Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
15 квiтня 2009 року, середа  №49 (3495) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
29/11/2001
Рішення № 139/1573 від 29 листопада 2001 року

Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівельВідповідно до Земельного кодексу України та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Михайловій Тетяні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 9 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Михайловій Тетяні Григорівні, за умови виконання п.1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 9 у Печерському районі м. Києва за рахунок частини земель, зареєстрованих відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 19.06.56 № 925 “Про висновки обміру земель у забудованих кварталах Кагановичського, Ленінського, Сталінського, Молотовського, Жовтневого, Железнодорожного, Печерського, Подільського, Дарницького районів”.
1.1. Гр. Михайловій Тетяні Григорівні:
1.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
1.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Михайловій Тетяні Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.
1.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянину Росії Кулаковському Олександру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 11 у Печерському районі м. Києва.
Надати громадянину Росії Кулаковському Олександру Олександровичу, за умови виконання п.2.1 цього рішення, в оренду строком на 50 років земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сєдовців, 11 у Печерському районі м. Києва за рахунок частини земель, зареєстрованих відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 19.06.56 № 925 “Про висновки обміру земель у забудованих кварталах Кагановичського, Ленінського, Сталінського, Молотовського, Жовтневого, Железнодорожного, Печерського, Подільського, Дарницького районів”.
2.1. Громадянину Росії Кулаковському Олександру Олександровичу:
2.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
2.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку громадянину Росії Кулаковському Олександру Олександровичу документа, що посвідчує право користування землею.
2.3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. гр. Одинець Людмилі Петрівні та Кривенку Олексію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Парниковій, 16 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Одинець Людмилі Петрівні та гр. Кривенку Олексію Дмитровичу, за умови виконання п.3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Парниковій, 16 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
3.1. Гр. Одинець Людмилі Петрівні та гр. Кривенку Олексію Дмитровичу:
3.1.1. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
3.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Одинець Людмилі Петрівні та гр. Кривенку Олексію Дмитровичу державних актів на право приватної власності на землю.
3.3. Попередити власників земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рябчук Людмилі Костянтинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Осінній, 67 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Рябчук Людмилі Костянтинівні, за умови виконання п.4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Осінній, 67 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
4.1. Гр. Рябчук Людмилі Костянтинівні:
4.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
4.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 23.08.00 № 07-6531.
4.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
4.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рябчук Людмилі Костянтинівні державного акта на право приватної власності на землю.
4.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Грегулю Юрію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 20 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Грегулю Юрію Васильовичу, за умови виконання п.5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 20 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Гр. Грегулю Юрію Васильовичу:
5.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
5.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Грегулю Юрію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.
5.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Вацьківському Роману Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 22 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Вацьківському Роману Вікторовичу, за умови виконання п.6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 22 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
6.1. Гр. Вацьківському Роману Вікторовичу:
6.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
6.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Вацьківському Роману Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.
6.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Канарчуку Вадиму Євгеновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чорногірській, 21 у Печерському районі м. Києва.
Вилучити з користування Федерації професійних спілок України частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 07.01.85 № 3/11 “Про відведення Українській республіканській раді професійних спілок земельної ділянки для будівництва багатоповерхового гаража по Залізничному шосе в Печерському районі”, площею 0,08 га (лист-згода від 15.10.99 № 14-23-1833).
Передати гр. Канарчуку Вадиму Євгеновичу, за умови виконання п.7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чорногірській, 21 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених з користування цим рішенням.
7.1. Гр. Канарчуку Вадиму Євгеновичу:
7.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
7.1.3. Виконати вимоги Федерації професійних спілок України, викладені в листі від 15.10.99 № 14/23/1833.
7.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
7.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Канарчуку Вадиму Євгеновичу державного акта на право приватної власності на землю.
7.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Луполову Борису Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Яблуневому, 9-б у Солом’янському районі м. Києва.
Передати гр. Луполову Борису Михайловичу, за умови виконання п.8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Яблуневому, 9-б у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
8.1. Гр. Луполову Борису Михайловичу:
8.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
8.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
8.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Луполову Борису Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
8.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Андрушенку Боліславу Станіславовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Толстого, 1-в у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Андрушенку Боліславу Станіславовичу, за умови виконання п.9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Толстого, 1-в у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
9.1. Гр. Андрушенку Боліславу Станіславовичу:
9.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
9.1.3. Виконати умови, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 03.10.01 № 19-10847.
9.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Андрушенку Боліславу Станіславовичу державного акта на право приватної власності на землю.
9.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Захарченку Валерію Стефановичу для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Резервній, 2-а в Оболонському районі м. Києва.
Передати гр. Захарченку Валерію Стефановичу, за умови виконання п.10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Резервній, 2-а в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконкому Подільської районної ради депутатів трудящих від 24.02.56 № 164 “Про надання земельної ділянки відселенцю громадянці Захарченко Зині Петрівні” (0,06 га) та земель міської забудови (0,04 га).
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Подільської районної ради депутатів трудящих від 24.02.56 № 164 “Про надання земельної ділянки відселенцю громадянці Захарченко Зині Петрівні”.
10.1. Гр. Захарченку Валерію Стефановичу:
10.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
10.1.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
10.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Захарченку Валерію Стефановичу державного акта на право приватної власності на землю.
10.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хрущ Надії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Жовтневій, 9 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Хрущ Надії Володимирівні, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Жовтневій, 9 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
11.1. Гр. Хрущ Надії Володимирівні:
11.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
11.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
11.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва одержати АПЗ в Головкиївархітектурі дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю.
