Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
18 березня 2011 року, п'ятниця  №40 (3865) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
29/11/2001
Рішення № 129/1563 від 29 листопада 2001 року

Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 23.05.95 № 63-бВідповідно до пункту 13 частини 2 статті 15 Закону України “Про систему оподаткування”, пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 18 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.1993 “Про місцеві податки і збори” та абзацу 7 розділу І “Загальний фонд бюджету” пункту 7 рішення Київради від 26.12.00 № 156/1133 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік” та з метою вдосконалення механізму стягнення збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі Київська міська рада
1. Внести до рішення Київради від 23.05.95 № 63-б “Про введення збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі” такі зміни та доповнення:
1.1. Пункт 4 викласти в наступній редакції:
“Кошти збору за видачу дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на головних магістралях і центральних вулицях м. Києва, які видані органом, уповноваженим виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), перераховуються платниками на його розрахунковий рахунок з подальшим перерахуванням до відповідних районних бюджетів за місцем розташування об’єкта.”
1.2. Положення про збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі, затверджене пунктом 3, викласти в редакції згідно з додатком
2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) привести нормативні документи у відповідність з цим рішенням.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київради з питань споживчого ринку та захисту прав споживачів.

Київський міський голова О. Омельченко

Додаток до рішення Київради від 29.11.2001 № 129/1563

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗБІР ЗА ВИДАЧУ ДОЗВОЛУ НА РОЗМІЩЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ТОРГІВЛІ ТА СФЕРИ ПОСЛУГ

І. Загальні положення
1.1. Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг (надалі —“збір”) встановлюється згідно з пунктом 13 частини 2 статті 15 Закону України “Про систему оподаткування” та статтями 17, 18 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 р. № 56-93 “Про місцеві податки і збори” з метою залучення додаткових коштів до бюджету м. Києва і відповідних районних бюджетів.
II. Платники збору
2.1. Платниками збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг є юридичні особи і громадяни, що реалізують сільськогосподарську, промислову продукцію, інші товари та надають послуги, крім суб’єктів малого підприємництва, які сплачують єдиний податок.
2.2. Об’єктом оподатковування є дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг у спеціально відведених для цього місцях.
III. Ставка збору
3.1. Ставка збору для юридичних осіб і громадян становить 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для суб’єктів, що постійно здійснюють торгівлю та надають послуги в спеціально відведених відповідно до отриманого дозволу місцях.
3.2. Ставка збору за дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг становить один неоподатковуваний мінімум доходів громадян на день за одноразову торгівлю.
IV. Порядок нарахування і терміни
сплати збору
4.1. Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на головних магістралях і центральних вулицях міста нараховує орган, уповноважений виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією), а в інших місцях — органи, уповноважені відповідними службами райдержадміністрацій при оформленні дозвільної документації на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг і сплачується до отримання дозволу. Дозвіл діє протягом року з моменту оплати.
4.2. Платники збору перераховують кошти на розрахунковий рахунок органу, уповноваженого виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією), з наступним їх перерахуванням до відповідних районних бюджетів за місцем розташування об’єкта, але не пізніше 30 числа місяця, наступного за звітним.
Кошти збору за видачу дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та надання послуг, які видані відповідними службами райдержадміністрацій, перераховуються платниками до районних бюджетів за місцем розташування об’єкта, але не пізніше 30 числа місяця, наступного за звітним.
4.3. Дозвіл на розміщення об’єкта торгівлі та сфери послуг суб’єкт підприємницької діяльності повинен мати при собі під час торгівлі та при наданні послуг.
V. Джерело сплати збору
5.1. Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг, сплачений платниками збору, відноситься до валових витрат виробництва та обігу.
VI. Відповідальність платників і контроль податкових організацій
6.1. Відповідальність за нарахування, повноту стягнення та своєчасність сплати збору до місцевих бюджетів покладається на орган, уповноважений виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією), відповідні служби райдержадміністрацій та на платників збору відповідно до чинного законодавства.
6.2. Зайво сплачені платниками суми збору повертаються їм згідно з чинним законодавством.
6.3. Стягнення не внесених у встановлений термін коштів збору здійснюється згідно з чинним законодавством.
6.4. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати збору — за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг здійснюється державними податковими службами міста.

Заступник Київського міського голови — секретар Київради В. Яловий

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211