В Україні кількість православних громад зростає, але зменшується їх відсоткове відношення щодо протестантських громад. Останні вже складають 30% від усієї релігійної мережі країни. Про це повідомив голова Державного комітету у справах національностей та релігії Олександр Саган.
За словами О.Сагана, у січні було понад 17 тисяч православних парафій, однак щороку ця цифра зменшується. Здебільшого реєструються нові парафії ісламського, юдаїстського та особливо протестантського напрямку.
«30 відсотків усієї релігійної мережі – це протестантські організації. Також в Україні зараз будується майже дві з половиною тисячі культових об’єктів, однак бачимо пригальмовування росту будівництва, тому що ж криза», – зазначив він.