Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
08/11/2001
Рішення № 85/1519 від 8 листопада 2001 року

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землеюВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу”. Закону України “Про оренду землі” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
1. Затвердити проект відведення земельних ділянок Міністерству оборони України для будівництва житлового будинку з об’єктами соціальної сфери на вул. Павлівській, 26/41 у Шевченківському районі м. Києва.
Вилучити з користування Головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України (як правонаступника квартирно-експлуатаційного управління КВО) частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 20.10.89 № 936 “Про відведення земельної ділянки КЕУ КВО для будівництва жилого будинку Академії ППО Сухопутних військ ім. М. Василевського по вул. Павлівській в кварталі II по вул. Косіора в Радянському районі”, площею 0,17 га (лист-згода від 20.04.01 № 144/3/13/147).
Надати Міністерству оборони України, за умови виконання п.1.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 3 роки земельні ділянки загальною площею 0,60 га, в тому числі 0,04 га в межах червоних ліній, на вул. Павлівській, 26/41 у Шевченківському районі м. Києва, з них:
— площею 0,50 га — для будівництва житлового будинку з об’єктами соціальної сфери за рахунок земель міської забудови (0,33 га) та вилучених з користування цим рішенням (0,17 га);
— площею 0,03 га — для будівництва розподільчої підстанції за рахунок земель міської забудови;
— площею 0,07 га, в тому числі 0,04 га в межах червоних ліній,— для організації будівельних робіт за рахунок земель міської забудови.
1.1. Міністерству оборони України:
1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
1.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
1.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
1.1.4. Земельні ділянки, надані для організації будівельних робіт, після закінчення строку користування повернути в стані, придатному для подальшого використання.
1.1.5. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
1.1.6. Земельні ділянки, що знаходяться в межах червоних ліній, використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
1.1.7. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п. 36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/1133).
1.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству “Укрнафта” для експлуатації та обслуговування будинку для приїжджих на вул. Обсерваторній, 21 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству “Укрнафта”, за умови виконання п.2.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,09 га в оренду строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будинку для приїжджих на вул. Обсерваторній, 21 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Відкритому акціонерному товариству “Укрнафта”:
2.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
2.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
2.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
2.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
2.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв” для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Артема, 51/50 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”, за умови виконання п.3.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,11 га в оренду строком на 15 років для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Артема, 51/50 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Визнати таким, що втратив чинність, п.4 рішення Київської міської Ради народних депутатів від 17.10.94 № 21 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”.
3.1. Комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”:
3.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
3.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
3.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
3.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
3.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Маки” для експлуатації та обслуговування спортивного комплексу на вул. Марини Раскової, 23 у Дніпровському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Маки”, за умови виконання п.4.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,58 га в оренду строком на 10 років для експлуатації та обслуговування спортивного комплексу на вул. Марини Раскової, 23 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконкому Київміськради від 17.04.72 № 591 “Про відведення Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР земельної ділянки під будівництво лабораторно-виробничого комплексу по вул. М. Раскової, в Дніпровському районі”, від 02.02.76 № 79/1 “Про зміну забудовника земельної ділянки по вул. Марини Раскової в Дніпровському районі” та від 10.07.84 № 643-27 “Про відведення земельної ділянки Міністерству промислового будівництва УРСР під будівництво заглиблених спецприміщень”.
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконкому Київміськради від 17.04.72 № 591 “Про відведення Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР земельної ділянки під будівництво лабораторно-виробничого комплексу по вул. М. Раскової в Дніпровському районі” та від 10.07.84 № 643-27 “Про відведення земельної ділянки Міністерству промислового будівництва УРСР під будівництво заглиблених спецприміщень”.
4.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Маки”:
4.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
4.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
4.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
4.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
5. Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,12 га на вул. Саратовській, 61 у Святошинському районі м. Києва, відведеною відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 06.09.66 № 1297 “Про відвод земельної ділянки кооперативу “Нивки-3” під будівництво гаражів, для автомашин індивідуального користування” та від 13.02.68 № 218 “Про додатковий відвод земельної ділянки виконкому жовтневої Райради депутатів трудящих під будівництво боксових гаражів автокооперативу “Нивки-3”, у зв’язку з добровільною відмовою (лист-клопотання від 18.06.2001 № 33/18) та віднести зазначену земельну ділянку до земель міської забудови.
Затвердити проект відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу “Нивки-2” для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Саратовській, 61 у Святошинському районі м. Києва.
Надати гаражно-будівельному кооперативу “Нивки-2”, за умови виконання п.5.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки земельну ділянку площею 0,16 га для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Саратовській, 61 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити гаражно-будівельному кооперативу “Нивки-2”, за умови виконання п.5.1 цього рішення, право тимчасового довгострокового користування строком на 24 роки земельною ділянкою площею 0,82 га для експлуатації та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Саратовській, 61 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.05.64 № 600 “Про відвод земельної ділянки кооперативу по будівництву індивідуальних гаражів Жовтневого району “Нивки-2”.
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.05.64 № 600 “Про відвод земельної ділянки кооперативу по будівництву індивідуальних гаражів Жовтневого району “Нивки-2”.
5.1. Гаражно-будівельному кооперативу “Нивки-2”:
5.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
5.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
5.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
5.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
5.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Торговельно-Промислова Компанія “Каскад-Імпекс” для реконструкції, експлуатації та обслуговування житлових будинків на вул. Круглоуніверситетській, 4 (літ. Б), 6 (літ. Б) у Печорському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Торговельно-Промислова Компанія “Каскад-Імпекс”, за умови виконання п.6.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки земельну ділянку площею 0,11 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування житлових будинків на вул. Круглоуніверситетській, 4 (літ. Б), б (літ. Б) у Печорському районі м. Києва на землях міської забудови.
6.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Торговельно-Промислова Компанія “Каскад-Імпекс”:
6.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
6.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
6.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
6.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
6.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
6.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку реконструкції згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
6.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадській організації “Клуб юних моряків “Парус” для експлуатації та обслуговування спортивної бази на вул. Набережно-Корчуватській, 31 у Голосіївському районі м. Києва.
Надати громадській організації “Клуб юних моряків “Парус”, за умови виконання п.7.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 10 років земельну ділянку площею 2,11 га для експлуатації та обслуговування спортивної бази на вул. Набережно-Корчуватській, 31 у Голосіївському районі м. Києва на землях міської забудови.
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 19.08.83 № 1414 “Про відведення земельної ділянки Київському виробничому об’єднанню “Комуніст” в тимчасове користування для розміщення бази клубу юних моряків”.
7.1. Громадській організації “Клуб юних моряків “Парус”:
7.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України та ст.89 Водного кодексу України.
7.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
7.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі державного комунального підприємства “Плесо” від 20.06.2000 № 310.
7.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
7.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
7.1.6. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
7.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Бещуку Сергію Йоновичу для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Багговутівській, 3/15 у Шевченківському районі м. Києва.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 24.06.66 № 864 “Про відвод земельної ділянки Управлінню капітального будівництва міськвиконкому під житлобудівництво”, площею 0,02 га (лист-згода від 31.01.00 № 046-125).
Надати суб’єкту підприємницької діяльності Бещуку Сергію Йоновичу, за умови виконання п.8.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,02 га строком на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Багговутівській, 3/15 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених цим рішенням.
8.1. Суб’єкту підприємницької діяльності Бещуку Сергію Йоновичу:
8.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
8.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
8.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
8.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
8.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Лавіком” для реконструкції з надбудовою, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Верхній Вал, 60-6 у Подільському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Лавіком”, за умови виконання п.9.1 цього рішення, в оренду земельну ділянку площею 0,10 га строком на 25 років для реконструкції з надбудовою, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Верхній Вал, 60-б у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, у зв’язку з переходом права власності на нежитловий будинок (договір купівлі—продажу від 07.05.2001, акт приймання—передачі від 07.05.2001).
9.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Лавіком”:
9.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
9.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
9.1.3. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
9.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
9.1.5. Виконати умови, викладені в листі управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища від 02.08.2001 № 2180.
