Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
15 квiтня 2009 року, середа  №49 (3495) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
06/09/2001
Рішення № 12/1446 від 6 вересня 2001 року

Про передачу у приватну власність та надання в постійне користування земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівельВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Семенку Андрію Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Крилова, 63 у Харківському районі.
Передати гр. Семенку Андрію Олексійовичу, за умови виконання п.1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Крилова, 63 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
1.1. Гр. Семенку Андрію Олексійовичу:
1.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
1.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
1.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Семенку Андрію Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
1.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Васильєвій Тетяні Павлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Шевченка, 3-а у Харківському районі.
Передати гр. Васильєвій Тетяні Павлівні, за умови виконання п.2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Шевченка, 3-а у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
2.1. Гр. Васильєвій Тетяні Павлівні:
2.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
2.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
2.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Васильєвій Тетяні Павлівні державного акта на право приватної власності на землю.
2.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Якобчуку Анатолію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Червоноармійській, 21-а у Харківському районі.
Передати гр. Якобчуку Анатолію Васильовичу, за умови виконання п.3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Червоноармійській, 21-а у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
3.1. Гр. Якобчуку Анатолію Васильовичу:
3.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
3.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Якобчуку Анатолію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.
3.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ніколаєнко Тетяні Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кузьминській, 7-д у Шевченківському районі.
Передати гр. Ніколаєнко Тетяні Олександрівні, за умови виконання п.4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кузьминській, 7-д у Шевченківському районі за рахунок земель міської забудови.
4.1. Гр. Ніколаєнко Тетяні Олександрівні:
4.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
4.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та будівництва існуючих інженерних мереж і споруд, розташованих в межах земельної ділянки.
4.1.4. Виконати умови Головного управління містобудування та архітектури м. Києва, викладені в листі від 19.03.01 № 07-1994.
4.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку Гр. Ніколаєнко Тетяні Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.
4.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Потапенко Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. 1-му Левадному, 5 у Харківському районі.
Передати гр. Потапенко Олені Володимирівні, за умови виконання п.5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. 1-му Левадному, 5 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
5.1. Гр. Потапенко Олені Володимирівні:
5.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
5.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
5.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Потапенко Олені Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
5.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шиманській-Кемере Наталії Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Деснянській, 18-а у Ватутінському районі.
Передати гр. Шиманській-Кемере Наталії Василівні, за умови виконання п.6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Деснянській, 18-а у Ватутінському районі за рахунок земель міської забудови.
6.1. Гр. Шиманській-Кемере Наталії Василівні:
6.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
6.1.3. Виконати умови Головного управління містобудування та архітектури м. Києва, викладені в листі від 19.04.01 № 07-3024.
6.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шиманській-Кемере Наталії Василівні державного акта на право приватної власності на землю.
6.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Зюзіну Максиму Аркадійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Деснянській, 18-б у Ватутінському районі.
Передати гр. Зюзіну Максиму Аркадійовичу, за умови виконання п.7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Деснянській, 18-б у Ватутінському районі за рахунок земель міської забудови.
7.1. Гр. Зюзіну Максиму Аркадійовичу:
7.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
7.1.3. Виконати умови Головного управління містобудування та архітектури м. Києва, викладені в листі від 19.04.01 № 07-3025.
7.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Зюзіну Максиму Аркадійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
7.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Белянко Марії Семенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Левадному, 16 у Харківському районі.
Передати гр. Белянко Марії Семенівні, за умови виконання п.8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Левадному, 16 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
8.1. Гр. Белянко Марії Семенівні:
8.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
8.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
8.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Белянко Марії Семенівні державного акта на право приватної власності на землю.
8.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Величко Вірі Сергіївні та Мироненко Людмилі Володимирівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Боровиковського, 28-а у Мінському районі.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки площею 0,04 га, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 24.03.88 № 281 “Об отводе земельних участков предприятиям, учреждениям й организациям для строительства обьектов” (лист-згода від 10.12.98 №ТО-859).
Передати гр. гр. Величко Вірі Сергіївні та Мироненко Людмилі Володимирівні, за умови виконання п.9.1 цього рішення, у спільну часткову приватну власність земельну ділянку загальною площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Боровиковського, 28-а у Мінському районі, у тому числі:
— гр. Величко Вірі Сергіївні 1/2 від 0,06 га за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Подільської районної Ради депутатів трудящих від 04.04.52 № 205 “О выделении земельных участков для индивидуального строительства гр. гр. района”, та 1/2 від 0,04 га за рахунок земель, вилучених з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації цим рішенням;
— гр. Мироненко Людмилі Володимирівні 1/2 від 0,06 га за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Подільської районної Ради депутатів трудящих від 04.04.52 № 205 “О выделении земельных участков для индивидуального строительства гр. гр. района”, та 1/2 від 0,04 га за рахунок земель, вилучених з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації цим рішенням.
9.1. Гр. гр. Величко Вірі Сергіївні та Мироненко Людмилі Володимирівні:
9.1.1. Виконувати обов’язки власників земельних ділянок відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
9.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. гр. Величко Вірі Сергіївні та Мироненко Людмилі Володимирівні державних актів на право приватної власності на землю.
9.3. Попередити власників земельних ділянок, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
10. Внести зміни до абзаца 2 пункту 19 рішення Київської міської ради від 27.04.2001 № 311/1288 “Про передачу у приватну власність та оформлення в оренду земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків та господарських будівель”, замінивши слово “Московському” словом “Залізничному”.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шептусі Олегу Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Медичній, 1-а у Залізничному районі.
Передати гр. Шептусі Олегу Івановичу, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Медичній, 1-а у Залізничному районі за рахунок земель міської забудови.
11.1. Гр. Шептусі Олегу Івановичу:
11.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
11.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
11.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шептусі Олегу Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
11.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гріненку Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 9 у Ленінградському районі.
Передати гр. Гріненку Олександру Івановичу, за умови виконання п.12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 9 у Ленінградському районі за рахунок земель міської забудови.
12.1. Гр. Гріненку Олександру Івановичу:
12.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
12.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гріненку Олександру Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
12.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Вертипорох Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сирецькій, 96-а у Подільському районі.
Передати гр. Вертипорох Світлані Іванівні, за умови виконання п.13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сирецькій, 96-а у Подільському районі за рахунок земель міської забудови.
13.1. Гр. Вертипорох Світлані Іванівні:
13.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
13.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Вертипорох Світлані Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.
13.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лук’яненко Тетяні Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Садовій, 30-а у Харківському районі.
Передати гр. Лук’яненко Тетяні Валентинівні, за умови виконання п.14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Садовій, 30-а у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
14.1. Гр. Лук’яненко Тетяні Валентинівні:
14.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
14.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
14.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лук’яненко Тетяні Валентинівні державного акта на право приватної власності на землю.
14.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пхайку Олегу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Краснодонській, 1-в у Залізничному районі.
Передати гр. Пхайку Олегу Миколайовичу, за умови виконання п.15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Краснодонській, 1-в у Залізничному районі за рахунок земель міської забудови.
15.1. Гр. Пхайку Олегу Миколайовичу:
15.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
15.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пхайку Олегу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
15.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Капкан Валентині Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 2 у Ленінградському районі.
Передати гр. Капкан Валентині Федорівні, за умови виконання п.16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 2 у Ленінградському районі за рахунок земель міської забудови.
16.1. Гр. Капкан Валентині Федорівні:
16.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
16.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Капкан Валентині Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.
16.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гончарову Ігорю Владиславовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Криничній, 7 у Харківському районі.
Передати гр. Гончарову Ігорю Владиславовичу, за умови виконання п.17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Криничній, 7 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
17.1. Гр. Гончарову Ігорю Владиславовичу:
17.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
17.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
17.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гончарову Ігорю Владиславовичу державного акта на право приватної власності на землю.
17.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ісаєвій Тетяні Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Підбірній, 12 у Харківському районі.
Передати гр. Ісаєвій Тетяні Федорівні, за умови виконання п.18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Підбірній, 12 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
18.1. Гр. Ісаєвій Тетяні Федорівні:
18.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
18.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
18.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ісаєвій Тетяні Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.
18.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Горбоконю Володимиру Парфеновичу для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Корчуватській, 11 у Московському районі.
Передати гр. Горбоконю Володимиру Парфеновичу, за умови виконання п.19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Корчуватській, 11 у Московському районі, в тому числі: 0,04 га за рахунок частини земель, зареєстрованих за домоволодінням відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 21.11.61 № 2280 “Про висновки обміру земель в забудованих кварталах Жовтневого, Залізничного, Шевченківського, Подільського районів м. Києва”, та площею 0,06 га за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гр. Горбоконю Володимиру Парфеновичу:
19.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
19.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
19.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Горбоконю Володимиру Парфеновичу державного акта на право приватної власності на землю.
19.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Краснюку Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Жданова, 3 у Харківському районі.
Передати гр. Краснюку Олександру Івановичу, за умови виконання п.20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Жданова, 3 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
20.1. Гр. Краснюку Олександру Івановичу:
20.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
20.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Краснюку Олександру Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
20.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
21. Затвердити проект 21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Галецькому Віктору Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Коцюбинського, 13 у Харківському районі.
Передати гр. Галецькому Віктору Григоровичу, за умови виконання п.21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Коцюбинського, 13 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
21.1. Гр. Галецькому Віктору Григоровичу:
21.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
21.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Галецькому Віктору Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.
21.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Злобіній Олені Юріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Левадному, 1 у Харківському районі.
Передати гр. Злобіній Олені Юріївні, за умови виконання п.22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Левадному, 1 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
22.1. Гр. Злобіній Олені Юріївні:
22.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
22.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
22.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Злобіній Олені Юріївні державного акта на право приватної власності на землю.
22.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Костюченку Олександру Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 8-а у Харківському районі.
Передати гр. Костюченку Олександру Михайловичу, за умови виконання п.23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 8-а у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
23.1. Гр. Костюченку Олександру Михайловичу:
23.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
23.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
23.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розташованих у межах земельної ділянки.
23.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Костюченку Олександру Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
23.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бушовському Олегу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 38-а у Ленінградському районі.
Передати гр. Бушовському Олегу Миколайовичу, за умови виконання п.24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 38-а у Ленінградському районі за рахунок земель міської забудови.
24.1. Гр. Бушовському Олегу Миколайовичу:
24.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
24.1.3. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
24.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бушовському Олегу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
24.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мамонтову Володимиру Михайловичу для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на хуторі Редьки, 7 у Мінському районі.
Передати гр. Мамонтову Володимиру Михайловичу, за умови виконання п.25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на хуторі Редьки, 7 у Мінському районі за рахунок земель міської забудови.
25.1. Гр. Мамонтову Володимиру Михайловичу:
25.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
25.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мамонтову Володимиру Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
25.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рижаковій Світлані Георгіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пирятинській, 10-а у Печерському районі.
Передати гр. Рижаковій Світлані Георгіївні, за умови виконання п.26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пирятинській, 10-а у Печерському районі, в тому числі: площею 0,02 га за рахунок земель міської забудови та площею 0,06 га за рахунок земель, зареєстрованих відповідно до рішення виконкому міськради депутатів трудящих від 11.06.57 № 963.
26.1. Гр. Рижаковій Світлані Георгіївні:
26.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
26.1.3. Виконати умови Головного управління містобудування та архітектури м. Києва, викладені в листі від 24.12.99 № 07-8828.
26.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рижаковій Світлані Георгіївні державного акта на право приватної власності па землю.
26.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Фуртатенко Тетяні Дмитрівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кащенка, 35-6 у Московському районі.
Надати гр. Фуртатенко Тетяні Дмитрівні, за умови виконання п.27.1 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,05 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кащенка, 35-6 у Московському районі за рахунок земель міської забудови.
27.1. Гр. Фуртатенко Тетяні Дмитрівні:
27.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
27.1.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
27.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
27.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Фуртатенко Тетяні Дмитрівні державного акта на право постійного користування землею.
27.3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чепурку Валерію Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чайковського, 4-в у Харківському районі.
Передати гр. Чепурку Валерію Андрійовичу, за умови виконання п.28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чайковського, 4-в у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
28.1. Гр. Чепурку Валерію Андрійовичу:
28.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
28.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чепурку Валерію Андрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
28.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
29. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мартиненку Сергію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Івана Франка, 14 у Харківському районі.
Передати гр. Мартиненку Сергію Васильовичу, за умови виконання п.29.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Івана Франка, 14 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
29.1. Гр. Мартиненку Сергію Васильовичу:
29.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
29.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
29.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від топлення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
29.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мартиненку Сергію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.
29.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр.Ковтонюку Анатолію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Бродівській, 167 у Харківському районі.
Передати гр. Ковтонюку Анатолію Дмитровичу, за умови виконання п.30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Бродівській, 167 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.
30.1. Гр. Ковтонюку Анатолію Дмитровичу:
30.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АТП Головкиївархітектури.
30.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від топлення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
30.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ковтонюку Анатолію Дмитровичу державного акта на право приватної власності на землю.
30.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за новим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211