— Я вдячний усім християнам, які відтворюють храми,— сказав він.— Це зміцнює віру людей у Бога та їхні надії на благополуччя.
А під час прийому на Хрещатику, 36, Володимир Яловий розповідав прем’єрові сусідньої держави про соціально-економічні здобутки муніципалітету. У місті будуються станції метро, створюються нові робочі місця, дедалі більше здається житла, зростають асигнування на охорону здоров’я та програму “Турбота”. Гість зробив висновок: у столиці України є команда, котра знає, як треба відбудовувати місто. Цього могла б повчитися влада міста-побратима Кишинева. Звісно, нам треба налагоджувати співпрацю. Взяти хоча б виноробство. Українцям добре відомі молдовські марки. Та, на жаль, гарантії споживачам, що придбали справжній продукт, не дасть ніхто. Цю проблему порушили у Київській міськдержадміністрації. Василє Тарлєв запропонував керівництву столиці розглянути можливість створення у Києві заводу з виготовлення молдовських вин. Поки ж остаточно не завершиться процес передачі у власність Молдови об’єктів на території України, на які та претендує, доцільно було б відкрити у нашому місті мережу фірмових магазинів.
— Нам відомо, що якість молдовських вин висока, бо її контролює ваш уряд. Тому прямі поставки допомогли б нам боротися з фальсифікатом, оскільки часто з торговельної мережі Києва вилучають підробки,— підтримав пропозицію Володимир Яловий.
До речі, у п’ятницю прем’єр-міністрові Молдови таки вдалося домогтися передачі у власність двох винзаводів (у Києві та Львові) і санаторію “Молдова” у Трускавці, котрі ще за часів Радянського Союзу збудувала Молдавська республіка. Загалом таких об’єктів на нашій землі 141.