Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
27 лютого 2002 року, середа  №29 (2040) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    
images
полоса
images
images
ЕКОНОМІКА
images  
images
images
images
27/02/2002      надрукуватипрочитало 5957 человек  

images
“Із нетерпінням чекаємо новосілля у Дніпровській пристані...”
images
Наша газета неодноразово розповідала про новий інвестиційний проект (будівництво мікрорайону європейського зразка на безлюдному півострові поблизу Московського мосту), який реалізує британська компанія “Роялстоун лімітед” за підтримки столичної мерії. Інтерв’ю з генеральним директором закритого акціонерного товариства “Дніпровська пристань” Михайлом Пінчуком (“Хрещатик” за 8 лютого цього року), в якому детально розповідається про поетапне введення в експлуатацію житлового масиву, офісного та торговельного центру, а також яхт-клубу, викликала широкий резонанс у столичних ділових колах. Ось найхарактерніші думки бізнесменів, будівельників, юристів...

Містечко на воді із сучасною інфраструктурою неподалік центру Києва — чудова ідея. Головне, що будуватиметься воно не за бюджетні кошти, а за гроші іноземного інвестора. Те, що англійські підприємці не побоялися втілити проект на столичних теренах,— свідчення довіри до місцевої влади. Київ для них став безпечним щодо інвестування. А ті позитивні зрушення, які намітилися в економіці країни, гарантують їм повернення вкладів. Важко оцінити значення таких фінансових ресурсів для подальшої розбудови міста. Крім того, успішна реалізація проекту стане незаперечним прикладом для інших зарубіжних компаній.

Роман Марченко, адвокат, старший партнер юридичної фірми “Ільяшев і Партнери”

***

Наша фірма є консультантом і агентом компанії “Роялстоун лімітед” цього проекту. Інформація про будівництво нового мікрорайону, яке здійснюватиме закрите акціонерне товариство “Дніпровська пристань”, викликала велике зацікавлення у киян. До нас звертається чимало людей, які хотіли б купити житло у цьому місці. Безперечно, з поліпшенням загальної економічної ситуації в країні громадяни вкладають гроші в нерухомість, при цьому велике значення надають саме високій якості помешкань. Людей цікавлять ціна квартир, забезпечення мікрорайону інфраструктурою, транспортний зв’язок, екологічна та соціальна безпека. Те, що комплекс планують споруджувати в екологічно чистій зоні поблизу Дніпра, він стає ще привабливішим. Чимало потенційних покупців заявляють: про таке житло вони мріяли давно. А серед них — підприємці, бізнесмени, представники потужних міжнародних та вітчизняних компаній. Деякі з них уже бачили подібні помешкання за кордоном. Таким чином “Дніпровська пристань” стане ще одним кроком столиці до Європи і дасть можливість киянам купувати чи орендувати високоякісне житло в мікрорайоні, де акцент зроблено на екологічно чисте і безпечне проживання з усіма перевагами розташування поряд із водою.

Едуард Онуфрієнко, маркетинг-менеджер компанії Colliers International

***

Поступово ми виходимо на якісно новий рівень життя. “Дніпровська пристань” — тому підтвердження. Успішна реалізація такого широкомасштабного проекту іноземними інвесторами остаточно переконає світове ділове співтовариство, що Україна і Київ, зокрема,— безпечне місце для вкладання коштів. Крім того, місто матиме від цього ще й неабиякий фінансовий зиск. Адже на спорудженні мікрорайону працюватимуть українські громадяни, підприємства, які виробляють будівельні матеріали, матимуть замовлення. Усе це дасть змогу поповнити місцевий бюджет новими податками, що позитивно позначиться на достатку киян. З нетерпінням чекатимемо першого новосілля у “Дніпровській пристані.

Артур Скрипій, керівник товариства з обмеженою відповідальністю “ХОСТ плюс”

***

Житловий комплекс такого типу — зовсім нова концепція будівництва для України. Ми знаємо, що у розвинених країнах заможні люди працюють у мегаполісах, але живуть здебільшого за його межами — у маєтках, віллах, котеджах. І чим ближче помешкання до озера чи річки — тим воно дорожче. А тут майже у самому центрі столиці кияни і житимуть, і працюватимуть поблизу Дніпра. Сподіваємося, що “Дніпровська пристань” покладе початок іншому стилю життя як у Києві, так і в Україні. Важливо й те, що містечко не стане “заповідником для багатих громадян”. Звичайно, житло як приватна власність повинно охоронятися. Але для киян важливо й те, що незабаром у них з’явиться ще одне чудове місце для відпочинку та розваг на березі Дніпра.

Інженерний центр “Композит плюс сервіс”

***

Влітку кияни витрачають чимало часу, щоб дістатися зі своїх помешкань до води. А тут вона поряд. Шкода лише, що українські нормативи не дозволяють будувати помешкання на межі води і суші. Було б непогано мати будиночок біля самої води. Радує й те, що компанія збирається впорядкувати колишнє пустирище: завезти чорнозем, озеленити місцину, навіть створити парк з рідкісними та екзотичними деревами. Адже Київ споконвіку вважається одним із найзеленіших міст Європи.

