Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
3 червня 2011 року, п'ятниця  №80 (3905) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    
images
полоса
images
images
Здоров‘я
images  
images
images
images
03/06/2011      надрукуватипрочитало 10593 человек  

images
Чому ж я все-таки не худну? Клуб здорового способу життя запрошує читачів взяти участь у обговоренні важливої проблеми
images

Весна і тепле літо, пляж, легкий одяг — усе це підштовхує дівчат і жінок до рішення будь-що схуднути, аби бути стрункою й ловити на собі зацікавлені чоловічі погляди... Саме про те, як позбутися зайвої ваги без небажаних наслідків для здоров'я і йтиметься в сьогоднішньому випуску Клубу здорового способу життя газети "Хрещатик". При цьому всі охочі можуть взяти участь в обговоренні проблеми на сторінках видання.

Питання “як позбутися зайвої ваги” до Клубу “Хрещатика” надходять чи не найчастіше. Насамперед від тих, хто хоче схуднути, але не визначився з методом, тобто з порядком роботи зі своїми духом і тілом. Працювати — саме на це варто налаштовуватися тим, хто хоче досягти своєї мети, хто активний і налаштований рішуче.
За нашою клубною статистикою, таких людей приблизно половина серед тих, хто хоче схуднути. Але ж багато і таких, хто, не одержавши відповіді на своє запитання, сумніваються і остаточно прощаються з блакитною мрією повернути собі стрункість.


Чи можемо ми втратити цих людей для Клубу, особливо якщо врахувати, що з них більша половина здатна перейти в першу групу, назвемо їх “умовними трудягами”, а вже з тими, хто залишився, потрібно займатися не нам, а “рятувальникам”, наділеним необмеженою владою над своїми підопічними — зазвичай людьми ледачими або слабохарактерними.


Але повернімося до групи активних худійців, що не визначилися або визначаються з методом схуднення. Вони, перш ніж звертатися до Клубу, вже випробували на собі низку дієт. Багато хто з них ще до нас наївся усіляких імпортних пігулок “а-ля панацея” і, не одержавши очікуваних результатів, розчарувався у всьому тому, що пропонується їм у статтях досвідчених худійців, на шпальтах газет, журналів, альманахів, порадників...
Як наслідок — те саме запитання: чому ж я все-таки не худну?.. Що мені заважає стати такою ж стрункою, як подруги, знайомі, зірки телеекрану або улюблених серіалів?


А справді, що?
Фахівці на це запитання відповідають приблизно так: у першу чергу це — спадковість як найважчий фактор для подолання. А потім — спосіб життя, характер і звички, специфіка трудової діяльності, захворювання... Чи потрібно говорити про те, що з причинами зайвої ваги варто розібратися ще до того, як обирати методики схуднення? Адже, не знаючи причин, не зрозумівши і не розпізнавши їх, навряд чи можна розраховувати на стійкий успіх!


Приклади, взяті з журналу відвідувачів Клубу “Доктор Здравник”.
Молода жінка (28 років), мати двох маленьких дітей, чиновниця (сидяча робота) звернулася до Клубу в травні 2008 року. До цього перепробувала кілька дієт, і знамениті “Кремлівську” і “Суху”, що не наблизило її ані на грам чи на сантиметр до “райдужної мрії”.


У процесі розмови з’ясувалося, що в пані нормальна спадковість і непогане здоров’я, але... Її шлунково-кишковий тракт працював зі збоями, не випорожнювалася інколи по 2—3 доби, про що господарка згадувала тільки при появі відповідних позивів, а їжа перетравлювалася важко (метеоризм, кольки, головні болі, відхилення артеріального тиску від норми та інші “дріб’язки”). Довелося цю пані відіслати на обстеження до гастроентеролога, де й підтвердилися припущення про наявність в неї дисбактеріозу, хронічних закріпів, а ще — дивертикульозу тонкої кишки, парапроктиту на початковій стадії, невеличкого запалення підшлункової залози і ще кількох незначних відхилень.


“Щонайменше десята частина вашої ваги,— зайві маси в кишечнику. Оберіть надійне очищення організму — і схуднете!” — з цими словами лікар відпустив пацієнтку, навіть не призначивши лікування. Треба віддати йому належне: далеко не всі фахівці можуть утриматися від призначення низки лікувальних засобів навіть у випадку, коли вони пацієнтові зовсім не потрібні!


Але того разу нам з нашою пацієнткою поталанило, і я побачив у цьому якесь провидіння. А потім ми разом обрали кілька методик очищення — протипаразитарну, “розчинюючу” (пісочок, холестерин, конкременти), евакуаторну (посилюючу перистальтику слизистої кишечника і його скорочувальну функцію), і через кілька місяців жінка розпрощалася з першими своїми зайвими сантиметрами. До нормальної ваги вона прийшла тільки через рік!


Ще один приклад. Літня пані (64 роки), пенсіонерка і домогосподарка. За її ж виразом, “розтовстіла на власних пиріжках” до третьої стадії ожиріння (понад 25 % зайвої ваги). Останнім часом її стали серйозно турбувати “важкі” ноги, окремі внутрішні органи, підвищений до 180/100 мм артеріальний тиск, слабкість і безсоння. В лікарів вона була, але лікування фармакологічними засобами не визнає. Вирішила боротися самостійно, а за консультацією звернулася до Клубу, про який давно знає від подруги.


Варто зазначити окремо: саме такий підхід до справи збереження і поліпшення здоров’я ми вважаємо найправильнішим і найраціональнішим! Якщо в людини немає запущених хронічних захворювань, але виявлено численні відхилення здоров’я, що стали наслідками забруднення організму і його ожиріння, то й боротися потрібно в першу чергу із забрудненнями.


Я навів ці приклади для ілюстрації способів схуднення, ніяк не пов’язаних із дієтами, голодуванням і іншими методами, які сильно пригнічують психіку людини. Замість цього наша “бабуся” провела кілька курсів очищення шлунково-кишкового тракту, печінки, рідинних середовищ організму. Вона приймала протягом місяця залманівські (з живиці) ванни для відновлення кровопостачання і зміцнення серцево-судинної системи. Звичайно ж, прийняла курс рослинних шротів і олій, які сприяли доочищенню організму й насиченню його потрібними вітамінами, мінеральними та поживними речовинами.


Окреме слово — про рухові й дихальні навантаження наших худійців. У Клубі здорового способу життя “Хрещатика” твердо стоять на позиції необхідності тренування організму в аеробних режимах (збагачення крові киснем). Цьому ж сприяють і дихальні практики, які Клуб пропонує своїм підопічним на вибір: парадоксальну гімнастику Олександри Стрельнікової, “Самоздрав” (дихальний тренажер), системи дихання “Бодіфлекс”, “Око відродження”, аджні-йогу та деякі інші.


Напевно, ви запитаєте, чому ж відкидати добре відомі системи схуднення, наприклад, голодування, посилене потіння в тренажерних залах, ліпосакцію, які довели свою високу ефективність?


Цього ніхто не заперечує. Комусь вони потрібні й, безумовно, мають право на існування, тим більше, що окремі громадяни і громадянки ні про що інше й чути не хочуть. Як кажуть, будь-який товар повинен мати свого покупця. Але цей “товар” не про нас! Ось чому.


Організм не потрібно ані вмовляти, ані змушувати — йому потрібно створити умови. Він усе повинен (і хоче!) зробити сам. І якщо ви багато років його завантажували, даруйте, усіляким мотлохом, то дайте тепер можливість самостійно позбутися зайвого. Ви роками неправильно харчувалися, через що маєте купу болячок! Відрегулюйте харчування, і недуги почнуть відступати.


А якщо ви набрали зайвих кілограмів? Якщо серйозно порушили ліпідний, водно-сольовий та інші обміни? То спробуймо їх відрегулювати! Для цього існує багато методик і систем, рослин і препаратів на їхній основі. І проблема тут лише одна, якщо її взагалі можна так назвати, — тривалість дії.


Звісно, цей процес можна прискорити, і в кожної людини коефіцієнт прискорення свій, що залежить від безлічі індивідуальних чинників, урахувати які не завжди є змога. Хоча б що б вам радитимуть знані дієтологи, натуропати, цілителі й навіть ті, хто на собі вже випробував ту чи іншу систему схуднення.


Пам’ятайте, що ці методики завжди впливають на різних людей по-різному. Пам’ятайте про коефіцієнт ефективності й прискорення. Пам’ятайте, що двох однакових людей на планеті не існує, ми всі різні. Вчіться шукати все своє, тобто те, що підходить саме вам і що найефективніше допоможе реалізувати ваші наміри.
Отже, пошук. Ви включаєтесь у нього самі чи з нашою допомогою — це неважливо, лише рухайтесь у продуктивному напрямку.


А тепер, коли ви все знаєте про наш підхід до схуднення на тлі загального оздоровлення організму, ми хочемо, щоб читачі висловили свою думку з цього приводу. Переконані, що обговорення такого актуального питання принесе користь, і не лише “худійцям”. Зрештою, на нашу школу здорового способу життя у країні поступово з’являється мода.


Будемо раді будь-яким думкам, зауваженням і навіть критиці, якщо вона конструктивна.

Олександр СИДОРЕНКО спеціально для “Хрещатика”
images
images
images
images
Статтi по темi:
images  
images
images
images

СПОЖИВАЧimages images
images
фото
За втрату багажу відповідає авіакомпанія

Останнім часом почастішали скарги від пасажирів на крадіжки речей з багажу в українських аеропортах. З валіз туристів зникають дорогі речі. Ми запитали у юристів, хто має відповідати за втрату багажу і як повернути майно...   дізнатися більше imagesРЕЛІГІЯimages images
images
фото
Коли людина молиться, то біси ридають від горя

З прадавніх часів вважалося, що поряд з людьми живуть невидимі «ефірні» істоти, які через низьку щільність є незримими тінями. І це не міф, а реальність. Сучасні прилади зареєстрували цих невидимок в інфрачервоній і ультрафіолетовій частинах спектру. Учені на підставі досліджень зробили висновок, що енергетичні істоти мають природу, аналогічну кульовій блискавці, але поводяться, як розумні створіння, що вкотре підтверджує правильність Біблійських істин...   дізнатися більше images
images
images

images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |