Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
18 березня 2011 року, п'ятниця  №40 (3865) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
29/11/2001
Рішення № 136/1570 від 29 листопада 2001 року

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користуванняВідповідно до Земельного кодексу України, постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу”, Закону України “Про оренду землі” та враховуючи матеріали інвентаризації земель Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельних ділянок спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “РІТО СО., LTD” для експлуатації та обслуговування павільйону-складу “Стимул” на Залізничному шосе, 55 у Печерському районі м. Києва.
Надати спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “РІТО СО., LTD)”, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,077 га для експлуатації та обслуговування павільйону-складу “Стимул” на Залізничному шосе, 55 у Печерському районі м. Києва, з них:
— площею 0,054 га — в оренду строком на 10 років за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.02.79 № 201/18 “Про відведення додаткової земельної ділянки Печерському оптово-роздрібному плодокомбінату під поширення плодобази та будівництво блоку побутових приміщень”;
— площею 0,023 га (в межах червоних ліній) — в оренду строком на 5 років за рахунок земель міської забудови.
1.1. Спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “РІТО СО., LTD)”:
1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
1.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
1.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
1.1.4. Питання пайової участі вирішити згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
1.1.5. Частину земельної ділянки в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
1.1.6. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
1.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
1.3. У разі необхідності земельна ділянка має бути звільнена за вимогою міської влади без будь-якої компенсації.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянам Бєлусі Ігорю Миколайовичу та Іванову Олександру Валентиновичу для експлуатації та обслуговування вхідної групи на вул. Лисенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати громадянам Бєлусі Ігорю Миколайовичу та Іванову Олександру Валентиновичу, за умови виконання п.2.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,001 га в оренду строком на 3 роки для експлуатації та обслуговування вхідної групи на вул. Лисенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Громадянам Бєлусі Ігорю Миколайовичу та Іванову Олександру Валентиновичу:
2.1.1. Виконувати обов’язки землекористувачів відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
2.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
2.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
2.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
2.2. Попередити землекористувачів, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельних ділянок акціонерному товариству закритого типу фірмі “Авіаінвест” для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Волинській, 65 та приколійного складу на станції Київ-Волинський у Солом’янському районі м. Києва.
Припинити будівельно-монтажному управлінню № 3 цивільної авіації право користування земельними ділянками загальною площею 5,91 га, відведеними відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 26.10.94 № 33 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”, у зв’язку із закінченням строку, на який було надано земельні ділянки.
Надати акціонерному товариству закритого типу фірмі “Авіаінвест”, за умови виконання п.3.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 5,68 га у Солом’янському районі м. Києва у зв’язку з переходом права власності на будівлі і споруди колективного орендного підприємства будівельно-монтажного управління № 3 цивільної авіації (договір купівлі-продажу від 28.04.94 № 92 та договір про створення та діяльність акціонерного товариства закритого типу фірми “Авіаінвест” від 27.07.94) за рахунок частини земель, право користування якими припинено відповідно до цього рішення, в тому числі:
— земельну ділянку площею 5,17 га — в оренду строком на 25 років для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Волинській, 65;
— земельну ділянку площею 0,51 га — в оренду строком на 5 років для експлуатації та обслуговування приколійного складу на станції Київ-Волинський.
Визнати таким, що втратив чинність, п.5 рішення Київської міської Ради народних депутатів від 26.10.94 № 33 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”.
3.1. Акціонерному товариству закритого типу фірмі “Авіаінвест”:
3.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
3.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
3.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
3.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
3.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельних ділянок Київському зоологічному парку для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд зоопарку на просп. Перемоги, 32 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати Київському зоологічному парку, за умови виконання п.4.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,57 га (в межах червоних ліній) в тимчасове довгострокове користування строком на 10 років для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд зоопарку на просп. Перемоги, 32 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, з них:
— земельна ділянка № 2 площею 0,36 га;
— земельна ділянка № 3 площею 0,21 га.
Оформити Київському зоологічному парку, за умови виконання п.4.1 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою № 1 площею 33,74 га для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд зоопарку на просп. Перемоги, 32 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 06.10.44 № 239/5 “Про поширення відводу Зоологічному Парку по Б. Літовському шосе № 43”.
