15 травня 2002 року, середа  №68 (2079) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS  | Facebook   |  Київ | Економіка | Суспільство | Дозвілля | Авто | Здоров'я | Технології | Транспорт
images
images
 Логотип видання 'Хрещатик'
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images images новини
images
16:51 |  Наступного року на Дніпровській водопровідній станції у Києві планують відмовитись від знезараження води рідким хлором
images images images
13:15 |  Кличко розповів, як кияни можуть економити на опаленні до 50%
images images images
13:04 |  Кров у столичні заклади охорони здоров’я доставлятимуть волонтери на мотоциклах
images images images
12:40 |  Де зробити митне оформлення транспортних засобів
images images images
12:38 |  Як сплатити за проїзд у столичному транспорті
images images images
10:39 |  У Києві цього року відремонтують більше 800 дворів
images images images
19:26 |  На «Виноградар-І» перейшли на нову технологію знезараження водопровідної води
images images images
19:23 |  Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час акції до Всесвітнього дня зору
images images images
14:32 |  Столичні правоохоронці зупинили контрабанду сильнодіючих речовин
images images images
14:30 |  СБУ блокує спроби псевдоспецслужб «Л/ДНР»
images images images
14:21 |  Цими вихідними у столиці відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки
images images images
14:18 |  Віталій Кличко: протягом тижня завершать асфальтування Дарницької площі
images images images
11:30 |  У Києві тривають сезонні ярмарки
images images images
08:32 |  ДПС забезпечено безперебійний перехід на стандарти IBAN
images images images
08:31 |  Підпалювачам кафе на Хрещатику повідомлено про підозру
images images images
images
украинские новости RSS канал новини RSS  |  всi новини
images
полоса
images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

Державні закупівлі
Бюджет міста Києва на 2019 рік Контактний центр міста Києва - 1551
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    |    |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
00/00/0000
з проведення профілактичних медичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці

Інструкція

1. Профілактичні медичні огляди працюючих м. Києва у шкідливих та небезпечних умовах праці проводяться на основі:
1.1. Закону України “Про охорону праці”;
1.2. Постанови Верховної Ради “Про порядок введення в дію Закону “Про охорону праці” № 2695-12 від 14.10.92 р.;
1.3. Постанов КМ України та наказів МОЗ України, представлених в додатку 8 даного наказу.
2. Медичні огляди працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці у м. Києві проводяться лікувально-профілактичними закладами, перелік яких визначається і затверджується наказом ГУОЗ м. Києва.
3. Керівники лікувально-профілактичних закладів, яким згідно наказу ГУОЗ м. Києва надано право на проведення медичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, визначають час їх роботи, забезпечують заходи щодо кваліфікаційної підготовки лікарів, які входять до складу комісії, несуть відповідальність за якість медичних оглядів. Усі зміни складу комісії оформляються відповідними наказами по лікувально-профілактичному закладу, у тому числі тимчасові (лікарняний, відпустка, інше).
4. До складу медичної комісії працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці входять: терапевт, невропатолог, хірург, лор-спеціаліст, окуліст, медреєстратор (секретар комісії) та три медичні сестри, а також при потребі: гінеколог, дерматолог, уролог, нарколог та інші фахівці. Головою комісії призначається лікар-профпатолог або терапевт, який пройшов спеціалізацію по профпатології. При наявності у районі декількох комісій з проведення профілактичних оглядів, наказом начальника районного управління охорони здоров’я визначається головна районна комісія, головою якої призначається штатний районний профпатолог.
5. Усі працюючі в шкідливих та небезпечних умовах праці зобов’язані пройти медичний огляд в обсязі та в строки, передбачені діючим наказом та цією Інструкцією. Питання придатності до роботи в обраній професії вирішується в кожному окремому випадку індивідуально на підставі переліку загальних і додаткових протипоказань, вказаних в наказі № 555 МОЗ СРСР від 29.09.1989 року та його додатках № 1 і 2 та підписується всіма членами комісії. У разі необхідності комісія має право направити пацієнта на додаткові обстеження та консультації в спеціалізовані лікувально-профілактичні заклади м. Києва.
У разі незгоди з висновком комісії пацієнт, має право оскаржити рішення районної комісії в Центральній медичній комісії з проведення профілактичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, яка розміщена на базі Міського центру профпатології (вул. Відпочинку, 11) і до складу якої крім всіх фахівців цієї комісії, додатково включені кваліфіковані профпатологи Міського центру профпатології.
6. Медичні комісії лікувально-профілактичних закладів та окремих МСЧ, що мають дозвіл на проведення профілактичних оглядів, ведуть медичну документацію згідно Переліку форм облікової документації (додаток № 5 до даного наказу) та 2 рази на рік звітують про результати своєї роботи перед штатним районним профпатологом — головою головної комісії району по проведенню профілактичних оглядів. Порушення у веденні документації є підставою для припинення діяльності таких медичних комісій.
7. Районні медичні комісії проводять профілактичні медичні огляди працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці тих підприємств, які розміщені на території району, незалежно від місця проживання працюючого, крім підприємств району, які мають власну МСЧ і мають дозвіл ГУОЗ на створення комісії для проведення профілактичних медичних оглядів працюючих в шкідливих та небезпечних умовах праці та робітників, які проходять медичні огляди у окремих комісіях, що працюють за відомчим принципом.
8. Для проходження медичної комісії працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці підприємства мають представити в комісію:
8.1. Списки осіб, які підлягають періодичному медичному огляду поточного року, узгоджені районною СЕС;
8.2. Договір про оплату за проведення медичного огляду та диспансерного нагляду працівників підприємства або квитанцію чи інший фінансовий документ про сплату послуг за проведення медичного огляду;
8.3. Кожний працюючий представляє паспорт чи інший документ, що засвідчує його особу.
9. Після подання документів медреєстратор комісії заносить дані про осіб, що у звернулися на медичний огляд, до банку даних ГУОЗ, що стосується працюючих у шкідливих умовах праці.
10. Медреєстратор паралельно з електронною реєстрацією заносить усі паспортні дані до Вкладного листка про періодичний медичний огляд (додаток 5 даного наказу, форма № 2) і визначає, згідно додатків № 1 та № 2 наказу № 555 МОЗ СРСР від 29.09.89 р. набір регламентованого інструментального обстеження та спеціалістів, що мають провести клінічне обстеження пацієнта. Причому, інструментальне та лабораторне обстеження пацієнта проводяться в перший день медичного огляду, а клінічний огляд спеціалістами після отримання результатів лабораторного та інструментального його обстеження.
11. Кожен лікар, який бере участь в обстеженні пацієнта, дає власний висновок, узгоджує його з іншими фахівцями комісії, підтверджує його розбірливим особистим підписом і особистою печаткою і приймає участь в остаточному обговоренні придатності обстежуваної особи до роботи в обраній професії.
12. 3аповнені Вкладні листки про проходження медичного огляду зберігаються протягом 25 років у медичній комісії лікувально-профілактичного закладу, який проводив медичний огляд.
13. Комісія з проведення медичних оглядів через штатного районного профпатолога має право запитати в СЕС району санітарно-гігієнічні характеристики умов праці обстежених працівників із групи ризику розвитку професійного захворювання.
14. Районні комісіі мають проводити достроковий та позачерговий медичний огляд працюючого у шкідливих та небезпечних умовах праці, якщо останні перенесли тяжкі захворювання, травми, а також за рішенням власника підприємства, районної СЕС чи на вимогу самого працюючого.
15. Голови всіх медичних комісій (включаючи і окремі комісії МСЧ) надсилають протягом місяця отримані результати проведеного медичного огляду у вигляді Заключного акту (додаток № 3 наказу № 45 МОЗ України від 31.03.94): штатному районному профпатологу, в районну СЕС, власнику та у профспілковий комітет підприємства. До Заключного акта додаються поіменні списки працівників, яким протипоказана робота в несприятливих умовах праці, або показане за станом здоров’я стаціонарне, амбулаторне, санаторно-курортне лікування, оздоровлення у будинках відпочинку, профілакторіях та інше.
16. Після прийняття комісією остаточного висновку (заключення) стосовно стану здоров’я окремого працюючого його дані заносяться в комп’ютерну базу даних результатів профілактичних медичних оглядів районної комісії та передаються модемом протягом тижня у вигляді формалізованої таблиці до єдиної бази даних ГУОЗ м. Києва.
17. Лікарі районних комісій несуть персональну відповідальність за якість медичного огляду працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці, а також зобов’язані проводити диспансерний нагляд працюючих, що уже мають професійне захворювання та осіб групи ризику на розвиток професійного захворювання. У випадку необхідності, комісія забезпечує медичну реабілітацію виявлених хворих за рахунок коштів власника підприємства, згідно п. п. 4.1.3. та 4.2.1 наказу № 45 МОЗ України від 31.03.94. Причому, до диспансерної групи ризику комісіям слід включати; професійних хворих, яким уже встановлено професійне захворювання, працюючих у шкідливих умовах праці, які перенесли або у яких розвинулося важкі загальносоматичні захворювання, а також, працюючих, які мають професійний стаж роботи в шкідливих умовах праці більше 15 років.
18. 3а результатами медичного обстеження працюючий у шкідливих та небезпечних умовах праці має право отримати від комісії інформацію про стан свого здоров’я у вигляді медичної довідки про проходження медичного огляду (додаток 8 даного наказу), тимчасова форма якої затверджена даним наказом ГУОЗ і яка видається на вимогу працюючого, власника підприємства або інших юридичних організацій.
19. Дублікат медичної довідки про проходження медичного огляду працюючий має право отримати упродовж повного строку дії комісії і терміну, на який була видана довідка без додаткового медичного обстеження.
20. Керівники лікувально-профілактичних закладів та голови комісій, яким надано дозвіл на проведення медичних оглядів несуть персональну відповідальність за зберігання бланків медичних довідок про проходження медогляду, їх видачу та реєстрацію.
21. Відмова у створенні або припинення діяльності районної медичної комісії з проведення медичних оглядів працюючим у шкідливих та небезпечних умовах праці проводиться наказом ГУОЗ м. Києва за поданням Постійно діючої комісії ГУОЗ м. Києва з державного контролю додержання якості проведення профілактичних оглядів працюючих у шкідливих та небезпечних умовах праці у разі:
21.1. порушення у веденні медичної документації;
21.2. невідповідність матеріально-технічної бази комісії вимогам цього наказу, БНіП та санітарним нормам.
21.3. Неповне обстеження або несвоєчасне направлення для уточнення діагнозу.
22. Особливо складні та конфліктні питання, що виникли-при проведенні профілактичних медичних оглядів підлягають розгляду в Центральній медичній комісії (п. 5 цієї Інструкції). Рішення Центральної медичної комісії може бути оскаржене громадянином у Постійно діючій комісії ГУОЗ м. Києва по державному контролю додержання якості проведення профілактичних медичних оглядів або у судовому порядку.

Начальник УПМСД А. Щербина

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |