Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
20/06/2002
Рішення № 27/27 від 20 червня 2002 року

Про Регламент Київської міської ради (II)Відповідно до статей 140, 141 Конституції України, пункту 1 частини 1 статті 26, пунктів 13, 14 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ” Київська міська рада
Якщо виступ промовця повторює те, що вже виголошували інші промовці під час обговорення даного питання, і головуючий на засіданні Київради вважає, що рада отримала з цього питання достатню інформацію, він може звернутися до промовця з проханням скоротити або закінчити виступ.
Якщо промовець виступає не з обговорюваного питання, допускає образливі вислови на адресу осіб, організацій, установ чи держав або перевищує встановлений для виступу час, головуючий, після попередження, позбавляє промовця слова.
23.8. На час доповіді, співдоповіді або виступу у дебатах головуючого на засіданні Київради, під час розгляду внесеної ним пропозиції з непроцедурного питання та прийняття рішення щодо неї, а також під час розгляду питання персонально щодо головуючого на засіданні він звільняє місце, відведене для головуючого на засіданні; ведення засідання доручається іншій особі, зазначеній у цьому Регламенті.
23.9. Головуючий надає слово депутатам, які бажають виступити з місця, за умови запису депутата в чергу на виступ, який здійснюється натисканням кнопки “Слово з місця” пульту системи “РАДА”. Доки на табло оголошень висвітиться напис про надання слова, депутат може відмовитися від виступу, натиснувши кнопку “Відмова”.
Список депутатів Київради, які бажають виступити з місця, висвітлюється на табло оголошень системи “Рада”.
23.10. Київрада проводить свої пленарні засідання, як правило, з 10.00 до 18.00 години.
Після кожних 1,5 години роботи пленарного засідання Київради може оголошуватися перерва на 30 хвилин. Обідня перерва триває 1,5 години. При необхідності Київрада може встановити інший порядок роботи.
23.11. У будь-який час депутат Київради може звернутися з однією із наступних пропозицій щодо порядку роботи пленарного засідання Київради:
стосовно перерви у пленарному засіданні Київради, переносу чи відміни пленарного засідання Київради;
стосовно переходу до розгляду наступного питання порядку денного;
стосовно завершення обговорення поточного пункту порядку денного;
стосовно перенесення проекту рішення Київради з одного пункту в інший порядку денного пленарного засідання Київради;
стосовно повторного винесення проекту рішення Київради затвердженого порядку денного на розгляд постійної комісії Київради або виконавчого органу Київради.
23.12. При обговоренні одного питання депутат Київради має право взяти слово не більше як двічі. Це обмеження не стосується доповідача з даного питання. Головуючий надає слово для виступів у порядку черги або попереднього запису.
23.13. Під час виступів у пленарних засіданнях Київради встановлюються такі обмеження часу:
доповідь з питань порядку денного — до 20 хв.;
співдоповіді — до 10 хв. кожна;
запитання та відповіді на них по доповіді та співдоповідях — до 30 хв.;
обговорення доповіді — до 30 хв.;
виступ в обговоренні — до 3 хв.;
повторний виступ — до 1 хв.;
запитання — до 1 хв.;
відповідь на запитання — до 1 хв.;
оголошення, звернення — до 1 хв.
За згодою депутатів Київради головуючий може в необхідних випадках збільшити вказаний час.
23.14. Пропозиція про дострокове припинення обговорення ставиться на голосування після трьох наступних виступів із моменту її надходження.
Обговорення припиняється, якщо за це проголосувало більше половини присутніх депутатів Київради.
23.15. Якщо після припинення обговорення один з депутатів Київради наполягає на виступі, і його підтримує не менш як 30 депутатів Київради, йому надається час до 3 хвилин. Таких виступів може бути не більше двох з одного питання.
23.16. Якщо не менше 30 депутатів Київради проголосували проти припинення обговорення, воно поновлюється на термін не більше 15 хвилин.
Подальше продовження обговорення можливе за вимогою не менше половини депутатів Київради, присутніх на пленарному засіданні Київради.
23.17. Перед голосуванням про припинення обговорення головуючий інформує присутніх про кількість депутатів Київради, що виступили, і тих, які записалися на виступ.
23.18. Після припинення обговорення проекту рішення Київради перед голосуванням доповідач та співдоповідачі мають право на заключне слово до 5 хвилин кожний.
23.19. Усі пропозиції, що надійшли від депутатів Київради, ставляться на голосування, якщо автори не знімають їх.
Стаття 24. Порядок голосування на пленарних засіданнях Київради
24.1. Голосування на пленарному засіданні Київради проводиться за допомогою системи “РАДА” в наступних режимах:
поіменне голосування, коли системою здійснюється фіксація результатів голосування кожного депутата Київради;
відкрите (не поіменне) голосування, коли система підраховує тільки загальний результат голосування без фіксації результатів голосування кожного депутата Київради;
таємне голосування (картки вставлені в пульти стороною для таємного голосування), коли система підраховує тільки загальний результат голосування і не має змоги ідентифікувати голос кожного депутата Київради.
24.2. Голосування здійснюється депутатом Київради особисто і проводиться лише в період появи на табло спеціальної заставки з лічильником часу та звукового супроводу. Результати голосування висвітлюються на табло.
24.3. Таємне голосування проводиться у випадках, визначених законодавством України при обранні та погодженні посадових осіб Київради та її виконавчих органів, при голосуванні інших кадрових питань.
24.4. В особливих випадках за окремим рішенням Київради таємне голосування може здійснюватися за допомогою бюлетенів для таємного голосування за процедурою, визначеною рішенням Київради. Бюлетень для таємного голосування виготовляється секретаріатом сесії Київради за формою, затвердженою лічильною комісією.
24.5. Час, місце і тривалість проведення голосування, а також порядок організації голосування встановлюється рішенням лічильної комісії, яка створюється Київрадою на час проведення сесії у кількості 7 осіб.
24.6. Лічильна комісія перед початком голосування:
одержує від секретаріату Київради список депутатів;
забезпечує процедуру таємного голосування.
24.7. Кожному депутату Київради бюлетень видається членом лічильної комісії за списком депутатів після пред’явлення посвідчення, про що в списку робиться позначка, а депутат Київради розписується. Після закінчення голосування лічильна комісія проводить підрахунок голосів і складає протокол про результати голосування. Протокол підписується всіма присутніми членами лічильної комісії. У випадку порушення процедури голосування може бути прийнято рішення Київради про визнання голосування недійсним.
24.8. У випадку проведення таємного голосування при обранні та погодженні посадових осіб Київради та її виконавчого органу кандидат вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини загального складу депутатів Київради. Якщо жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, проводиться другий тур голосування по двох кандидатах, які набрали найбільшу кількість голосів. Якщо в першому турі друге місце розділили два або більше кандидати, або три і більше кандидати розділили перше місце, між ними проводиться проміжний тур таємного голосування за право участі в другому турі.
24.9. Таємне голосування вважається таким, що відбулося, якщо кількість депутатів, що взяли участь у голосуванні, становить більше половини від загальної чисельності Київради.
24.10. На вимогу не менше 30 депутатів Київради у всіх випадках, окрім виборів посадових осіб, проводиться поіменне голосування. Результати поіменного голосування доводяться до загального відома депутатів на пленарному засіданні сесії Київради.
24.11. Рішення Київради (крім процедурних) приймаються лише з питань, внесених до порядку денного засідання Київради, за винятком випадків, встановлених цим Регламентом.
Стаття 25. Порядок розгляду та прийняття рішень на пленарному засіданні
25.1. Розгляд проектів рішень Київради на пленарних засіданнях Київради може включати в себе:
обговорення і схвалення основних положень проекту рішення Київради в цілому (перше читання);
обговорення і схвалення конкретних пунктів проекту рішення Київради постатейно та в цілому (друге читання).
25.2. Рішення про прийняття поданого проекту рішення Київради за основу (в першому читанні) приймається Київрадою у випадку надходження на розгляд пленарного засідання альтернативних проектів рішень Київради з одного питання або у випадку надходження на пленарному засіданні Київради великої кількості різних за змістом пропозицій щодо певного питання або у випадку погодження основних принципів, закладених у проекті рішення Київради.
25.3. За результатами першого читання Київрада:
приймає один з проектів рішень Київради за основу та дає відповідне доручення підготувати цей проект до другого читання із зазначенням строків (які не повинні перевищувати місяця) та відповідальних за підготовку осіб;
відхиляє всі запропоновані проекти з наданням можливості додаткового опрацювання (із зазначенням основних принципів і положень, на яких грунтуватиметься доопрацювання) і повторного подання проектів рішень Київради на перше читання.
25.4. У випадку прийняття рішення Київради про підготовку прийнятого за основу проекту рішення Київради до другого читання особи чи органи, яким доручена підготовка, збирають та узагальнюють пропозиції депутатів Київради до проекту рішення Київради у строки, визначені рішенням Київради про прийняття проекту рішення Київради за основу.
25.5. Під час другого читання проводиться обговорення та голосування статей, щодо яких підготовлені зауваження і пропозиції, а після цього голосується рішення Київради в цілому.
25.6. Рішення Київради вважається прийнятим, якщо на пленарному засіданні за нього проголосували більше половини від загального складу депутатів Київради (46 голосів). При встановленні результатів голосування до загального результату додається голос Київського міського голови, якщо він бере участь у пленарному засіданні Київради.
25.7. Якщо у випадку проведення голосування з певного питання порядку денного рішення Київради не прийняте, повторне голосування з цього питання можливе лише після повторного внесення його до порядку роботи Київради не менше як 30 депутатами Київради.
Крім цього повторне голосування.(але не більше 2-х разів) може бути проведене за ініціативою головуючого на пленарному засіданні у випадку, якщо якась частина депутатів Київради не брала участь у голосуванні або не зорієнтувалась по змісту пропозиції з проекту рішення Київради, що голосувалось.
25.8. Рішення з процедурних питань приймається більшістю голосів депутатів Київради, присутніх на засіданні Київради.
Процедурним вважається питання регулювання роботи пленарного засідання, з якого Київрада не приймає окремого рішення як документа. Рішення Київради, прийняті з процедурних питань, не мають нормативно-правового характеру і можуть не публікуватись у засобах масової інформації.
25.9. У випадку необхідності Київрада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання Київради.
Стаття 26. Дисципліна та етика в діяльності Київради
26.1. Присутні на пленарних засіданнях Київради не повинні вживати образливі висловлювання та непристойні і лайливі слова, закликати до незаконних і насильницьких дій. Головуючий на засіданні Київради має право попереджати промовця про неприпустимість таких висловлювань і закликів або припинити його виступ, а у випадку повторного порушення — позбавити особу права виступу на даному засіданні Київради.
26.2. Якщо головуючий на пленарному засіданні Київради звертається до виступаючого, останній повинен негайно зупинити свій виступ; у випадку невиконання цієї вимоги головуючий на засіданні Київради може припинити його виступ.
26.3. Якщо депутат Київради виступає без дозволу головуючого на засіданні, мікрофон може бути вимкнено без попередження.
26.4. Якщо виступаючий перевищує час, відведений для виступу, або висловлюється не з обговорюваного питання, або виступає не з тих підстав, з яких йому надано слово, головуючий на пленарному засіданні Київради позбавляє його слова. Та частина виступу промовця, яка виголошена після позбавлення його слова, не включається до стенограми пленарного засідання Київради.
26.5. Під час пленарного засідання Київради депутати повинні утримуватися від дій, які перешкоджають викладенню або сприйманню виступу (вигуками, оплесками, вставанням тощо). Головуючий на пленарному засіданні Київради продовжує час для виступу промовця на термін, на який його виступ було перервано.
26.6. Якщо депутат своєю поведінкою заважає проведенню пленарного засідання Київради, головуючий на засіданні Київради попереджає його персонально і закликає до порядку. Після повторного попередження протягом того ж дня головуючий може припинити пленарне засідання на певний час або поставити на розгляд Київради питання щодо позбавлення депутата слова на пленарному засіданні Київради.
У разі невиконання депутатом Київради своїх обов’язків у Київраді та її органах, систематичного порушення ним встановленого порядку їх роботи Київська міська рада за попередніми висновками відповідної профільної комісії може прийняти рішення про часткове або повне позбавлення його на певний період щомісячних компенсаційних виплат як депутату Київради, про повідомлення виборців щодо ставлення депутата до виконання своїх обов’язків або про призначення голосування щодо відкликання депутата Київради.
Стаття 27. Оформлення рішень Київради Протокол та стенограма пленарного засідання Київради
27.1. Всі суб’єкти, які мають право на подання проектів рішень Київради, після прийняття рішення Київрадою, у 5-денний термін подають до секретаріату Київради підготовлені та погоджені в установленому порядку рішення Київради на підпис Київському міському голові.
27.2. Стенограма і протокол засідання Київради є офіційними документами, що підтверджують процес обговорення і прийняття рішення Київрадою. Ці документи надаються депутатам Київради загальним відділом секретаріату Київради для ознайомлення за їхнім зверненням.
Офіційне оприлюднення стенограми і протоколу пленарного засідання Київради здійснюється за погодженням з Київським міським головою або заступником міського голови — секретарем Київради.
27.3. Засідання Київради протоколюються секретаріатом Київради. У протоколі фіксується:
1) день, місце, початок і час закінчення засідання Київради, тривалість перерви;
2) прізвище та ім’я головуючого на засіданні Київради та присутніх депутатів;
3) прізвище та ім’я відсутніх депутатів Київради із зазначенням того, з якої причини вони відсутні;
4) прізвище та ім’я присутніх представників виконавчих органів або інших посадових осіб, присутніх на сесії Київради, якщо вони зобов’язані взяти в ній участь;
5) питання порядку денного, винесені на розгляд (у вигляді окремого рішення), а також усі подання, питання і пропозиції та спосіб їх вирішення;
6) назви і редакції документів, поширених серед депутатів Київради на засіданні Київради;
7) перелік рішень та результати виборів посадових осіб Київради;
8) зміни та доповнення до проектів рішень Київради (у вигляді додатків до протоколу), які враховуються при голосуванні;
9) заяви, щодо яких прозвучали вимоги про занесення їх до протоколу (у вигляді додатків до протоколу);
10) ухвали щодо дисциплінарного впливу та прізвища тих, до кого вони були застосовані;
11) запити та запитання депутатів Київради та відповіді на них (у вигляді додатків до протоколу);
12) повідомлення (у вигляді додатків до протоколу);
13) повні результати голосування з прийнятих рішень Київради, в тому числі поіменних голосувань (у вигляді додатків до протоколу).
27.4. Фонограма пленарного засідання Київради записується системою “РАДА” та зберігається в секретаріаті Київради протягом всього строку повноважень Київради і в місячний термін із дня закінчення засідання Київради оформляється стенограмою, яка повинна повністю і точно відбивати хід обговорень та містити інформацію про день, місце і час проведення засідання, порядок денний засідання Київради, прізвище головуючого на засіданні.
Кожен аркуш стенограми підписується із зазначенням прізвища і дати особою, яка відповідає за її оформлення. Крім того, дві друковані копії результатів поіменного голосування, якщо таке відбувалося на пленарному засіданні Київради, передаються до секретаріату сесії Київради.
Стаття 28. Набрання чинності рішеннями Київради
28.1. Рішення Київради у п’ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинено Київським міським головою і внесено на повторний розгляд Київради із обгрунтуванням зауважень. Київрада зобов’язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення.
Якщо Київрада відхилила зауваження Київського міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів Київради від загального складу Київради, воно набирає чинності.
28.2. Рішення Київради вступають в силу з моменту їх оприлюднення, якщо інше не передбачено самим рішенням.
Оприлюднення рішення Київради відбувається шляхом опублікування у виданні Київради — газеті “Хрещатик”.
28.3. Всі підписані Київським міським головою рішення, прийняті на черговому пленарному засіданні Київради, в десятиденний строк надаються секретаріатом Київради у постійні комісії в електронному вигляді для ознайомлення депутатів.
Депутати Київради можуть замовити та отримати завірені печаткою секретаріату копії рішень Київради в секретаріаті Київради.
28.4. У двомісячний термін після закриття чергової сесії депутати Київради отримують підготовлені секретаріатом Київради збірки рішень Київради, які були прийняті за період роботи сесії Київради.
28.5. На вимогу громадян їм може бути видана копія рішень Київради.

Розділ VI. РОЗГЛЯД І ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ КИЇВРАДИ ЗА СПЕЦІАЛЬНИМИ ПРОЦЕДУРАМИ


Стаття 29. Розгляд, затвердження проекту рішення Київради про бюджет міста Києва та звіту про виконання бюджету
29.1. Порядок розгляду, затвердження проекту рішення Київради про бюджет м. Києва та звіту про виконання бюджету м. Києва регламентується Конституцією України, Бюджетним кодексом України, Законами України “Про столицю України — місто-герой Київ”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, про Державний бюджет України на відповідний рік, іншими нормативними актами, які регламентують бюджетні правовідносини, та цим Регламентом.
29.2. Організація роботи з розгляду проекту бюджету покладається на постійну комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яка є провідною комісією з питань опрацювання проекту бюджету.
29.3. Не пізніше п’яти днів після подання виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією), згідно з ст. 76 Бюджетного кодексу України, проекту рішення Київради про бюджет м. Києва на наступний бюджетний рік та супровідних матеріалів до Київської міської ради начальник Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації представляє його на пленарному засіданні Київради. Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку доповідає про відповідність проекту рішення Київради про бюджет м. Києва Бюджетному кодексу України та про порядок і терміни розгляду проекту бюджету.
29.4. Начальник Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації відповідає на запитання депутатів, після чого проводиться обговорення питання.
29.5. Проект рішення Київради “Про бюджет м. Києва” приймається до розгляду.
29.6. Київрада розглядає і затверджує тільки збалансований бюджет. Незбалансований проект бюджету не приймається до розгляду, а затверджений незбалансований бюджет — до виконання.
29.7. Після прийняття до розгляду представленого проекту рішення про бюджет м. Києва на наступний бюджетний рік проект рішення Київради розглядається депутатами, а також у постійних комісіях Київради. Депутати Київради та постійні комісії Київради формують свої пропозиції до проекту рішення про бюджет м. Києва і передають їх у постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економінчого розвитку протягом 10 днів з дня представлення та розгляду проекту бюджету на сесії Київради.
Після попереднього розгляду проекту бюджету постійними комісіями Київради за участю представників галузевих управлінь та експертів проводиться засідання постійних комісій Київради, на яких обговорюються подані матеріали за участю представників Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації.
29.8. Пропозиції стосовно збільшення видатків бюджету м. Києва мають визначати джерела покриття таких видатків; пропозиції стосовно зменшення доходів бюджету м. Києва мають визначати джерела компенсації втрат доходів бюджету м. Києва або види та обсяги видатків, що підлягають відповідному скороченню. Жодна з таких пропозицій не повинна призводити до створення боргу бюджету м. Києва та зміни обсягу міжбюджетних трансфертів. Якщо принаймні одна із вимог не виконується, відповідна пропозиція до розгляду постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку не приймається.
29.9. Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку спільно з представниками інших постійних комісій Київради та представниками Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації розглядає пропозиції до проекту рішення про бюджет м. Києва і приймає відповідні висновки та пропозиції до нього. Показники, що містяться у висновках та пропозиціях до проекту рішення Київради про бюджет м. Києва, мають бути збалансованими.
