Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
24 грудня 2014 року, середа  №191 (4591) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
24/12/2014
Рішення Київської міської ради № 527/527 від 9 грудня 2014 року

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка киянина»Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»», враховуючи рішення Київської міської ради від 17 лютого 2011 року № 19/5406 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011 — 2015 роки», з метою впорядкування механізмів надання пільг, їх обліку та адресності Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка киянина» такі зміни:
1.1. Пункт 2 рішення викласти у такій редакції:
«2. Районним в місті Києві державним адміністраціям, Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати реєстрацію, видачу та облік карток «Картка киянина» окремим категоріям громадян, які мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).».
Картка «Картка киянина» видається за зверненням громадян, які мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).».
1.2. Пункт 6 рішення викласти у такій редакції:
«6. Банківським установам-учасникам проекту «Картка киянина» здійснювати видачу карток «Картка киянина» за зверненням громадянам, які зареєстровані в місті Києві; здійснюють трудову діяльність в місті Києві відповідно до законодавства України; отримують дошкільну, загально-середню та вищу освіту у навчальних закладах міста Києва всіх рівнів акредитації, крім категорій громадян, зазначених у пункті 2 цього рішення, а також реєстрацію та облік цих карток.».
1.3. Підпункт 8.2 пункту 8 рішення викласти у такій редакції:
«8.2. Забезпечити облік карток «Картка киянина» в інформаційно-телекомунікаційній системі «Картка киянина» Центру міського процесингу, виданих районними в місті Києві державними адміністраціями, Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та банківськими установами-учасниками проекту «Картка киянина» відповідно до укладених договорів.».
1.4. Доповнити пункт 8 рішення підпунктом 8.3 у такій редакції:
«8.3. Забезпечити належне функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» Центру міського процесингу відповідно до рішень Київської міської ради та розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).».
1.5. Пункт 9 рішення викласти у такій редакції:
«9. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством «Київський метрополітен» та комунальним підприємством «Київпастранс» забезпечити належне функціонування транспортного додатка «Картки киянина» в установленому порядку.».
1.6. Доповнити рішення новими пунктами 10, 11 такого змісту:
«10. Районним в місті Києві державним адміністраціям, Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банківським установам-учасникам проекту «Картка киянина» забезпечити ведення Єдиного реєстру утримувачів карток «Картка киянина», створеного Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
11. Затвердити Положення про єдиний реєстр утримувачів карток «Картка киянина», що додається.».
У зв’язку з цим пункти 10-14 рішення вважати відповідно пунктами 12-16.
1.7. Доповнити рішення новим додатком, що додається.


2. Затвердити зміни до Положення про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка киянина», затвердженого рішенням Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/916, виклавши його в редакції, що додається.


3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.


Київський міський голова В. Кличко


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Київської міської ради від 17.04.2013 № 104/9161
(у редакції рішення Київської міської ради від 09.12.2014 № 527/527)


Положення про єдиний реєстр утримувачів карток «Картка киянина»


1. Єдиний реєстр утримувачів карток «Картка киянина» (далі — ЄРУ) — міський інформаційний ресурс у вигляді сукупності баз даних, що містять персональну інформацію про громадян, які подали необхідні документи для реєстрації, видачі та обліку картки «Картка киянина» та є утримувачами таких карток.


2. Метою створення ЄРУ є забезпечення збору, переведення в електронний вигляд, обліку, систематизації, збереження інформації, що стосується процесів реєстрації, видачі та обліку карток «Картка киянина» громадянам, які мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), і громадянам, які зареєстровані в місті Києві; здійснюють трудову діяльність в місті Києві відповідно до законодавства України, отримують дошкільну, загальносередню та вищу освіту у навчальних закладах міста Києва всіх рівнів акредитації.


3. Районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечують збір, переведення в електронний вигляд, облік, і систематизацію інформації, що стосується процесів реєстрації, видачі та обліку карток «Картка киянина» по громадянах, які мають право на отримання пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Банківські установи — учасники проекту «Картка киянина» забезпечують збір, переведення в електронний вигляд, облік, систематизацію інформації, що стосується процесів реєстрації, видачі та обліку карток «Картка киянина» по громадянах, які зареєстровані в місті Києві, здійснюють трудову діяльність в місті Києві відповідно до законодавства України, отримують дошкільну, загально-середню та вищу освіту у навчальних закладах міста Києва всіх рівнів акредитації, та які не мають права на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» забезпечує облік виданих карток «Картка киянина» в інформаційно-телекомунікаційній системі «Картка киянина» (далі — ІТС «Картка киянина») Центру місцевого процесингу.


4. ЄРУ утворюється в ІТС «Картка киянина» на базі логічного з’єднання між базами даних районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банків — учасників проекту «Картка киянина» та розміщується в Центрі міського процесингу, створеного на базі комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр».


5. До ЄРУ включається така інформація:
загальні відомості про утримувача картки «Картка киянина» з зазначенням: прізвища, ім’я та по батькові; число, місяць, рік народження; реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); адреса зареєстрованого місця проживання; реквізити паспорта, пільгового посвідчення, а у разі його відсутності реквізити документа, що підтверджує право на отримання картки «Картка киянина», інша інформація стосовно особи, за її згодою.
Якщо громадянин має право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України та на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), то до ЄРУ включається зазначена інформація.


6. Районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банківські установи — учасники проекту «Картка киянина»:
організовують збирання, систематизацію і зберігання зазначеної у пункті 4 інформації та вносять до ЄРУ відповідні уточнення у разі зміни такої інформації;
керуючись «Інструкцією користувача автоматизованого робочого місця реєстрації громадян у загальноміській ІТС «Картка киянина», затвердженої у встановленому порядку, вводять дані про громадян в електронному вигляді в ЄРУ та відповідають за цілісність і правильність даних, що вводяться;
ведуть облік утримувачів картки «Картка киянина» шляхом формування на кожного утримувача картки «Картка киянина» персональної особової справи;
надають, в частині своєї компетенції, консультації утримувачам картки «Картка киянина».


7. Якщо громадянин міста Києва, який є утримувачем картки «Картка киянина», набуває право на пільги згідно з законодавством України або набуває право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), його особова справа передається банківською установою — учасником проекту «Картка киянина», якою було заведено таку справу, до районної в місті Києві державної адміністрації за місцем його реєстрації, за вимогою останньої, з метою активації соціального додатка картки «Картка киянина» та внесення відповідних змін до ЄРУ.


8. Районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банківські установи — учасники проекту «Картка киянина» з дотриманням вимог Закону України «Про інформацію» мають право:
отримувати від громадян документи, що підтверджують їх право на отримання картки «Картка киянина»;
проводити перевірку достовірності поданих документів;
отримувати відомості від органів державної влади, підприємств, установ та організацій про зміну зареєстрованого місця проживання поза межами міста Києва, про звільнення з роботи громадян, які мають право на додаткові пільги відповідно до рішень Київської міської ради та від державних органів реєстрації актів цивільного стану, зокрема про осіб, які померли, на паперових та електронних носіях з питань, пов’язаних з формуванням та веденням ЄРУ.
Розголошення отриманої інформації про утримувачів картки «Картка киянина» без особистої згоди утримувача забороняється, крім випадків, передбачених законодавством України.


9. Захист інформації в ІТС «Картка киянина» забезпечується відповідно до законодавства України.


10. Громадянин, інформація про якого міститься в ЄРУ, має права та обов’язки, передбачені Конституцією України та іншим законодавством України у сфері захисту інформації та персональних даних.


11. Районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банківські установи — учасники проекту «Картка киянина» забезпечують постійний моніторинг реєстрації та видачі картки «Картка киянина».
Київський міський голова В. Кличко

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Київської міської ради від 17.04.2013 № 104/9161
(у редакції рішення Київської міської ради від 09.12.2014 № 527/527


Положення про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка киянина»


1. Загальні положення
Це положення розроблене відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», інших нормативно-правових актів та рішень Київської міської ради.
Положення встановлює порядок видачі, обліку та припинення дії багатофункціональної електронної пластикової картки «Картки киянина».
У цьому положенні терміни вживаються в такому значенні:
Багатофункціональна електронна пластикова картка «Картка киянина» — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача картки і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.
Банківська установа — учасник проекту «Картка киянина», що здійснює випуск карток «Картка киянина», визначений в установленому порядку.
Знижка — повне або часткове звільнення певних категорій осіб — утримувачів карток «Картка киянина» від оплати за товари чи отримані послуги, або надання додаткових послуг (переваг) в рамках реалізації проекту «Картка киянина».
Додатки картки «Картка киянина» — дані на картці з певною структурою, орієнтованою на їх використання конкретною автоматизованою системою або системами.
Єдиний реєстр утримувачів карток «Картка киянина» (далі — ЄРУ) — міський інформаційний ресурс у вигляді сукупності баз даних, що містять персональну інформацію про громадян, які подали необхідні документи для реєстрації, видачі та обліку картки «Картка киянина» та є утримувачами таких карток.
Заява — документ на паперовому носії і його електронний аналог, що містить волевиявлення громадянина на отримання картки «Картка киянина», персональні дані і згоду на їх обробку відповідно до законодавства України.
Інформаційно-телекомунікаційна система «Картка киянина» (далі — ІТС «Картка киянина») — сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення завдань та функцій побудови системи «Картка киянина».
Пункт оформлення та видачі карток «Картка киянина» — Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації, банківські установи — учасники проекту «Картка киянина».
Соціальний номер — обліковий номер запису про особу, що ідентифікує її в ЄРУ.
Соціальний рахунок — це поточний рахунок у національній валюті утримувача картки «Картка киянина», відкритий банківською установою — учасником проекту «Картка киянина» для зарахування грошової допомоги з державного і місцевого бюджетів та іншої грошової допомоги.
Утримувач картки «Картка киянина» — громадянин, який отримав картку «Картка киянина» у встановленому порядку.
Центр міського процесингу — програмно-апаратний комплекс ІТС «Картка киянина», за допомогою якого здійснюються трансакції, відбувається облік пільг та послуг, формування звітності, забезпечується збір інформації про облік пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки та надається можливість обміну інформацією між учасниками проекту «Картка киянина» відповідно до законодавства України.


2. Мета та основні завдання ІТС «Картка киянина»
2.1. Метою створення ІТС «Картка киянина» є:
2.1.1. Підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг населенню міста Києва.
2.1.2. Створення та реалізація прозорого й ефективного механізму надання мешканцям міста Києва пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки тощо.
2.1.3. Персоніфікований облік наданих заходів підтримки.
2.1.4. Оптимізація витрат та централізований контроль над цільовим використанням бюджетних коштів, що виділяються на соціальні цілі.
2.1.5. Можливість аналізу, прогнозування та планування бюджетних видатків та заходів соціальної політики.
2.2. Основні завдання ІТС «Картка киянина»:
2.2.1. Упорядкування та облік надання утримувачам карток «Картка киянина» пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки.
2.2.2. Підтвердження права утримувачів карток «Картка киянина» на отримання певних видів соціальної допомоги.
2.2.3. Формування та надання періодичної статистичної звітності реалізації проекту «Картка киянина» у встановленому порядку.
2.3. Використання картки «Картка киянина» надає можливість:
2.3.1. Ідентифікувати утримувача картки «Картка киянина».
2.3.2. Отримати пільги, доплати, допомоги, компенсації, знижки, цільову адресну допомогу та інші заходи соціальної підтримки.
2.3.3. Забезпечити облік проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху.
2.3.4. Обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг та інше.
2.3.5. Здійснити оплату житлово-комунальних послуг.
2.3.6. Здійснити зарахування на соціальні банківські рахунки, пов’язані з платіжними додатками соціальної карти, дотацій, пенсій, допомоги і інших грошових виплат, зняття готівки з банківських рахунків, реалізація безготівкової оплати за товари і послуги, зокрема із забезпеченням функції контролю адресності витрачання цільових соціальних дотацій, і інших операцій, доступних для виконання (за бажанням утримувача «Картки киянина»).
2.3.7. Здійснити занесення та зберігання на картці антропометричних та амбулаторних даних (наприклад, група крові, медичні препарати, що викликають алергічні реакції, тощо за бажанням утримувача), іншої інформації, наприклад, медичного страхування, програм лояльності тощо (за бажанням утримувача картки «Картка киянина»).


3. Зміст і статус картки «Картка киянина»
3.1. Картка «Картка киянина» має містити такі обов’язкові додатки:
3.1.1. Ідентифікаційний додаток, що включає:
ідентифікаційні дані картки (номер та серію картки, код установи, яка видала картку);
персональні дані утримувача картки (прізвище, ім’я, по батькові, соціальний номер).
3.1.2. Соціальний додаток, що включає:
інформацію про перелік пільг, доплат, допомог, компенсацій відповідно до законодавства України, та додаткових пільг, доплат, допомог, компенсацій відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
інформацію про діяльність утримувача картки (трудова діяльність, навчання, тощо).
3.1.3. Транспортний додаток, що включає:
інформацію про проїзд у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху.
3.1.4. Платіжний додаток, що включає:
безготівкові платежі та зняття готівки;
адресні, цільові, компенсаційні та інші соціальні виплати (за бажанням утримувача картки «Картка киянина»).
3.2. Картка «Картка киянина» передбачає підключення інших додатків, за результатами їх реалізації (за бажанням утримувача картки «Картка киянина»):
Комунальний додаток — надання та облік пільг та субсидій при оплаті житлово-комунальних послуг.
Банківський додаток — надання та облік повного спектра банківських послуг.
Медичний додаток — надання та облік повного спектра медичних послуг, в тому числі медичного страхування.
Торговий додаток — надання та облік знижок в роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, медичних установах, закладах культури тощо.
Освітній додаток — формування електронного середовища взаємодії батьків, інфраструктури міста, навчальних закладів для забезпечення інтересів учнів у навчальних закладах міста Києва I-IV рівня акредитації.
Інші додатки.


4. Порядок видачі, обігу та припинення дії картки «Картка киянина»
4.1. Порядок видачі картки «Картка киянина».
4.1.1. Для отримання картки «Картка киянина» та відкриття поточного соціального рахунку картки «Картка киянина» банківською установою — учасником проекту «Картка киянина» громадянин, який має право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подає районним в місті Києві державним адміністраціям або Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за місцем своєї реєстрації заяву.
Заявник під час подання заяви пред’являє паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), посвідчення, що дає право на пільгу, та фотографію (3x4 або 4x6).
Громадяни, які відповідно до рішень Київської міської ради мають право на безоплатний проїзд у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в зв’язку з виконанням ними службових обов’язків, виключно на підставі картки «Картка киянина», але не мають зареєстрованого місця проживання в місті Києві, подають вищезазначений пакет документів до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Громадянин, який з об’єктивних причин не може самостійно звернутись до пункту оформлення картки «Картка киянина», може подати документи та заяву через свого уповноваженого представника. Уповноважений представник пред’являє паспорт, паспорт громадянина України, що бажає оформити картку «Картка киянина», та документ, що підтверджує його повноваження як представника.
Громадяни, які мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), звертаються виключно до управлінь праці та соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій за місцем реєстрації, або до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Громадянин, який не має права на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), подає заяву до банківської установи — учасника проекту «Картка киянина», іншого пункту оформлення та видачі карток «Картка киянина», визначеного як такого, у встановленому порядку. Перелік документів для отримання картки «Картка киянина» визначається банківською установою — учасником проекту «Картка киянина», іншим пунктом оформлення та видачі карток «Картки киянина», визначеного як такого, у встановленому порядку, і включає копію паспорта, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), з пред’явленням оригіналів, та документів, підтверджуючих право на отримання картки «Картка киянина».
У разі зміни зареєстрованого місця проживання поза межами міста Києва громадянин зобов’язаний повідомити уповноважений орган за місцем отримання картки «Картка киянина».
У разі звільнення з роботи працівника, якому видана картка «Картка киянина» для забезпечення його права безоплатного проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в зв’язку з виконанням службових обов’язків, керівник підприємства, установи, організації протягом одного робочого дня має повідомити про це листом районну в місті Києві державну адміністрацію.
Районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), банківські установи — учасники проекту «Картка киянина» на підставі заяви утримувача картки «Картка киянина», або відомостей від органів державної влади, підприємств, установ та організацій про зміну зареєстрованого місця проживання поза межами міста Києва, про звільнення з роботи громадян, які мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про втрату права на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та отриманих відомостей від державних органів реєстрації актів цивільного стану вносять відповідні зміни в його персональну особову справу та блокують соціальний додаток картки «Картка киянина», а у разі смерті утримувача блокують картку «Картка киянина» в цілому.
4.1.2. Підставою для відмови у видачі картки «Картка киянина» є надання неповного пакету документів, визначеного абзацом другим підпункту 4.1.1 пункту 4.1 розділу 4 цього положення.
4.1.3. Видача карток «Картка киянина» здійснюється безкоштовно в пункті оформлення та видачі карток «Картка киянина» протягом ЗО днів з дня подання заяви.
4.1.4. У випадку втрати, крадіжки, механічного пошкодження картки «Картка киянина» її утримувач може звернутися за місцем видачі картки «Картка киянина» із заявою на виготовлення нової картки.
4.1.5. При зміні персональних даних утримувача картки «Картка киянина», які не відображаються на картці, утримувачу картки необхідно подати заяву до пункту видачі та оформлення картки «Картка киянина» для внесення відповідних змін. Виготовлення нової картки «Картка киянина» в цьому випадку є необов’язковим.
4.2. Порядок обігу картки «Картка киянина»:
4.2.1. Надання послуг з використанням картки «Картка киянина» здійснюється згідно з розміщеними на ній додатками.
4.2.2. Отримання користувачем знижки з використанням картки «Картка киянина» із встановленими на ній додатками здійснюється із застосуванням термінального обладнання, яке розміщується у центрах (пунктах) надання знижки.
4.2.3. Картка «Картка киянина» зберігається її утримувачем і не може бути використана для отримання знижок іншими особами.
4.2.4. У разі якщо користувач є інвалідом, обмежено дієздатною, недієздатною особою і не може скористатися своїм правом на отримання пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної допомоги з використанням картки «Картка киянина», то в його інтересах і від його імені можуть діяти законні представники зазначеної особи, або інші особи на підставі довіреності, оформленої відповідно до законодавства України. Довіреність не дає права на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті.
4.2.5. Правила користування карткою «Картка киянина» у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в аптечних та торговельних мережах, банківських установах тощо визначаються відповідними учасниками проекту «Картка киянина».
4.3. Порядок припинення дії картки «Картка киянина»:
4.3.1. Дія картки «Картка киянина» припиняється у випадках: втрати картки її утримувачем;
механічного пошкодження картки;
закінчення терміну дії картки;
зміни персональних даних утримувача картки, що відображені на картці; ;
смерті утримувача картки;
за бажанням утримувача картки.
4.3.2. У випадку втрати або крадіжки картки «Картка киянина» здійснюється блокування цієї картки за телефоном, вказаним на картці, або безпосередньо в пункті оформлення та видачі картки «Картка киянина».
4.3.3. У разі блокування картки «Картка киянина» у зв’язку з втратою або викраденням вона не підлягає розблокуванню. В такому випадку здійснюється виготовлення нової картки.
4.3.4. При блокуванні картки «Картка киянина» одночасно здійснюється блокування всіх додатків, крім банківського додатка.
4.3.5. У разі виявлення фактів неправомірного використання особою картки «Картка киянина» складається акт та здійснюється блокування відповідних додатків картки.
4.3.6. Після закінчення терміну дії пластикової картки «Картка киянина» її утримувач може звернутись із заявою про виготовлення нової картки.
4.3.7. У разі скасування пільги блокується соціальний додаток з правом розблокування у разі поновлення пільги.


Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |