Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
19/12/2017
Рішення Київської міської ради № 490/3497 від 21 листопада 2017 року

Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо обсягів субвенції в галузі освітиВідповідно до статті 78 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 року № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової плати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», з метою забезпечення потреб освітян Київська міська рада

ВИРІШИЛА:1. Направити звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, що  додається.

2. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради «Хрещатик».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань  освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.


Київський міський голова В. Кличко

Додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 490/3497

Звернення
Київської міської ради до Верховної Ради України
щодо обсягів субвенцій в освітній галузі

Київська міська рада, підтримуючи обурення освітян столиці, висловлює стурбованість ситуацією, що склалась у зв’язку з новим підходом розподілу освітньої субвенції для м. Києва на 2018 рік на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №114 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».

Вважаємо неприйнятним затвердження обсягу освітньої субвенції для м. Києва на 2018 рік в розмірі 2,7 млрд грн, що менше у порівнянні з 2017 роком на 0,4 млрд грн. Такий підхід розподілу освітньої субвенції для м. Києва та вирішення питань економії бюджетних коштів за рахунок звуження гарантій освітян є неприпустимим.
Окрім того, наголошуємо, що такий обмежений рівень фінансування педагогів столиці може стати причиною зриву імплементації Закону України «Про освіту», за який у вересні цього року проголосувала Верховна Рада України.

Галузь «Освіта» є основою інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства. На сьогодні вкрай важливим є пріоритетне визнання ролі освіти у розбудові української державності та зосередження зусиль влади на розв’язанні освітянських проблем для забезпечення сталого розвитку й конкурентоспроможності держави. 

Місто Київ має стати прикладом реформування освіти України, тому освітня галузь є пріоритетом для київської влади.
Наразі мережа закладів загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році становить 42 гімназії, 29 ліцеїв, 140 спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів; 43 навчально-виховних комплекси, що становить 58% загальної кількості ЗЗСО (254 з 435). У цих навчальних закладах здійснюється підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати), що утворює нові посадові оклади (ставки заробітної плати), на які нараховуються надбавки та доплати. Кількість педагогічних ставок, розрахованих за новою формулою, становить 23 781, а фактична – 31 193,1. За попередніми обрахунками кількість додаткових ставок при поділі класів на групи при вивченні окремих предметів у ЗЗСО становить 7 411,7 ставок. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 № 643 «Про затвердження розмірів  підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової плати за окремі види педагогічної  діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» визначено розміри підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за роботу в певних типах навчальних закладів, що коливається від 5 до 30% та потребує застосовувати розмір підвищення в середньому на 10%.
14 листопада 2017 року депутатами Верховної Ради України у першому читанні проголосовано законопроект «Про Державний бюджет України  на 2018 рік». Відповідно до додатка 6 зазначеного Закону місту Києву передбачено освітню субвенцію в обсязі 2,7 млрд грн, що на 1,2 млрд грн  менше від загальної потреби.

У новій  формулі розрахунку освітньої субвенції на 2018 рік для м. Києва не було враховано:
• коригуючий коефіцієнт приведення контингенту учнів;
• коригуючий коефіцієнт приведення кількості педагогічних ставок у зв’язку з поділом класів на групи при вивченні окремих предметів у ЗЗСО;
• коефіцієнт розміру підвищення посадових окладів за спеціалізацією навчальних закладів.

Враховуючи  викладене, Київська міська рада звертається з проханням внести зміни до додатка 6 проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» в частині освітньої субвенції м. Києву (код бюджету 26000000000) у сумі 3,9 млрд грн для забезпечення виплати заробітної плати освітянам у повному обсязі.

Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211