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 06.10.44 № 239/5 “Про поширення відводу Зоологічному Парку по Б. Літовському шосе № 43”.
4.1. Київському зоологічному парку:
4.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
4.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
4.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
4.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
4.1.6. Частину земельної ділянки в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
4.1.7. Забезпечити проїзд до ділянки гр. Сидоренко Р. І. з пров. Тбіліського.
4.1.8. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
4.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
4.3. У разі необхідності земельна ділянка має бути звільнена за вимогою міської влади без будь-якої компенсації.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки Державному підприємству Національному центру Олександра Довженка для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та допоміжних споруд на вул. Васильківській, 1 у Голосіївському районі м. Києва.
Надати Державному підприємству Національному центру Олександра Довженка, за умови виконання п.5.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 10 років земельну ділянку площею 2,99 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та допоміжних споруд на вул. Васильківській, 1 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Державному підприємству Національному центру Олександра Довженка:
5.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
5.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
5.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
5.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
5.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
5.1.6. Питання пайової участі вирішити згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
5.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “КСГ” для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування гольф-центру в парку культури та відпочинку “Наталка” (житловий масив Оболонь) в Оболонському районі м. Києва.
Вилучити з користування управління “Київзеленбуд” частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.12.75 № 263/15 “Про відведення земельних ділянок управлінню “Київзеленбуд” й управлінню підприємств комунального обслуговування під будівництво зони відпочинку з пляжами та рятувальної станції в прибережній смузі жилого масиву “Оболонь” та виготовлення технічної документації на будівництво цієї зони і пляжів”, площею 3,94 га (лист-згода від 07.11.2001 № 736).
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “КСГ”, за умови виконання п.6.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 4,16 га для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування гольф-центру в парку культури та відпочинку “Наталка” (житловий масив Оболонь) в Оболонському районі м. Києва, у тому числі:
— площею 3,85 га — в оренду строком на 24 роки (площею 3,72 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.12.75 № 263/15 “Про відведення земельних ділянок управлінню “Київзеленбуд” й управлінню підприємств комунального обслуговування під будівництво зони відпочинку з пляжами та рятувальної станції в прибережній смузі жилого масиву “Оболонь” та виготовлення технічної документації на будівництво цієї зони і пляжів”, площею 0,13 га — за рахунок земель міської забудови);
— площею 0,31 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки на період будівництва (площею 0,09 га — за рахунок земель міської забудови, площею 0,22 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.12.75 № 263/15 “Про відведення земельних ділянок управлінню “Київзеленбуд” і управлінню підприємств комунального обслуговування під будівництво зони відпочинку з пляжами та рятувальної станції в прибережній смузі жилого масиву “Оболонь” та виготовлення технічної документації на будівництво цієї зони і пляжів”).
6.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “КСГ”:
6.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
6.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
6.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
6.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
6.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
6.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 29.02.2000 № 08-8-13/2668 та головного державного санітарного лікаря м. Києва від 21.02.2000 № 779.
6.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв” для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Богдана Хмельницького, 58 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”, за умови виконання п.7.1 цього рішення, в оренду строком на 15 років земельну ділянку площею 0,05 га для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Богдана Хмельницького, 58 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Визнати таким, що втратив чинність, п.17 та додаток 17 до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 17.02.94 № 10 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”.
7.1. Комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”:
7.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно; до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
7.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
7.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
7.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
7.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
7.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
8. Продовжити акціонерному товариству закритого типу концерну “ЕКОП”, за умови виконання п. 8.1 цього рішення, право оренди строком на 2 роки (період будівництва) земельною ділянкою площею 0,04 га для будівництва прибудови до бізнес-клубу з подальшою експлуатацією на вул. Богдана Хмельницького, 39 у Шевченківському районі м. Києва, наданої відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 25.03.98 № 1328 “Про надання акціонерному товариству закритого типу концерну “ЕКОП” земельної ділянки для будівництва прибудови до Бізнес-клубу з подальшою її експлуатацією на вул. Б. Хмельницького, 39 у Радянському районі”, право користування якою оформлено договором на право тимчасового короткострокового користування землею на умовах оренди від 15.07.98 № 88-5-00034.
