Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
20/06/2002
Рішення № 74/74 від 20 червня 2002 року

Про затвердження Тимчасового положення про державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті КиєвіВідповідно до Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення правових, економічно-організаційних засад державної реєстрації об’єктів нерухомого майна та прав власності на них у місті Києві, до прийняття Верховною Радою України та набрання чинності Закону України щодо державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, Київська міська рада
1. Затвердити Тимчасове положення про державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві згідно з додатком.
2. Державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві, видачу довідок-характеристик, ведення міського державного реєстру обєктів нерухомого майна здійснює комунальне підприємство “Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна”.
3. Взяти до відома, що Тимчасове положення про державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві є обов’язковим для виконання всіма розташованими на території міста Києва органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території міста Києва.
4. Головному управлінню преси та інформації Київської міської державної адміністрації оприлюднити рішення в засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Київський міський голова О. Омельченко

Додаток до рішення Київської міської ради від 20.06.2002 р. № 74/74


РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Тимчасове положення про державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них у місті Києві (далі — Тимчасове положення)
визначає порядок здійснення державної реєстрації об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві, оформлення та видачу довідок-характеристик на об’єкти нерухомого майна.
2. Державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві, видачу довідок-характеристик, ведення міського державного реєстру об’єктів нерухомого майна здійснює комунальне підприємство “Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна” (далі — Бюро).
3. Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та прав власності на них — це внесення відомостей до міського державного реєстру об’єктів нерухомого майна у зв’язку з виникненням, переходом або припиненням прав на об’єкти нерухомого майна.
4. Міський державний реєстр об’єктів нерухомого майна (далі — міський державний реєстр) — це інформаційна система, яка містить відомості (дані) про об’єкти нерухомого майна, зареєстровані права, суб’єктів прав, правовстановлюючі документи, на підставі яких проведено реєстрацію прав, і складається із реєстрових книг (електронних носіїв інформації).
5. Держателем та адміністратором міського державного реєстру є Бюро, яке забезпечує функціонування міського державного реєстру, здійснює його програмно-інформаційне забезпечення та збереження внесених даних.
6. До створення міського державного реєстру державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та прав власності на них здійснюється шляхом ведення реєстрових книг, записи в яких прирівнюються до даних міського державного реєстру.
У разі виявлення невідповідності запису електронного носія паперовому пріоритет має запис на паперовому носії.
7. Державній реєстрації права власності підлягають об’єкти нерухомого майна, що розташовані в місті Києві, будівництво або реконструкція яких закінчені, незалежно від форм власності та які прийняті в експлуатацію в установленому порядку при наявності актів прийняття об’єктів в експлуатацію та матеріалів технічної інвентаризації, підготовлених Бюро.
Не підлягають державній реєстрації тимчасові споруди, а також споруди, не пов’язані фундаментом із землею.
8. Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна, які розташовані в місті Києві, та прав власності на них є обов’язковою для суб’єктів цих прав — фізичних та юридичних осіб, у тому числі іноземців та осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб, міжнародних організацій, іноземних держав, держави Україна в особі відповідних органів влади, а також територіальної громади міста Києва, територіальних громад районів у місті Києві в особі органів місцевого самоврядування з одного боку та Бюро з іншого боку.
9. До об’єктів нерухомого майна, що підлягають державній реєстрації, належать:
а) жилі будинки (домоволодіння), які розташовані на земельних ділянках, під окремими порядковими номерами вулиць, проспектів, площ, бульварів, провулків, окремо визначені частини цих будинків (домоволодінь);
б) нежилі будинки, будівлі виробничого, господарського, соціально-побутового та іншого призначення, їх комплекси, які розташовані на земельних ділянках, під окремими порядковими номерами вулиць, проспектів, площ, бульварів, провулків, окремо визначені частини цих будинків (будівель, їх комплексів);
в) вбудовані в жилі будинки та прибудовані до жилих будинків нежилі приміщення (в т. ч. комори, інші приміщення допоміжного, побутового призначення);
г) квартири у багатоквартирних будинках;
г) дачні, садові будинки;
д) гаражі (в т. ч. одно-, двоповерхові, багатоповерхові гаражі, наземні та підземні гаражі), гаражі-автостоянки, автопаркінги та машиномісця в них (в т. ч. розташовані у вбудованих та прибудованих нежилих приміщеннях в житлових будинках), гаражні бокси, інші капітальні споруди, які знаходяться на територіях гаражних кооперативів чи товариств.
Належні до вказаних об’єктів допоміжні будівлі та споруди реєструються у складі цих об’єктів.
Жилим будинком, який знаходиться в приватній власності як об’єкт реєстрації права власності, вважається один будинок з належними до нього надвірними будівлями та спорудами (чи без таких), які розташовані на одній земельній ділянці, під окремим порядковим номером на вулиці, проспекті, бульварі, площі, провулку.
Домоволодінням вважається два і більше будинки з належними до них надвірними будівлями та спорудами (чи без таких), які розташовані на одній земельній ділянці під одним порядковим номером на вулиці, проспекті, бульварі, площі, провулку.
10. Поштова адреса присвоюється об’єктам нерухомого майна відповідно до їх місця розташування місцевими органами виконавчої влади за зверненням зацікавленої особи.
11. Довідка-характеристика видається юридичним та фізичним особам на об’єкти нерухомого майна, які зареєстровані в Бюро відповідно до вимог пункту 7 цього розділу Тимчасового положення.
12. Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та прав власності на них, оформлення та видача довідок-характеристик проводиться на підставі правовстановлюючих документів за кошти власників нерухомого майна.
13. Відомості про зареєстровані права власності на об’єкти нерухомого майна відносяться до конфіденційної інформації і надаються відповідно до чинного законодавства України.
Власник нерухомого майна має право звертатись та отримувати в Бюро відповідно до закону довідки про знаходження у його власності нерухомого майна за реєстраційними даними Бюро.
14. Бюро надає інформацію на запити державних нотаріусів стосовно знаходження об’єктів нерухомого майна у власності спадкодавців, яке зареєстровано в Бюро, за умови посилання на заведену спадкову справу.
РОЗДІЛ II. ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА ТА ПРАВ ВЛАСНОСТІ НА НИХ
1. Проведення державної реєстрації.
1.1. Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та прав власності на них (далі — державна реєстрація) проводиться на підставі правовстановлюючого документа, зазначеного в переліку правовстановлюючих документів, згідно з додатком 1 до Тимчасового положення у такому порядку:
а) власник (співвласники) або уповноважена ним (ними) особа (далі — заявник) особисто подає до Бюро заяву про державну реєстрацію, два примірники правовстановлюючого документа (оригінал та належним чином посвідчену копію);
б) Бюро перевіряє відповідність правовстановлюючого документа до вимог законодавства та на підставі поданих документів вносить відомості до міського державного реєстру;
в) на оригіналі правовстановлюючого документа робиться реєстраційний напис (додаток 2), після чого він повертається заявнику.
Якщо на правовстановлюючому документі немає місця для реєстраційного напису, то видається реєстраційне посвідчення, яке є невід’ємною частиною правовстановлюючого документа (додаток 3);
г) на копії правовстановлюючого документа, яка залишається в Бюро, робиться відмітка про реєстрацію з посиланням на дату реєстрації та реєстровий номер;
ґ) до інвентаризаційної справи об’єкта нерухомого майна додається копія правовстановлюючого документа; в довідку про належність об’єкта нерухомого майна вносяться назва і зміст правовстановлюючого документа, лата реєстрації та реєстровий номер, прізвище, ім’я та по батькові або найменування власника;
д) на електронні носії інформації вносяться відомості про зареєстровані об’єкти нерухомого майна, права на них, суб’єкти прав, дата реєстрації, реєстровий номер, дані із правовстановлюючого документа.
1.2. Державна реєстрація поділяється на первинну та поточну реєстрації.
1.3. Первинна реєстрація — це така реєстрація, коли відомості про реєстрацію прав власності на об’єкт нерухомого майна вперше вносяться до міського державного реєстру.
При проведенні запису в реєстрову книгу об’єкту присвоюється черговий реєстровий номер у книзі.
1.4. Після проведення первинної реєстрації Бюро здійснює реєстрацію всіх змін у правовому стані цього об’єкта, тобто проводить поточну реєстрацію.
1.5. Поточна реєстрація — це реєстрація в міському державному реєстрі переходу права власності від одних власників до інших.
Поточна реєстрація прав власності на об’єкт нерухомого майна проводиться в тій самій реєстровій книзі і під тим самим реєстровим номером, за яким проводилась первинна реєстрація.
Об’єкт нерухомого майна не може бути зареєстрований у Бюро, якщо не проведена його первинна реєстрація.
1.6. Первинна реєстрація, як і поточна реєстрація, проводиться на підставі правовстановлюючих документів, передбачених додатком 1 до Тимчасового положення.
2. Зупинення проведення державної реєстрації.
2.1. У разі, коли документи для державної реєстрації подані не в повному обсязі або не оформлені відповідно до вимог законодавства України, мають неточності чи не застережені виправлення (дописки) або не внесено плату, Бюро зупиняє проведення державної реєстрації, про що в триденний. термін від дати виконання заяви повідомляє заявника із зазначенням підстав зупинення реєстрації та пропонує протягом десяти днів усунути виявлені порушення.
2.2. Якщо заявник не усунув порушення, які викликали зупинення проведення державної реєстрації, на вимогу заявника надається письмова відмова.
3. Відмова у державній реєстрації.
3.1. У державній реєстрації може бути відмовлено, якщо:
а) правовстановлюючий документ не передбачений у переліку правовстановлюючих документів додатку 1 до Тимчасового положення;
б) правовстановлюючий документ не відповідає вимогам законодавства України;
в) у правовстановлюючому документі відсутні потрібні реквізити (адреса об’єкта нерухомого майна, найменування юридичної особи чи прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, розмір власності (частки). розмір загальної (жилої) площі і т. і.);
г) відсутні матеріали технічної інвентаризації відповідно до вимог пункту 7 розділу І Тимчасового положення;
г) заявлене право не є таким, що підлягає реєстрації відповідно до цього Тимчасового положення;
д) не проведена первинна реєстрація прав власності на об’єкт нерухомого майна крім випадку, коли первинним правовстановлюючим документом є рішення суду;
ж) відсутній об’єкт нерухомого майна;
з) заявлене право вже зареєстроване;
й) заяву подає не уповноважена належним чином особа;
к) об’єкт нерухомого майна розташований за межами міста Києва.
3.2. Відмова в державній реєстрації надається письмово із зазначенням правових підстав не пізніше ніж у місячний термін від дати виконання заяви.
3.3. Відмова в державній реєстрації може бути оскаржена у не тановленому законом порядку.
3.4. Реєстрація договорів (контрактів) купівлі-продажу споруд (приміщень) для розміщення дипломатичних представництв, консульських установ та міжнародних міжурядових організацій, видача свідоцтв про власність проводиться лише за наявності відповідної ноти Міністерства закордонних справ України, а для розміщення міжнародних неурядових та іноземних організацій — відповідного листа комунального підприємства “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”.
4. Ведення реєстрових книг.
4.1. Реєстрові книги про державну реєстрацію житлового та нежилого фонду ведуться окремо.
4.2. Реєстрова книга повинна бути пронумерована, прошнурована, скріплена печаткою Бюро та підписом начальника Бюро.
4.3. Записи в реєстрових книгах ведуться в явочному порядку.
4.4. Реєстрові номери присвоюються кожному об’єкту нерухомого майна окремо, починаючи з першого номера.
4.5. Об’єкту, що реєструється, присвоюється один реєстровий номер незалежно від кількості співвласників.
4.6. Запис у реєстрову книгу при первинній реєстрації проводиться з урахуванням того, що надалі виникне потреба в проведенні поточної реєстрації, тобто потрібно при первинній реєстрації залишити незаповненими декілька сторінок.
4.7. Коли в процесі поточної реєстрації всі незаповнені сторінки вже заповнені, реєстрація продовжується в додатковій книзі, а в попередній робиться відмітка про те, що запис продовжується в додатковій книзі (вказати номер книги та номер сторінки).
4.8. Реєстраційні записи проводяться в реєстрових книгах на жилі (додаток 4) та на нежилі об’єкти нерухомого майна (додаток 5).
4.9. Всі виправлення в реєстрових книгах засвідчуються підписом працівника Бюро, який проводив реєстрацію. Виправлені записи закреслюються однією рискою так, щоб було видно попередні записи.
5. Порядок оформлення права власності.
Оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна проводиться з видачею свідоцтва про право власності:
а) місцевими органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування — фізичним та юридичним особам відповідно до “Положення про порядок оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна”, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 31.08.01 № 1820, із змінами, затвердженими розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 14.05.02 № 958;
б) державними органами приватизації — наймачам квартир у державному житловому фонді, які приватизували їх відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”;
в) Державним управлінням справами — суб’єктам, що беруть участь разом із Державним управлінням справами на житлові та нежитлові об’єкти у будівництві нового житла, на їх частку.
РОЗДІЛ III. ПОРЯДОК ВИДАЧІ ДОВІДОК-ХАРАКТЕРИСТИК НА ОБ’ЄКТИ НЕРУХОМОГО МАЙНА
1. Порядок оформлення довідок-характеристик.
1.1. Кожній видачі довідки-характеристики (додаток 6) обов’язково передує обстеження об’єкта нерухомого майна незалежно від того, коли була видана попередня довідка-характеристика на цей об’єкт.
1.2. Довідка-характеристика видається на замовлення власника нерухомого майна або за його дорученням за наявності правовстановлюючих документів на підставі матеріалів інвентаризаційної справи з урахуванням усіх змін, виявлених при обстеженні об’єктів нерухомого майна, а також даних про його державну реєстрацію в Бюро.
1.3. Довідка-характеристика для оформлення спадщини видається згідно з письмовим запитом державного нотаріуса за кошти зацікавленої особи.
У разі проведення змін у складі нерухомого майна після смерті спадкодавця та в разі неможливості проведення обстеження довідка-характеристика видається за даними технічної інвентаризації, проведеної у найближчий до дня відкриття спадщини час, і ця дата вказується у довідці.
Визначення частки спадкового майна Бюро не проводить.
1.4. Виявлені при обстеженні самовільно побудовані, прибудовані чи реконструйовані об’єкти нерухомого майна заносяться у довідку-характеристику.
1.5. Якщо власник, який звернувся за довідкою-характеристикою, подає документальні підтвердження органів виконавчої влади, що він не має відношення до самовільно побудованих чи реконструйованих об’єктів нерухомого майна, то ця обставина має бути відображена у довідці-характеристиці.
1.6. У разі виявлених при обстеженні змін в об’єкті нерухомого майна, внаслідок чого змінились жила та загальна площі, в довідці-характеристиці вказується номер і дата рішення місцевого органу виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підставі якого зроблені побудова, добудова, перебудова, реконструкція.
1.7. При видачі довідки-характеристики на об’єкт, до якого здійснена на підставі належно оформлених документів добудова, надбудова або будується новий об’єкт, вказуються усі наявні будівлі з їхньою технічною характеристикою, відсоток готовності об’єктів, що будуються, та номер і дата рішення місцевого органу виконавчої влади, місцевого самоврядування, згідно з дозволом якого проводиться будівництво.
1.8. Якщо один із співвласників об’єкта нерухомого майна відчужує належну йому частку, в довідці-характеристиці вказується розмір жилої (загальної) площі, що знаходиться в його власності, з розшифруванням приміщень, будівель тощо в разі подачі відповідних документальних підтверджень.
1.9. При видачі довідки-характеристики для відчуження частини від цілого об’єкта або частини від частини об’єкта Бюро розраховує ідеальну частку об’єкта, що відчужується, і в примітці вказує найменування і площу приміщень, що відчужуються, а також вартість і розмір ідеальної частки.
1.10. Ідеальні частки всіх співвласників у сумі повинні складати одиницю.
У випадках, коли сума ідеальних часток становить величину більшу або меншу одиниці, то довідка-характеристика видається після уточнення ідеальних часток у встановленому чинним законодавством порядку.
1.11. Якщо частина об’єкта нерухомого майна не зареєстрована в Бюро, то ця обставина відображається в довідці-характеристиці.
1.12. У довідці-характеристиці на квартиру у багатоповерховому чи багатоквартирному будинку вказуються тільки адреса, власник (співвласники) квартири, правовстановлюючий документ і коротка технічна характеристика квартири: кількість кімнат, дані про загальну і жилу площі, балансова (експертна) вартість квартири. За наявності більше одного власника квартири у довідці-характеристиці вказуються ідеальні частки кожного із співвласників по відношенню до квартири як до об’єкта нерухомого майна.
1.13. При відчуженні незакінченого будівництва об’єкта або оформлення на нього спадщини Б юро визначає вартість об’єкта, відсоток його готовності і на підставі цих даних видає спеціальну довідку (додаток 7).
1.14. На прохання замовника Бюро може провести експертну оцінку об’єкта нерухомого майна, яка вказується у довідці-характеристиці.
1.15. У довідці-характеристиці на об’єкт нерухомого майна, що знаходиться у власності юридичної особи, а також на квартири в багатоквартирному чи багатоповерховому будинку вказується балансова вартість об’єкта згідно з довідкою власника будинку.
2. Порядок заповнення і видачі довідок-характеристик.
2.1. Лицьова сторона довідки-характеристики заповнюється за даними реєстрової книги про державну реєстрацію об’єкта нерухомого майна, де вказуються:
— найменування юридичної особи, прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, якій видається довідка-характеристика;
— адреса об’єкта нерухомого майна;
— реєстровий номер об’єкта нерухомого майна;
— найменування юридичної особи, прізвища, імена та по батькові фізичних осіб, які зареєстровані власниками об’єкта нерухомого майна, та правовстановлюючі документи, що підтверджують право власності;
— часткова участь кожного співвласника у спільній власності на об’єкт нерухомого майна.
2.2. Розділ довідки-характеристики “Коротка технічна характеристика” заповнюється на підставі наявних в Бюро інвентаризаційних матеріалів, де вказуються:
— відомості про земельну ділянку, на якій розташований об’єкт нерухомого майна;
— найменування будівель, споруд та їхня літеровка;
— матеріали стін кожної будівлі та споруди;
— розмір жилої та нежилої площі;
— вартість будівель і споруд згідно з даними інвентаризації (в тому числі й самовільних) з урахуванням діючої індексації або балансова (експертна) вартість;
— відсоток зносу.
2.3. Довідка-характеристика має бути виготовлена і повністю оформлена до дня, призначеного замовнику для її отримання, з урахуванням оформленого замовлення. Дата виготовлення довідки-характеристики вказується в кутовому штампі довідки-характеристики.
2.4. У випадках, коли об’єкт нерухомого майна, зареєстрований у Бюро, змінив свій статус (призначення), а також у випадках, коли є розпорядження Київської міської державної адміністрації про переведення жилого приміщення в нежиле, довідка-характеристика не видається до заміни правовстановлюючих документів з відповідною реєстрацією в Бюро нового за призначенням об’єкта нерухомого майна.
2.5. Довідка-характеристика на знесені, відсутні об’єкти нерухомого майна не видається.
2.6. При належності об’єкта нерухомого майна декільком власникам у разі часткового знесення об’єкта нерухомого майна, а також коли ідеальні частки співвласників значно відрізняються від реальних (у зв’язку з прибудовами, надбудовами тощо) довідка-характеристика не видається до перерахунку ідеальних часток та заміни правовстановлюючих документів.
2.7. Довідка-характеристика виготовляється на спеціальних бланках, підписується начальником Бюро або уповноваженою особою і скріплюється печаткою Бюро.
2.8. Копії і дублікати довідок-характеристик не видаються.
2.9. Термін дії довідки-характеристики 3 місяці з дня її виготовлення.

Заступник міського голови — секретар Київської міської ради В. Яловий

Додаток 1 до Тимчасового положення

Перелік правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на об’єкти нерухомого майна


1. Договори купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання, угоди про розподіл спадкового майна, посвідчені державними та приватними нотаріусами.
2. Свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя, видані державними та приватними нотаріусами.
3. Свідоцтва про право на спадщину, видані державними нотаріусами.
4. Свідоцтва про придбання нерухомого майна з прилюдних торгів, видані державними та приватними нотаріусами.
5. Свідоцтва про придбання об’єктів нерухомого майна на аукціонах з реалізації заставленого майна, видані державними та приватними нотаріусами.
6. Свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, видані Головним управлінням комунальної власності міста Києва, Головним управлінням житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації, районними у м. Києві державними адміністраціями.
7. Свідоцтва про право власності, видані органами приватизації місцевих органів виконавчої влади наймачам квартир у державному житловому фонді та у будинках, що належать до власності територіальної громади міста Києва, територіальних громад районів у місті Києві.
8. Свідоцтва про право на спадщину та свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя, видані консульськими установами України.
9. Договори відчуження нерухомого майна між юридичними особами, які не підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню.
10. Рішення судів загальної юрисдикції, третейських судів про визнання права власності на об’єкти нерухомого майна.
1 1. Ухвала суду та мирова угода, яка затверджена ним.
12. Акти про денаціоналізацію (демуніципалізацію) будівель.
13. Витяг із нотаріально посвідченого договору, укладеного між житлово-будівельним колективом або членом цього колективу і місцевими органами виконавчої влади, про безстрокове користування відведеною земельною ділянкою і про будівництво багатоквартирного будинку з правом власності на окрему квартиру, за наявності акта про прийняття будинку в експлуатацію.
14. Накази органів Фонду державного майна України з додатком — переліком об’єктів нерухомого майна про передачу у власність цих об’єктів акціонерним товариствам та акт прийому-передачі зазначеного майна, підписаний у встановленому порядку.
15. Свідоцтва про право власності, видані Державним управлінням справами на житлові та нежитлові об’єкти суб’єктам, що беруть участь разом з Державним управлінням справами в будівництві нового житла.
16. Дублікати правовстановлюючих документів, видані органами місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади, органами приватизації місцевих органів виконавчої влади, Державним управлінням справами, державними та приватними нотаріусами, Київським державним нотаріальним архівом. Державним архівом міста Києва.
Додаток 2 до Тимчасового положення

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НАПИС


на правовстановлюючому документі


Зазначений в цьому документі __________________________________________________

(назва об’єкта нерухомого майна)


_______________________________________________________________ зареєстрований
в Київському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на
об’єкти нерухомого майна на праві _________________________________________ власності
за ___________________________________________________________________________
Записаний у реєстрову книгу № _________________________________________________
за реєстровим № ___________
“__” ________ 200_ р.
Начальник _________________ ____________________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
М. П.Додаток 3 до Тимчасового положення

РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ


Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти
нерухомого майна посвідчує, що ___________________________________________________,
(назва об’єкта нерухомого майна)

розташований у місті Києві за адресою:
___________________________________________
_____________________________________________________ за № __________________,
зареєстрований за _____________________________________________________________
на праві _____________________ власності на підставі ______________________________
та записано у реєстрову книгу № ___________ за реєстровим № ____________
“___”________ 200__р.
Начальник _________________ _________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
М. П.


Додаток 4 до Тимчасового положення

Додаток 4 до Тимчасового положення

Додаток 5 до Тимчасового положення
Додаток 5 до Тимчасового положення
Додаток 6 до Тимчасового положення

Дата виготовлення та номер
Дійсна протягом 3-х місяців

ДОВІДКА-ХАРАКТЕРИСТИКА


Видана
______________________________________________________________________
(назва юридичної особи, прізвище, ім’я та по батькові


_____________________________________________________________________________
фізичної особи)

для _________________________________________________________________________
про те, що ___________________________________________________________________
(назва об’єкта)

в місті Києві на вул./пров., пл.
____________________________№____________________
зареєстровано в Київському міському бюро технічної інвентаризації
та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна
в реєстровій книзі №___ під реєстровим № ______ за:

№№
п/п

Назва юридичної особи, прізвище,

ім’я та по батькові фізичної особи

Документи, що
підтверджують право власності

Частки

Примітка

1

2

3

4

5


_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(Довідка-характеристика виготовляється на спеціальному папері)

Додаток 7 до Тимчасового положення

ДОВІДКА


Видана ______________________________________________________________________
(назва юридичної особи, прізвище, ім’я та по батькові
_____________________________________________________________________________
фізичної особи)
в тому, що готовність незавершеного будівництва об’єкта нерухомого майна,
що знаходиться в місті Києві на вул.(пров.) _______________________________ № _____
складає _______________________________ відсотків і його вартість з урахуванням діючої
індексації становить ___________________________________________________________.
Крім того, на земельній ділянці знаходяться _______________________________________
(будівлі, споруди)
вартістю ____________________________________________________________________.
(з урахуванням діючої індексації)
Довідка видана для подання в __________________________________________________.


Начальник ________________ ________________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
М. П.

Склав __________________________________
(прізвище, ініціали)Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211