Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
19 липня 2002 року, п'ятниця  №105 (2116) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
15/08/2018
Рішення Київської міської ради № 975/5039 від 21 червня 2018 року

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. КиєваВідповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 3, 8, 9, 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення», рішення Київської міської ради від 26.09.2002 № 10/170 «Про органи самоорганізації населення в м. Києві», враховуючи заяви ініціативної групи про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, зареєстровані у Київській міській раді 26.03.2018 за № 08/КО-1481 та 30.03.2018 за № 08/КО-1575, протокол та список учасників конференції жителів за місцем проживання по ініціюванню створення органу самоорганізації населення від 20.03.2017, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву – «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі  м. Києва.

2. Основними напрямками діяльності органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва є:
2.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.
2.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.     
2.3. Участь у реалізації соціально-економічного та культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення, інших місцевих програм.

3. Надати органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва у межах території його діяльності такі власні повноваження:
3.1. Представляти разом з депутатами Київської міської ради інтереси жителів мікрорайону у Київській міській раді, місцевих органах виконавчої влади.
3.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Київської міської ради, розпоряджень її виконавчого органу та Київського міського голови.
3.3. Вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів програми соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету міста Києва.
3.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані прибудинкових територій, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо.
3.5. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо ремонту приміщень загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.
3.6. Здійснювати контроль за якістю надання громадянам, які мешкають у житлових будинках на території діяльності органу самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у житлових будинках ремонтних робіт.
3.7. Надавати допомогу навчальним закладам, закладам та організаціям культури, фізичної культури і спорту у проведенні культурно-освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізичної культури і спорту.
3.8. Сприяти збереженню культурної спадщини, традицій народної культури, охороні пам’яток історії та культури, впровадженню в побут нових обрядів.
3.9. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім’ям загиблих воїнів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до Київської міської ради.
3.10. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні ними протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежної безпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.
3.11. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні  охорони громадського порядку.
3.12. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян.
3.13. Вести облік громадян за віком, місцем роботи чи навчання, які мешкають у межах території діяльності органу самоорганізації населення.
3.14. Сприяти депутатам Київської міської ради в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи з жителями.
3.15. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

4. Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва набуває власних повноважень після його легалізації у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) у порядку, встановленому статтею 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

5. Визначити, що орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва діє у межах території таких  багатоповерхових будинків:
5.1. Проспект Валерія Лобановського, будинок № 27.
5.2. Вулиця Братів Зерових, будинки №№ 1/3, 14/18, 14-а, 14-б, 14-в, 16, 19, 21, 23, 25.
5.3. Вулиця Білгородська, будинки №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14.
5.4. Вулиця Златопільська, будинки
№№ 3, 4, 4-к.
5.5. Вулиця Озерна,  будинки №№ 7, 9, 12-а.
5.6. Вулиця Зої Космодем’янської,  будинки №№ 18, 22.
5.7. Вулиця Олександра Горовиця, будинки №№ 5, 8.
5.8. Вулиця Олексіївська, будинки №№ 2, 3, 3-а, 4, 5, 6, 10/12, 11, 14.
5.9. Вулиця Преображенська, будинки
№№ 10/17, 12-а, 14, 16, 19, 20/6, 21,  22/9.
5.10. Вулиця Максима Кривоноса, будинки №№ 10, 12, 14, 19, 21, 29.

6. Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва у місячний термін після легалізації направити до секретаріату Київської міської ради копії таких реєстраційних документів: положення про орган самоорганізації населення, підтвердження про внесення до Єдиного реєстру органів самоорганізації населення у місті Києві, списку персонального складу членів органу самоорганізації населення, а у разі легалізації шляхом реєстрації – свідоцтва про реєстрацію органу самоорганізації населення.

7. Контроль за фінансовою діяльністю органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Олександрівська Слобідка» у Солом’янському районі м. Києва у межах своїх повноважень здійснюють Київська міська рада та виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

8. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |