— Зичу, щоб цієї таємничої ночі збулися всі ваші бажання,— звернулася до присутніх Наталя Шиманська.— Святкуймо так, щоб на правому березі бачили, як ми гуляємо на лівому!
Дійство нагадувало феєрверк. Дітлашня у вінках та вишитих сорочках вишикувалася в чергу для участі у “Веселих перегонах”, безпрограшній лотереї чи марафоні “Усміхнись, літо”. Дорослих же зібрав фольклорний ансамбль “Барвінок”, який виконував купальські пісні. Заспівали й студентка музичного училища імені Глієра Євгенія Войнолович, восьмикласник Ярослав Кваша та родина Яриновських. А ще були катання на човнах, плетення вінків, вбирання Марени, хороводи русалок. І, звичайно ж, стрибки через багаття...
— На “Купальські розваги” мене надихнув ансамбль “Барвінок”, який підтримує народні звичаї,— поділилася Наталя Шиманська.— Поки що ми збираємося просто неба. У планах зробити сцену (можливо, й на воді). А ще хочемо перетворити довгобуд, котрий з 1995-го року бовваніє неподалік школи № 234, на молодіжний культурно-спортивний центр. Нещодавно я звернулася з цією пропозицією до колег-депутатів й до Київського міського голови Олександра Омельченка. На проектні роботи місто вже виділило двісті тисяч гривень. Тож незабаром почнемо будівництво. Непокоїть лише поганий стік у озері. Ось уже два роки громада масиву бореться, аби вода з Райдуги пішла по каналу. Утім, переконана, разом ми проблеми здолаємо.
Того ж дня райдужани вшанували золоте весілля подружжів Пилипенків. Ганна Іванівна та Федір Пилипович отримали запрошення на вечерю в кафе “Васильок” й подорож до Почаївської лаври. А завершилися “Купальські розваги” веселим феєрверком та “дикими” танцями.