Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
16 жовтня 2009 року, п'ятниця  №142 (3588) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
08/11/2001
Рішення № 72/1506 від 8 листопада 2001 року

Про внесення змін до рішення Київради від 30.01.01 № 162/1139 “Про адміністративно-територіальний устрій міста Києва” в частині статусу селища міського типу Пуща-ВодицяВідповідно до ч. 5 ст. 140 Конституції України, п. 41 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування України”, ст. 7 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, враховуючи рішення Конституційного Суду України від 13.07.01 № 11-рп/2001, беручи до уваги, що в ст. 133 Конституції України не передбачено існування селища у складі міста, враховуючи найближче територіальне розміщення Пуща-Водиці до адміністративного центру Оболонського району м. Києва, з метою більш ефективного управління міським господарством та розглянувши подання виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Київська міська рада
1. Відмінити абзац перший та підпункт 6.1 пункту 6 рішення Київради від 30.01.01 № 162/1139 “Про адміністративно-територіальний устрій м. Києва”. У зв’язку з цим підпункт 6.2 пункту 6 вважати пунктом 6.
2. Приєднати територію Пуща-Водиці до території Оболонського району м. Києва, залишивши слова “Пуща-Водиця” як історичну назву місцевості.
3. Встановити, що органи місцевого самоврядування та селищний голова селища міського типу Пуща-Водиця виконують свої повноваження на підставі та в межах повноважень, передбачених Конституцією і законами України, і припиняють свою діяльність в перший день роботи першої сесії Оболонської районної в місті Києві ради нового скликання, депутатів до якої буде обрано на чергових місцевих виборах.
4. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) підготувати кореговану план-схему меж нових адміністративних районів м. Києва для внесення відповідних змін до рішення Київради від 27.04.01 № 280/1257 “Про межі нових адміністративних районів м. Києва та організаційні заходи по проведенню адміністративно-територіальної реформи”.
5. Утворити ліквідаційну комісію селищної ради селища міського типу Пуща-Водиця. Призначити головою ліквідаційної комісії селищного голову селища міського типу Пуща-Водиця Чініна Сергія Володимировича.
6. Київському міському голові за поданням голови ліквідаційної комісії до 10.11.01 затвердити її персональний склад та кошторис витрат.
7. Ліквідаційній комісії, утвореній згідно з п. 5 цього рішення, вжити заходів, пов’язаних з ліквідацією селищної ради селища міського типу Пуща-Водиця, її виконавчого органу, інших підпорядкованих їм органів управління відповідно до законодавства України.
8. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) внести на розгляд сесії Київради пропозиції щодо передачі майна та коштів Подільського району в м. Києві, що знаходились у віданні селища міського типу Пуща-Водиця, до комунальної власності територіальної громади м. Києва та у відання Оболонської районної у м. Києві ради.
9. Встановити, що з дати припинення діяльності органів місцевого самоврядування та селищного голови селища міського типу Пуща-Водиця фінансування бюджетних установ селища міського типу Пуща-Водиця буде здійснюватись в установленому порядку з бюджету Оболонського району м. Києва.
10. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Оболонській районній у м. Києві раді та її виконавчому органу, голові ліквідаційної комісії забезпечити недопущення в ході проведення заходів, пов’язаних з ліквідацією згідно з цим рішенням, погіршення умов проживання та обслуговування населення Пуща-Водиці.
11. Взяти до відома, що правонаступником ліквідованих селищної ради селища міського типу Пуща-Водиця, її виконавчого органу в частині укладених договорів та інших оформлених відповідно до законодавства правовідносин будуть відповідно Оболонська районна у м. Києві рада та її виконавчий орган.
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Київського міського голову.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211