Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
18 березня 2011 року, п'ятниця  №40 (3865) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
02/10/2001
Рішення № 41/1475 від 2 жовтня 2001 року

Про надання і вилучення земельних ділянокВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу”, Закону України “Про оренду землі” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Край” для експлуатації та обслуговування кафе на вул. Кутузова, 12 у Печерському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Край”, за умови виконання п.1.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,04 га строком на 10 років для експлуатації та обслуговування кафе на вул. Кутузова, 12 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Край”:
1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
1.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
1.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
1.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
1.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
1.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству проектно-технологічному інституту “Укроргводбуд” для експлуатації та обслуговування будівлі бюро множення на вул. Саксаганського, 44-в у Печерському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству проектно-технологічному інституту “Укроргводбуд”, за умови виконання п.2.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,07 га в оренду строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будівлі бюро множення на вул. Саксаганського, 44-в у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Відкритому акціонерному товариству проектно-технологічному інституту “Укроргводбуд”:
2.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
2.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
2.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
2.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
2.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гаражнобудівному кооперативу “Корт” для експлуатації та обслуговування гаражів з тенісними кортами на покрівлі на просп. Космонавта Комарова, 1 у Солом’янському районі м. Києва.
Припинити Національному авіаційному університету право користування частиною земельної ділянки площею 1,07 га на просп. Космонавта Комарова, 1 у Солом’янському районі м. Києва, відведеної відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 09.11.50 № 2550 “Про відвод земельної ділянки Київському інституту Цивільного повітряного флоту для будівництва інституту”, від 09.05.61 № 793 “Про додатковий відвод земельної ділянки Київському інституту Цивільного повітряного флоту під будівництво другої черги інституту”, від 15.09.64 № 1283 “О дополнительном отводе земельного участка Киевскому институту Гражданского воздушного флота”, від 07.07.66 № 995 “Про відвод земельної ділянки Київському інституту інженерів цивільної авіації під будівництво клубу з комплексом спортивних споруд та плавальним басейном” та від 06.03.72 № 288 “Про закріплення за Київським інститутом інженерів цивільної авіації земельної ділянки та додатковий відвод під поширення території інституту” (лист від 09.11.2000 № 43-Р5).
Надати гаражнобудівному кооперативу “Корт”, за умови виконання п.3.1 цього рішення, земельну ділянку площею 1,07 га в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки для експлуатації та обслуговування гаражів з тенісними кортами на покрівлі на просп. Космонавта Комарова, 1 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель, право користування якими припинено відповідно до цього рішення.
3.1. Гаражнобудівному кооперативу “Корт”:
3.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
3.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
3.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
3.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки компанії з обмеженою відповідальністю Гоойоорд Б. В. (GOOIOORD В. V.), для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Богдана Хмельницького, 48 у Шевченківському районі М. Києва.
Надати компанії з обмеженою відповідальністю Гоойоорд Б. В. (GOOIOORD В. V.), за умови виконання п.4.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,11 га в оренду строком на 25 років для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Богдана Хмельницького, 48 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
4.1. Компанії з обмеженою відповідальністю Гоойоорд Б. В. (GOOIOORD В. V.):
4.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
4.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
4.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
4.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство
ГАСТРОНОМ № 387” для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Стеценка, 34/1 у Подільському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство
ГАСТРОНОМ № 387”, за умови виконання п.5.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,01 га строком на 5 років для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Стеценка, 34/1 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство ГАСТРОНОМ № 387”:
5.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
5.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
5.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
5.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
5.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельних ділянок акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд” для будівництва житлового будинку на Харківському шосе, 58-а у Дарницькому районі м. Києва.
Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства “Трест “Південзахідтрансбуд” частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 27.08.91 № 530 “Про відведення земельної ділянки тресту “Південзахідтрансбуд” для будівництва жилого будинку по Харківському шосе в Дарницькому районі”, площею 0,48 га (лист-згода від 25.06.2001 № 353).
Надати акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”, за умови виконання п.6.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 1,16 га для будівництва житлового будинку на Харківському шосе, 58-а у Дарницькому районі м. Києва, в тому числі:
— площею 1,03 га в тимчасове довгострокове користування строком на 5 років для будівництва житлового будинку за рахунок земель міської забудови (0,55 га) та земель, вилучених відповідно до цього рішення (0,48 га);
— площею 0,13 га, в межах червоних ліній, в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки (період будівництва) для влаштування будівельного майданчика за рахунок земель міської забудови.
