Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 червня 2010 року, вiвторок  №86 (3717) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    


Розпорядження
25/07/2017
Розпорядження № 756 від 26 червня 2017 року

Про деякі заходи щодо виконання рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва»Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про столицю України – місто-герой Київ», рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва»:

1. Створити міську робочу групу з питань громадського бюджету та затвердити її склад, що додається.

2. Визначити місцезнаходження пункту супроводу громадського бюджету міської робочої групи за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 36.

3. Міській робочій групі з питань громадського бюджету:
внести пропозиції керівництву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо організації інформаційної кампанії, шляхів та засобів її реалізації;
внести пропозиції керівництву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо плану проведення навчань представників районних робочих груп з питань громадського бюджету та головних розпорядників коштів бюджету міста Києва;
визначити особу (осіб), відповідальних за роботу з електронною системою «Громадський проект»;
вносити пропозиції керівництву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо параметрів громадського бюджету на відповідний рік;
здійснювати моніторинг за звітуванням головних розпорядників коштів бюджету місту Києва про стан реалізації проектів-переможців;
здійснювати організацію зустрічей головних розпорядників коштів бюджету міста Києва з авторами проектів та громадськістю в частині інформування про міські цільові програми.

4. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити виконання підпункту 2.2 пункту 2 рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та інформування громадськості з цих питань.

5. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:
інформаційний супровід заходів у рамках реалізації громадського бюджету міста Києва в межах видатків, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідний рік;
висвітлення заходів у рамках реалізації громадського бюджету міста Києва в комунальних засобах масової інформації.

6. Управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про заходи у рамках реалізації громадського бюджету міста Києва через засоби масової інформації та Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва.

7. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальним підприємствам територіальної громади міста Києва сприяти у проведенні інформаційної кампанії громадського бюджету міста Києва.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 26.06.2017 року № 756

Склад міської робочої групи з питань громадського бюджету

Корень Олександр Васильович Перший заступник директора Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова робочої групи

Баранова Катерина Олександрівна Начальник управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Гузенко Тетяна Андріївна Заступник директора Департаменту - начальник управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Деніс Олександр Володимирович Провідний спеціаліст відділу моніторингу виконання бюджету Бюджетного управління Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дудак Олеся Володимирівна Заступник начальника відділу організаційного та документального забезпечення діяльності заступника міського голови - секретаря Київської міської ради управління забезпечення діяльності заступника міського голови - секретаря Київської міської ради (за згодою)

Лобойко Сергій Васильович Радник першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Мірошниченко Андрій Анатолійович Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Новохацький Вячеслав Олександрович Заступник директора з технічних питань комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр»
Тихонов Олексій Євгенійович Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Хацевич Ігор Мирославович Керуючий справами секретаріату Київської міської ради (за згодою)

Чернишова Марина Юріївна Начальник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київської міської ради (за згодою)

Виконуючий обов’язки керівника апарату Є. Ситніченко


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211