Київ став відкритим містом. Про це сьогодні заявив мер Києва Леонід Черновецький під час брифінгу, присвяченого 2-річчю роботи команди Леоніда Черновецького.
«Ми регулярно проводимо громадські слухання. У нас є пряме спілкування з киянами, будь-які питання ми вирішуємо віч-на-віч. Не залишаємося байдужими до жодної долі», - заявив Леонід Черновецький. Він також зазначив, що соціальні питання – це його слабкість.
Мер Києва також зазначив, що «ніхто із членів його команди не служить і не слугуватиме жодній із політичних сил». Крім того, він вважає досягненням своєї роботи постійний контроль над покращенням транспортної інфраструктури - будівництвом метро і закупівлею комунального транспорту. "Ця виборча кампанія заохотить нас до більшої кількості добрих справ", - додав Черновецький. При цьому він зауважив, що трошки постарів за ці два роки, і хоча щоранку робить зарядку, на його здоров`ї відбилося все, що відбувається у владі.
Черновецький також запевнив, що якщо знайдеться хоча б одна людина, яка заявить, що мер давав їй хабар, він відразу ж подасть у відставку.
Сьогодні на брифінгу, присвяченому результатам діяльності команди Київського міського голови за два роки, заступник мера Києва Ірена Кільчицька повідомила, що на сьогодні в Києві найнижча ціна по Україні на соціальні сорти хліба.
«Український» хліб у столиці коштує всього 1 грн. 82 коп., тоді як його середня ціна по Україні складає 2 грн. 16 коп. Батон кияни можуть купувати лише за 1 грн. 40 коп., а його середня ціна по Україні – 1 грн. 94 коп.», - заявила Ірена Кільчицька.
Вона також зазначила, що в «Києві у міському транспорті зберігається найдешевша плата за проїзд – 50 коп., тоді як в інших містах вона досягла 60-90 коп. за поїздку».
Як заявила Ірена Кільчицька в Києві середній рівень зарплати перевищує більш ніж удвічі середній рівень по країні.
Сьогодні на круглому столі на тему «Вибори в Києві: перспективи для кандидатів та перспективи для міста» радник Київського міського голови Казбек Бектурсунов заявив, що команда Леоніда Черновецького проводитиме свою кампанію одним способом – розповідаючи правду.
«У мене часто запитують, як буде команда Черновецького вести свою виборчу кампанію. А ніяк. Вона просто буде розповідати правду», - зазначив пан Бектурсунов.
На його думку, вибори стануть змаганням «царства світла» Черновецького із «пітьмою» інших кандидатів. «Пітьма у цьому випадку - це багато», - додає радник мера.
Пан Бектурсунов сподівається, що ця передвиборча кампанія перейде із «площини роздумування про політику у площину розмов про справи».
18 березня на Fashion Week став днем "свіжої моди". Саме так — Fresh Fashion — називається проект UFW для молодих дизайнерів, що так чи інакше вже проявили себе у "Нових іменах", "Погляді у майбутнє" або ж Trade mark defile. Цього разу свій творчий доробок на суд публіки представили аж вісім дизайнерів-початківців.
Компанія «Київметробуд» розпочила демонтаж недобудованої будівлі торгово-розважального центру «Троїцький» біля Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві.
Як повідомлялося, Київміськадміністрація доручила компанії «Київметробуд» розпочати демонтаж недобудованої будівлі ТРЦ «Троїцький» біля НСК «Олімпійський» 18 березня, проте через бажання власників компанії-забудовника «Юджин» бути особисто присутніми на початку демонтажу його перенесли на 20 березня.
Київміськадміністрація оцінює демонтаж ТРЦ орієнтовно в 30 млн. грн.
«Якщо протягом двох тижнів не будуть вжиті заходи щодо припинення будівництва, буде проведений страйк. Зараз ми робимо тільки попередження. Ніхто з лікарів, і я в першу чергу, не хочемо страйкувати, тому що лікарі прийшли в цей світ, щоб виконати своє призначення – лікувати людей, але якщо лікарям не дають можливості виконувати своє призначення і влада не може її (лікарню – ред.) захистити, то вони захищатимуть себе самі», - сказала Богомолець. При цьому вона додала, що страйкуватимуть всі відділення, окрім реанімаційного.
У свою чергу, головний лікар Жовтневої лікарні Олексій Волик підкреслив, що якщо будівництво продовжиться, корпуси лікарні взагалі будуть зруйновані через можливі зрушення. За його інформацією, в 7-ому корпусі лікарні вже пішли тріщини в результаті зрушення грунту на схилі з моменту початку будівельних робіт. Він також зазначив, що офісний центр, який планується звести, порушує всі санітарні норми будівництва, оскільки повинен бути розташований на відстані не менше 30-40 м від корпусів, де проводяться численні операції, зокрема, операції на органах слуху і зору. Насправді ж ця відстань складає близько 5 метрів.
Житловий кодекс України, який діє, на сьогоднішній день передбачає, що квартиронаймачі, або власники сплачують за житлові послуги в одинарному розмірі виходячи із 21 кв. метра на проживаючого та 10,5 кв. метрів на сім’ю. Тобто сім’я із 3 осіб в одинарному розмірі сплачує 73,5 кв. метрів. За решту метрів сплачує у більшому розмірі.
- Я підкреслюю, що це пропозиції лише Головного управління з питань цінової політики КМДА як перехідний крок до запровадження економічно- обґрунтованих тарифів, як і передбачено постановою Кабміну № 560 (2005 рік). Цю пропозицію ані депутати Київради, ані адміністрація ще не розглядали, - повідомив начальник ГУ з питань цінової політики КМДА Василь Яструбинський під час інтернет-конференції у редакції газети «Хрещатик». «Якщо ця ідея буде прийнята, то я за 35 кв. метрів житлової площі, які є понад нормовими, буду платити за вищими тарифам», додав Василь Яструбинський.
Сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що він має намір взяти участь у позачергових виборах, інформує прес-служба КМДА.
«Не дивлячись на те, що рішення про перевибори в столиці за своєю суттю політичне і не має під собою законних підстав, я маю намір взяти участь у цих виборах», - заявив Леонід Черновецький. «Народ України вже був неодноразово свідком того, що деякі рішення Верховної Ради були ухвалені, спираючись не на закон і здоровий глузд, а виключно з метою так званої «політичної доцільності». Сьогодні ми знову побачили це явище», - зазначив мер Києва.
«У продажних політиканів не вийде всупереч Конституції змінити вибір киян, тому я візьму участь у виборах і виграю їх. Я не боюся позачергових виборів, тому що впевнений у своїй перемозі. Я вірю, що кияни розберуться, хто насправді працює в інтересах жителів столиці, а хто займається політичним базіканням і популізмом», - заявив Леонід Черновецький.
“У країні неконтрольована інфляція, спустошений державний бюджет, тому що роздавати гроші, не думаючи про наслідки,— неправильно. Економіка у державі, крім Києва, наближається до катастрофічної інфляції. Київ — місто-донор. Нині прем’єр-міністру не вистачає грошей, і я думаю, що вона близька до відставки, щоб звалити відповідальність на інших”,— сказав в понеділок, 17березня мер Києва Леонід Черновецький. Він також переконаний: “Кабінет Міністрів займається тим, що приєднався до боротьби за президентські вибори”. Столичний мер додав: “Вона заявила, що не працюватиме, якщо тільки Верховна Рада не забезпечить зручні для неї рішення. І я не працюватиму в такому режимі. Ми повинні спілкуватися нормально. Крім того, у Києві багато проблем — дороги, мости. Але вони не розв’язані, бо уряд не йде з нами на діалог”.
Леонід Черновецький також вимагатиме від прем’єр-міністра, аби вона покаялася перед народом за газові махінації: “Мені шкода, що я розгнівив на “Свободі Савіка Шустера” Тимошенко. Але, повторюся, перші газові махінації були зроблені Тимошенко разом з Лазаренком. Тому, поки вона не покається, я перед нею не звітуватиму. Я став проблемою номер один у жінки, яка вимагає моєї відставки”.
Він також заявив, що уряд не зможе забезпечити енергетичну стабільність
країни.
«Росія має єдину і послідовну політику в енергетичній сфері. Цій політиці
протистоять українській уряд і президент, які один одного ненавидять більше, ніж
Газпром. Вони не здатні проводити координовану політику в енергетичній сфері.
Консультантом Газпрому є Бакай - найкращий фахівець в усіх тонкощах. Ми самі
подарували росіянам цього консультанта. Його або потрібно було не травити, або
тоді вже вбити. Але випускати було не можна», - підкреслив Дмитро
Корчинський