Віктор Миколаєнко, голова правління акціонерного товариства “АМВ”

***

За останні роки наше місто дуже змінилося. Зведено багато нових будинків, ще більше помешкань реставровано і відремонтовано. Київ усе більше нагадує європейське місто. “Дніпровська пристань” якнайкраще вписується у цю програму розбудови Києва. А найголовніше, на наш погляд, що все це здійснюватимуть українські майстри. А це — тисячі нових робочих місць, більші надходження до міського бюджету. Тут місто отримає ще й нову електричну підстанцію і транспортну розв’язку біля Московського мосту, не витративши на будівництво жодної копійки. Можливо, “зекономлені” таким чином кошти підуть на облаштування, скажімо, дитячого садка чи лікарні у спальному районі.

“Європейські торговельні системи”

***

Мікрорайон європейського рівня на лівому березі Дніпра — унікальний проект для Києва. І нам дуже приємно, що у його реалізації братимуть участь вітчизняні будівельники, зокрема й відома на всю Україну столична холдингова компанія “Київміськбуд”. Це означає, що професіоналізм наших колег значно зріс. Крім того, вони матимуть можливість опанувати під час будівництва новітні технології, їх консультуватимуть фахівці світового рівня. Тож доведеться і нам, невеликим фірмам, не пасти задніх — підвищувати свою майстерність, щоб бути конкурентоспроможними на цьому ринку. Отож виграє як місто в цілому, так і кияни, які захочуть мати справді комфортабельне житло.

Олександр Тищенко, керівник товариства з обмеженою відповідальністю будівельної компанії “АЛЕКС ОСТ”

***

Той факт, що у Києві нарешті з’явиться сучасний мікрорайон на півострові, це добре. Погано лише, що через застарілі нормативи він не може стояти на самій воді, навіть поблизу неї. Оскільки українським законодавством передбачено захисні смуги, то житлові будинки доведеться посунути вглиб півострова. Більше того, проектантам довелося скоротити їхню кількість. Чому у Великій Британії можна будувати помешкання навіть на палях, забитих у дно водоймища, а в Україні заборонено? Тим більше, наскільки нам відомо, цей півострів — штучний. І аргументи щодо руйнування природного ландшафту, порушення екологічного балансу тут недоречні. Навпаки, як стверджує інвестор, тут планують побудувати спеціальні очисні споруди, і стічна вода не потраплятиме до водоймища. Справді, новий Земельний кодекс України забороняє будь-яку забудову у межах захисної смуги. Але чому не зробити виняток для великих міст, де не вистачає будівельних майданчиків? Через це вони втрачають чималі території, де можна будувати помешкання. До Києва прийшов новий інвестор. Він хоче на пустирищі звести автономний мікрорайон європейського рівня з вітчизняних будівельних та оздоблювальних матеріалів силами українських будівельників, зробити це за власні та залучені кошти. Шкода, що недосконалість вітчизняного законодавства не дозволяє компанії втілити у життя чітко продумані плани, які успішно реалізуються в інших цивілізованих країнах.

Василь Кисіль, старший партнер адвокатської фірми “Василь Кисіль і партнери”

***

Державне комунальне підприємство “Плесо” разом із закритим акціонерним товариством “Дніпровська пристань” вже давно досліджує берег півострова, який омиває річка Десенка. Після завершення будівництва мікрорайону у цьому місці, лінійні берегоукріплюючі споруди, прибережні захисні смуги із зонами відпочинку біля води, а також акваторія Русанівської затоки в районі яхт-клубу, передаються нам на утримання. Важливо й те, що комплекс не стане “закритим містечком”: його територія (разом із пляжами) буде доступна киянам, які захочуть провести вихідний в екологічно безпечному місці. А про чистоту подбає наше підприємство і акціонерне товариство. Інвестор прагне до максимального комфорту мешканців цього комплексу і відвідувачів. Так, раніше передбачалося будівництво житла на самому зрізі біля води, однак, для дотримання нормативів прибережних захисних смуг (встановлених Земельним і Водним кодексами України), безпосередньо біля води залишаться лише необхідні гідротехнічні споруди. Але і їх планують облаштувати для спортивних і оздоровчих заходів. Вважаю, що “Дніпровська пристань” — надзвичайно важливий проект для нашого міста. Адже здійснюватиметься він не за кошти міського бюджету, отже, не за гроші платників податків — киян. Тому заслуговує на підтримку на всіх рівнях.

Микола Щепець, директор державного комунального підприємства “Плесо”.

Володимир ГАЛЕГА “Хрещатик”
images
images
images
images
Статтi по темi:
images  
images
images
images

СПОЖИВАЧimages images
images
фото
За втрату багажу відповідає авіакомпанія

Останнім часом почастішали скарги від пасажирів на крадіжки речей з багажу в українських аеропортах. З валіз туристів зникають дорогі речі. Ми запитали у юристів, хто має відповідати за втрату багажу і як повернути майно...   дізнатися більше imagesРЕЛІГІЯimages images
images
фото
Коли людина молиться, то біси ридають від горя

З прадавніх часів вважалося, що поряд з людьми живуть невидимі «ефірні» істоти, які через низьку щільність є незримими тінями. І це не міф, а реальність. Сучасні прилади зареєстрували цих невидимок в інфрачервоній і ультрафіолетовій частинах спектру. Учені на підставі досліджень зробили висновок, що енергетичні істоти мають природу, аналогічну кульовій блискавці, але поводяться, як розумні створіння, що вкотре підтверджує правильність Біблійських істин...   дізнатися більше images
images
images

images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |