Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
23 листопада 2012 року, п'ятниця  №167 (4187) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    |    |    


Розпорядження
27/10/2006
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1565 від 27 жовтня 2006 року

Про відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників від 27 жовтня 2006 року № 1565Відповідно до законів України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 — 1945 років”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, Указу Президента України від 26 березня 2003 року № 276/2003 “Про відзначення 60-річчя Перемоги та пам’ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років” і з метою відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників:

1. Створити Організаційний комітет з підготовки та проведення загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників (далі — Організаційний комітет) та затвердити його персональний склад, що додається.
2. Затвердити програму загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників, що додається.
3. Організаційному комітету з Управлінням у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управлінням організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Управлінням справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити підготовку та проведення загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників, в тому числі:
— тематичне оформлення вул. Хрещатик, майдану Незалежності місць проведення ритуалів Пам’яті;
— участь ветеранів-мешканців м. Києва в проведенні ритуалів Пам’яті, урочистих заходах у Державному музеї — заповіднику “Битва за Київ у 1943 році” (с. Нові Петрівці), на “Лютізькому плацдармі” (с. Лютіж), у зустрічі з керівництвом Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
— радіотрансляцію музичних творів військової-патріотичної тематики на вул. Хрещатик та майдані Незалежності 28 жовтня та 6 листопада 2006 року.
4. Головному управлінню охорони здоров’я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4.1. Забезпечити проведення ремонтних робіт у Київському шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни згідно з проектно-кошторисною документацією.
4.2. Забезпечити привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни, які перебувають на лікуванні у лікарняних закладах міста, з 62-ю річницею визволення України та 63-ю річницею визволення м. Києва від фашистських загарбників.
4.3. Організувати вручення продовольчих наборів інвалідам війни, які перебувають на лікуванні у Київському міському шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни, госпітальному відділенні Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні № 1, госпітальних відділеннях Київських міських клінічних лікарень № 10 та № 11.
4.4. Організувати медичне забезпечення проведення загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників.
5. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
5.1. Забезпечити надання одноразової адресної матеріальної допомоги ветеранам війни м. Києва.
5.2. Забезпечити придбання путівок для лікування ветеранів війни та праці на тендерній основі та розподілити їх через раду Київської міської організації ветеранів України згідно з “Інструкцією про порядок обліку, розподілу та видачі путівок на санаторно-курортне лікування”, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 25.10.1997 р. № 42.
6. Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва і госпророзрахунковій організації “Київреклама” забезпечити виготовлення та розміщення вітальних плакатів з поздоровленням ветеранів війни, мешканців і гостей столиці України з нагоди відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників.
7. Надати фінансову підтримку Київському міському історико-патріотичному клубу “Пошук”, Спілці колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів та громадській організації “Спілка прихильників за дружбу міст-героїв” на виконання статутних завдань.
8. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) перерахувати за рахунок коштів, передбачених у бюджеті м. Києва на 2006 рік на виконанні міської комплексної програми “Турбота” на 2006—2010 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2005 року № 603/3064:
— Управлінню у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 96, 93 тис. грн для фінансування витрат визначених у додатку 1 та у п.п. 3—5 додатка 2;
— Головному управлінню охорони здоров’я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 29,97 тис. грн для фінансування витрат, зазначених у п.1 додатка 2;
— Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 300,0 тис. грн для фінансування витрат, зазначених у п.2 додатка 2.
9. Виконавчим органам районних у м. Києві рад (районним у м. Києві державним адміністраціям):
9.1. Затвердити плани заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників та забезпечити фінансування їх проведення.
9.2. Разом з Головним управлінням ритуальних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головним управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київським міськими та районними у м. Києві військовими комісаріатами вжити заходів щодо приведення до належного стану пам’ятників, військових меморіалів та могил воїнів, загиблих у боях проти фашистських загарбників.
10. Виконуючому обов’язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кільчицьку І. Р.

Голова Л. Черновецький
Затверджено
розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27 жовтня 2006 року № 1565

Склад Організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників


КІЛЬЧИЦЬКА Ірена Реонольдівна — заступник голови Київської міської державної адміністрації — голова Організаційного комітету
Члени Організаційного комітету:
БИЧКОВ Сергій Іванович — начальник головного управління соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ВІКОВАН Іван Петрович — директор Державного музею-заповідника “Битва за Київ у 1943 році” (за згодою)
ГОЛУБЄВА Ірина Євгенівна — начальник управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ДУБЛЯН Олександр Володимирович — військовий комісар м. Києва (за згодою)
ЗАЧЕК Любов Миколаївна — головний лікар Київського міського шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни
КУЧУРОВА Людмила Вікторівна — начальник Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
КОРНЄЄВ Володимир Олександрович — голова ради Київської обласної організації ветеранів України (за згодою)
КРАСИЛЬНІКОВ Іван Миколайович — голова ради Київської міської організації ветеранів України (за згодою)
КРУГЛОВА Ірина Євгеніївна — начальник відділу фінансів соціального захисту Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
КУНЦ Віктор Адольфович — начальник госпрозрахункової організації “Київреклама”
КУЧЕРИНА Іван Іванович — начальник Управління справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
МАЛЬОВАНИЙ Віктор Олександрович — голова Київської організації ветеранів війни (за згодою)
МАТВІЙЧУК Олександр Миколайович — військовий комендант м. Києва (за згодою)
ПАВЛОВСЬКИЙ Анатолій Сергійович — Управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві
СЕЛЮЦЬКИЙ Марко Григорович — директор ЗАТ “Київміськоформлення”
СЕМЕРАК Остап Миколайович — заступник голови Київської обласної державної адміністрації (за згодою)
УДОВЕНКО Володимир Іванович — голова Київської міської організації інвалідів війни та Збройних Сил (за згодою)
ШЕСТОПАЛОВ Сергій Вадимович — начальник управління організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЯСЄВ Георгій Євтихійович — голова Київського міського історико-патріотичного клубу “Пошук” (за згодою)
Заступник Київського голови — керівник апарату Б. Стичинський
Затверджено
розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27 жовтня 2006 року № 1565

Програма Загальноміських заходів до відзначення 62-ї річниці визволення України та 63-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників


1. Ритуал Пам’яті. Покладання квітів до могили Невідомого солдата.
27.10.2006р., 9.00 — 10.00
Парк Вічної Слави.
2. Відвідання представниками громадських ветеранських організацій м. Києва та Київської області Державного музею-заповідника “Битва за Київ у 1941 році”. Урочистий мітинг, ритуали Пам’яті біля меморіалів та братської могили загиблих воїнів-визволителів. Поминальний обід.
02.11.2006 р., 10.00—15.00
с. Нові Петрівці,
с. Лютіж
3. Відвідання Київським міським головою Київського міського шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни та Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні № 1. Виступ майстрів митців, вручення подарунків інвалідам війни, які перебувають на лікуванні.
03.11.2006 р., 11.00—13.00
Пуща-Водиця
4. Зустріч керівництва Київської міської ради виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з представниками міських громадських організацій ветеранів війни, визволителями України та м. Києва. Святковий концерт.
03.11.2006 р., 14.00—16.00
Колонна зала КМДА
5. Ритуал Пам’яті. Покладання квітів до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії М. Ватутіну, могили Невідомого солдата.
06.11.2006 р., 08.00—10.00
Проспект Перемоги,
площа Перемоги,
вул. Грушевського,
парк Вічної Слави
6. Заходи, присвячені 62-й річниці визволення України та 63-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників, за планами виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій) та районних ветеранських організацій.
27.10—07.11.2006 р.
Виконавчі органи районних
у м. Києві рад (районних
у м. Києві державних
адміністрацій) ветеранські
організації районів.

Заступник Київського голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211