Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
18 березня 2011 року, п'ятниця  №40 (3865) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
02/10/2001
Рішення № 40/1474 від 2 жовтня 2001 року

Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівельВідповідно до Земельного кодексу України, постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Матвієнку Віктору Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-г Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Матвієнку Віктору Михайловичу, за умови виконання п.1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Феодори Пушиної, 11-г у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
1.1. Гр. Матвієнку Віктору Михайловичу:
1.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
1.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 12.07.2001 № 07-5916.
1.1.4. Зберегти дерева цінних порід на земельній ділянці.
1.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Матвієнку Віктору Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
1.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Савченко Тетяні Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 50 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Савченко Тетяні Олексіївні, за умови виконання п.2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 50 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Гр. Савченко Тетяні Олексіївні:
2.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
2.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
2.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Савченко Тетяні Олексіївні державного акта на право приватної власності на землю.
2.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бардаку Віктору Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 50-а у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Бардаку Віктору Івановичу, за умови виконання п.3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 50-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
3.1. Гр. Бардаку Віктору Івановичу:
3.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території, виконати протизсувні та протиерозійні роботи.
3.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бардаку Віктору Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
3.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Баулі Володимиру Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 33-а у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Баулі Володимиру Михайловичу, за умови виконання п.4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 33-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
4.1. Гр. Баулі Володимиру Михайловичу:
4.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
4.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
4.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Баулі Володимиру Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
4.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Маковецькій-Трофимчук Людмилі Георгіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Кудряшова, 10-г у Солом’янському районі м. Києва.
Передати гр. Маковецькій-Трофимчук Людмилі Георгіївні, за умови виконання п.5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Кудряшова, 10-г у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Гр. Маковецькій-Трофимчук Людмилі Георгіївні:
5.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
5.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Маковецькій-Трофимчук Людмилі Георгіївні державного акта на право приватної власності на землю.
5.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Оводюку Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Раїси Букіної, 6 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Оводюку Олександру Івановичу, за умови виконання п.6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Раїси Букіної, 6 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
6.1. Гр. Оводюку Олександру Івановичу:
6.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
6.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Оводюку Олександру Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
6.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бережному Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Криничній, 6 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Бережному Анатолію Борисовичу, за умови виконання п.7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Криничній, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
7.1. Гр. Бережному Анатолію Борисовичу:
7.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
7.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
7.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бережному Анатолію Борисовичу державного акта на право приватної власності на землю.
7.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Захарченку Андрію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Яблуневому, 10 у Солом’янському районі
м. Києва.
Передати гр. Захарченку Андрію Вікторовичу, за умови виконання п.8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Яблуневому, 10 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
8.1. Гр. Захарченку Андрію Вікторовичу:
8.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
8.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Захарченку Андрію Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.
8.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Солонінці Михайлу Павловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гоголя, 40-а у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Солонінці Михайлу Павловичу, за умови виконання п.9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гоголя, 40-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
9.1. Гр. Солонінці Михайлу Павловичу:
9.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
9.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
9.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Солонінці Михайлу Павловичу державного акта на право приватної власності на землю.
9.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Сотникову Валерію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Фрунзе, 12-а у Дарницькому районі
м. Києва.
Передати гр. Сотникову Валерію Олександровичу, за умови виконання п.10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Фрунзе, 12-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
10.1. Гр. Сотникову Валерію Олександровичу:
10.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
10.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Сотникову Валерію Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.
10.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Книженко Наталії Андріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чайковського, 2-б у Дарницькому районі
м. Києва.
Передати гр. Книженко Наталії Андріївні, за умови виконання п.11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чайковського, 2-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
11.1. Гр. Книженко Наталії Андріївні:
11.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
11.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
11.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Книженко Наталії Андріївні державного акта на право приватної власності на землю.
11.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянам Довгополу Григорію Федоровичу, Довгопол Галині Леонідівні та Мартиненко Олені Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чехова, 30 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати громадянам Довгополу Григорію Федоровичу, Довгопол Галині Леонідівні та Мартиненко Олені Григорівні, за умови виконання п.12.1 цього рішення, у спільну сумісну приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Чехова, 30 у Дарницькому районі
м. Києва за рахунок земель міської забудови.
12.1. Громадянам Довгополу Григорію Федоровичу, Довгопол Галині Леонідівні та Мартиненко Олені Григорівні:
12.1.1. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
12.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку громадянам Довгополу Григорію Федоровичу, Довгопол Галині Леонідівні та Мартиненко Олені Григорівні державних актів на право приватної власності на землю.
12.3. Попередити власників земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Осадчій Наталії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 8-б у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Осадчій Наталії Анатоліївні, за умови виконання п.13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Заливній, 8-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
13.1. Гр. Осадчій Наталії Анатоліївні:
13.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
13.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
13.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Осадчій Наталії Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.
13.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Кадомському Артему Марковичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 40 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Кадомському Артему Марковичу, за умови виконання п.14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Столєтова, 40 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
14.1. Гр. Кадомському Артему Марковичу:
14.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
14.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Кадомському Артему Марковичу державного акта на право приватної власності на землю.
14.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельних ділянок гр. Матвєєнцевій Надії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Білицькій, 92-в у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Матвєєнцевій Надії Олександрівні, за умови виконання п.15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,057 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Білицькій, 92-в у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Надати гр. Матвєєнцевій Надії Олександрівні, за умови виконання п.15.1 цього рішення, у тимчасове довгострокове користування строком на 5 років земельну ділянку площею 0,013 га для обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Білицькій, 92-в у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови (в межах червоних ліній).
15.1. Гр. Матвєєнцевій Надії Олександрівні:
15.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки та землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
15.1.3. Земельну ділянку, розташовану в межах червоних ліній, використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
15.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Матвєєнцевій Надії Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю та договору на право тимчасового користування землею.
15.3. Попередити власника земельної ділянки та землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності та права користування нею відповідно до вимог ст. ст. 27, 28 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Панюрі Тетяні Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-м у Деснянському районі м. Києва. Передати гр. Панюрі Тетяні Миколаївні, за умови виконання п.16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Кірова, 16-м у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
16.1. Гр. Панюрі Тетяні Миколаївні:
16.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
16.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Панюрі Тетяні Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
16.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
17. Припинити відкритому акціонерному товариству “Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів” право користування земельною ділянкою площею 1,68 га, відведеною відповідно до пункту 1 додатка 6 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.04.90 № 370 про проведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям для будівництва об’єктів” (лист-згода від 18.05.2001 № 264).
Землі, право користування якими припинено цим рішенням, віднести до земель міської забудови.
Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Туракевичу Владиславу Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Яснополянській, 17 у Святошинському районі
м. Києва.
Передати гр. Туракевичу Владиславу Вікторовичу, за умови виконання п.17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Яснополянській, 17 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
17.1. Гр. Туракевичу Владиславу Вікторовичу:
17.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
17.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Туракевичу Владиславу Вікторовичу державного акта на право приватної власності на землю.
17.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Тіщенко Лідії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Редутній, 27-а у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Тіщенко Лідії Миколаївні, за умови виконання п.18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Редутній, 27-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
18.1. Гр. Тіщенко Лідії Миколаївні:
18.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
18.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
18.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Тіщенко Лідії Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
18.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Легезі Володимиру Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Степана Сагайдака, 73 у Дніпровському районі
м. Києва.
Передати гр. Легезі Володимиру Андрійовичу, за умови виконання п.19.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Степана Сагайдака, 73 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гр. Легезі Володимиру Андрійовичу:
19.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
19.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
19.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Легезі Володимиру Андрійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
19.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Моторному Олександру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Бортницькому, 1 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Моторному Олександру Анатолійовичу, за умови виконання п.20.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 2-му пров. Бортницькому, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
20.1. Гр. Моторному Олександру Анатолійовичу:
20.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
20.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Моторному Олександру Анатолійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
20.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
21. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гуленко Аллі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гоголя, 13-а у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Гуленко Аллі Володимирівні, за умови виконання п.21.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Гоголя, 13-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
21.1. Гр. Гуленко Аллі Володимирівні:
21.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
21.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
21.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
21.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гуленко Аллі Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
21.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Яцентюк Тамарі Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тепличній, 28 у Святошинському районі
м. Києва.
Передати гр. Яцентюк Тамарі Петрівні, за умови виконання п.22.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Тепличній, 28 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
22.1. Гр. Яцентюк Тамарі Петрівні:
22.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
22.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
22.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 13.03.2001 № 07-1890.
22.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Яцентюк Тамарі Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
22.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Громову Владиславу Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Інженерному, 1 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Громову Владиславу Олександровичу, за умови виконання п.23.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Інженерному, 1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
23.1. Гр. Громову Владиславу Олександровичу:
23.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
23.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
23.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Громову Владиславу Олександровичу державного акта на право приватної власності на землю.
23.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бодяку Станіславу Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 13 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Бодяку Станіславу Григоровичу, за умови виконання п.24.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Купріна, 13 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
24.1. Гр. Бодяку Станіславу Григоровичу:
24.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
24.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
24.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 22.01.2001 № 07-364.
24.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бодяку Станіславу Григоровичу державного акта на право приватної власності на землю.
24.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Рудюку Михайлу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малоземельній, 17-б у Дарницькому районі
м. Києва.
Передати гр. Рудюку Михайлу Миколайовичу, за умови виконання п.25.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Малоземельній, 17-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
25.1. Гр. Рудюку Михайлу Миколайовичу:
25.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
25.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
25.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
25.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Рудюку Михайлу Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
25.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
26. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Прищепі Олені Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Маслівка, 21-г у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Прищепі Олені Миколаївні, за умови виконання п.26.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Маслівка, 21-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
26.1. Гр. Прищепі Олені Миколаївні:
26.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
26.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
26.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Прищепі Олені Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
26.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
27. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Редьку Віктору Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Маслівка, 21 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Редьку Віктору Миколайовичу, за умови виконання п.27.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Маслівка, 21 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
27.1. Гр. Редьку Віктору Миколайовичу:
27.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
27.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
27.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
27.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Редьку Віктору Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
27.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
28. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Куракіній Олені Володимирівні удинку і господарських будівель на вул. Левадній, 48-а у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Куракіній Олені Володимирівні, за умови виконання п.28.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Левадній, 48-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
28.1. Гр. Куракіній Олені Володимирівні:
28.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
28.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
28.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
28.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Куракіній Олені Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
28.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
29. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Гроні Вадиму Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Панфіловців, 20-б у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Гроні Вадиму Леонідовичу, за умови виконання п.29.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Панфіловців, 20-б у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
29.1. Гр. Гроні Вадиму Леонідовичу:
29.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
29.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
29.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
29.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Гроні Вадиму Леонідовичу державного акта на право приватної власності на землю.
29.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
30. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шаповалу Костянтину Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Ялинковому, 20 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Шаповалу Костянтину Миколайовичу, за умови виконання п.30.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у пров. Ялинковому, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
30.1. Гр. Шаповалу Костянтину Миколайовичу:
30.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
30.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
30.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шаповалу Костянтину Миколайовичу державного акта на право приватної власності на землю.
30.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
31. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Ігнатенко Валентині Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 1-му
пров. Бортницькому, 20 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Ігнатенко Валентині Іванівні, за умови виконання п.31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель у 1-му пров. Бортницькому, 20 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
31.1. Гр. Ігнатенко Валентині Іванівні:
31.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
31.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
31.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Ігнатенко Валентині Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.
