Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
19 липня 2011 року, вiвторок  №102 (3927) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
07/11/2002
Розпорядження Київської міської державної адміністрації №2030 від 7 листопада 2002 року

Про деякі питання організації робіт із створення та технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення у місті КиєвіВідповідно до статті 22 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, статті 24 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, враховуючи рішення Київради від 5 липня 2001 року № 444/1421 “Про створення спеціалізованого комунального підприємства “Київтелесервіс” та від 27 грудня 2001 року № 200/1634 “Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва обладнання систем колективного прийому телебачення”:
1. Затвердити Положення про організацію робіт із створення та технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення у м. Києві (далі — Положення), що додається.
2. Покласти загальне керівництво роботами із формування та реалізації у м. Києві єдиної політики у сфері кабельного телебачення та координацію діяльності структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ і організацій у м. Києві на управління зв’язку, телекомунікацій та інформатизації Київської міської державної адміністрації.
3. Встановити, що дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення надається розпорядженням Київської міської державної адміністрації за поданням управління зв’язку, телекомунікацій та інформатизації на підставі результатів проведеного конкурсу, крім випадків, передбачених в частині другій цього пункту.
Організаціям, яким було надано до видання цього розпорядження дозволи районних у м. Києві державних адміністрацій, переоформити їх в тримісячний термін на дозволи, що надаються Київською міською державною адміністрацією в установленому Положенням порядку.
4. Управлінню зв’язку, телекомунікацій та інформатизації в двомісячний термін розробити та затвердити зразок договору операторів кабельного телебачення з абонентами на надання відповідних послуг.
5. Для забезпечення проведення єдиної технічної політики при проектуванні, будівництві та реконструкції міської мережі кабельного телемовлення покласти на АТ “Київпроект”: видачу технічних умов на проектування будівництва нових та реконструкції існуючих мереж кабельного телемовлення; погодження цих проектів; облік мереж кабельного телемовлення.
6. Запропонувати операторам кабельного телебачення на протязі 15 робочих днів надати управлінню з питань цінової політики розрахункові матеріали з економічного обґрунтування тарифів на послуги кабельного телебачення для підготовки пропозицій щодо їх встановлення відповідним розпорядженням Київської міської державної адміністрації за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України.
7. Вважати такими, що втратили чинність:
7.1. Рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 19.09.89 № 858 “Про організаційно-технічні заходи по забезпеченню якісного прийому телебачення та дальше впорядкування робіт з проектування, будівництва, експлуатації, капітального ремонту та технічного обслуговування систем колективного прийому телебачення”.
7.2. Розпорядження Представника Президента України у м. Києві від 06.08.92 № 802 “Про створення єдиного телеінформаційного середовища в м. Києві та області”.
7.3. Пункт 1 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.02.98 № 262 “Про упорядкування стану телеінформаційних мереж та кабельного телебачення в м. Києві”.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Київський міський голова О. Омельченко

Положення про організацію робіт із створення та технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення у місті Києві


1. Загальна частина


1.1. Це Положення розроблено відповідно до законів України “Про телебачення і радіомовлення”, “Про столицю України — місто-герой Київ”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” і визначає організацію робіт із проектування, будівництва, реконструкції та технічного обслуговування: систем колективного прийому телебачення (СКПТ); систем кабельного телебачення (СКТБ); супутникових систем прийому телебачення (ССПТ) (далі — мережі кабельного телемовлення).
1.2. Роботи із проектування, будівництва та реконструкції мереж кабельного телемовлення (далі — створення мереж кабельного телемовлення) повинні вестись як комплекс заходів по реалізації створення загальноміської мережі кабельного телемовлення на засадах єдиної технічної політики.
1.3. Дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення може бути надано суб’єкту господарювання-резиденту України на конкурсній основі відповідно до Указу Президента України від 19 листопада 2001 року № 1097/2001 “Про Основні напрями конкурентної політики на 2002—2004 роки” в частині додержання органами виконавчої влади конкурсних засад при визначенні суб’єктів господарювання, яким надається право здійснювати певні види господарської діяльності у випадках, коли кількість таких суб’єктів господарювання є обмеженою.
Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку надання послуг та вибір на конкурсних засадах суб’єктів господарювання, які створять мережі кабельного телемовлення для надання послуг кабельного телебачення населенню міста в необхідних обсягах та з високою якістю.
1.4. Роботи із технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення повинні вестись як комплекс заходів для підтримання справності та надійного функціонування.
1.5. Це Положення є обов’язковим для всіх суб’єктів, зайнятих організацією робіт із створення та технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення.

2. Організація отримання дозволу на створення мереж кабельного телемовлення


2.1. Дозвіл на створення мереж кабельного телемовлення надається розпорядженням Київської міської державної адміністрації за поданням Управління зв’язку, телекомунікацій та інформатизації (далі — Управління) на підставі результатів проведеного конкурсу.
2.2. Об’єктом конкурсу може бути дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення в окремо взятих вулицях, проспектах тощо, мікрорайоні, групі мікрорайонів, районі міста Києва.
2.3. Рішення про проведення конкурсу приймає Управління за власною ініціативою або за ініціативою суб’єкту господарювання, який бажає отримати дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення (далі — Заявник).
Проведення конкурсу на право отримання дозволу на створення мережі кабельного телемовлення може бути ініційовано також відносно окремо взятих вулиць, проспектів тощо, мікрорайонів, груп мікрорайонів, районів міста Києва з існуючою мережею кабельного телемовлення.
2.4. Проведення конкурсів на надання дозволу на створення мережі кабельного телемовлення в окремо взятих вулицях, проспектах тощо, мікрорайоні, групі мікрорайонів, районі міста Києва з існуючою мережею кабельного телемовлення, яка є комунальною власністю територіальної громади міста, проводиться за умови укладання переможцем конкурсу договору щодо їх використання з СКП “Київтелесервіс” як підприємством, за яким вони закріплені на праві повного господарського відання.
2.5. Проведення конкурсу безпосередньо організовує Управління.
2.6. Для підготовки і проведення конкурсу наказом начальника Управління створюється конкурсна комісія, до складу якої в установленому порядку включаються представники Управління, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій. Очолює конкурсну комісію начальник Управління.
2.7. Конкурсна комісія готує і публікує в місцевих друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та порядок його організації, яке містить таку інформацію:
— найменування Управління як організатора конкурсу;
— основні характеристики об’єкта конкурсу;
— місце і термін для отримання Заявниками документів — бланка заяви та копії цього Положення;
— термін подання та адреса, за якою подаються документи на конкурс;
— місце, дата і час засідання конкурсної комісії;
— телефон для довідок з питань проведення конкурсу.
Роз’яснення щодо порядку організації і проведення конкурсу можуть бути надані також шляхом проведення конференції, яку організовує Управління.
2.8. Заявник одержує у встановлені в оголошенні терміни бланк заяви та копію цього Положення для ознайомлення з порядком організації та проведення конкурсу.
2.9. Для участі у конкурсі Заявник подає конкурсній комісії такі документи:
2.9.1. Заяву встановленої форми (додаток 1 до цього Положення).
2.9.2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання та копії установчих документів, засвідчені нотаріально або органом, який видав оригінал документа.
2.9.3. Концепцію створення мережі кабельного телемовлення (роз’яснення щодо змісту Концепції створення мереж кабельного телемовлення наведено в додатку 2 до цього Положення).
2.9.4. Копії документів, засвідчені нотаріально чи іншим чином у встановленому порядку, що підтверджують право власності Заявника або оренди ним виробничих приміщень, необхідних для здійснення діяльності зі створення мережі кабельного телемовлення.
2.9.5. Копії ліцензій Держбуду України, Держкомзв’язку та інформатизації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (у разі їх наявності).
2.9.6. Перелік послуг, що будуть надаватися в створеній мережі.
2.9.7. Інформацію щодо засад тарифної політики.
2.9.8. Бланк договору, який буде укладатися з абонентами мережі кабельного телемовлення.
2.9.9. Копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
2.10. Подані на конкурс документи реєструються конкурсною комісією у журналі обліку. Документи, представлені не в повному обсязі не реєструються і повертаються Заявнику із поясненням причин повернення.
2.11. Документи, які надійшли після встановленого конкурсною комісією в оголошенні про проведення конкурсу терміну, не розглядаються.
2.12. До участі у конкурсі не допускаються Заявники у випадках, якщо:
— заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;
— подані для участі у конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять неправдиву інформацію.
Про недопущення до участі в конкурсі Управління письмово повідомляє Заявника.
2.13. Для розгляду поданих Заявниками Концепцій створення мереж кабельного телемовлення, в частині дотримання єдиної технічної політики, Управління направляє їх до АТ “Київпроект”.
АТ “Київпроект” протягом 10 робочих днів подає до Управління свої висновки.
2.14. Засідання конкурсної комісії відбувається в день, час та в місці, визначених в оголошенні про проведення конкурсу.
На засіданні мають право бути присутні Заявники, документи яких прийняті до участі у конкурсі, крім часу, коли приймається рішення.
2.15. При прийнятті рішення конкурсна комісія враховує, зокрема, наступне:
2.15.1. Відповідність Концепції створення мережі кабельного телемовлення схемі загальноміської мережі кабельного телемовлення.
2.15.2. Висновки АТ “Київпроект” стосовно поданої Концепції.
2.15.3. Досвід роботи Заявника щодо створення (та технічного обслуговування) мереж кабельного телемовлення.
2.15.4. Наявність відповідних ліцензій Держбуду України, Держкомзв’язку та інформати-зації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
2.15.5. Якість надання послуг в діючих мережах кабельного телебачення Заявника.
2.16. Рішення про результати конкурсу (про визначення переможця конкурсу) приймається конкурсною комісією відкритим голосуванням простою більшістю голосів від загального її складу.
2.17. Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується головою та секретарем конкурсної комісії. Копія рішення протягом трьох робочих днів надсилається переможцю конкурсу та іншим Заявникам, які не стали переможцями конкурсу.
2.18. Рішення конкурсної комісії про визначення переможця є підставою для підготовки Управлінням проекту розпорядження Київської міської державної адміністрації про надання переможцю конкурсу дозволу на створення мережі кабельного телемовлення.
Управління за результатами конкурсу протягом 10 робочих днів готує проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про надання переможцю конкурсу дозволу на створення мережі кабельного телемовлення.
2.19. Спори, що виникають за результатами конкурсу, розв’язуються в установленому законодавством порядку.
2.20. Суб’єкти господарювання, яким було надано дозволи районних у м. Києві державних адміністрацій до затвердження цього Положення, для переоформлення їх на дозволи на створення мереж кабельного телемовлення, що надаються Київською міською державною адміністрацією, подають до Управління:
2.20.1. Заяву встановленої форми (додаток 1 до цього Положення).
2.20.2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання та копії установчих документів, засвідчені нотаріально або органом, який видав оригінал документа.
2.20.3. Копію рішення районної у м. Києві державної адміністрації про дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення в районі.
2.20.4. Копії ліцензій Держбуду України, Держкомзв’язку та інформатизації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (у разі їх наявності).
2.20.5. Основні характеристики мережі (топологія мережі; типи обладнання, яке використовується; фактична кількість абонентів).
2.20.6. Копію акта приймальної (державної технічної) комісії про прийняття мережі кабельного телемовлення в експлуатацію (згідно з ДБН А.3.1-3-94 “Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Основні положення” чи іншими чинними на відповідний період нормативними актами).
2.20.7. Перелік послуг, що надаються в створеній мережі.
2.20.8. Інформацію щодо засад тарифної політики.
2.20.9. Копію договору, який укладається з абонентами мережі кабельного телемовлення.
2.20.10. Копію листа АТ “Київпроект” про прийняття на облік створеної мережі кабельного телемовлення.
2.20.11. Копію договору на технічне обслуговування мережі (якщо його здійснює інший суб’єкт господарювання — ліцензіат Держкомзв’язку).
2.20.12. Копії договорів з телерадіоорганізаціями на ретрансляцію каналів мовлення в мережі кабельного телемовлення.
2.21. У разі дотримання вимог п. 2.20 цього Положення у місячний термін Управління готує проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про надання дозволу на створення мережі кабельного телемовлення в порядку переоформлення.
2.22. У підготовці проекту розпорядження Київської міської державної адміністрації про надання дозволу на створення мережі кабельного телемовлення в порядку переоформлення Управління може відмовити у випадках, якщо:
— заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;
— перелік поданих документів не відповідає п. 2.20 цього Положення;
— подані документи неправильно оформлені або такі, що містять неправдиву інформацію.
Про відмову Управління письмово повідомляє Заявника.
2.23. Дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення, а також дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення в порядку переоформлення видаються на термін 5 років з правом подовження терміну дії дозволу.
2.24. Для подовження терміну дії дозволу на створення мережі кабельного телемовлення, який був наданий Київською міською державною адміністрацією відповідно до вимог цього Положення (в т. ч. в порядку переоформлення), Заявники подають до Управління:
2.24.1. Заяву встановленої форми (додаток 1 цього до Положення).
2.24.2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання та копії установчих документів, засвідчені нотаріально або органом, який видав оригінал документа.
2.24.3. Копію розпорядження Київської міської державної адміністрації про надання дозволу на створення мережі кабельного телемовлення (в т. ч. в порядку переоформлення).
2.24.4. Копії ліцензій Держбуду України, Держкомзв’язку та інформатизації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (у відповідних випадках).
2.24.5. Основні характеристики мережі (топологія мережі; типи обладнання, яке використовується; фактична кількість абонентів).
2.24.6. Копію акта приймальної (державної технічної) комісії про прийняття мережі кабельного телемовлення в експлуатацію (згідно з ДБН А.3.1-3-94 “Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Основні положення” чи іншими чинними на відповідний період нормативними актами).
2.24.7. Перелік послуг, що надаються в створеній мережі.
2.24.8. Інформацію щодо засад тарифної політики.
2.24.9. Копію договору, який укладається з абонентами мережі кабельного телемовлення.
2.24.10. Копію листа АТ “Київпроект” про прийняття на облік створеної мережі кабельного телемовлення.
2.24.11. Копія договору на технічне обслуговування мережі (якщо його здійснює інший суб’єкт господарювання — ліцензіат Держкомзв’язку).
2.24.12. Копії договорів з телерадіоорганізаціями на ретрансляцію каналів мовлення в мережі кабельного телемовлення.
2.25. У разі дотримання вимог пункту 2.24 цього Положення Управління в місячний термін готує проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про подовження терміну дії дозволу на створення мережі кабельного телемовлення.
2.26. Термін дії дозволу на створення мережі кабельного телемовлення подовжується на 5 років з правом подальшого подовження відповідно до цього Положення на такі ж періоди.
2.27. У підготовці проекту розпорядження Київської міської державної адміністрації про подовження терміну дії дозволу на створення мережі кабельного телемовлення відповідно до вимог цього Положення, Управління може відмовити у випадках, якщо:
— заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;
— відсутня звітність Управлінню, згідно з п. 6.2 цього Положення;
— перелік поданих документів не відповідає п. 2.24 цього Положення;
— подані неправильно оформлені документи або такі, що містять неправдиву інформацію.
Про відмову Управління письмово повідомляє Замовника.

3. Організація проектних робіт


3.1. Для забезпечення проведення єдиної технічної політики замовник проектування будівництва та реконструкції мережі кабельного телемовлення (далі — Замовник) до початку проектування повинен отримати технічні умови на проектування в АТ “Київпроект”.
3.2. Проекти мереж кабельного телемовлення повинні розроблятися відповідно до законодавства України та інших нормативних актів і виконуватися організаціями, які мають відповідну ліцензію Держбуду України.
3.3. При проектуванні мереж кабельного телемовлення додержуються таких вимог:
3.3.1. Розміщення головної станції СКТБ в окремих приміщеннях, переважно на останніх поверхах будинків, з обладнанням їх охоронною сигналізацією, будівництво спеціальних ніш, приміщень і т. п., які забезпечують збереження обладнання і запобігання доступу до нього сторонніх осіб.
3.3.2. Резервування основного обладнання головної станції, а також комплектування її ремонтним ЗІПом.
3.3.3. Використання нового сучасного сертифікованого обладнання, яке забезпечує в мережі кабельного телемовлення можливості двостороннього зв’язку (зворотний канал), перевірки якості роботи мережі, доступу до Інтернет та інші інтерактивні послуги з можливістю надання їх абонентам.
3.4. При проектуванні внутрішньобудинкових систем колективного прийому телебачення передбачаються заходи щодо обліку споживання електроенергії.
3.5. У випадку, якщо проектами забудови на певній території передбачається введення в дію в більш пізні терміни споруд (приміщень) для розміщення головної станції СКТБ, проектами СКПТ будинків, які здаються в експлуатацію раніше, повинно передбачатися обладнання розподільчої мережі за схемою СКПТ з підключенням її до будинкової антени.

4. Організація будівництва (реконструкції) і введення в експлуатацію


4.1. Будівництво (реконструкція) мереж кабельного телемовлення повинні виконуватись на основі та у повній відповідності до проектної документації, розробленої згідно з нормами технологічного проектування та іншими вимогами нормативних актів України.
4.2. Замовники будівництва (реконструкції) мереж кабельного телемовлення, генпідрядні та субпідрядні організації свої взаємовідносини будують відповідно до законодавства, інших нормативних (нормативно-технічних) актів України.
4.3. Прийняття в експлуатацію побудованих (реконструйованих) мереж кабельного телемовлення здійснюється відповідно до ДБН А.3.1-3-94 “Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Основні положення”.
4.4. Замовник за 10 робочих днів сповіщає Управління про початок роботи державної (технічної) комісії щодо прийняття мережі кабельного телемовлення в експлуатацію.
4.5. Районна у м. Києві державна адміністрація, на території якої прийнята в експлуатацію мережа кабельного телемовлення, протягом 10 робочих днів після затвердження акта державної (технічної) комісії про прийняття в експлуатацію мережі кабельного телемовлення направляє до Управління копію цього акта та розпорядження районної у м. Києві державної адміністрації про його затвердження.
4.6. Після затвердження розпорядженнями районних у м. Києві державних адміністрацій актів державних (технічних) комісій про прийняття в експлуатацію мереж кабельного телемовлення Замовники будівництва (реконструкції) мереж кабельного телемовлення забезпечують їх приймання на свій баланс.
У випадках прийняття в експлуатацію нових, окремо розташованих будинків, внутрішньо будинкові мережі кабельного телемовлення передаються на баланс спеціалізованого комунального підприємства “Київтелесервіс” до визначення товариством співвласників будинків чи іншими суб’єктами права власності на ці будинки (далі — Власники будинків) іншого балансоутримувача (для технічного обслуговування).
4.7. Побудовані або реконструйовані мережі кабельного телемовлення в місячний термін після затвердження акта державної (технічної) комісії замовник ставить на облік в АТ “Київпроект”.
4.8. При будівництві нових будинків (споруд) їх забудовник забезпечує сталий прийом телебачення для тих будинків (споруд), які через таке будівництво потрапили в зону неякісного прийому телевізійного сигналу, шляхом створення мереж кабельного телемовлення або забезпечення їх ефірними антенами у встановленому порядку.

