Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
12 серпня 2015 року, середа  №116 (4712) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Рiшення Київради
23/09/2015
Рішення Київської міської ради № 943/1807 від 3 вересня 2015 року

Про впорядкування користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва при будівництві та експлуатації телекомунікаційних мережВідповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини першої статті 22 Закону України «Про столицю України — місто-герой Київ», законів України «Про телекомунікації», «Про телебачення і радіомовлення», рішення Київської міської ради від 14 липня 2011 року № 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій», з метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва та створення сприятливих умов для ефективного надання послуг населенню в галузі зв’язку та інформаційних технологій Київська міська рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Порядок користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж, що додається.


2. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям привести у відповідність до Порядку, зазначеного у пункті 1 цього рішення, договірні відносини, предметом яких є надання в користування об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва для спорудження та експлуатації телекомунікаційних мереж.

3. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту та зв’язку.

Київський міський  голова В. Кличко

Додаток до рішення Київської міської ради від 03.09.2015 № 943/1807

Порядок
користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж


І. Загальні положення
1. Порядок користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж (далі — Порядок) розроблений відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини першої статті 22 Закону України «Про столицю України — місто-герой Київ», законів України «Про телекомунікації», «Про регулювання містобудівної діяльності», Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17 травня 2005 року № 76, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 року за № 927/11207, Технічних вимог до створення технологічної інфраструктури телекомунікаційних мереж доступу, затверджених наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 25 червня 2013 року № 336, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17 липня 2013 року за № 1194/23726, Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 травня 2011 року № 45, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 червня 2011 року за № 651/19389, ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН А.3.1-5-2009 «Організація будівельного виробництва», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», ДБН В.2.5-23:2010 «Проектування електрообладнання об’єктів цивільного призначення», ДБН В.2.5-56:2010 «Системи протипожежного захисту», ДСТУ 3345-96 «Системи передавання волоконно-оптичні. Загальні технічні вимоги», КНД 45-141-99 «Керівництво щодо будівництва лінійних споруд волоконно-оптичних ліній зв’язку», ТУ У 25.1-05744797-011:2014 Технічні умови «Металокорпуси оболонки для комплектних пристроїв розподілу і управління», Керівного документа з технічного обліку обладнання і паспортизації лінійних споруд міської телефонної мережі, 1998, м. Київ УНДІЗ, рішення Київської міської ради від 14 липня 2011 року № 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій».


2. Цей Порядок розроблено з метою:
упорядкування розміщення телекомунікаційних мереж у (на) об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва;
запобігання руйнуванню об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж;
запобігання неконтрольованому доступу до об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва;
ефективного використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, що стосується будинкових розподільних мереж;
створення сприятливих умов для ефективного надання споживачам послуг у галузі зв’язку та інформаційних технологій, а саме: доступу до мережі Інтернет, телебачення, фіксованого телефонного зв’язку;
уніфікованого підходу до умов надання доступу суб’єктам господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій до об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва.


3. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
3.1. Будинкова розподільна мережа (далі — БРМ) — частина телекомунікаційної мережі доступу між кабельним вводом будинку та пунктами закінчення телекомунікаційної мережі, що призначена для забезпечення споживачів телекомунікаційними послугами в окремих приміщеннях (квартирах) будинку. В цьому Порядку БРМ розглядається як складова елементів будівельних конструкцій для БРМ та елементів БРМ.
3.2. Елементи БРМ — телекомунікаційне обладнання, телекомунікаційні кабелі, абонентська проводка, розгалужувальні пристрої, засоби кріплення тощо.
3.3. Елементи будівельних конструкцій для БРМ — стіни, сходові клітини, дах, труби-стояки, системи кабельних коробів, трубопроводів, поверхові розподільні монтажні шафи тощо.
3.4. Експлуатаційні роботи — роботи з технічного обстеження, поточного та планового ремонту елементів будівельних конструкцій для підтримання їх у належному стані.
3.5. Загальна телекомунікаційна шафа — конструктив, що забезпечує встановлення пасивного обладнання кабельної інфраструктури та активного мережевого обладнання телекомунікаційних мереж і забезпечує з’єднання телекомунікаційних мереж операторів, провайдерів телекомунікацій з БРМ.
3.6 Міжповерховий кабельний канал — канал між поверхами будівлі для прокладання міжповерхової проводки.
3.7. Міжповерхова проводка — волоконно-оптичні та/або електричні кабелі зв’язку (далі — телекомунікаційні кабелі), що з’єднують поверховий розподільний пункт із розподільним телекомунікаційним пунктом.
3.8. Надання в користування — забезпечення можливості прокладання телекомунікаційних кабелів в елементах будівельних конструкцій (трубах-стояках, кабельних коробах, трубопроводах тощо).
3.9. Об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Києва — нежитлові будинки, інженерні та інші споруди, окрім об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури, а також будинки, інфраструктурні об’єкти житлового фонду, передані до сфери управління районних у місті Києві державних адміністрацій.
3.10. Підприємство — комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація» уповноважене здійснювати моніторинг та координацію розміщення суб’єктами господарювання телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва.
3.11. Поверховий кабельний канал — канал у межах поверху будівлі для прокладання поверхової проводки.
3.12. Поверхова проводка — телекомунікаційні кабелі, що з’єднують поверховий розподільний пункт із кінцевим обладнанням абонента.
3.13. Поверховий розподільний пункт — телекомунікаційна шафа (бокс), у якій виконується з’єднання кабелів БРМ і передбачена можливість розміщення технічних засобів телекомунікацій.
3.14. Розподільний телекомунікаційний пункт — приміщення (місце) для розміщення загальних телекомунікаційних шаф, технічних засобів телекомунікацій.
3.15. Суб’єкт господарювання (далі — Заявник) — оператор, провайдер телекомунікацій та провайдер програмної послуги, що виконує роботи зі спорудження (облаштування) та експлуатації будинкової розподільної мережі у (на) об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва.
3.16. Технічні умови (далі — ТУ) — комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об’єктів БРМ, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо телефонізації, телекомунікації.
3.17. Телекомунікаційні кабелі — волоконно-оптичні та/або електричні кабелі зв’язку та телебачення.
3.18. Управитель об’єктів житлового фонду (далі — Управитель) — юридична особа, яка відповідно до рішення органів місцевого самоврядування здійснює управління майном, забезпечує його належне утримання та ремонт.
3.19. Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України «Про телекомунікації», та інших нормативно-правових актах у сфері телекомунікацій.


4. Цей Порядок встановлює вимоги та визначає процедуру доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва при проектуванні, спорудженні, реконструкції, капітальному ремонті, технічному переоснащенні і експлуатації БРМ.

5. Цей Порядок регламентує відносини між суб’єктами господарювання та підприємством і встановлює порядок виконання робіт зі спорудження та експлуатації БРМ на об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва.


6. Порядок є обов’язковим для виконання усіма суб’єктами господарювання (в тому числі тими, які надають загальнодоступні (універсальні) телекомунікаційні послуги), які будують та експлуатують телекомунікаційні мережі і розміщують технічні засоби телекомунікацій у (на) об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва.


II. Порядок надання технічних умов для спорудження та експлуатації БРМ
1. Для спорудження та експлуатації БРМ на об’єктах комунальної власності тер

иторіальної громади міста Києва Заявник подає підприємству письмову заяву щодо видачі ТУ. Заява складається в довільній формі.


2. Заява повинна містити такі дані:
— повну назву суб’єкта господарювання;
— юридичну адресу та адресу фактичного місця розташування, телефон, факс та електронну адресу;
— номер розрахункового рахунку, назву обслуговуючого банку, код МФО банку, код Заявника за ЄДРПОУ;
— адресу об’єктів, за якою планується розташувати БРМ, та орієнтовний строк введення її в експлуатацію;
— місце та спосіб прокладання телекомунікаційних кабелів;
— тип телекомунікаційного обладнання;
— попередню схему прокладання телекомунікаційних мереж.


3. Підприємство реєструє подану заяву, при цьому здійснює перевірку повноти наданої у заяві інформації, та, у разі виявлення недоліків, протягом 3 робочих днів з дня отримання заяви письмово повідомляє про це Заявнику.


4. Підприємство самостійно або з уповноваженим представником суб’єкта господарювання виконує обстеження місця для розміщення БРМ.


5. За результатами обстеження складається акт попереднього обстеження елементів будинкових конструкцій для прокладання телекомунікаційного кабелю та місць розміщення телекомунікаційного обладнання.


6. Після вивчення наданих документів, результатів попереднього обстеження Заявнику надсилається рахунок на сплату послуг з підготовки ТУ.


7. У разі прийняття рішення про відмову підприємство у строк, що не перевищує 5 робочих днів з дати складання акта попереднього обстеження, письмово повідомляє про це Заявнику з обґрунтуванням причин.

8. Відмовити у видачі ТУ підприємство має право у разі:
наявності простроченої понад 3 місяці заборгованості Заявника за раніше отримані послуги з надання місця в елементах будівельних конструкцій БРМ та/або розміщення телекомунікаційного обладнання;
якщо Заявник упродовж 30 робочих днів після отримання листа про усунення недоліків, що були допущені раніше, не усунув їх та не повідомив про це підприємству;
відсутності вільного місця для прокладання телекомунікаційного кабелю в існуючих трубах-стояках або інших елементах будівельних конструкцій для БРМ.

9. За відсутності вільного місця в елементах будівельних конструкцій Заявник може виконати спорудження елементів будівельних конструкцій за власні кошти, про що письмово повідомляє підприємству і сплачує рахунок, надісланий підприємством за підготовку ТУ.


10. Після сплати рахунку підприємство в термін до 15 робочих днів видає Заявникові ТУ.

11. Надання ТУ.
11.1. ТУ передбачають виключно ті роботи і в тих обсягах, що необхідні для розташування БРМ відповідно до технічних вимог у галузі будівництва та зв’язку.
11.2. ТУ є чинними до моменту введення в експлуатацію БРМ за умови своєчасного укладання договору, але не більше 1 року. Зміни до ТУ можуть вноситися тільки за згодою Заявника.
11.3. ТУ обов’язково повинні містити вимоги щодо:
обладнання кабельного вводу;
прокладання телекомунікаційного кабелю від кабельного вводу;
розміщення проектованих елементів будівельних конструкцій (у разі необхідності);
встановлення телекомунікаційної шафи;
підключення телекомунікаційного обладнання до мережі електроживлення;
заземлення та блискавкозахисту.
11.4. У разі необхідності внесення змін до ТУ Заявник подає підприємству свої пропозиції з обґрунтуванням необхідності внесення змін та копією завдання на проектування.
11.5. Підприємство розглядає пропозиції Заявника та в термін до 5 робочих днів надсилає Заявнику лист щодо погодження пропозицій або відмови у погодженні з зазначенням причин відмови.
11.6. Якщо Заявник не погодив з підприємством робочий проект, розроблений відповідно до виданих ТУ, протягом строку їх дії та не звернувся за їх продовженням, зазначені ТУ вважаються такими, що втратили чинність.
11.7. Повторне отримання ТУ здійснюється Заявником у загальному порядку отримання ТУ.

III. Технічні вимоги до прокладання телекомунікаційних кабелів, встановлення телекомунікаційного обладнання та пристроїв у/на об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва

1. На етапі проектування БРМ необхідно передбачати резерв пропускної спроможності поверхового кабельного каналу і міжповерхового кабельного каналу, і кількості ліній між кабельним вводом будинку та пунктами закінчення телекомунікаційної мережі в кожній квартирі з метою створення ефективної технологічної інфраструктури телекомунікаційних мереж доступу з тривалим строком експлуатації.

2. У кожному пункті закінчення телекомунікаційної мережі необхідно передбачити можливість підключення кінцевого обладнання споживача для доступу до усіх телекомунікаційних послуг, які надаються операторами, провайдерами телекомунікацій на момент проектування мережі.

3. Поверхові кабельні канали повинні мати проміжні точки доступу для зручності проведення монтажних робіт.


4. Кабельна продукція та елементи будівельних конструкцій для БРМ повинні відповідати Правилам пожежної безпеки в галузі зв’язку та ДБН В.2.2-15, а також іншим нормативним актам із питань пожежної безпеки.

5. Кабельна проводка БРМ може розмішуватися лише в поверховому кабельному каналі, міжповерховому кабельному каналі, які відповідають вимогам ДБН В.2.2-15.


6. Прокладання кабелів БРМ між сусідніми під’їздами будинку повинно здійснюватися на технічному поверсі будинку. Якщо можливість прокладання кабелів БРМ на технічному поверсі будинку відсутня, допускається їх прокладання вздовж фасаду, у підвалі, на цокольному поверсі або на даху будинку, що зазначається в проектній документації на спорудження (облаштування) БРМ.


7. При підключенні об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва до телекомунікаційної мережі з застосуванням повітряних ліній зв’язку в проектній документації повинні бути наведені розрахунки, що підтверджують безпечність для оточуючих такого способу прокладання кабелів, та передбачені необхідні для цього заходи.


8. Повинно здійснюватися маркування кабелів на вході та виході з будинку, поверхових розподільних пунктів (комутаційних шаф), вхідних та вихідних кабелів до них з відображенням інформації про їх належність до власності надавача телекомунікаційних послуг, а також номери засобів зв’язку власника мережі.

9. Поверховий розподільний пункт та загальна телекомунікаційна шафа для розміщення обладнання та пристроїв повинні бути антивандального типу та відповідати ергономічним вимогам.


10. Корпус оболонки шафи повинен відповідати вимогам ТУ У 25.1-05744797-011.


11. Інші технічні вимоги щодо прокладання телекомунікаційних кабелів, встановлення телекомунікаційного обладнання та пристроїв у (на) об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва можуть бути зазначені в ТУ.


IV. Проектна документація на спорудження БРМ

1. Проектування БРМ слід здійснювати при спорудженні, реконструкції, капітальному ремонті та технічному переоснащенні БРМ на підставі завдання на проектування та ТУ. Проектна документація має відповідати вимогам містобудівної документації, будівельним нормам, стандартам та правилам.


2. Проектна документація повинна враховувати всі аспекти реалізації БРМ, визначати необхідні технічні рішення та ресурси для створення технологічної інфраструктури БРМ, містити повну інформацію щодо проведення будівельних і монтажних робіт.


3. На стадії проектування необхідно враховувати подальший розвиток технологій побудови телекомунікаційних мереж доступу та передбачати при цьому використання сучасних технологічних засобів і матеріалів, а також індустріальних методів будівництва.


4. У проектній документації обов’язково вказують основні характеристики телекомунікаційної мережі, її вплив на навколишнє середовище, призначення, вимоги до протипожежного захисту, типи обладнання і матеріалів, які використовують при побудові БРМ тощо.


V. Укладення договору на розміщення телекомунікаційних мереж та/або обладнання


1. Передача права на обмежене користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва для проектування, будівництва та експлуатації телекомунікаційних мереж та/або обладнання здійснюється на підставі договору з підприємством.


2. Для укладення договору суб’єкт господарювання направляє заяву на адресу підприємства та завірені копії таких документів:


— витяг з ЄДР;
— Статут або витяг зі Статуту, що обов’язково має містити титульний лист, а також інформацію про найменування, про місцезнаходження, юридичний статус, повноваження органів управління;
— положення про філіал, представництво тощо (у випадку якщо Замовник не має статусу юридичної особи, а є його структурним підрозділом);
— довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження особи, яка діє від імені сторони договору (підписує договір), зокрема, для керівників, що діють без доручення на підставі Статуту,— наказ, протокол про призначення на посаду;
— контактні дані відповідальної посадової особи суб’єкта господарювання.


3. Істотними умовами договору є:
сторони та предмет договору;
порядок оплати за розташування БРМ на об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва;
місця розташування БРМ;
порядок доступу до БРМ для проведення необхідних робіт;
умови, на яких здійснюється електропостачання обладнання Заявника, що входить до складу БРМ;
зобов’язання сторін щодо збереження майна, захисту персональних та інших даних;
порядок розгляду претензій та розв’язання спорів, що виникають між сторонами під час виконання умов договору;
відповідальність сторін;
обставини непереборної сили (форс-мажорні обставини);
ціна договору;
строк дії договору та порядок його продовження.


4. Договір укладається у простій письмовій формі у двох примірниках, один з яких видається Заявникові.


5. За наявності у сторін розбіжностей щодо окремих положень договору, такі розбіжності врегульовуються відповідно до законодавства.


6. Сторони зобов’язані попередити одна одну про розірвання договору не менше ніж за один місяць до закінчення строку його дії. Якщо сторони не повідомили одна одну про розірвання договору, він вважається продовженим на строк, зазначений у договорі.


7. Розв’язання спорів між сторонами, що виникають на етапах підготовки та виконання договору, здійснюється шляхом проведення двосторонніх консультацій та переговорів, які проводяться уповноваженими представниками сторін після попереднього повідомлення однієї із сторін про ініціювання проведення переговорів.


VI. Допуск на спорудження БРМ
1. Після розроблення робочого проекту суб’єкт господарювання звертається до підприємства з заявою на отримання допуску на виконання робіт з прокладання телекомунікаційних кабелів та/або розміщення телекомунікаційного обладнання.


2. До заяви на отримання допуску додаються такі документи:
перелік будинків, в яких планується виконання будівельно-монтажних робіт;
робочий проект на кожен об’єкт БРМ;
перелік осіб, які виконуватимуть роботи.


3. Підприємство реєструє заяву та у термін, що не перевищує 5 робочих днів, оформляє допуск у двох примірниках, один з яких залишає у себе, інший видає Заявнику.


4. Підприємство здійснює технічний нагляд за виконанням Заявником будівельно-монтажних робіт.


5. Підприємство відмовляє у видачі допуску у випадках:
відсутності принаймні одного із документів, зазначених у пункті 2 розділу VI цього Порядку;
невідповідності наданої проектної документації виданим ТУ;
заборгованості суб’єкта господарювання за раніше надані послуги.


6. Допуск надається на строк, вказаний у заяві. У разі необхідності допуск може бути подовжений на погоджений з підприємством строк.


VII. Основні вимоги до робіт зі спорудження та монтажу БРМ


1. Суб’єкти господарювання зобов’язані упорядкувати належні їм БРМ шляхом перенесення їх в побудовані підприємством елементи будівельних конструкцій.


2. Роботи зі спорудження і монтажу БРМ повинні виконуватися відповідно до затверджених проектних рішень, регламенту проведення робіт та технічної документації на телекомунікаційне обладнання, що використовується.


3. Виконавці робіт та особи, уповноважені ними на виконання відповідних робіт, зобов’язані мати документи, що підтверджують їх право на виконання таких робіт.

4. Організація будівельно-монтажних робіт передбачає застосування ефективної технології виконання будівельних робіт (технологічна послідовність), правил виконання, підбір виконавців, матеріалів, технічних засобів, забезпечення якості робіт. Проведення робіт здійснюється з урахуванням вимог ДБН А.3.1-5.

5. Прокладені телекомунікаційні кабелі необхідно маркувати бирками, на яких вказують призначення кабелів та найменування суб’єкта господарювання, якому вони належать.
Маркування наявних кабелів здійснюється при проведенні ремонтних робіт, або при реконструкції БРМ.


VIII. Технічне обстеження телекомунікаційних мереж


1. При обстеженні об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва працівниками підприємства, які встановлюють факт наявності телекомунікаційних мереж, складається акт обстеження та здійснюється фотофіксація встановленого обладнання та мереж.


2. При здійсненні обстеження працівникам підприємства необхідно:
встановити перелік суб’єктів господарювання, що розмістили телекомунікаційні мережі в кожному конкретному об’єкті комунальної власності територіальної громади міста Києва;
обстежити точки підключення телекомунікаційного обладнання до електричної мережі;
обстежити об’єкт комунальної власності територіальної громади міста Києва на предмет виявлення пошкоджень при прокладанні телекомунікаційних мереж;
перевірити, за наявності технічних можливостей, присутність елементів БРМ у вентиляційних каналах, системах димовиведення, вентиляції, ліфтових шахтах, інші факти, що можуть загрожувати безпеці мешканців будинку.


3. Після здійснення технічного обстеження працівниками підприємства складається акт обстеження.

4. У разі виявлення порушень вимог щодо використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж працівники підприємства зобов’язані повідомити про це Управителя будинку.


IX. Демонтаж БРМ


1. Демонтажу підлягають телекомунікаційні мережі:
самовільно розміщені;
які внаслідок неналежної експлуатації знаходяться в аварійному стані,
створюють загрозу для життя і здоров’я мешканців або можуть нанести шкоду майну;
місце розміщення яких не відповідає рішенням, зазначеним у робочому проекті;
розміщені без відповідного робочого проекту та допуску на спорудження БРМ;
побудовані без укладення договору з підприємством.


2. Суб’єкт господарювання зобов’язаний усунути недоліки, або демонтувати телекомунікаційну мережу самостійно в термін, зазначений в акті щодо усунення недоліків з розміщення телекомунікаційної мережі та/або обладнання.


3. Телекомунікаційні мережі не демонтуються, якщо порушення щодо розміщення таких мереж були усунуті суб’єктом господарювання в термін, зазначений підприємством у акті.

4. Всі повідомлення про усунення недоліків або процедури упорядкування БРМ направляються суб’єкту господарювання поштою (з повідомленням про вручення).


5. У разі невиконання суб’єктом господарювання вимог, зазначених у повідомленні, підприємство здійснює заходи, спрямовані на демонтаж телекомунікаційних мереж.


6. Під час проведення демонтажу у разі необхідності можуть бути присутніми представники підприємства, суб’єкта господарювання, Управителя.


7. Демонтаж телекомунікаційних мереж може виконуватися без попереднього повідомлення суб’єкта господарювання у випадках, коли експлуатація цих мереж загрожує життю та здоров’ю людей або може спричинити шкоду майну.
Про встановлення таких фактів складається відповідний акт.


8. Виконання робіт з демонтажу телекомунікаційних мереж фіксується в акті, який підписується представниками організацій, присутніх при демонтажі, та затверджується підприємством.


9. Акт проведення демонтажу складається у двох примірниках, один з яких залишається у підприємства, інший передається суб’єкту господарювання. У разі відмови суб’єкта господарювання підписати акт в ньому робиться відповідний запис. Якщо демонтаж проводиться без присутності суб’єкта господарювання, підприємство зобов’язане в 3-денний термін повідомити суб’єкту господарювання про проведення демонтажу та відправити йому другий примірник акта.


10. Демонтовані телекомунікаційні кабелі та обладнання (далі — демонтоване майно) знаходяться на зберіганні у підприємства.


11. Суб’єкт господарювання має право на повернення демонтованого майна (в межах строку зберігання, але не більше 3 місяців) після звернення на підставі:
заяви про повернення демонтованого майна;
документа, що підтверджує право власності на демонтоване майно;
довіреності, що підтверджує право особи на отримання демонтованого майна.


12. Оплата суми витрат, пов’язаних з демонтажем і зберіганням демонтованого майна, здійснюється на підставі рахунків, складених підприємством або особою, що виконувала роботи з демонтажу та зберігання демонтованого майна.


13. Повернення демонтованого майна суб’єкту господарювання проводиться на підставі акта.


14. Облік демонтованого майна здійснюється в порядку, визначеному підприємством.


15. У разі, якщо власник демонтованого майна не встановлений, таке майно визнається безхазяйним у визначеному законодавством порядку.


X. Відповідальність за самовільне розміщення або порушення при прокладанні телекомунікаційної мережі
1. Всі телекомунікаційні мережі незалежно від терміну їх спорудження мають бути приведені у відповідність до цього Порядку в частині укладання договору, наявності проектної документації, маркування, дотримання вимог безпечної експлуатації мереж, норм та стандартів.


2. Забороняється розміщення телекомунікаційних мереж з порушенням положень цього Порядку.


3. У випадках виявлення факту самовільно розміщеної або побудованої з порушенням вимог цього Порядку телекомунікаційної мережі на об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва підприємство видає суб’єкту господарювання відповідний акт.


Суб’єкт господарювання у термін до 10 днів з моменту отримання акта усуває зазначені порушення та повідомляє про це підприємству.


Київський міський голова В. Кличко


Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |