Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
07/02/2002
Рішення № 237/1671 від 7 лютого 2002 року

Про надання дозволу виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) на залучення кредиту для відновлення системи каналізаційних колекторів у місті КиєвіВідповідно до ст.70 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи важливість і необхідність робіт для відновлення системи каналізаційних колекторів та на виконання рішення Київради від 02.12.99 № 122/624 “Про затвердження програми ремонту, реконструкції та розвитку каналізаційного господарства м. Києва на період 2000-2005 роки”, Київська міська рада

1. Схвалити підготовлений виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) спільно з урядом Королівства Данії “Попередню пропозицію по пільговому кредитуванню в рамках програми екологічного пільгового кредитування для країн Східної Європи (мк0), Київводоканал, Україна”.
2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):
2.1. укласти кредитну угоду з Експортно-кредитним фондом Королівства Данії стосовно надання пільгового екологічного кредиту на реалізацію проекту “Відновлення системи каналізаційних колекторів м. Києва”;
2.2. визначити першочерговість ремонту та реконструкції колекторів та затвердити перелік об’єктів, на які буде спрямований залучений пільговий кредит Експортно-кредитного фонду королівства Данії;
2.3. виступити гарантом авансового платежу в сумі 8 250 000 грн., що еквівалентно 1 500 000 доларів США та повернення кредиту на суму 27 115 000 грн., що еквівалентно 4 930 000 доларів США;
2.4. визначити джерела фінансування авансового платежу в сумі 8 250 000 грн., що еквівалентно 1 500 000 доларів США та джерела фінансування повернення кредиту в сумі 27 115 000 грн., що еквівалентно 4 930 000 доларів США.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету, фінансів та соціально економічного розвитку.

Київський міський голова О. Омельченко

Додаток до рішення Київської міської ради від 7.02.2002 № 237/1671
ПОПЕРЕДНЯ ПРОПОЗИЦІЯ ПО ПІЛЬГОВОМУ КРЕДИТУВАННЮ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЕКОЛОГІЧНОГО ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ КРАЇН СХІДНОЇ ЄВРОПИ (МКО), КИЇВВОДОКАНАЛ, УКРАЇНА

Відповідно до Заявки по проекту від 9 серпня 2001 року Київводоканал виступає заявником підтримки в рамках Програми екологічного пільгового кредитування для Східної Європи (мк0). Заявка стосується проекту, описаного нижче.
Експортно-кредитний Фонд в даному документі подає попередню пропозицію для підтримки пільговим кредитуванням (кредит замовнику) в рамках програми МК0 для фінансування згаданого проекту. Попередня пропозиція по пільговому кредиту включає:
— Субсидію в обсязі 25% від суми кредиту.
— Збільшення субсидії, яка відповідає вартості банківської гарантії, що в максимальному обсязі складає до 17% (це дорівнює загальному обсягу субсидії 42%).
— Безкомісійна гарантія ЕКФ кредитного ризику з покриттям до 80% кредиту.
— Допущення до схеми ЕКФ вирівнювання процентних ставок СКПС з огляду на отримання фіксованої процентної ставки СКПС по кредиту.
Попередня пропозиція ґрунтується на наступних умовах:
Проект
Назва проекту: Київводоканал
Опис проекту: Відновлення системи каналізаційних колекторів м. Києва
Заявник по проекту
Київводоканал
Замовник (одержувач проекту)
Київводоканал, вул. Лейпцизька, 1-а, 01015, Київ, Україна
Постачальник:
Буде визначений шляхом проведення тендеру
Очікувана сума контракту: 10 000 000 доларів США
Попередня оплата: 15% суми контракту має гарантуватися містом Києвом.
Фінансована сума: 85% суми контракту, що в цілому складає 8,5 млн доларів США (основа субсидії).
Субсидія
Процент та сума субсидії 25% від суми кредиту, що складає 2 125 000 доларів США.
Збільшення субсидії: До 17%, що в цілому складає 1 445 000 доларів США, відповідно до обсягу витрат на банківську гарантію на фінансовану суму.
Вид субсидії: Субсидія у формі готівкового гранту, яка повинна використовуватися для пропорційного (рго-гаtа) зменшення виплат за позикою. Субсидія є додатковою заставою для банку-кредитора.
Кредит МК0
Кредитор та гарант: Банк, що є прийнятним для ЕКФ. Кредитор має право регресу проти Постачальника.
Позичальник: Київводоканал, вул. Лейпцизька, 1-а, 01015, Київ, Україна
Установи, що надають гарантію: Укрексімбанк (або Перший Український Міжнародний Банк) та Банк “Хрещатик” випускають безвідкличну, безумовну гарантію за вимогою по кредиту. Укрексімбанк (або Перший Український Міжнародний банк) та банк “Хрещатик” гарантують суму до 6 375 000 доларів США з пропорційними 50/50 зобов’язаннями.
Забезпечення: Субсидія буде розміщена у банку, прийнятному для ЕКФ як забезпечення по кредиту та буде використовуватися для пропорційного погашення виплат за позикою.
Сума кредиту: 8 500 000 доларів США. Кредит може бути наданий в датських кронах або в одній з наступних валют: долари США, британські фунти, японські ієни, швейцарські франки або євро. Кредит буде включати будь-які капіталізовані
фінансові витрати. Фінансована сума дорівнює сумі кредиту.
Період виплати: 18 місяців (з першої виплати до початку періоду кредитування (запуску в експлуатацію).
Період кредитування: 10 років з початку періоду кредитування.
Період відстрочки 18 місяців ( з початку періоду кредитування до моменту першої сплати
пдатежів: по кредиту).
Повернення позики: 18 однакових піврічних платежів, перший сплачується наприкінці періоду відстрочки платежів.
Процентні ставки: Мають бути виплачені відповідно до графіка виплати процентів по кредиту.
Процентні ставки можуть бути фіксованими ставками, підтриманими схемою ЕКФ вирівнювання процентних ставок СКПС. (Процентна ставка СКПС буде зафіксована не раніше укладення кредитної угоди.)
Передача в експлуатацію: Запуск в експлуатацію є датою, коли всі документи підписані державною комісією по прийому в експлуатацію (відповідно до контракту Постачальника) та передані Замовнику/Позичальнику. Документи підписуються представниками Постачальника та Замовника/Позичальника.
Гарантія ЕКФ
Продукт гарантії: Кредитний ризик банка-кредитора (застрахована сторона) буде покритий відповідно до загальних правил ЕКФ стосовно гарантій за кредитами замовника.
Процент покриття: Політичні ризики: 80 % Комерційні ризики: 80 %.
Страхова премія: Немає.
Буде виділений грант на покриття премії.
Загальні терміни та умови
Ця попередня пропозиція по пільговому кредиту, після визначення банку-кредитора, буде трансформована в попередню пропозицію по пільговому кредиту, на користь банку-кредитора.
ЕКФ залишає за собою право, консультуючись з Датським Агентством з охорони довкілля (ДЕПА), відізвати попередню пропозицію по пільговому кредиту, коли це буде вважатися необхідним.
Якщо інше не обумовлено, попередня домовленість буде інтерпретована відповідно до Посібника по Програмі МК0 — Програмі екологічних пільгових кредитів для Східної Європи, датованого вереснем 2000 року.
Пропозиція включає наступні умови:
— Кредитна гарантія замовника — умови, червень 2000 року.
— Загальні умови підтримки пільговим кредитуванням в рамках програми МК0.
— Заява постачальника про підтримку пільговим кредитуванням в рамках програми МК0.
— Пропозиція щодо пільгового кредиту подається тільки після отримання підписаної належним чином заяви постачальника. Заява постачальника отримується від постачальника банком-кредитором та подається до ЕКФ.
— Заява замовника щодо використання пільгового кредиту в рамках програми МК0 (замовник виступає як позичальник).
Пропозиція щодо пільгового кредиту подається тільки після отримання підписаної належним чином заяви замовника. Заява замовника одержується від замовника/позичальника банком-кредитором та подається до ЕКФ.
— Постачальник підписує заяву експортера щодо незастосування хабарництва, та потім банк-кредитор підписує заяву щодо незастосування хабарництва.
Спеціальні положення та умови
На пропозиції щодо пільгового кредитування в рамках програми МК0 розповсюджуються наступні умови:
— те, що виконані стандартні умови для фінансування в рамках МК0;
— те, що ЕКФ проінформований ДЕПА щодо виконання умов ДЕПА у сфері фінансування проектів;
— те, що повідомлення ОЕСР про пільговий кредит в рамках програми МК0, надіслане ЕКФ, отримає позитивний відгук;
— те, що перша авансова виплата здійснена перед початком робіт, як зазначається у кредитній угоді та комерційному контракті;
— те, що Укрексімбанк (або Перший Український Міжнародний Банк) та Банк “Хрещатик” з пропорційними 50/50 зобов’язаннями випустять безвідкличну безумовну на вимогу гарантію по кредиту;
— те, що є юридичний висновок від міжнародної юридичної компанії, визначеної ЕКФ, який свідчить про те, що гарантія є дійсною та відповідає вимогам українського законодавства;
— те, що місто Київ гарантує перший авансовий платіж та включає його в бюджет міста (15% від суми замовлення);
— умова щодо інформування у випадку невиконання зобов’язань свідчить про те, що ЕКФ проінформує інших міжнародних кредиторів у випадку, коли кредит не обслуговується відповідно до кредитної угоди;
— те, що банк-кредитор затверджується ЕКФ.
Інша інформація
Надана попередня пропозиція щодо підтримки пільговим кредитуванням може бути змінена відповідно до згаданих особливих умов, якщо такі зміни будуть вважатися необхідними.
Будь-які суперечки, що можуть виникати через або у зв’язку з попередньою пропозицією щодо пільгового кредитування в рамках програми (проекту) МК0, будуть розглядатися Датським судом статутного та загального права та будуть вирішуватися відповідно до датського законодавства.
Дана пропозиція замінює всі попередні пропозиції щодо пільгового кредитування в рамках програми МК0.
Попередня пропозиція ЕКФ дійсна протягом 6 місяців, тобто до 9 травня 2002 р., пролонгація пропозиції залежить від початку тендеру.

Заступник міського голови — секретар Київради В. Яловий

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211