5. Організація технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення і контролю якості послуг кабельного телебачення


5.1. Технічне обслуговування створеної мережі кабельного телемовлення проводиться Власником цієї мережі або іншою уповноваженою ним організацією (далі — Власник мережі кабельного телемовлення) на підставі та відповідно до умов ліцензії Держкомзв’язку.
Власники мереж кабельного телемовлення укладають з Власниками будинків, у певних приміщеннях яких знаходиться обладнання мереж кабельного телемовлення, відповідні цивільно-правові угоди на користування зазначеними приміщеннями (якщо ці приміщення не є власністю Власника мереж кабельного телемовлення).
5.2. Власники будинків забезпечують:
5.2.1. Необхідні умови збереження діючих мереж кабельного телемовлення, для чого утримують у належному стані грати, двері, системи сигналізації, замкове обладнання, які обмежують доступ на технічні поверхи, дахи, підвали, службові приміщення і т. п., де розташоване відповідне обладнання мереж кабельного телемовлення, згідно з вимогами Правил охорони ліній зв’язку та за порушення яких передбачається відповідальність згідно з чинним законодавством України.
5.2.2. Оформлення відповідних документів і передачу їх для розгляду у районні управління Головного управління МВС України в м. Києві в усіх випадках правопорушень відносно мереж кабельного телемовлення (крадіжок, навмисного пошкодження обладнання головних станцій, антенних пристроїв, елементів магістральних і розподільчих систем тощо).
5.3. У випадках, коли мережа кабельного телемовлення зазнала пошкодження в результаті крадіжки, навмисного пошкодження обладнання, а також виконання ремонтно-будівельних робіт, пожеж, стихійного лиха, затоплення окремих елементів та інше, Власник будинку разом з Власником мережі кабельного телемовлення складають відповідний акт, у якому, зокрема, обов’язково зазначаються:
— причини непрацездатності мережі;
— перелік обладнання, яке потребує заміни або ремонту.
5.4. Ремонтні роботи із відновлення працездатності мереж кабельного телемовлення, пошкоджених у наведених в п. 5.3 цього Положення випадках, виконуються Власниками мереж кабельного телемовлення (або за їх замовленням іншими організаціями) за власний рахунок, за рахунок Власників будинків або інших винних осіб.
5.5. Власники мереж кабельного телемовлення повинні вживати заходів щодо реконструкції технічних засобів власної мережі для підвищення якості послуг та їх контролю.
Власники мереж кабельного телемовлення для організації контролю якості послуг кабельного телебачення та оперативного реагування на заяви та звернення громадян стосовно якості наданих послуг повинні мати диспетчерську службу, обладнану багатоканальними телефонами, а також відповідні ремонтні служби.

6. Заключна частина


6.1. Дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення може бути анульований, якщо:
— Замовник не виконав термінів закінчення робіт із будівництва і введення в експлуатацію мережі або інших умов, визначених в розпорядженні Київської міської державної адміністрації про надання йому дозволу на створення мережі;
— державна (технічна) комісія не приймає в експлуатацію побудовані мережі кабельного телемовлення через невідповідність їх погодженим і затвердженим у встановленому порядку проектним рішенням.
Дозвіл на створення мережі кабельного телемовлення анулюється відповідним розпорядженням Київської міської державної адміністрації за поданням Управління.
6.2. Власники мереж кабельного телемовлення подають до Управління довідки про технічне обслуговування мереж кабельного телемовлення згідно із встановленою формою (додаток 3 до цього Положення) за перше півріччя — не пізніше 20 липня звітного року, та за рік — не пізніше 1 лютого року, наступного за звітним.

Керівник апарату Київської міської державної адміністрації Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211