9.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству “ОБРІЙ 2000” для будівництва та експлуатації кафе з літнім майданчиком на території Парку культури та відпочинку “Гідропарк” у Дніпровському районі м. Києва.
Надати приватному підприємству “ОБРІЙ 2000”, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,27 га в оренду строком на 25 років для будівництва та експлуатації кафе з літнім майданчиком на території Парку культури та відпочинку “Гідропарк” у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
10.1. Приватному підприємству “ОБРІЙ 2000”:
10.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
10.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
10.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
10.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
10.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
10.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 06.06.00 № 07-4340, державного комунального підприємства “Плесо” від 10.07.00 № 348 та Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 14.06.00
№ 08-8-13/4019/1.
10.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення” для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази на просп. Відрадному, 107 у Святошинському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення”, за умови виконання п.11.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,21 га в оренду строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази на просп. Відрадному, 107 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити товариству з обмеженою відповідальністю “Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення”, за умови виконання п.11.1 цього рішення, право на оренду земельної ділянки площею 1,68 га строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази на просп. Відрадному, 107 у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 26.11.63 № 1782 “Про відвод земельної ділянки тресту “Київпідземшляхбуд” № 1 Головкиївміськбуду під будівництво складів”, у зв’язку з переходом права власності на майновий комплекс.
11.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення”:
11.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
11.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
11.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
11.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
11.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
11.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки Інформаційно-аналітичному митному управлінню (ІАМУ) Державної митної служби України та Центральній енергетичній митниці для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Світлицького,
28-а у Подільському районі м. Києва.
Надати Інформаційно-аналітичному митному управлінню (ІАМУ) Державної митної служби України та Центральній енергетичній митниці, за умови виконання п.12.1 цього рішення, в спільне тимчасове довгострокове користування земельну ділянку площею 0,50 га строком на 15 років для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Світлицького, 28-а у Подільському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.06.68 № 945 “Про відвод земельних ділянок управлінню капітального будівництва міськвиконкому під житлове та культурно-побутове будівництво” (площею 0,07 га) та від 16.11.70 № 2052 “Про відвод земельної ділянки управлінню капітального будівництва міськвиконкому по вул. Світлицького в Подільському районі для будівництва поліклініки, гуртожитку та житлового масиву” (площею 0,43 га).
12.1. Інформаційно-аналітичному митному управлінню (ІАМУ) Державної митної служби України та Центральній енергетичній митниці:
12.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
12.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
12.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
12.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
12.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельних ділянок гаражно-будівельному кооперативу “Дружба-2” для експлуатації та обслуговування гаражів та розширення території кооперативу для будівництва та експлуатації гаражів і влаштування автостоянки на вул. Тираспольській, 12 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати гаражно-будівельному кооперативу “Дружба-2”, за умови виконання п.13.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 2,16 га на вул. Тираспольській, 12 у Шевченківському районі м. Києва на землях міської забудови, з них:
— площею 1,72 га — в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки, в тому числі: площею 0,43 га для експлуатації та обслуговування гаражів (ділянка № 1) та площею 1,29 га під розширення території кооперативу для будівництва та експлуатації гаражів (ділянка № 2);
— площею 0,29 га — в тимчасове довгострокове користування строком на 10 років для влаштування автостоянки (ділянка № 3);
— площею 0,15 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 16 місяців для організації будівельних робіт (ділянка № 4 — площею 0,11 га та ділянка № 5 — площею 0,04 га).
Оформити гаражно-будівельному кооперативу “Дружба-2”, за умови виконання п.13.1 цього рішення, право тимчасового довгострокового користування строком на 24 роки земельною ділянкою площею 1,01 га для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Тираспольській, 12 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 18.05.81 № 806 “Про відведення додаткової земельної ділянки автокооперативу “Дружба” для розміщення металевих гаражів-боксів” та від 17.11.80 № 1537/13 “Про відведення додаткової земельної ділянки автокооперативу “Дружба” для розміщення металевих гаражів-боксів”.
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 18.05.81 № 806 “Про відведення додаткової земельної ділянки автокооперативу “Дружба” для розміщення металевих гаражів-боксів” та від 17.11.80 № 1537/13 “Про відведення додаткової земельної ділянки автокооперативу “Дружба” для розміщення металевих гаражів-боксів”.
13.1. Гаражно-будівельному кооперативу “Дружба-2”:
13.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
13.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
13.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
13.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
13.1.5. Після закінчення строку користування земельними ділянками, наданими на період будівництва, повернути їх у стані, придатному для подальшого використання.
13.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах головного санітарного лікаря м. Києва від 18.12.99 № 5279 та Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 31.07.2001 № 08-8-10/5216.
13.1.7. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
13.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству “Південне управління механізації” для експлуатації та обслуговування будівель і споруд ремонтно-виробничої бази на вул. Качалова, 5 у Святошинському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству “Південне управління механізації”, за умови виконання п.14.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,19 га в оренду строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд ремонтно-виробничої бази на вул. Качалова, 5 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити відкритому акціонерному товариству “Південне управління механізації”, за умови виконання п.14.1 цього рішення, право оренди земельної ділянки площею 2,23 га строком на 10 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд ремонтно-виробничої бази на вул. Качалова, 5 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 25.08.64 № 1221 “Про відвод земельної ділянки Південному управлінню механізації Головбудмеханізації Держкомітету по транспортному будівництву при Держбуді СРСР для розміщення бази” та рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.12.77 № 1731/11 “Про відведення додаткової земельної ділянки Південному управлінню механізації Міністерства транспортного будівництва СРСР для розширення території під будівництво кранової естакади”, у зв’язку з переходом права власності на майновий комплекс (свідоцтво від 22.09.98, серія МК № 010001714).
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 25.08.64 № 1221 “Про відвод земельної ділянки Південному управлінню механізації Головбудмеханізації Держкомітету по транспортному будівництву при Держбуді СРСР для розміщення бази” та рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.12.77 № 1731/11 “Про відведення додаткової земельної ділянки Південному управлінню механізації Міністерства транспортного будівництва СРСР для розширення території під будівництво кранової естакади”.
14.1. Відкритому акціонерному товариству “Південне управління механізації”:
14.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
14.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
14.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
14.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
14.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельних ділянок дочірньому підприємству “УКРТЕХРЕСУРСИ” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на перетині вулиць Басейної та Еспланадної у Печорському районі м. Києва.
Надати дочірньому підприємству “УКРТЕХРЕСУРСИ”, за умови виконання п.15.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,13 га на перетині вулиць Басейної та Еспланадної у Печорському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, у тому числі:
— площею 0,09 га — в оренду строком на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції;
— площею 0,04 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки для влаштування будівельного майданчика (в межах червоних ліній).
15.1. Дочірньому підприємству “УКРТЕХРЕСУРСИ”:
15.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
15.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
15.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
15.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
15.1.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
15.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 18.01.00 № 13-242, Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 17.02.00 № 08-8-13/2481, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 11.02.00 № 625 та управління Державної охорони України від 27.01.00 № 6/101.
15.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки управлінню адміністративними будинками Державного управління справами для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і господарських споруд на вул. Шовковичній, 26 у Печорському районі м. Києва.
Надати управлінню адміністративними будинками Державного управління справами, за умови виконання п.16.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,66 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і господарських споруд на вул. Шовковичній, 26 у Печорському районі м. Києва, у тому числі:
— площею 0,48 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.05.77 № 13 с “Про відведення земельної ділянки Управлінню справами ЦК Компартії України під будівництво житлового будинку по вул. Карла Лібкнехта, 26—28”;
— площею 0,18 га — за рахунок земель міської забудови.
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.05.77 № 13 с “Про відведення земельної ділянки Управлінню справами ЦК Компартії України під будівництво житлового будинку по вул. Карла Лібкнехта, 26—28”.
16.1. Управлінню адміністративними будинками Державного управління справами:
16.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
16.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
16.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
16.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
16.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Потапову Віталію Анатолійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону з благоустроєм прилеглої території у пров. Квітневому, 9 у Подільському районі м. Києва.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.06.75 № 548/20 “Про відведення території управлінню капітального будівництва міськвиконкому під житлове та культурно-побутове будівництво в Подільському районі”, площею 0,01 га (лист-згода від 31.01.00 № 046-125).
Надати суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Потапову Віталію Анатолійовичу, за умови виконання п.17.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,01 га в оренду строком на 3 роки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону з благоустроєм прилеглої території у пров. Квітневому, 9 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель, вилучених відповідно до цього рішення.
17.1. Суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Потапову Віталію Анатолійовичу:
17.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
17.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
17.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
17.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
17.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
17.1.6. Компенсувати місту кошти через Головне фінансове управління Київської міської державної адміністрації за інженерну підготовку території за розрахунками управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.
17.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельних ділянок добровільному товариству володарів гаражних боксів (кооператив) “Славутич” для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Затишній, 7-б у Дарницькому районі м. Києва.
Надати добровільному товариству володарів гаражних боксів (кооператив) “Славутич”, за умови виконання п.18.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки земельні ділянки загальною площею 4,15 га для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Затишній, 7-б у Дарницькому районі м. Києва на землях міської забудови.
Оформити добровільному товариству володарів гаражних боксів (кооператив) “Славутич”, за умови виконання п.18.1 цього рішення, право тимчасового довгострокового користування строком на 24 роки земельною ділянкою площею 3,40 га для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Затишній, 7-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до п.1 додатка 1 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 14.08.89 № 745 “Про відведення земельних ділянок підприємствам, установам і організаціям”.
18.1. Добровільному товариству володарів гаражних боксів (кооператив) “Славутич”:
18.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
18.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
18.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
18.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
18.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
18.1.6. Виконати вимоги управління Державної пожежної охорони ГУ МВС України в м. Києві, викладені в листі від 22.01.98 № 54/5/196.
18.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
19. Внести зміни в п.21 рішення Київської міської ради від 29.06.00 № 203/924 “Про погодження місця розташування об’єктів” в частині площі, замінивши слово та цифри “0,18 га” на слово та цифри “0,29 га” на підставі затвердженої кошторисної документації.
Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “РЕСУРС-2” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з магазином супутніх товарів на просп. Возз’єднання, 15-б у Дніпровському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “РЕСУРС-2”, за умови виконання п.19.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,51 га для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з магазином супутніх товарів на просп. Возз’єднання, 15-б у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови, з них:
— площею 0,29 га (ділянка № 1) — в оренду строком на 2 роки;
— площею 0,22 га (ділянка № 2 — 0,01 га, ділянка № 3 — 0,02 га, ділянка № 4 —0,15 га, ділянка № 5 — 0,04 га) — в тимчасове короткострокове користування строком на 5 місяців на період будівництва.
19.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “РЕСУРС-2”:
19.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
19.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
19.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
19.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
19.1.5. Питання знесення зелених насаджень, відшкодування їх відновлюючої вартості (акт обстеження зелених насаджень від 18.01.01) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
19.1.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 24.05.00 № 13-4077 та головного державного санітарного лікаря м. Києва від 02.06.00 № 2794.
19.1.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
19.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
20. Затвердити проект відведення земельних ділянок приватному підприємству “Аніта” для будівництва та обслуговування павільйонів первинного обслуговування населення на вул. Гришка, 8 та вул. Олександра Мишуги, 3 у Дарницькому районі м. Києва.
Припинити управлінню капітального будівництва Київської міської державної адміністрації право користування частинами земельних ділянок загальною площею 0,35 га, відведених відповідно до розпорядження Ради Міністрів Української РСР від 24.05.90 № 213-р під забудову житлового масиву Осокорки-Північні (лист-згода від 31.01.00 № 046-125).
