Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
07/02/2002
Рішення № 264/1698 від 7 лютого 2002 року

Про затвердження Програми відновлення ескалаторів та силових кабелів метрополітену на період 2002—2010 рокиВідповідно до статей 16, 17, п. 22 ч. І статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 19, п. 2 ч. 2 статті 25 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, статті 5 Закону України “Про транспорт” та враховуючи висновки Київської міської державної адміністрації щодо забезпечення надійної і безпечної роботи метрополітену та потреб міста у перевезеннях пасажирів, Київська міська рада
1. Затвердити Програму відновлення ескалаторів та силових кабелів метрополітену на період 2002—2010 роки (далі Програма), що додається, схвалену розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 28.12.01 № 2846.
2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) проводити фінансування Програми в межах асигнувань, передбачених в бюджеті м. Києва по галузі “Транспорт”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу та постійну комісію Київради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова О. Омельченко

Додаток до рішення Київської міської ради від 07.02.2002 № 264/1698
ПРОГРАМА
відновлення ескалаторів та силових кабелів метрополітену на період 2002—2010 роки (далі Програма), схвалена розпорядженням КМДА від 28.12.01 № 2846

Загальні положення


На 40 станціях КП “Київський метрополітен” експлуатуються 107 ескалаторів, загальна довжина східцевого полотна яких складає 18,7 км.
Загальна довжина магістральних кабельних ліній складає 5720 км.
В результаті значного терміну експлуатації (більше 40 років) згадане обладнання зносилось і потребує великих обсягів ремонту та заміни.
Ескалатори Святошино-Броварської лінії, які експлуатуються 30 і більше років, потребують майже повної заміни східців, тягових ланцюгів, елементів балюстради, основних деталей приводних станцій, електрообладнання. Робота в умовах підвищеної вологості і дії агресивного середовища призвела ди значного корозійного пошкодження несучих конструкцій ескалаторів, закладних деталей фундаментів.
Більшість деталей ескалаторів морально застаріла, знята з виробництва, що ускладнює виконання технічного обслуговування та капітальних ремонтів.
Кабельні лінії метрополітену експлуатуються вже понад 40 років і мають ділянки, які необхідно замінити з причини фізичного старіння ізоляції, прогресуючої корозії металевих оболонок, осушення ізоляції кабелів в шахтних стволах, руйнування свинцевої оболонки на відкритих ділянках. Крім цього, аварійні відключення енергопостачання в мережах “Київенерго” вимагають задіяння поздовжніх схем електропостачання ліній метрополітену, що призводить до перевантаження мережі в 10 кВт.
Значний термін експлуатації призвів до збільшення кількості кабельних муфт, частина з яких небезпечна.
Розроблена Програма відновлення ескалаторів та силових кабелів метрополітену на період 2002—2010 роки (далі — Програма) спрямована на відновлення технічного стану ескалаторів та кабельних мереж.
Програма складається з двох розділів:
Розділ І. Приведення стану силових кабелів метрополітену відповідно до діючих норм пожежної безпеки.
В цьому розділі подано необхідні обсяги заміни кабельних ліній залежно від їх стану на даний час.
Передбачається виконати роботи з посилення кабельних ліній зовнішнього електропостачання, що дозволить зменшити навантаження на внутрішню мережу і підвищити надійність енергопостачання.
Передбачається виконати ряд технічних заходів з підвищення протипожежного стану діючих ліній.
Розділ II. Виконання капітально-відновлювальних ремонтів та заміни ескалаторів метрополітену.
В цьому розділі передбачається виконати капітально-відновлювальні ремонти 41 ескалатора і провести заміну двох ескалаторів. В першу чергу планується замінити ескалатори першого пускового комплексу. Обсяги замін та модернізацій визначені на підставі оцінки фактичного стану ескалаторів та динаміки їх зносу.
Заміну двох ескалаторів планується виконати на станції “Берестейська”, оскільки вироблено обмежену кількість подібних ескалаторів, а відсутність запасних частин і комплектуючих, при недоопрацьованій самій конструкції, не дозволяють забезпечити їх надійну і безпечну експлуатацію.
В обсягах робіт враховано виробничі можливості метрополітену та вітчизняних підприємств-суміжників.
Фінансування Програми передбачається як з міського бюджету, так і за власні кошти КП “Київський метрополітен”. Всього до 2010 року планується спрямувати 94 млн 705 тис. гривень на ремонт ескалаторів та кабельних мереж. У складі цих витрат не враховані кошти, які метрополітен затратить на виконання планових капітальних ремонтів цього обладнання.
У результаті виконання Програми будуть відновлені ескалатори і кабельні лінії, що дозволить надалі експлуатувати їх не менш, як 15 років, виконуючи планові технічні обслуговування та капітальні ремонти.

Додаток № 2 не друкується. Ознайомитися з ним можна в апараті Київради

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211