31.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
32. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Несенюк Ніні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Левадній, 2-д у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Несенюк Ніні Григорівні, за умови виконання п.32.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Левадній, 2-д у Дарницькому районі
м. Києва за рахунок земель міської забудови.
32.1. Гр. Несенюк Ніні Григорівні:
32.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
32.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
32.1.3. Виконати в установленому порядку роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами.
32.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Несенюк Ніні Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.
32.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
33. У зв’язку з технічною помилкою внести зміни до рішення Київської міської ради від 27.04.01 № 311/1288 “Про передачу у приватну власність та оформлення в оренду земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків та господарських будівель, а саме: замінити слова та цифру “... пров. Радистів, 1...” на слова та цифру “... пров. Радистів, 8...”.
34. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Стародубець Ніні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Толстого, 1-к у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Стародубець Ніні Іванівні, за умови виконання п.34.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Толстого, 1-к у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
34.1. Гр. Стародубець Ніні Іванівні:
34.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
34.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
34.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Стародубець Ніні Іванівні державного акта на право приватної власності на землю.
34.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
35. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Шевчук Ользі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 5 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Шевчук Ользі Анатоліївні, за умови виконання п.31.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 5 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
35.1. Гр. Шевчук Ользі Анатоліївні:
35.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
35.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
35.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Шевчук Ользі Анатоліївні державного акта на право приватної власності на землю.
35.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
36. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Карпенко Марії Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 26 у Деснянському районі
м. Києва.
Передати гр. Карпенко Марії Григорівні, за умови виконання п.36.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 26 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
36.1. Гр. Карпенко Марії Григорівні:
36.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
36.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
36.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Карпенко Марії Григорівні державного акта на право приватної власності на землю.
36.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
37. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Котовичу Леонарду Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 7 у Деснянському районі
м. Києва.
Передати гр. Котовичу Леонарду Михайловичу, за умови виконання п.37.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 7 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
37.1. Гр. Котовичу Леонарду Михайловичу:
37.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
37.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
37.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Котовичу Леонарду Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
37.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
38. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лобановій Надії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 9 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Лобановій Надії Олександрівні, за умови виконання п.37.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Пожарського, 9 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
38.1. Гр. Лобановій Надії Олександрівні:
38.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
38.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
38.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лобановій Надії Олександрівні державного акта на право приватної власності на землю.
38.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
39. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Борцю Михайлу Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сергія Струтинського, 21 у Печерському районі
м. Києва.
Передати гр. Борцю Михайлу Михайловичу, за умови виконання п.39.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сергія Струтинського, 21 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
39.1. Гр. Борцю Михайлу Михайловичу:
39.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
39.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
39.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
39.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Борцю Михайлу Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
39.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
40. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Коліснику Андрію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сергія Струтинського, 23 у Печерському районі
м. Києва.
Передати гр. Коліснику Андрію Васильовичу, за умови виконання п.40.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Сергія Струтинського, 23 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
40.1. Гр. Коліснику Андрію Васильовичу:
40.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
40.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
40.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
40.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Коліснику Андрію Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.
40.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.
41. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Куцевій Ніні Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Уральській, 41/51 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Куцевій Ніні Василівні, за умови виконання п.41.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею
0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Уральській, 41/51 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, у тому числі:
— площею 0,07 га — за рахунок земель міської забудови;
— площею 0,03 га — за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.60 № 287 “Про відвод земельних ділянок Управлінню торгівлі міськвиконкому під будівництво магазинів” (лист-згода від 25.12.2000 № 041-2320).
41.1. Гр. Куцевій Ніні Василівні:
41.1.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
41.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
41.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах закріплюваної території.
41.2. Київському міському управлінню земельних ресурсів забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Куцевій Ніні Василівні державного акта на право приватної власності на землю.
41.3. Попередити власника земельної ділянки, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права приватної власності на неї відповідно до вимог ст. 28 Земельного кодексу України.

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211