Надати приватному підприємству “Аніта”, за умови виконання п.20.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,35 га у Дарницькому районі м. Києва, з них:
— ділянку № 1 на вул. Гришка, 8 загальною площею 0,09 га, в тому числі:
0,07 га — в оренду строком на 10 років для будівництва та обслуговування павільйонів первинного обслуговування населення та 0,02 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 5 місяців на період будівництва за рахунок земель, право користування якими припинено цим рішенням;
— ділянку № 2 на вул. Олександра Мишуги, 3 загальною площею 0,26 га, в тому числі: 0,19 га — в оренду строком на 10 років для будівництва та обслуговування павільйонів первинного обслуговування населення та 0,07 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 5 місяців для організації будівельних робіт за рахунок земель, право користування якими припинено цим рішенням.
20.1. Приватному підприємству “Аніта”:
20.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
20.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
20.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
20.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
20.1.5. Земельні ділянки, надані на період будівництва, повернути в стані, придатному для подальшого використання.
20.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
20.1.7. Передбачити компенсацію місту коштів через Головне фінансове управління Київської міської державної адміністрації за інженерну підготовку території за розрахунками управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.
20.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
21. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству тресту “КИЇВМІСЬКБУД-1” імені М. П. Загороднього для експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Гарматній, 21/30 у Солом’янському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству тресту “КИЇВМІСЬКБУД-1” імені М. П. Загороднього, за умови виконання п.21.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,27 га в тимчасове довгострокове користування строком на 24 роки для експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Гарматній, 21/30 у Солом’янському районі за рахунок земель міської забудови у зв’язку з переходом права власності на будинок (свідоцтво про придбання арештованого нерухомого майна з прилюдних торгів від 12.12.00).
21.1. Відкритому акціонерному товариству тресту “КИЇВМІСЬКБУД-1” імені М. П. Загороднього:
21.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
21.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
21.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
21.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
21.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
21.1.6. Виконати вимоги Державного управління екологічної безпеки в м. Києві, викладені в листі від 02.08.01 № 08-8-14/3933.
21.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
22. Затвердити проект відведення земельної ділянки Міністерству оборони України для будівництва житлового будинку на вул. Михайла Грушевського, 30 у Печорському районі м. Києва.
Вилучити з користування квартирно-експлуатаційного відділу м. Києва (як правонаступника квартирно-експлуатаційного управління Київського військового округу) частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення службового засідання виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.01.51 № 5 “О возобновлении отвода й установлення границ земельных участков в Печерском й Ленинском районах г. Киева, занимаемых воєнними городками Квартирно-эксплуатационного Управлення Киевского Воєнного округа”, площею 0,88 га (лист-згода від 18.10.01 № 1/762).
Надати Міністерству оборони України, за умови виконання п.22.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування земельні ділянки загальною площею 0,89 га строком на 3 роки для будівництва житлового будинку на вул. Михайла Грушевського, 30 у Печерському районі м. Києва, з них:
— площею 0,75 га — для будівництва житлового будинку та 0,13 га — для організації будівельних робіт за рахунок земель, вилучених з користування квартирно-експлуатаційного відділу м. Києва (як правонаступника квартирно-експлуатаційного управління Київського військового округу) цим рішенням;
— площею 0,01 га — за рахунок земель міської забудови.
22.1. Міністерству оборони України:
22.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
22.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
22.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
22.1.4. Земельні ділянки, надані для організації будівельних робіт, повернути в стані, придатному для подальшого використання.
22.1.5. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5% загальної площі будинку (крім службової) на підставі п. 36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/283 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київради від 26.12.2000 № 156/1133).
22.1.6. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження від 21.10.99) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
22.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
23. Затвердити проект відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Колосовській Ірині Миколаївні для будівництва, експлуатації та обслуговування павільйону-кафе на перетині вулиць Кайсарова та Каменярів у Солом’янському районі м. Києва.
Надати суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Колосовській Ірині Миколаївні, за умови виконання п.23.1 цього рішення, земельну ділянку площею 0,11 га строком на 3 роки для будівництва, експлуатації та обслуговування павільйону-кафе на перетині вулиць Кайсарова та Каменярів у Солом’янському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
23.1. Суб’єкту підприємницької діяльності — фізичній особі Колосовській Ірині Миколаївні:
23.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
23.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
23.1.3. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
23.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
23.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
24. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Фірма БАЛ” для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на просп. Героїв Сталінграда, 45-а у Оболонському районі м. Києва.
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “Фірма БАЛ”, за умови виконання п.24.1 цього рішення в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,14 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на просп. Героїв Сталінграда, 45-а у Оболонському районі м. Києва на землях міської забудови.
24.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “Фірма БАЛ”:
24.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
24.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
24.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
24.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
24.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку реконструкції згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
24.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
25. Затвердити проект відведення земельної ділянки Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут” для експлуатації та обслуговування учбового корпусу поліграфічного факультету на вул. Володимирській, 7 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут”, за умови виконання п.25.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,05 га для експлуатації та обслуговування учбового корпусу поліграфічного факультету на вул. Володимирській, 7 у Шевченківському районі м. Києва на землях міської забудови.
25.1. Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут”:
25.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
25.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
25.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
25.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
25.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
25.1.6. Забезпечити проїзд з вул. Володимирської до будинків через арочний проїзд.
25.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
26. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв” для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Стрілецькій, 15 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”, за умови виконання п.26.1 цього рішення, в оренду строком на 15 років земельну ділянку площею 0,15 га для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Стрілецькій, 15 у Шевченківському районі м. Києва на землях міської забудови.
Визнати такими, що втратили чинність, п.18 та додаток 18 до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 17.02.94 № 10 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”.
26.1. Комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”:
26.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
26.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
26.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
26.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
26.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
26.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
27. Затвердити проект відведення земельної ділянки Посольству Республіки Білорусь в Україні для експлуатації та обслуговування адміністративної та допоміжних будівель на вул. Михайла Коцюбинського, 3 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати Посольству Республіки Білорусь в Україні, за умови виконання п.27.1 цього рішення, в оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,22 га для експлуатації та обслуговування адміністративної та допоміжних будівель на вул. Михайла Коцюбинського, 3 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
27.1. Посольству Республіки Білорусь в Україні:
27.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
27.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
27.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
27.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
27.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
27.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
28. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд” для будівництва комплексу приміщень банку “Аркада” на вул. Ольгинській, 3 у Печорському районі м. Києва.
Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 08.04.52 № 738 “Про відвод земельної ділянки Будівельному управлінню Київської міської Ради депутатів трудящих під будівництво висотного готелю в Ленінському районі”, площею 0,21 га (лист-згода від 22.08.01 № 046-1117).
Надати акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”, за умови виконання п.28.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування земельні ділянки площею 0,74 га строком на 3 роки для будівництва комплексу приміщень банку “Аркада” на вул. Ольгинській, 3 у Печорському районі м. Києва, з них:
— площею 0,21 га — за рахунок земель, вилучених цим рішенням;
— площею 0,53 га — за рахунок земель міської забудови (в тому числі площею 0,08 га в межах червоних ліній).
28.1. Акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”:
28.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
28.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
28.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
28.1.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт обстеження від 26.01.01 № 37) та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
28.1.5. Виконати вимоги, викладені в листі Державного управління екологічної безпеки в м. Києві від 05.05.01 № 10-10-12/2380.
28.1.6. Частину земельної ділянки, розміщеної в межах червоних ліній, використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
28.1.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
28.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
29. Затвердити зміни в проекті відведення земельної ділянки колективному підприємству “Кінотеатр Україна” для експлуатації та обслуговування будівлі на вул. Городецького, 5 у Печерському районі м. Києва.
Внести зміни в п.9 та додаток 9 до рішення Київської міської ради від 04.02.99 № 132/233 “Про оформлення права користування та надання земельних ділянок”: в частині назви підприємства замінити слова “... колективному підприємству кінотеатр “Україна” на слова “... товариству з обмеженою відповідальністю “Кінопрем’єр”; в терміні користування замінити слова і цифри “... строком на 6 років (до 31.12.2004 року на період оренди цілісного майнового комплексу)” на слова і цифри “...строком на 15 років (до 20.04.2016 року на період оренди цілісного майнового комплексу)” та слова і цифри “...(договір оренди від 01.06.97)” замінити на слова і цифри “(договір оренди цілісного майнового комплексу від 20.04.01)”.

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211