images


images
газета 'Хрещатик' images
images
Транспорт | Релігія | Євро-2012 | Благодійність | Київ | Політика | Економіка | Суспільство | Дозвілля | rss-новости RSS
images
images
разделительная полоска
разделительная полоска

 архів газети  | статті |  документи | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images images НОВИНИ
новости на украинском языке новости на русском языке
images
21:15 Київ
ГОРОСКОП НА 17 ТРАВНЯ
images images images
17:29 Київ
У п`ятницю та суботу у Києві відбудуться традиційні ярмарки
images images images
16:09 Транспорт
Укрзалізниця підписала контракт на технічне обслуговування поїздів Hyundai
images images images
15:50 Київ
Чоловікові, який повідомив про замінування на вулиці Хрещатик, невдалий жарт може коштувати до 5 років обмеження волі
images images images
15:39 Київ
"2012 рік має стати переломним у покращенні соціального захисту киян та вирішенні проблем інвалідів", - Олександр Попов
images images images
15:38 Київ
У День Європи на Хрещатику будуть презентовані чотири українських Приймаючих міста ЄВРО 2012
images images images
15:36 Київ
День Києва запам'ятається киянам класичною музикою і 3D-шоу
images images images
15:22 Київ
Завтра відкривається VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок
images images images
14:53 Київ
Олександр Попов побував у гостях у київської родини, яка стала рідною для 10 прийомних дітей (фото)
images images images
14:50 Економіка
21 травня останній день подання податкової декларації з ПДВ за квітень
images images images
14:48 Київ
Столичне підприємство сплатило нараховані йому понад 1 мільйон гривень податків та штрафних санкцій
images images images
14:28 Київ
«Сходи до Неба» у Києві відкриються 3 червня
images images images
14:27 Київ
Реконструкцію і благоустрій «Володимирської гірки» завершать до 25 травня
images images images
14:16 Київ
У Києві може з’явитися регіональний ландшафтний парк «Київський»
images images images
14:09 Київ
У п`ятницю у Києві визначать переможців конкурсу малюнку „Охорона праці очима дітей”
images images images
images
украинские новости RSS канал новини RSS  |  всi новини
images
полоса
полоса

Київська міська державна адміністрація. Офіційний веб-портал

images images ДОКУМЕНТИ  
images Рiшення Київради
images Накази
images Нормативно-правовi акти 
images Розпорядження
images Проекти
images Укази Президента України
images Постанови
images Документи інших відомств

полоса

images меню интернет конференцииІнтернет-конференції
раделитель меню репроцентрКольороподіл/репроцентр
картинка меню вакансииВакансії
images меню государственные закупкиДержавні закупівлі
images


images ЦИФРА ДНЯ
3 300 900 000

гривень, на таку суму отримано доходів підприємствами пошти та зв’язку міста Києва у січні—лютому 2012 року, що на 6,1% більше, ніж за відповідний період минулого року

За інформацією ГУ статистики в м.Києві


images РЕКЛАМА

Конфедерація будівельників України

ibuild.org.ua
images
images
  images
images
images Роздiли :   стрелка Головна  | Перша сторінка  | Хрещатик, 36  | Місто  | Суспільство  | Медіа  | Культура  | Наостанок  |   
images 25 лютого 2010 року, четвер  №27 (3658) новости в RSS-формате RSS номер газеты в PDF-формате PDF images
images
фото
images imagesАКТУАЛЬНО
КУПІВЛЯ ТОВАРІВ НА РИНКАХ
ВТРАЧАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ


Українці віддають перевагу магазинам із самообслуговуванням, втрачаючи інтерес до неорганізованої торгівлі при купівлі продовольчих і непродовольчих товарів.

78% мешканців міст з населенням понад 50 тисяч чоловік здійснюють основну частину покупок у супермаркетах, гіпермаркетах і "магазинах поблизу дому" (проти 68% у 2008 році)...

imagesчитати даліimages
images

images
images
images
images
Місто
images 25/02/2010
images
images
images

Петро МІРОШНИКОВ: “На початку березня у метрополітені почне курсувати новий потяг”



images
Цього року в метро таки планують запустити три нових станції, які наразі практично заморожені через фінансову кризу. У підземці також має з’явитися 105 нових вагонів, а на станціях проведуть Інтернет. Про те, як реалізовуватимуть плани та які проблеми має столичний метрополітен сьогодні, “Хрещатику” розповів начальник підприємства.

— Які завдання КП "Київський метрополітен" вважає пріоритетними на нинішній рік?
— Найголовніше, ми запланували ввести в експлуатацію довгоочікувану ділянку Куренівсько-Червоноармійської лінії від станцій "Либідської" до "Васильківської" з трьома станціями — "Деміївська", "Голосіївська" та "Васильківська". На початку березня запускаємо на Сирецько-Печерську лінію новий потяг російського виробництва. Також запланували придбати 105 вагонів метрополітену, 100 вагонів на умовах фінансового лізингу і 5 вагонів за кредитною угодою з ЄБРР. Окрім цього, для поліпшення організації управління перевізним процесом та роботою пристроїв будемо створювати сучасний єдиний диспетчерський центр метрополітену.

— Наскільки реальними є шанси щодо реалізації задуманого?
— Думаю, заплановане вдасться виконати, принаймні, названі мною заходи, бо насправді у нас набагато змістовніші плани на нинішній рік.

— З якими проблемами столична підземка вступила в новий рік?
— Проблеми залишилися ті самі. Як і в попередні роки низький тариф на проїзд у метрополітені став результатом негативного фінансового стану підприємства в минулому році. А недостатнє фінансування з центрального бюджету та бюджету міста на компенсаційні виплати за безплатний проїзд пільгових категорій громадян додали метрополітену збитковості. Через обмежені фінансові можливості не вдалося у повному обсязі виконати ремонт рухомого складу, придбати комплектуючі, матеріали та запасні частини, а також не вдалося завершити роботи з Комплексної інвестиційної програми технічного розвитку метрополітену в питаннях упровадження нової техніки та передових технологій. Проте конкретним результатом і оцінкою всієї нашої роботи є перевезення пасажирів із високим рівнем надійності та безпеки.

— Що запропонує метрополітен пасажирам у нинішньому році?
— Як відомо, цього року Київському метрополітену виповнюється 50 років. Тож у рамках підготовки до ювілейної дати плануємо виконати низку заходів. Наприклад, зробити капітальний ремонт пересадкового вузла між станціями "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" з заміною підлоги на гранітне покриття та модернізацією освітлення, реконструювати ескалаторні комплекси на станціях "Берестейська" та "Політехнічний інститут", на станції "Лук’янівська" модернізувати мережу освітлення. Плануємо також модернізувати систему інформування пасажирів у 100 вагонах, що даст змогу у збільшених обсягах і якісніше озвучувати потрібну пасажирам інформацію. Напередодні Євро-2012 це дуже актуально, адже нові інформатори у вагонах озвучуватимуть інформацію не лише українською мовою.


Також у нас триває системна робота з поліпшення умов доступу на станції метрополітену особам із обмеженими фізичними можливостями, ми її продовжимо в цьому році.


Хочу наголосити, що всі ці заходи спрямовані на поліпшення умов перебування людей у метрополітені та підвищення культури обслуговування пасажирів.

— Однією з останніх новинок стало надання доступу до мережі Інтернет на території метрополітену. Розкажіть детальніше, хто зможе цією послугою користуватися і що для цього треба?
— Справді, нещодавно Київський метрополітен отримав ліцензію на надання в користування власних каналів електрозв'язку. І ми плануємо надавати таку послугу стороннім організаціям, що функціонують на території метрополітену, а також установам, яким належать банкомати та платіжні термінали. Метою цього сервісу є розширення інформаційних та інших додаткових послуг для пасажирів, які перебувають у метрополітені. Для надання таких послуг у нас є достатня надлишкова кількість портів та ресурс мережі передачі даних, а також потрібний обслуговуючий персонал, система технічного обслуговування і ремонту.

— Як щодо безпечності у метрополітені, чи плануєте якось підвищувати рівень безпеки пасажирів?
— Рівень безпеки руху електропоїздів та ескалаторів, якими перевозять пасажирів у метрополітені, цілком забезпечено. Це обумовлено впровадженням цілої низки відповідних засобів, зокрема, у кожному рухомому складі впроваджена система автоматичного регулювання швидкості руху поїздів, а на ескалаторах — блокувальні пристрої, які не допускають впливу факторів, що могли б вплинути на безпечне перевезення пасажирів.


І хоча метрополітен нині переживає нелегкі часи, бо фінансова криза позначилася і на діяльності нашого підприємства, але ставити під загрозу їхнє життя та здоров’я ніхто не має права. Тому за цих обставин метрополітен був змушений зменшити швидкість потягів, що призвело до незначного збільшення проміжку часу між ними, однак не залишив рухомий склад із сумнівною експлуатаційною надійністю для роботи на лінії.
Працівники метрополітену і надалі робитимуть усе можливе для забезпечення постійної та безаварійної роботи з перевезення пасажирів.

— Київський метрополітен готується відзначити своє 50-річчя. Що змінилося в метрополітені за ці роки?
— Змінилося багато чого. По-перше, кількість станцій. Якщо 6 листопада 1960 року було п’ять станцій, то тепер — 46. А в цьому році, сподіваємося, їх стане 49. По-друге, змінилася кількість працюючих у метрополітені. На час відкриття метрополітену було 900 фахівців, а нині — понад 8 тисяч. По-третє, у 1960 році курсували тривагонні потяги, зараз — п’ятивагонні. До слова, нові лінії метрополітену споруджуватимуть з урахуванням шестивагонних поїздів. У перший рік роботи метрополітену пасажирів перевозили 36 вагонів, а тепер — 669. Тоді у години пік на лінії курсувало 20 пар потягів на годину і інтервал руху між ними був три хвилини, зараз — 38-40 пар потягів на годину з інтервалом руху в півтори хвилини. За цей час було побудовано три електродепо — "Дарниця" у 1965 році, "Оболонь" — у 1988 році, "Харківське" — у 2007 році. Істотно змінилися також пасажироперевезення. У 1960 році ми перевозили у середньому щодня 130 тисяч пасажирів, тепер — 1,5 мільйона. До слова, станом на 1 лютого 2010 року послугами Київського метрополітену за роки його існування скористалися 15,5 мільярда людей. Тобто, якщо рахувати все населення Земної кулі, то, образно кажучи, ми перевезли це населення більш як двічі.

 

Спілкувалася Галина ПЕТРЕНКО, "Хрещатик". Фото з архіву “Хрещатика”

прочитало 1880 человек
images
images
images
images
Статтi по темi:
images  
images
images
images
images
25/02/2010 | Весна не зрушить Києва. Місто готове боротися з масовими зсувами
images
images

images
фото
У швидкісних поїздах до кінця травня підключать Інтернет
фото
Киян запрошують познайомитися з литовським фотомистецтвом
фото
З аеропорту «Київ» до міста спрямують додаткову кількість нових тролейбусів
фото
Театральна афіша на 17 — 23 травня

Перший київський конкурс молодих дослідників
полоса




images
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
Яндекс.Метрика

Транспорт | Религия | Евро-2012 | Благотворительность | Киев | Политика | Экономика | Общество | Досуг