1. Затвердити Положення про порядок забезпечення кисломолочним продуктом лікувально-профілактичного призначення "Наріне", що додається.
2. Начальникам управлінь праці та соціального захисту населення районних у м. Києві державних адміністрацій та директорам територіальних центрів соціального обслуговування інвалідів та пенсіонерів прийняти до керівництва зазначене Положення.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління — директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів м. Києва Волк Н. І.
Перший заступник начальника Головного управління Т. Костюренко
Затверджено наказом Головного управління соціального захисту населення 16 вересня 2003 року за № 298
Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 23 вересня 2003 року за № 66/552
Положення про порядок забезпечення кисломолочним продуктом лікувально-профілактичного призначення “Наріне”
І. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок безкоштовного забезпечення одиноких непрацездатних громадян та дітей-інвалідів м. Києва, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування інвалідів та пенсіонерів (далі — територіальні центри), кисломолочним продуктом лікувально-профілактичного призначення "Наріне" (далі — Продукт).
1.2. Забезпечення одиноких непрацездатних громадян та дітей-інвалідів м. Києва Продуктом здійснюється за рахунок коштів, передбачених на виконання міської комплексної програми "Турбота" на 2001—2005 роки, затвердженої рішенням Київради від 30.01.01 № 161/1138 та в межах затвердженого кошторису.
1.3. Забезпечення одиноких непрацездатних громадян та дітей-інвалідів м. Києва здійснюється Київською філією № 1 Науково-виробничої фірми "Омік-Наріне" (далі — Київська філія № 1) на умовах договору між Головним управлінням соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) — далі Головне управління та Київською філією № 1, та відповідно до цього Положення.
II. Порядок забезпечення Продуктом
2.1. Продукт надається:
— одиноким непрацездатним громадянам, які перебувають на обліку або надомному обслуговуванні в територіальних центрах середньомісячний сукупний дохід яких на кожного члена сім'ї не перевищує трьох мінімальних пенсій за віком;
— дітям-інвалідам, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово-відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки, при територіальних центрах незалежно від розміру доходу батьків.
2.2. Забезпечення Продуктом одиноких непрацездатних громадян та дітей-інвалідів здійснюється через міський та районні територіальні центри за такими нормами:
— для одиноких непрацездатних громадян денна норма вживання складає 200 грамів Продукту одному пенсіонеру на день, п'ять днів на тиждень (окрім суботи та неділі).
Доставляється Продукт 2 рази на тиждень: у вівторок та четвер в поліетиленових пакетах по 500 грамів.
Для дітей-інвалідів (з 1 вересня 2003 р.): денна норма вживання одній дитині на день складає 125 грамів Продукту (з фруктовим наповнювачем у стаканчиках) п'ять днів на тиждень (окрім суботи та неділі).
Доставляється Продукт 2 рази на тиждень: у понеділок — 3 стаканчика та четвер — 2 стаканчика по 125 грамів кожній дитині.
2.3. Доставка продукту здійснюється транспортом Київської філії № 1 Науково-виробничої фірми "Омік-Наріне" на підставі заявок від територіальних центрів, за адресою, що вказана в дислокації до договору від 01.07.2003 № 04-51 між Головним управлінням та Київською філією № 1.
2.4. Час видачі Продукту у встановлені дні, спосіб її видачі (доставка соціальним працівником додому або самостійне відвідування територіального центру непрацездатним громадянином) визначає директор територіального центру.
2.5. Директор територіального центру несе відповідальність щодо забезпечення відповідних умов прийняття Продукту, збереження його та видачі непрацездатним громадянам та дітям-інвалідам.
2.6. Видача Продукту здійснюється за заявою особи, по роздаточній відомості чи журналу видачі, до яких заносяться такі відомості:
— прізвище, ім'я, по батькові;
— домашня адреса того, хто отримує Продукт;
— вартість та кількість одиниць отриманого Продукту;
— підпис отримувача.
2.7. Видача Продукту здійснюється за наявності підстав, передбачених цим Положенням, та документу, що посвідчує особу (пенсійне посвідчення або паспорт).
III. Контрольні функції
3.1. Контроль за додержанням вимог цього положення здійснюється управлінням фінансово-бухгалтерського та господарського забезпечення Головного управління соціального захисту населення.