Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
8 жовтня 2014 року, середа  №146 (4546) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
27/12/2017
Рішення Київської міської ради № 547/3554 від 28 листопада 2017 року

Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Національного банку УкраїниВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», Декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», розуміючи, що єдиною перевагою, завдяки якій Україна може зайняти гідне місце в сучасному світі, є інновації, сприйняття та адаптація найсучасніших рішень в IT-cфері, усвідомлюючи світові виклики, що вимагають від країни найрадикальніших змін в сфері економіки, фінансів, соціальної сфери; з метою впровадження таких інноваційних змін Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Направити звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Національного банку України щодо створення законодавчих умов для розвитку в Україні сучасних фінансових технологій, краудфандингу згідно з додатком до цього рішення.

2. Офіційно оприлюднити це звернення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.


Київський міський голова В. Кличко

Додаток до рішення Київської міської ради від 28.11.2017 року № 547/3554

Звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України  та Національного банку України

Більшість успішних стартапів та краудфандингових платформ, які мають українське коріння, об’єднує те, що місце їх юридичної реєстрації знаходиться поза межами нашої країни. Українські стартапери продовжують шукати юрисдикції, які максимально забезпечують вигідне нормативно-правове середовище для стартапів, розвитку технологій блокчейну та «розумних контрактів».

Саме створення такого середовища може стати конкурентною перевагою України по відношенню до інших країн, заохочуючи реєстрацію і в подальшому сплату податків в Україні не тільки українських, а й світових стартапів.

Підтримка українським законодавством таких фінансових технологій, як ІСО (initial coin offering), токен, краудфандинг, кріптовалюти наблизить Україну до нового багатомільярдного ринку, що формується у світі і який може забезпечити Україну багатомільярдними інвестиціями. Це, в свою чергу, дозволить створити нові робочі місця та прискорити розвиток науки та освіти.

Саме у краудфандингу, а не в банківському кредитуванні провідні спеціалісти світу вбачають основне джерело запозичень у майбутньому.

Технологія розподіленого реєстру дає можливість делегувати більшість державних функцій громадянському суспільству. Держава може більше не утримувати тисячі службовців, що створюють і контролюють дозвільну документацію. Сучасні технології дають можливість приватним юристам і фахівцям самостійно створювати всі необхідні дозвільні документи, залишаючи державі лише обов’язок перевірити дозвільну документацію у встановлений і обмежений строк. Після закінчення терміну дозвільній документації присвоюється штрихкод і вона вважається затвердженою.

На сьогодні виборча, фінансова системи та система місцевого самоврядування лише виграють від запровадження сучасних онлайн-технологій та розподіленого реєстру.

Не секрет, що лакмусовим папірцем інноваційності української економіки може бути запровадження національної кріптовалюти. Адже боротьба з кріптовалютами є беззмістовним марнуванням часу, набагато кращим є впровадження переваг блокчейну і кріптовалют на користь державі та її фінансовим інституціям. Для цього на державному рівні потрібно розпочати обговорення запуску національної кріптовалюти, при цьому скориставшись прогресивними вітчизняними і зарубіжними технологіями та ідеями. Так, сучасні інтерпретації ідей Сільвіо Гезеля в поєднанні з блокчейн-технологіями могли б надати потужний поштовх українській економіці, а в поєднанні з моделями безгрошового обміну на основі клірингових систем з автоматичними он-лайн взаємозаліками замінили б потреби в кредитуванні та зовнішніх інвестиціях.

Сьогодні, при формуванні економіки нового тисячоліття, нагально необхідно бути на вістрі сучасних технологій й новаторства. Лише це забезпечить майбутнє України.

Звертаємося з проханням щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні сучасних форм краудфандингу, застосування блокчейн-технологій в державному секторі та всебічного розвитку українських стартапів.

Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211