАТОЛЬ”:
2.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
2.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
2.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
2.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
2.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
2.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
3. Припинити товариству з обмеженою відповідальністю “Фламінго” право користування земельною ділянкою площею 0,16 га на
вул. Гвардійській, 87 у Голосіївському районі
м. Києва шляхом розірвання договору на право тимчасового довгострокового користування землею на умовах оренди від 27.12.99
№ 79-5-00048 (лист-згода від 19.07.2001 № 40/1).
Оформити товариству з обмеженою відповідальністю “ПБ Інвест”, за умови виконання
п. 3.1 цього рішення, право оренди строком на 25 років земельної ділянки площею 0,16 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничої будівлі, складського приміщення і майданчика для відстою транспортних засобів на вул. Гвардійській, 87-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до п. 12 рішення Київської міської ради від 29.04.99 № 223/324 “Про оформлення права користування земельними ділянками”, у зв’язку з переходом права власності на нежитлове приміщення (договір купівлі-продажу від 04.07. 2000).
Визнати таким, що втратив чинність, п. 2 рішення Київської міської ради від 29.04.99 № 223/324 “Про оформлення права користування земельними ділянками”.
3.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “ПБ Інвест”:
3.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
3.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
3.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
3.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
3.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
4. Оформити Київському національному торговельно-економічному університету, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 11,58 га для експлуатації учбово-лабораторних корпусів, комплексу спортивних споруд з майданчиками, гуртожитків на вул. Кіото, 19 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель, право користування якими посвідчено державним актом, на право постійного користування землею від 15.10.94 № 32 у зв’язку з переходом будівель і споруд університету на праві оперативного управління.
Затвердити проект відведення земельної ділянки Київському національному торговельно-економічному університету для створення ландшафтної зони на вул. Кіото, 19 у Деснянському районі м. Києва.
Передати Київському національному торговельно-економічному університету, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, у постійне користування земельну ділянки для створення ландшафтної зони на вул. Кіото, 19 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови площею 0,39 га.
4.1. Київському національному торговельно-економічному університету:
4.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
4.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
4.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
4.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
4.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
5. Оформити громадському об’єднанню “Подільська районна організація Товариства сприяння обороні України”, за умови виконання п. 5.1 цього рішення, право довгострокової оренди на 10 років земельної ділянки площею 0,14 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Вікентія Хвойки, 6 у Подільському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.10.65 № 1783 “Про закріплення земельної ділянки за Подільським спортивно-технічним клубом ДТСААФ під влаштування клубу та будівництво тиру”, у зв’язку з переходом права власності на нежитловий будинок (свідоцтво про право власності від 27.01.2000, серія НБ № 010002827).
5.1. Громадському об’єднанню “Подільська районна організація Товариства сприяння обороні України”:
5.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
5.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
5.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
5.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
5.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |