Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
15 квiтня 2009 року, середа  №49 (3495) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
08/11/2001
Рішення № 84/1518 від 8 листопада 2001 року

Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель та оформлення права користування земельними ділянкамиВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Табалюку Олександру Степановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 42 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Табалюку Олександру Степановичу, за умови виконання п.1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 42 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
1.1. Гр. Табалюку Олександру Степановичу:
1.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
1.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
1.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Табалюку Олександру Степановичу державного акта на право приватної власності на землю.
1.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сафоновій Тетяні Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Риболовецькій, 41-б у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Сафоновій Тетяні Петрівні, за умови виконання п.2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Риболовецькій, 41-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Гр. Сафоновій Тетяні Петрівні:
2.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
2.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
2.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сафоновій Тетяні Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
2.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Малієвій Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малокитаївській, 84 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Малієвій Олені Володимирівні, за умови виконання п.3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малокитаївській, 84 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
3.1. Гр. Малієвій Олені Володимирівні:
3.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
3.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Малієвій Олені Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
3.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шитій Олені Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Бродівській, 220-а у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Шитій Олені Федорівні, за умови виконання п.4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Бродівській, 220-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
4.1. Гр. Шитій Олені Федорівні:
4.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
4.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
4.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шитій Олені Федорівні державного акта на право приватної власності на землю.
4.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Отрошу Михайлу Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пирятинській, 14 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Отрошу Михайлу Івановичу, за умови виконання п.5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пирятинській, 14 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Гр. Отрошу Михайлу Івановичу:
5.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
5.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 26.06.2000 № 07-5392.
5.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Отрошу Михайлу Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
5.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бєлову Олександру В’ячеславовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на перетині вулиць Московської та Лугової у Солом’янському районі м. Києва.
Передати гр. Бєлову Олександру В’ячеславовичу, за умови виконання п.6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на перетині вулиць Московської та Лугової у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
6.1. Гр. Бєлову Олександру В’ячеславовичу:
6.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
6.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бєлову Олександру В’ячеславовичу державного акта на право приватної власності на землю.
6.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Солошенко Валентині Яківні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 25-б у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Солошенко Валентині Яківні, за умови виконання п.7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 25-б у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
7.1. Гр. Солошенко Валентині Яківні:
7.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
7.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
7.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Солошенко Валентині Яківні державного акта на право приватної власності на землю.
7.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Висоцькій Оксані Костянтинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Островського, 2 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Висоцькій Оксані Костянтинівні, за умови виконання п.8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Островського, 2 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
8.1. Гр. Висоцькій Оксані Костянтинівні:
8.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
8.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
8.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Висоцькій Оксані Костянтинівні державного акта на право приватної власності на землю.
8.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Глобіну Владиславу Франіковичу для будівництва та. обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Ташкентській, 22 у Дарницькому районі м. Києва.
Вилучити з користування ДАХК “Київський радіозавод” частину земельної ділянки на вул. Ташкентській, 22 у Дарницькому районі м. Києва, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.10.90 № 907 “Про відведення земельної ділянки ВО “Київський радіозавод” для комплексної забудови 4-го мікрорайону житлового масиву Харківський в Дарницькому районі”, площею 0,07 га (лист-згода від 26.02.2001 № 901/137).
Передати гр. Глобіну Владиславу Франіковичу, за умови виконання п.9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Ташкентській, 22 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, вилучених з користування ДАХК “Київський радіозавод” відповідно до цього рішення.
9.1. Гр. Глобіну Владиславу Франіковичу:
9.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
9.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
9.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Глобіну Владиславу Франіковичу державного акта на право приватної власності на землю.
9.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хлєбойку Андрію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 20-а у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Хлєбойку Андрію Вікторовичу, за умови виконання п.10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 20-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
10.1. Гр. Хлєбойку Андрію Вікторовичу:
10.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
10.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
10.1.4. Виконати вимоги Управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища м. Києва, викладені в листі від 02.02.2001 № 271.
10.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хлєбойку Андрію Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.
10.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Потоцькому Сергію Вадимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Університетській, 26-а у Солом’янському районі м. Києва.
Передати гр. Потоцькому Сергію Вадимовичу, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Університетській, 26-а у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
11.1. Гр. Потоцькому Сергію Вадимовичу:
11.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
11.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Потоцькому Сергію Вадимовичу державного акта на право приватної власності на землю.
11.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянам Матьорі Володимиру Івановичу та Матьорі Марії Григорівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Осінній, 109 у Святошинському районі м. Києва.
Передати громадянам Матьорі Володимиру Івановичу та Матьорі Марії Григорівні, за умови виконання п.12.1 цього рішення, у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,10 га в рівних частках кожному для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Осінній, 109 у Святошинському районі м. Києва у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом № 16н-1387 від 10.12.1988 р.) за рахунок земель міської забудови.
12.1. Громадянам Матьорі Володимиру Івановичу та Матьорі Марії Григорівні:
12.1.1. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
12.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку громадянам Матьорі Володимиру Івановичу та Матьорі Марії Григорівні державних актів на право приватної власності на землю.
12.3. Попередити власників земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Степанову Євгену Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малокитаївській, 82 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Степанову Євгену Володимировичу, за умови виконання п.13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малокитаївській, 82 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
13.1. Гр. Степанову Євгену Володимировичу:
13.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
13.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
13.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 20.11.2000 № 18-8922.
13.1.5. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
13.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Степанову Євгену Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.
13.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Волкову Василю Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сумській, 13 у Солом’янському районі м. Києва.
Передати гр. Волкову Василю Івановичу, за умови виконання п.14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сумській, 13 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
14.1. Гр. Волкову Василю Івановичу:
14.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
14.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
14.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Волкову Василю Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
14.3. Комунальному підприємству Київському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна з урахуванням розпорядження Залізничної районної у м. Києві державної адміністрації від 18.12.2000 № 1376 “Про виключення з реєстру власників будинку № 13 по вулиці Сумській м. Києва” внести відповідні зміни до реєстрових книг щодо права власності на житловий будинок № 13 на вул. Сумській у Солом’янському районі м. Києва, який знесено як аварійний з відселенням мешканців у встановленому порядку.
14.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
15. Оформити гр. Скринник Любові Арсентіївні право постійного користування земельною ділянкою площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Леніна, 112-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель, виділених згідно з наказом директора радгоспу ім. Кірова від 14.09.85 № 223.
15.1. Гр. Скринник Любові Арсентіївні:
15.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
15.1.2. Звернутися до Київського міського управління земельних ресурсів стосовно складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою.
15.1.3. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
15.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Скринник Любові Арсентіївні державного акта на право постійного користування землею.
15.3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування землею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шамшуріній Риммі Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Ялинковому, 9 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Шамшуріній Риммі Валентинівні, за умови виконання п.16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Ялинковому, 9 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
16.1. Гр. Шамшуріній Риммі Валентинівні:
16.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
16.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шамшуріній Риммі Валентинівні державного акта на право приватної власності на землю.
16.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Слєпцову Олегу Семеновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 25-в у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Слєпцову Олегу Семеновичу, за умови виконання п.17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 25-в у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
17.1. Гр. Слєпцову Олегу Семеновичу:
17.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
17.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
17.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Слєпцову Олегу Семеновичу державного акта на право приватної власності на землю.
17.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дячук Тетяні Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Радистів, 5 у Деснянському районі м. Києва.
Вилучити з користування ДП “Київський радіопередавальний центр” частину земельної ділянки, наданої в постійне користування радіостанції № 1 Міністерства зв’язку УРСР, що посвідчується державним актом на право користування землею від 21.02.63 № 22, площею 0,10 га (лист-згода від 07.10.99 № 153/004).
Передати гр. Дячук Тетяні Миколаївні, за умови виконання п.18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Радистів, 5 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
18.1. Гр. Дячук Тетяні Миколаївні:
18.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
18.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дячук Тетяні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
18.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кунаху Максиму Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на Харківському шосе, 145 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Кунаху Максиму Володимировичу, за умови виконання п.19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на Харківському шосе, 145 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гр. Кунаху Максиму Володимировичу:
19.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
19.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
19.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кунаху Максиму Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.
19.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Фляку Михайлу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-в у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Фляку Михайлу Миколайовичу, за умови виконання п.20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-в у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
20.1. Гр. Фляку Михайлу Миколайовичу:
20.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
20.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Фляку Михайлу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
20.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чобан Надії Казимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 21 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Чобан Надії Казимирівні, за умови виконання п.21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 21 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
21.1. Гр. Чобан Надії Казимирівні:
21.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
21.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чобан Надії Казимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
21.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Юрчуку Юрію Юрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 17 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Юрчуку Юрію Юрійовичу, за умови виконання п.22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 17 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
22.1. Гр. Юрчуку Юрію Юрійовичу:
22.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
22.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Юрчуку Юрію Юрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
22.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Камінській Тетяні Євгенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гористій, 3 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Камінській Тетяні Євгенівні, за умови виконання п.23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гористій, 3 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
23.1. Гр. Камінській Тетяні Євгенівні:
23.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
23.1.3. Виконати вимоги Головкиївархітектури, викладені в листі від 30.01.01.
23.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Камінській Тетяні Євгенівні державного акта на право приватної власності на землю.
23.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хорольському Сергію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 1-му пров. Польовому, 4 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Хорольському Сергію Вікторовичу, за умови виконання п.24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 1-му пров. Польовому, 4 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
24.1. Гр. Хорольському Сергію Вікторовичу:
24.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
24.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хорольському Сергію Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.
24.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бусол Вірі Платонівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Тимірязєвському, 2-а у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Бусол Вірі Платонівні, за умови виконання п.25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Тимірязєвському, 2-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
25.1. Гр. Бусол Вірі Платонівні:
25.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
25.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
25.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бусол Вірі Платонівні державного акта на право приватної власності на землю.
25.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Таборовському Анатолію Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Покровській, 6 у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Таборовському Анатолію Леонідовичу, за умови виконання п.26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,02 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Покровській, 6 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
26.1. Гр. Таборовському Анатолію Леонідовичу:
26.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
26.1.3. Виконати вимоги управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища, викладені в листі від 07.06.01 № 73-з.
26.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
26.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Таборовському Анатолію Леонідовичу державного акта на право приватної власності на землю.
26.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Овсієнко Надії Степанівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Котовського, 46-а у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Овсієнко Надії Степанівні, за умови виконання п.27.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Котовського, 46-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
27.1. Гр. Овсієнко Надії Степанівні:
27.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
27.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
27.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
27.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Овсієнко Надії Степанівні державного акта на право приватної власності на землю.
27.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не — за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Криволаповій Ганні Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Листопадній, 26 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Криволаповій Ганні Миколаївні, за умови виконання п.28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Листопадній, 26 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
28.1. Гр. Криволаповій Ганні Миколаївні:
28.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
28.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
28.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Криволаповій Ганні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
28.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
29. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянам Ренкевичу Юзефу Леопольдовичу, Ренкевичу Віталію Юзефовичу, Зіміній Тамарі Юзефівні, Мудряк Наталії В’ячеславівні для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Миколи Кузнецова, 2 у Святошинському районі м. Києва.
Передати громадянам Ренкевичу Юзефу Леопольдовичу, Ренкевичу Віталію Юзефовичу, Зіміній Тамарі Юзефівні, Мудряк Наталії В’ячеславівні, за умови виконання п.29.1 цього рішення, у спільну часткову приватну власність у рівних частках кожному земельну ділянку площею 364 кв. м для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Миколи Кузнецова, 2 у Святошинському районі м. Києва у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок (свідоцтво про право власності на житло від 22.05.97) за рахунок земель міської забудови.
29.1. Громадянам Ренкевичу Юзефу Леопольдовичу, Ренкевичу Віталію Юзефовичу, Зіміній Тамарі Юзефівні, Мудряк Наталії В’ячеславівні:
29.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
29.1.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
29.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
29.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку громадянам Ренкевичу Юзефу Леопольдовичу, Ренкевичу Віталію Юзефовичу, Зіміній Тамарі Юзефівні, Мудряк Наталії В’ячеславівні державних актів на право спільної часткової приватної власності на землю.
29.3. Попередити власників земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права спільної часткової приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кравченко Олені Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Повітрофлотській, 67-а у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Кравченко Олені Вікторівні, за умови виконання п.30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Повітрофлотській, 67-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
30.1. Гр. Кравченко Олені Вікторівні:
30.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
30.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кравченко Олені Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.
30.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
31. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дубчаку В’ячеславу Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кишинівській, 28-6 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Дубчаку В’ячеславу Петровичу, за умови виконання п.31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кишинівській, 28-б у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
31.1. Гр. Дубчаку В’ячеславу Петровичу:
31.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
31.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
31.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дубчаку В’ячеславу Петровичу державного акта на право приватної власності на землю.
31.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
32. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Поливоді Людмилі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 21 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Поливоді Людмилі Анатоліївні, за умови виконання п.32.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 21 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
32.1. Гр. Поливоді Людмилі Анатоліївні:
32.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
32.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
32.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
32.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Поливоді Людмилі Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.
32.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
33. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Феніоку Дмитру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 25 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Феніоку Дмитру Олександровичу, за умови виконання п.33.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 25 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
33.1. Гр. Феніоку Дмитру Олександровичу:
33.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
33.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
33.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
33.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Феніоку Дмитру Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.
33.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
34. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Козію Іллі Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 23 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Козію Іллі Анатолійовичу, за умови виконання п.34.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 23 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
34.1. Гр. Козію Іллі Анатолійовичу:
34.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
34.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
34.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
34.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Козію Іллі Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
34.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
35. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Руцинській Галині Степанівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 27 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Руцинській Галині Степанівні, за умови виконання п.35.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Мічуріна, 27 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
35.1. Гр. Руцинській Галині Степанівні:
35.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
35.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
35.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
35.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Руцинській Галині Степанівні державного акта на право приватної власності на землю.
35.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
36. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Білику Олександру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Олегівській, 3 у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Білику Олександру Володимировичу, за умови виконання п.36.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Олегівській, 3 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
36.1. Гр. Білику Олександру Володимировичу:
36.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
36.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АГІЗ Головкиївархітектури.
36.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
36.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екології та природних ресурсів у м. Києві від 08.10.01 № 10-10-12/5694.
36.1.5. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 02.10.2001 № 206) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
36.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Білику Олександру Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.
36.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211