29.10. Висновки та пропозиції до проекту рішення про бюджет м. Києва направляються Головному фінансовому управлінню Київської міської державної адміністрації для доопрацювання.
29.11. Доопрацьований проект рішення Київради має містити текстові статті та показники, подані Київською міською державною адміністрацією на розгляд Київради, та уточнені відповідно до поданих та врахованих пропозицій депутатів Київради, а саме:
— загальну суму доходів і видатків бюджету м. Києва (з розподілом на загальний та спеціальний фонди), включаючи міжбюджетні трансферти, а також розподіл видатків на поточні і капітальні;
— граничний обсяг річного дефіциту (профіциту) міського бюджету м. Києва в наступному бюджетному періоді і боргу міського бюджету Києва на кінець наступного бюджетного періоду; повноваження щодо надання гарантій бюджету м. Києва, а також розміри цих гарантій з урахуванням положень статті 17 Бюджетного кодексу України;
— бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету м. Києва за бюджетною класифікацією;
— доходи міського бюджету м. Києва за бюджетною класифікацією;
— нормативи відрахувань від загальнодержавних податків і зборів до районних у м. Києві бюджетів;
— склад доходів та видатків районних бюджетів;
— бюджетні призначення міжбюджетних трансфертів міського бюджету м. Києва;
— додаткові положення, що регламентують процес виконання бюджету м. Києва.
29.12. Доопрацьований проект рішення Київради про бюджет м. Києва виноситься на пленарне засідання Київради, де заслуховуються доповіді голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо висновків та пропозицій до проекту рішення про бюджет м. Києва та начальника Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації про можливість (неможливість) включення висновків постійних комісій Київради при доопрацюванні проекту бюджету. Проводиться обговорення питання.
29.13. Після обговорення висновки та пропозиції голосуються в цілому. З спірних питань відбувається постатейне голосування. Під час постатейного голосування розглядаються висновки і пропозиції, не враховані при доопрацюванні проекту рішення і на розгляді яких наполягають їх автори.
Пропозиції депутатів Київради, які не розглядалися в постійній комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на сесії Київради не голосуються.
29.14. Після постатейного голосування висновків та пропозицій Київрада приймає проект рішення про бюджет м. Києва в цілому.
29.15. Бюджет міста Києва на наступний бюджетний період затверджується рішенням Київради не пізніше ніж у двотижневий термін після офіційного опублікування закону про Державний бюджет України.
29.16. В окремих випадках, за рішенням сесії Київради, процедура прийняття бюджету м. Києва може бути змінена, але в межах, визначених законодавством.
29.17. Районні у м. Києві бюджети на наступний бюджетний період затверджуються відповідно рішеннями районних у місті Києві рад не пізніше, ніж у двотижневий термін після затвердження бюджету міста Києва.
29.18. Якщо до початку нового бюджетного періоду не прийнято відповідне рішення про бюджет м. Києва, Київська міська державна адміністрація та районні у м. Києві державні адміністрації мають право здійснювати видатки з відповідних бюджетів м. Києва лише на цілі, які визначені у рішеннях про місцевий бюджет на попередній бюджетний період. При цьому щомісячні видатки не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, визначених рішенням Київради про бюджет на попередній бюджетний період, крім витрат на погашення зобов’язань із боргу. До прийняття рішення Київради про бюджет м. Києва на поточний бюджетний період проводити капітальні видатки забороняється.
29.19. Рішення Київради про внесення змін та доповнень до бюджету м. Києва проводиться у порядку, передбаченому статтями 23 та 78 Бюджетного кодексу України.
29.20. Квартальні та річні звіти про виконання бюджету м. Києва подаються виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) у двомісячний строк після завершення відповідного бюджетного періоду.
29.21. Постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку здійснюється перевірка звіту у визначеній нею формі, після чого виконавчий орган Київради (Київська міська державна адміністрація) подає уточнений звіт про виконання бюджету, і Київрада затверджує звіт про виконання бюджету м. Києва або приймає інше рішення з цього приводу.
Стаття 30. Розгляд та затвердження програми соціально-економічного
та культурного розвитку міста Києва
та цільових програм з інших питань місцевого самоврядування та звітів
про їх виконання
30.1. Порядок підготовки з затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва та цільових програм з інших питань місцевого самоврядування регламентується Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та цим Регламентом.
30.2. Організація роботи по розгляду проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва покладається на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яка є провідною комісією з питань опрацювання програми.
30.3. Проект рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на наступний бюджетний рік начальник Головного управління економіки та розвитку міста Київської міської державної адміністрації представляє на пленарному засіданні сесії Київради не пізніше п’яти днів після подання виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) проекту рішення Київради та супровідних матеріалів до Київради. Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку доповідає про порядок і терміни розгляду проекту програми.
30.4. Начальник Головного управління економіки та розвитку міста Київської міської державної адміністрації відповідає на запитання депутатів, після чого проводиться обговорення питання.
30.5. Проект рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва приймається до розгляду.
30.6. Після прийняття до розгляду представленого проекту рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на наступний рік він розглядається депутатами Київради, а також у постійних комісіях Київради. Депутати Київради та постійні комісії Київради формують свої пропозиції до проекту і передають їх у постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку протягом 10 днів з дня його представлення на сесії Київради.
30.7. Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку спільно з представниками інших постійних комісій Київради та представниками Головного управління економіки та розвитку міста Київської міської державної адміністрації розглядає пропозиції до проекту рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва і приймає відповідні висновки і пропозиції до нього.
30.8. Висновки та пропозиції до проекту рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва направляються в Головне управління економіки та розвитку міста Київської міської державної адміністрації для доопрацювання проекту рішення.
30.9. Розгляд доопрацьованого проекту рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на пленарному засіданні сесії Київради починається з доповіді голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо висновків та пропозицій до проекту рішення Київради та доповіді начальника Головного управління економіки та розвитку міста Київської міської державної адміністрації про можливість (неможливість) включення висновків та пропозицій комісії при доопрацюванні проекту. Проводиться обговорення питання.
30.10. Висновки та пропозиції до проекту рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва голосуються в цілому. Якщо позитивне рішення не прийнято, відбувається постатейне голосування. Під час постатейного голосування розглядаються висновки та пропозиції, не враховані при доопрацюванні проекту рішення, і на розгляді яких наполягають автори.
Пропозиції депутатів Київради, які не розглядалися в постійній комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на сесії не голосуються.
30.11. Після постатейного голосування сесія Київради приймає проект рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва.
30.12. В окремих випадках за рішенням Київради процедура прийняття програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва може бути змінена.
30.13. Рішення Київради про внесення змін до рішення Київради про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва схвалюється Київрадою за поданням офіційного висновку Головного управління економіки та розвитку міста за підсумками трьох кварталів.
30.14. Виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) подаються квартальні та річні звіти про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва у двомісячний термін після завершення відповідного періоду.
30.15. Проекти цільових програм вносяться на розгляд Київради виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією).
30.16. Провідною постійною комісією Київради здійснюється опрацювання програмних положень з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а також погодження із іншими постійними комісіями Київради, які не пізніше як за 2 тижні до розгляду питання на пленарному засіданні сесії Київради подають свої висновки щодо обгрунтування і забезпечення заходів, передбачених проектом програми.
На затвердження Київрадою проекти цільових програм виносяться відповідними галузевими постійними комісіями Київради.
30.17. Проекти цільових програм та звіти про їх виконання із відповідними висновками постійних комісій Київради не пізніше 12 днів до розгляду їх на пленарному засіданні сесії Київради поширюються серед депутатів Київради.
30.18. Контроль за виконанням програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва, а також цільових програм місцевого самоврядування Київрада здійснює, заслуховуючи доповіді виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), та через постійні комісії Київради відповідно до їх компетенції.

Заступник Київського міського голови — секретар Київради В. Яловий

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211