11.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хрущ Надії Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
11.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кошевій Людмилі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тепличній, 26 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Кошевій Людмилі Вікторівні, за умови виконання п.12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тепличній, 26 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
12.1. Гр. Кошевій Людмилі Вікторівні:
12.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
12.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кошевій Людмилі Вікторівні державного акта на право приватної власності на землю.
12.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ігнатюку Володимиру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Павленка, 4 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Ігнатюку Володимиру Миколайовичу, за умови виконання п.13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Павленка, 4 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
13.1. Гр. Ігнатюку Володимиру Миколайовичу:
13.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
13.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ігнатюку Володимиру Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
13.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Качурі Надії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Петровського, 8-б у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Качурі Надії Олександрівні, за умови виконання п.14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Петровського, 8-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
14.1. Гр. Качурі Надії Олександрівні:
14.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
14.1.4. Виконати роботи з інженерної підготовки території щодо захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
14.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Качурі Надії Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.
14.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Качурі Ніні Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Петровського, 8-а у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Качурі Ніні Олександрівні, за умови виконання п.15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Петровського, 8-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
15.1. Гр. Качурі Ніні Олександрівні:
15.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
15.1.3. Виконати умови, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 19.07.01 № 07-6041.
15.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Качурі Ніні Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.
15.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мазніченко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тираспольській, 40 у Шевченківському районі м. Києва.
Припинити гр. Самойленку Володимиру Миколайовичу право постійного користування земельною ділянкою площею 0,05 га, відведеною відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.02.98 № 221 “Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування жилих будинків та господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства”, у зв’язку з добровільною відмовою землекористувача (лист-згода від 08.08.01).
Передати гр. Мазніченко Тетяні Володимирівні, за умови виконання п.16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тираспольській, 40 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, право користування якими припинено цим рішенням.
16.1. Гр. Мазніченко Тетяні Володимирівні:
16.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
16.2. Громадянину Самойленку Володимиру Миколайовичу повернути до Київського міського управління земельних ресурсів державний акт на право користування землею від 28.12.98 № 91-3-00018.
16.3. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мазніченко Тетяні Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
16.4. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Андріяш Інні Робертівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 29-а у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Андріяш Інні Робертівні, за умови виконання п.17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Нагірній, 29-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
17.1. Гр. Андріяш Інні Робертівні:
17.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
17.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 13.09.01 № 07-10342.
17.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Андріяш Інні Робертівні державного акта на право приватної власності на землю.
17.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пухному Олександру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-б у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Пухному Олександру Анатолійовичу, за умови виконання п.18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-б у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
18.1. Гр. Пухному Олександру Анатолійовичу:
18.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
18.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Пухному Олександру Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
18.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Печенюку Олександру Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-в у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Печенюку Олександру Андрійовичу, за умови виконання п.19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-в у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гр. Печенюку Олександру Андрійовичу:
19.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
19.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Печенюку Олександру Андрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
19.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Токареву Олегу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лісній, 55 у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Токареву Олегу Миколайовичу, за умови виконання п.20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лісній, 55 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
20.1. Гр. Токареву Олегу Миколайовичу:
20.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
20.1.3. Виконати умови, викладені в листах Головкиївархітектури від 11.10.01 № 19-11008 та Державного управління екології та природних ресурсів у м. Києві від 12.10.01 № 08-8-13/5835.
20.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Токареву Олегу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
20.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Скуридіній Людмилі Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Товарній, 1-а у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Скуридіній Людмилі Петрівні, за умови виконання п.21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Товарній, 1-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
21.1. Гр. Скуридіній Людмилі Петрівні:
21.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
21.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
21.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Скуридіній Людмилі Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
21.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Токаревій Марії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лук’янівській, 20 у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Токаревій Марії Іванівні, за умови виконання п.22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лук’янівській, 20 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
22.1. Гр. Токаревій Марії Іванівні:
22.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
22.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.08.01 № 07-9885 та управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища.
22.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва одержати АПЗ в Головкиївархітектурі дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю.
22.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
22.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Токаревій Марії Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.
22.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Вареник Катерині Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лук’янівській, 18 у Шевченківському районі м. Києва.
Передати гр. Вареник Катерині Василівні, за умови виконання п.23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Лук’янівській, 18 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
23.1. Гр. Вареник Катерині Василівні:
23.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
23.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 12.07.01 № 07-5933 та управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища від 16.07.01 № 2002.
23.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва одержати АПЗ в Головкиївархітектурі дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю.
23.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
23.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Вареник Катерині Василівні державного акта на право приватної власності на землю.
23.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Красільніковій Валентині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Боровому, 10 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Красільніковій Валентині Миколаївні, за умови виконання п.24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Боровому, 10 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
24.1. Гр. Красільніковій Валентині Миколаївні:
24.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
24.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Красільніковій Валентині Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
24.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кузнецовій Світлані Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сирецькій, 96 у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Кузнецовій Світлані Михайлівні, за умови виконання п.25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сирецькій, 96 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
25.1. Гр. Кузнецовій Світлані Михайлівні:
25.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
25.1.3. Виконати умови, викладені в листі Головкиївархітектури від 04.07.01 № 07-5646.
25.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кузнецовій Світлані Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.
25.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Панчук Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-к у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Панчук Тетяні Володимирівні, за умови виконання п.26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-к у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
26.1. Гр. Панчук Тетяні Володимирівні:
26.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні Держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
26.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Панчук Тетяні Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
26.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211