6.1. Акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”:
6.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
6.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
6.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
6.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
6.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
6.1.6. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 29.12.99 № 08-8-13/4657.
6.1.7. Земельну ділянку у межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
6.1.8. Після закінчення строку користування земельною ділянкою, наданою на період будівництва, повернути її в стані, придатному для подальшого використання.
6.1.9. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п.36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/113 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
6.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство ГАСТРОНОМ № 387” для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Маршала Гречка, 8 у Подільському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство ГАСТРОНОМ № 387”, за умови виконання п.7.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,016 га строком на 5 років для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Маршала Гречка, 8 у Подільському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 10.03.64 № 227 “Про відвод земельної ділянки Управлінню капітального будівництва міськвиконкому під житлове та культурно-побутове будівництво”.
7.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “торговельне підприємство ГАСТРОНОМ № 387”:
7.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
7.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
7.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
7.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
7.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
7.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “БЕСТ-ОЛВІС” для будівництва та експлуатації магазину на вул. Червоноармійській, 44-г у Печерському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “БЕСТ-ОЛВІС”, за умови виконання п.8.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,07 га строком на 10 років для будівництва та експлуатації магазину на вул. Червоноармійській, 44-г у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
8.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “БЕСТ-ОЛВІС”:
8.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача, відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
8.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
8.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
8.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
8.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Норд” для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування кафе на вул. Сергія Лазо, 5-б у Дніпровському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Норд”, за умови виконання п.9.1. цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,087 га строком на 10 років для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування кафе на вул. Сергія Лазо, 5-6 у Дніпровському районі за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 31.10.89 № 960 “Про відведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям для будівництва об’єктів”, у зв’язку з переходом права власності на об’єкт незавершеного будівництва “Кафе на 50 місць” (договір купівлі-продажу від 18.03.99 № 622, акт прийому-передачі від 22.03.99 № 663, свідоцтво про власність від 18.05.99 № 638).
9.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Норд”:
9.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
9.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
9.1.3. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
9.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
9.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
9.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “Колос-Агротехсервіс” для будівництва та експлуатації Центру реабілітації та релаксації з магазинами та офісами на перетині вул. Костянтинівської та Верхнього Валу у Подільському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Колос-Агротехсервіс”, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,149 га для будівництва та експлуатації Центру реабілітації та релаксації з магазинами та офісами на перетині вул. Костянтинівської та Верхнього Валу у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, з них:
— ділянку № 1 площею 0,102 га — в оренду строком на 10 років;
— ділянку № 2 (в межах червоних ліній) площею 0,025 га — в тимчасове короткострокове користування на період будівництва строком на 2 роки;
10.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Колос-Агротехсервіс”:
10.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
10.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
10.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
10.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
10.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
10.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського” для експлуатації та обслуговування будівель і споруд заводу на вул. Старокиївській, 10 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського”, за умови виконання п.11.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 4,96 га строком на 15 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд заводу на вул. Старокиївській, 10 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити відкритому акціонерному товариству “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського”, за умови виконання п.11.1 цього рішення, право на оренду земельної ділянки площею 10,41 га строком на 15 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд заводу на вул. Старокиївській, 10 у Шевченківському районі м. Києва у зв’язку з передачею Фондом державного майна України будівель і споруд у власність відкритому акціонерному товариству “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського” (лист Фонду державного майна України від 13.05.99 № 10-21-4803) за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.10.54 № 1747 “Про відвод земельної ділянки заводу п/скринька № 2 під будівництво їдальні, гаража на 25 автомашин, артезіанської свердловини, складу та добудови залу на 400 місць”, від 02.11.60 № 63-с “Про відвод земельної ділянки заводу № 308 під промислове будівництво в межах вулиць Шелуденко, Лагерної, Маринської та існуючої території заводу № 308”, від 17.11.64 № 1601 “Про закриття вул. ім. Галі Тимофієвої в Жовтневому районі”, від 07.09.54 № 1498 “Про відвод земельної ділянки заводові поштова скринька № 2 під розширення заводу”, від 12.03.59 № 320 “Про часткову зміну рішення Виконавчого комітету Київської Міської Ради депутатів трудящих від 07.09.54 № 1498 “Про відвод земельної ділянки заводу п/с № 2, під промислове, адміністративне та культурно-побутове будівництво”.
