"У вас складна, але дуже важлива робота. Ви допомагаєте людям, які цього потребують, аби вони не відчували себе покинутими і знали, що місто про них турбується. Ви несете людям добро, даєте надію тим, хто зневірився, хто залишився без родини та підтримки чи потрапив в складні життєві обставини. Ви надаєте підтримку людям, які мають проблеми зі здоров’ям – дітям, одиноким літнім киянам. Ви небайдужі до людських проблем і маєте велике серце", - сказав Кличко.
Сьогодні соціальна робота і допомога є частиною політики міста. У системі соціального захисту населення в столиці працює майже 5 тисяч фахівців. Це працівники пансіонатів для самотніх престарілих, будинків соціального піклування для людей без постійного місця проживання, психо-неврологічних інтернатів для дітей, де проживають та отримують лікування діти з ДЦП, аутизмом. І таких же установ для дорослих. Це працівники реабілітаційних центрів для дітей-інвалідів, центрів для жінок, які зазнали насилля в сім'ї. Є ще пансіонати для ветеранів війни і праці, соціальні будинки, де живуть люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також це працівники територіальних центрів соціального обслуговування, які надають соціальну допомогу одиноким киянам, зокрема допомагають по господарству, купують продукти.
"Щодня ви робите неймовірні речі! І я можу уявити, як це втомлює та виснажує психологічно. До того ж, рівень зарплатні не додстатньо високий. І наше завдання, як міської влади, зробити все, щоб в наступному році підвищити вам зарплатню", - підкреслив Віталій Кличко.