8.1. Акціонерному товариству закритого типу концерну “ЕКОП”:
8.1.1. Використовувати земельну ділянку відповідно до вимог пункту 3 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 25.03.98 № 1328 “Про надання акціонерному товариству закритого типу концерну “ЕКОП” земельної ділянки для будівництва прибудови до Бізнес-клубу з подальшою її експлуатацією на вул. Б. Хмельницького, 39 у Радянському районі”.
8.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів договір оренди земельної ділянки.
8.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству “ОБРІЙ 2000” для будівництва та подальшого обслуговування міні-ринку на перетині вулиць Братиславської та Електротехнічної у Деснянському районі м. Києва.
Надати приватному підприємству “ОБРІЙ 2000”, за умови виконання п.9.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,16 га для будівництва та подальшого обслуговування міні-ринку на перетині вулиць Братиславської та Електротехнічної у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
9.1. Приватному підприємству “ОБРІЙ 2000”:
9.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
9.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
9.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції га експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
9.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
9.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
9.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
9.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
9.3. У разі необхідності земельна ділянка має бути звільнена за вимогою міської влади без будь-якої компенсації.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Міжрегіональна координаційно-технічна фірма “Вега” для експлуатації та обслуговування торговельних павільйонів на вул. Щербакова, 47 у Святошинському районі м. Києва.
Припинити Київському оптово-роздрібному колективному підприємству “Укрторгбудматеріали” право користування частиною земельної ділянки на вул. Щербакова, 47 у Святошинському районі м. Києва, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.01.86 № 2/12 “Про відведення земельної ділянки Київській міській оптово-роздрібній конторі “Укрторгбудматеріали” для будівництва торгового павільйону по вул. Щербакова в Радянському районі”, площею 0,04 га (лист-згода від 16.09.99 № 121).
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Міжрегіональна координаційно-технічна фірма “Вега”, за умови виконання п.10.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,04 га для експлуатації та обслуговування торговельних павільйонів на вул. Щербакова, 47 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, право користування якими припинено відповідно до цього рішення.
10.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Міжрегіональна координаційно-технічна фірма “Вега”:
10.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
10.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
10.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
10.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
10.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
10.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки кооперативу “Надія” для експлуатації та обслуговування існуючого торговельного павільйону на вул. Серафимовича, 10 у Дніпровському районі м. Києва.
Надати кооперативу “Надія”, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,04 га для експлуатації та обслуговування існуючого торговельного павільйону на вул. Серафимовича, 10 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
11.1. Кооперативу “Надія”:
11.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
11.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
11.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
11.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
11.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
11.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству “КОМПРАДОР” для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі м. Києва.
Надати приватному підприємству “КОМПРАДОР”, за умови виконання п.12.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,05 га в оренду строком на один рік для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
12.1. Приватному підприємству “КОМПРАДОР”:
12.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
12.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
12.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
12.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
12.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку реконструкції згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
12.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
13. Затвердити зміни в проекті відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу “ВЕРКОН-АВТО” для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Кулібіна, 1-а у Шевченківському районі м. Києва.
Внести зміни до пункту 20 рішення Київської міської ради від 08.06.00 № 154/875 “Про надання і вилучення земельних ділянок” в частині адреси земельної ділянки, замінивши слова та цифру “вул. Кулібіна, 1-а” словами та цифрою “вул. Кулібіна, 11-б”.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Радченко Наталії Іллівні для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на площі Дружби народів, 5 у Оболонському районі м. Києва.
Надати суб’єкту підприємницької діяльності Радченко Наталії Іллівні, за умови виконання п.14.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,02 га в оренду строком на 7 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на площі Дружби народів, 5 у Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
14.1. Суб’єкту підприємницької діяльності Радченко Наталії Іллівні:
14.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
14.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
14.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову учасгь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
14.1.6. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 02.06.98 № 08-8-13/2107.
14.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельних ділянок спільному українсько-китайському товариству з обмеженою відповідальністю “Українсько-китайські технології” для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування магазину “Госптовари” та комплексу торговельно-комерційних послуг на вул. Декабристів, 3 у Дарницькому районі м. Києва.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 01.11.76 № 1241/13 “Про відведення управлінню капітального будівництва міськвиконкому земельної ділянки під житлове та культурно-побутове будівництво”, площею 0,12 га (лист управління капітального будівництва від 31.01.00 № 046-125).
Надати спільному українсько-китайському товариству з обмеженою відповідальністю “Українсько-китайські технології”, за умови виконання п.16.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,50 га в оренду строком на 25 років для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування магазину “Госптовари” та комплексу торговельно-комерційних послуг на вул. Декабристів, 3 у Дарницькому районі м. Києва, з них:
— площею 0,38 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 02.11.90 № 953 “Про відведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям для будівництва об’єктів” Київгоспторгу Головного управління торгівлі виконкому міскради;
— площею 0,12 га — за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
Визнати таким, що втратив чинність, п.1 додатка 5 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 02.11.90 № 953 “Про відведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям для будівництва об’єктів”.
16.1. Спільному українсько-китайському товариству з обмеженою відповідальністю “Українсько-китайські технології”:
16.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
16.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
16.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
16.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
16.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки історико-архітектурній пам’ятці-музею “Київська фортеця” для експлуатації та обслуговування пам’яток фортифікації на вул. Саперно-Слобідській, 78 у Голосіївському районі м. Києва.
Припинити Державному комунальному об’єднанню зеленого будівництва “Київзеленбуд” право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 20.12.76 № 1520/26 “Про відведення земельної ділянки виробничому управлінню підприємств зеленого будівництва “Київзеленбуд” під влаштування зони масового відпочинку трудящих”, площею 112,72 га (лист-згода від 22.06.00 № 02/258).
Надати історико-архітектурній пам’ятці-музею “Київська фортеця”, за умови виконання п.17.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку загальною площею 118,75 га для експлуатації та обслуговування пам’яток фортифікації на вул. Саперно-Слобідській, 78 у Голосіївському районі м. Києва, в тому числі:
— площею 112,72 га — за рахунок земель, право користування якими припинено відповідно до цього рішення;
— площею 6,03 га (в тому числі 4,89 га в межах червоних ліній) — за рахунок земель міської забудови.
17.1. Історико-архітектурній пам’ятці-музею “Київська фортеця”:
17.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
17.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
17.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
17.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
17.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
17.1.6. Частину земельної ділянки в межах червоних ліній використовувати відповідно до вимог містобудівного законодавства.
17.1.8. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 20.04.00 № 07-3246, Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 26.12.00 № 08-8-14/7330.
17.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
17.3. У разі необхідності земельна ділянка має бути звільнена за вимогою міської влади без будь-якої компенсації.
18. Припинити комунальному підприємству “Станція технічного обслуговування автомобілів 13097” право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 09.06.86 № 532 “Про відведення земельної ділянки Київвантажавтотрансу для будівництва пункту періодичного обстеження балонів для стиснутого природного газу по вул. Григоровича-Барського в Ленінградському районі”, площею 0,22 га у зв’язку з добровільною відмовою від земельної ділянки (лист-згода від 26.03.01 № 27/01-95) та зарахувати її до земель міської забудови.
Припинити Київській міській дирекції відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 21.04.80 № 514/9 “Про відведення земельної ділянки Київській міській телефонній мережі під будівництво районної АТС”, площею 0,05 га у зв’язку з добровільною відмовою від земельної ділянки (лист-згода від 07.05.01 № 01-25-807) та зарахувати її до земель міської забудови.
Затвердити проект відведення земельної ділянки кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів “НЕВА” для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Симиренка, 16-а у Святошинському районі м. Києва.
Надати кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів “НЕВА”, за умови виконання п.18.1 цього рішення, земельну ділянку площею 2,14 га в гимчасове довгострокове користування строком на 24 роки для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Симиренка, 16-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів “НЕВА”, за умови виконання п. 18.1 цього рішення, право тимчасового довгострокового користування строком на 24 роки земельною ділянкою площею 1,65 га для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Симиренка, 16-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 25.03.85 № 227/5 “Про відведення земельної ділянки виконкому Ленінградської районної Ради народних депутатів для будівництва тимчасової кооперативної автостоянки “Нева” з правом установки збірно-розбірних металевих гаражів по просп. Академіка Корольова в Ленінградському районі”, від 08.04.85 № 292 “Про відведення земельних ділянок виконавчим комітетам районних Рад народних депутатів для влаштування автостоянок і правом установки збірно-розбірних металевих гаражів для забезпечення місцями вберігання автотранспорту, що належить Героям Радянського Союзу та інвалідам Великої Вітчизняної війни” та від 16.08.85 № 685 “Про дозвіл заводу ім. І. І. Лепсе на проектування тимчасової кооперативної автостоянки на 100 машин у складі автостоянки “Нева” по вул. Симиренка у Ленінградському районі”.
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 25.03.85 № 227/5 “Про відведення земельної ділянки виконкому Ленінградської районної Ради народних депутатів для будівництва тимчасової кооперативної автостоянки “Нева” з правом установки збірно-розбірних металевих гаражів по просп. Академіка Корольова в Ленінградському районі”, від 08.04.85 № 292 “Про відведення земельних ділянок виконавчим комітетам районних Рад народних депутатів для влаштування автостоянок з правом установки збірно-розбірних металевих гаражів для забезпечення місцями зберігання автотранспорту, що належить Героям Радянського Союзу та інвалідам Великої Вітчизняної війни” та від 16.08.85 № 685 “Про дозвіл заводу ім. І. І. Лепсе на проектування тимчасової кооперативної автостоянки на 100 машин у складі автостоянки “Нева” по вул. Симиренка у Ленінградському районі”.
18.1. Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів “НЕВА”:
18.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
18.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
18.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
18.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
18.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
18.1.6. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 19.11.99 № 08-8-14/5382.
18.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельних ділянок закритому акціонерному товариству “Ринок “Нивки” для розширення існуючої території, експлуатації та обслуговування ринку на вул. Щербакова, 47 у Святошинському районі м. Києва.
Надати закритому акціонерному товариству “Ринок “Нивки”, за умови виконання п.19.1 цього рішення, в оренду до 01.11.2045 року земельні ділянки загальною площею 0,22 га для розширення існуючої території, експлуатації та обслуговування ринку на вул. Щербакова, 47 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, з них:
— ділянка № 1 — площею 0,13 га;
— ділянка № 2 — площею 0,02 га;
— ділянка № 3 — площею 0,03 га;
— ділянка № 4 — площею 0,04 га.
19.1. Закритому акціонерному товариству “Ринок “Нивки”:
19.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
19.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
19.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
19.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
19.1.5. Забезпечити під’їзди до земельних ділянок інших землекористувачів, об’єкти яких розташовані на території ринку.
19.1.6. Виконати вимоги Державного управління екологічної безпеки в м. Києві, викладені в листі від 10.11.99 № 08-8-13/4185.
19.1.7. Питання пайової участі вирішити згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
19.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельних ділянок закритому акціонерному товариству “Енергомонтажвентиляція” для експлуатації та обслуговування офісного будинку на вул. Івана Франка, 5-6 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати закритому акціонерному товариству “Енергомонтажвентиляція”, за умови виконання п.20.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,05 га для експлуатації та обслуговування офісного будинку на вул. Івана Франка, 5-6 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови у зв’язку з переходом права власності на нежитловий будинок (договір купівлі-продажу від 08.06.01 № 732, акт приймання-передачі від 08.06.01), з них:
— площею 0,04 га — в оренду строком на 25 років;
— площею 0,01 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 6 місяців.
20.1. Закритому акціонерному товариству “Енергомонтажвентиляція”:
20.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
20.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
20.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
20.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
20.1.5. Виконати вимоги, викладені в листі управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища від 27.08.01 № 80-з.
20.1.6. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
20.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211