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.10.54 № 1747 “Про відвод земельної ділянки заводу п/скринька № 2 під будівництво їдальні, гаража на 25 автомашин, артезіанської свердловини, складу та добудови залу на 400 місць”, від 02.11.60 № 63-с “Про відвод земельної ділянки заводу № 308 під промислове будівництво в межах вулиць Шелуденко, Лагерної, Маринської та існуючої території заводу № 308”, від 17.11.64 № 1601 “Про закриття вул. ім. Галі Тимофієвої в Жовтневому районі”, від 07.09.54 № 1498 “Про відвод земельної ділянки заводові поштова скринька № 2 під розширення заводу”, від 12.03.59 № 320 “Про часткову зміну рішення Виконавчого комітету Київської Міської Ради депутатів трудящих від 07.09.54 № 1498 “Про відвод земельної ділянки заводу п/с № 2, під промислове, адміністративне та культурно-побутове будівництво”.
11.1. Відкритому акціонерному товариству “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського”:
11.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
11.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
11.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
11.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
11.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
11.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
12. Внести зміни в абзац 2 пункту 5 рішення Київської міської ради від 02.11.2000 № 62/1039 “Про надання та вилучення земельних ділянок” в частині строку оренди земельної ділянки, замінивши цифру та слово “1 рік” на цифру та слово “3 роки”.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству “Райдуга” для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-6 у Дніпровському районі м. Києва.
Вилучити з користування Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.65 № 230 “Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва земельних ділянок для влаштування парків-скверів в Дарницькому районі”, площею 0,019 га (лист-згода ДКО “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500).
Надати приватному підприємству “Райдуга”, за умови виконання п.13.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,019 га в оренду строком на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-6 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
13.1. Приватному підприємству “Райдуга”:
13.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
13.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
13.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
13.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
13.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
13.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500, Комунального підприємства “Київський метрополітен” від 24.06.99 № 536-Н.
13.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Букіну Євгенію Нарімановичу для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-а у Дніпровському районі м. Києва.
Вилучити з користування Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.65 № 230 “Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва земельних ділянок для влаштування парків-скверів в Дарницькому районі”, площею 0,011 га (лист-згода ДКО “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500).
Надати суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Букіну Євгенію Нарімановичу, за умови виконання п.14.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,013 га в оренду строком на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-а у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення (0,011 га), та земель міської забудови (0,002 га).
14.1. Суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Букіну Євгенію Нарімановичу:
14.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
14.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
14.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
14.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку реконструкції відповідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
14.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500, Комунального підприємства “Київський метрополітен” від 24.06.99 № 536-Н.
14.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Парк-Сервіс” для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-г у Дніпровському районі м. Києва.
Вилучити з користування Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.65 № 230 “Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва земельних ділянок для влаштування парків-скверів в Дарницькому районі”, площею 0,031 га (лист-згода ДКО “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500).
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Парк-Сервіс”, за умови виконання п.15.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,031 га в оренду строком на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного ряду біля станції метро “Лівобережна” на вул. Марини Раскової, 1-г у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
15.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Парк-Сервіс”
15.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
15.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
15.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
15.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
15.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
15.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Державного комунального об’єднання зеленого будівництва “Київзеленбуд” від 03.11.2000 № 500, Комунального підприємства “Київський метрополітен” від 24.06.99 № 536-Н.
15.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “Євроконсалтінг” для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування складських будівель на вул. Машиністівській, 1 у Дніпровському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Євроконсалтінг”, за умови виконання п.16.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,02 га для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування складських будівель на вул. Машиністівській, 1 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити товариству з обмеженою відповідальністю “Євроконсалтінг”, за умови виконання п.16.1 цього рішення, право на оренду земельної ділянки площею 0,73 га строком на 10 років для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування складських будівель на вул. Машиністівській, 1 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.04.88 № 374 “Об отводе земельних участков предприятиям, учреждениям и организациям для строительства объектов” (додаток 1), у зв’язку з переходом права власності на об’єкт незавершеного будівництва (договір купівлі-продажу від 01.11.99 № 1-н, акт прийому-передачі від 06.12.99).
Визнати таким, що втратив чинність, додаток 1 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.04.88 № 374 “Об отводе земельних участков предприятиям, учреждениям й организациям для строительства обьектов”.
16.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Євроконсалтінг”:
16.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
16.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
16.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
16.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
16.1.5 Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
16.1.6. Виконати вимоги Головного управління містобудування та архітектури, викладені в листі від 15.09.2000 № 13-6973.
16.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки об’єднаному кооперативу по будівництву та експлуатації гаражів і стоянок — ГБК “ЦЕНТР” для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового гаража з виробничими приміщеннями акціонерної енергопостачальної компанії “Київенерго” в цокольному поверсі на вул. Льва Толстого, 59 у Печерському районі м. Києва.
Вилучити з користування акціонерної енергопостачальної компанії “Київенерго” частину земельної ділянки на вул. Льва Толстого, 59 у Печерському районі, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.06.46 № 1411 “Про додатковий відвод земельних дільниць для розвитку будівництва Київської ТЕЦ-3”, площею 0,27 га (лист-згода від 04.07.96.).
Надати об’єднаному кооперативу по будівництву та експлуатації гаражів і стоянок — ГБК “ЦЕНТР”, за умови виконання п.17.1 цього рішення, земельну ділянку загальною площею 0,35 га в тимчасове довгострокове користування строком на 15 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового гаража з виробничими приміщеннями акціонерної енергопостачальної компанії “Київенерго” в цокольному поверсі на вул. Льва Толстого, 59 у Печерському районі м. Києва, в тому числі:
— площею 0,08 га за рахунок земель міської забудови;
— площею 0,27 га за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
17.1. Об’єднаному кооперативу по будівництву та експлуатації гаражів і стоянок — ГБК “ЦЕНТР”:
17.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
17.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
17.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
17.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
17.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
17.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки Міжнародному фонду “Відродження” для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Артема, 46 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати Міжнародному фонду “Відродження”, за умови виконання п.18.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,25 га строком на 25 років для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Артема, 46 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
18.1. Міжнародному фонду “Відродження”:
18.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
18.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
18.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
18.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
18.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельних ділянок гаражно-будівельному кооперативу № 8 для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового гаража з розширенням існуючого на вул. Алма-Атинській, 68-а у Дніпровському районі м. Києва.
Вилучити з користування Дарницького вагоноремонтного заводу земельні ділянки загальною площею 0,86 га на вул. Алма-Атинській, 68-а у Дніпровському районі м. Києва, у тому числі:
— площею 0,08 га, відведеною відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 11.11.69 № 1960 “Про дозвіл Дарницькому вагоноремонтному заводу на будівництво профілакторію та житлового будинку готельного типу” (лист-згода від 11.09.98 № 717);
— площею 0,78 га, право користування якою оформлено відповідно до п.8 рішення Київської міської ради від 30.09.99 № 54/556 “Про оформлення права користування земельними ділянками” (лист-згода від 30.08.2000 № 984).
Надати гаражно-будівельному кооперативу № 8, за умови виконання п.19.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування земельну ділянку загальною площею 1,31 га строком на 7 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового гаража на вул. Алма-Атинській, 68-а у Дніпровському районі м. Києва, у тому числі:
— ділянку № 1 загальною площею 1,24 га (площею 0,86 га — за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення; площею 0,38 га — за рахунок земель міської забудови);
— ділянку № 2 площею 0,07 га за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гаражно-будівельному кооперативу № 8:
19.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
19.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
19.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
19.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
19.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд” для будівництва житлового будинку на вул. Марини Раскової, 52-в у Дніпровському районі м. Києва.
Надати акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”, за умови виконання п.20.1 цього рішення, в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки 3 місяці земельну ділянку площею 1,05 га для будівництва житлового будинку на вул. Марини Раскової, 52-в у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
20.1. Акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”:
20.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
20.1.3. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п.36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/113 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
20.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
20.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
20.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
20.1.7. Виконати вимоги, викладені в листах головного державного санітарного лікаря м. Києва від 25.05.00 № 2621 та Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 10.11.99 № 08-8-13/612.
20.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
21. Припинити комунальному підприємству “Київський метрополітен” право користування земельною ділянкою площею 2732 кв. м, відведеною відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 17.11.80 № 1537/19 “Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену в тимчасове користування для будівництва шахтного стовбура ст. “Ленінська”, у зв’язку із закінченням строку користування (лист-згода від 21.02.2001 № 204-Н).
Зарахувати землі, право користування якими припинено цим рішенням, до земель міської забудови.
Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству “БААМ” для експлуатації та обслуговування павільйону і літнього майданчика на вул. Терещенківській, 4-а у Шевченківському районі м. Києва.
Надати акціонерному товариству “БААМ”, за умови виконання п.21.1 цього рішення, в оренду строком на 5 років земельну ділянку площею 0,02 га для експлуатації та обслуговування павільйону і літнього майданчика на вул. Терещенківській, 4-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 17.11.80 № 1537/19 “Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену в тимчасове користування для будівництва шахтного стовбура ст. “Ленінська”.
21.1. Акціонерному товариству “БААМ”:
21.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
21.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
21.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
21.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
21.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
21.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
21.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству “Зв’язок” для експлуатації та обслуговування складської будівлі на бульв. Академіка Вернадського, 79-а у Святошинському районі м. Києва.
Надати закритому акціонерному товариству “Зв’язок”, за умови виконання п.22.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,04 га строком на 10 років для експлуатації та обслуговування складської будівлі на бульв. Академіка Вернадського, 79-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 11.04.61 № 592 “Про відвод земельної ділянки Академії Наук УРСР під будівництво науково-дослідних інститутів, лабораторних баз і житла”.
22.1. Закритому акціонерному товариству “Зв’язок”:
22.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
22.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
22.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
22.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
22.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
22.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству “ДІВІАЛ-2000” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону для продажу продуктів харчування на вул. Тургенєвській, 55-а у Шевченківському районі м. Києва.
Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” частину земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 55-а у Шевченківському районі, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 21.05.73 № 702 “Про відведення земельної ділянки управлінню Київської міської телефонної мережі по вул. Тургенівській № 57, 59, 61, 63, 65 у Шевченківському районі м. Києва під будівництво вузлової АТС”, площею 0,012 га (лист-згода від 23.11.00 № 722).
Надати приватному підприємству “ДІВІАЛ-2000”, за умови виконання п.23.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,012 га строком на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону для продажу продуктів харчування на вул. Тургенєвській, 55-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
23.1. Приватному підприємству “ДІВІАЛ-2000”:
23.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
23.1.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
23.1.3. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
23.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
23.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
23.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 14.06.2000 № 07-4707, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 25.10.00 № 5399 та Управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища від 23.11.00 № 2586.
23.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “ПРОДТОРГ-1” для експлуатації та обслуговування павільйону-складу на вул. Василя Чумака, 10 у Солом’янському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “ПРОДТОРГ-1”, за умови виконання п.24.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,06 га для експлуатації та обслуговування павільйону-складу на вул. Василя Чумака, 10 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
24.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “ПРОДТОРГ-1”:
24.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
24.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
24.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
24.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
24.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
24.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
24.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Ярошу Сергію Васильовичу для експлуатації та обслуговування павільйону для прирізки скла на просп. Правди, 80 у Подільському районі м. Києва.
Надати суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Ярошу Сергію Васильовичу, за умови виконання п.25.1 цього рішення, в оренду строком на 5 років, земельну ділянку площею 0,03 га для експлуатації та обслуговування павільйону для прирізки скла на просп. Правди, 80 у Подільському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконкому Київської міської ради депутатів трудящих від 13.06.68 № 945 “Про відвод земельних ділянок Управлінню капітального будівництва міськвиконкому під житлове та культурно-побутове будівництво “ (лист-згода від 31.01.00 № 046-125).
25.1. Суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Ярошу Сергію Васильовичу:
25.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
25.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
25.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
25.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
25.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
25.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
26. Припинити господарському управлінню Кабінету Міністрів України право користування частиною земельної ділянки, наданої відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.06.97 № 810 “Про надання господарському управлінню Кабінету Міністрів України земельної ділянки для житлового будівництва у VI мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні у Дарницькому районі”, площею 1,00 га (лист-згода від 13.01.2000 № 54-15).
Надати акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд’’, за умови виконання п.26 цього рішення, в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки та 2 місяці земельну ділянку площею 1,00 га для будівництва житлового будинку із вбудованими нежитловими приміщеннями та підземними гаражами на житловому масиві Осокорки-Північні (мікрорайон Осокорки-6) у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, право користування якими припинено відповідно до цього рішення.
26.1. Акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”:
26.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
26.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
26.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
26.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
26.1.5. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п.36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/113 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
26.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
26.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
27. Затвердити проект відведення земельної ділянки малому приватному підприємству “Мрія-93” для будівництва та експлуатації павільйону з літнім майданчиком у Гідропарку поряд з Венеціанським мостом у Дніпровському районі м. Києва.
Надати малому приватному підприємству “Мрія-93”, за умови виконання п.27.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва та експлуатації павільйону з літнім майданчиком у Гідропарку поряд з Венеціанським мостом у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
27.1. Малому приватному підприємству “Мрія-93”:
27.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
27.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
27.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
27.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
27.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
27.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
27.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
28. Затвердити проект відведення земельних ділянок Національному банку України для будівництва житлового будинку на вул. Дмитрівській, 9-11 у Шевченківському районі м. Києва.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 21.11.83 № 1903 “Про відведення земельної ділянки Головному управлінню капітального будівництва міськради для будівництва житлових будинків і дитячого дошкільного закладу”, площею 0,17 га (лист-згода від 13.03.01 № 046-379).
Надати Національному банку України, за умови виконання п.28.1 цього рішення, в тимчасове короткострокове користування строком на 1,5 року земельну ділянку площею 0,24 га на вул. Дмитрівській, 9—11 у Шевченківському районі м. Києва, у тому числі:
— площею 0,14 га — для будівництва житлового будинку за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення;
— площею 0,10 га — на період будівництва для організації будівельних робіт (0,03 га — за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення, та 0,07 га — за рахунок земель міської забудови, в тому числі в межах червоних ліній 0,01 га).
28.1. Національному банку України:
28.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
28.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
28.1.3. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень від 04.01.2000 № 86) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
28.1.4. Земельні ділянки, надані на період будівництва, повернути в стані, придатному для подальшого використання.
28.1.5. Компенсувати місту кошти через Головне фінансове управління Київської міської державної адміністрації за інженерну підготовку території за розрахунками управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.
28.1.6. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п.36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/113 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
28.1.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
28.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
29. Затвердити проект відведення земельної ділянки Державному комунальному об’єднанню водопровідно-каналізаційного господарства “Київводоканал” для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд на Львівській площі, 4-а у Шевченківському районі м. Києва.
Надати Державному комунальному об’єднанню водопровідно-каналізаційного господарства “Київводоканал”, за умови виконання п.29.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 15 років земельну ділянку площею 0,10 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд на Львівській площі, 4-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити Державному комунальному об’єднанню водопровідно-каналізаційного господарства “Київводоканал”, за умови виконання п.30.1 цього рішення, право тимчасового довгострокового користування строком на 15 років земельною ділянкою площею 0,31 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд на Львівській площі, 4-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 07.06.55 № 704 “Про відвод земельної ділянки Управлінню водоканалізації виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих під будівництво служби мережі міського водопроводу, аварійної служби та житлового будинку на 12—15 квартир”.
29.1. Державному комунальному об’єднанню водопровідно-каналізаційного господарства “Київводоканал”:
29.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
29.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
29.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
29.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва, після погодження з управлінням охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища.
29.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
29.1.6. Виконати вимоги, викладені у висновку Головного управління містобудування та архітектури від 25.10.2000 № 18-8049.
29.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
30. Припинити акціонерному банку “АЖІО” право користування частиною земельної ділянки, наданої відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.08.97 № 1240 “Про надання акціонерному банку “АЖІО” земельних ділянок для експлуатації і обслуговування адміністративних будинків на вул. Червоноармійській, 10-а, 10-б та влаштування з подальшою експлуатацією майданчика для технічного відстою автомобілів інкасації і охорони банку на вул. Червоноармійській, 12-б у Старокиївському районі”, право користування якою посвідчено договором на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 03.09.97 № 76-5-00016, площею 0,013 га (лист від 07.06.2000 № 4-1905).
Зарахувати землі, право користування якими припинено відповідно до цього рішення, до земель міської забудови.
Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному банку “АЖІО” для влаштування майданчика для технічного відстою автомобілів інкасації і охорони банку з подальшою експлуатацією на вул. Червоноармійській, 12-б у Шевченківському районі м. Києва.
Надати акціонерному банку “АЖІО”, за умови виконання п.30.1 цього рішення, в оренду строком на 21 рік земельну ділянку площею 0,015 га для влаштування майданчика для технічного відстою автомобілів інкасації і охорони банку з подальшою експлуатацією на вул. Червоноармійській, 12-б у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
30.1. Акціонерному банку “АЖІО”:
30.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
30.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлін

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211