Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
19 ciчня 2016 року, вiвторок  №5 (4775) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
28/08/2002
Розпорядження Київської міської адміністрації № 1680 від 28 серпня 2002 року

Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведенняВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”:


1. Встановити та ввести в дію з 1 вересня 2002 року:
1.1. Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються відкритим акціонерним товариством “Акціонерна компанія “Київводоканал” (додаються).
1.2. Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення при наявності квартирних приладів обліку споживання холодної води (додаються).
2. Затвердити Перелік споживачів послуг з водопостачання та водовідведення (додаються).
3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 03.06.99 № 851 “Про тарифи на житлово-комунальні послуги”, зареєстроване в Київському міському управлінні юстиції 14.07.99 за № 49/170.

Київський міський голова О. Омельченко

Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються відкритим акціонерним товариством “Акціонерна компанія “Київводоканал”


№ п/п

Споживачі

Водопостачання

Водовідведення

Тариф грн. і коп. за

Тариф грн. і коп.

1 куб. м води (без пдв)

за 1 куб. м стоків (без ПДВ)

1

Споживачі І групи

0-43

0-25

2

Споживачі II групи

1-11

0-47Примітки.
1. У розрахунках за послуги з водопостачання та водовідведення кількість холодної та гарячої води, яка використана споживачами, визначається (у разі побудинкового обліку), за показаннями сертифікованих повірених та опломбованих засобів обліку, встановлених на вводах у будинок або на групу будинків.
2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.
3. В тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення для житлово-експлуатаційних організацій враховано 5,5 відсотка на відшкодування витрат, пов’язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, надані житлово-експлуатаційними організаціями, установами банків та Головним інформаційно-обчислювальним центром Київської міської державної адміністрації.
4. З введенням в дію зазначених тарифів визнати такими, що втратили чинність, тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються державним комунальним об’єднанням “Київводоканал”, встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 03.06.99 № 851 “Про тарифи на житлово-комунальні послуги”.

Керівник апарату Б. Стичинський

Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення при наявності квартирних приладів обліку споживання холодної води


№ п/п

Назва послуг

Тариф, грн. і коп. за 1 куб. м з ПДВ

1

Водопостачання

0-52

2

Водовідведення

0-30


Примітки.
1. В тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення для житлово-експлуатаційних організацій враховано 5,5 відсотка на відшкодування витрат, пов’язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, надані житлово-експлуатаційними організаціями, установами банків та Головним інформаційно-обчислювальним центром Київської міської державної адміністрації.
2. Розрахунки з населенням за послуги з водопостачання та водовідведення проводити згідно з п. п. 10—31 Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.97 № 1497.
3.3. Введенням в дію зазначених тарифів визнати такими, що втратили чинність, тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення з урахуванням податку на додану вартість, встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 03.06.99 № 851 “Про тарифи на житлово-комунальні послуги”.

Керівник апарату Б. Стичинський

ПЕРЕЛІК


споживачів послуг з водопостачання та водовідведення


1. Перша група
1.1. Населення, що проживає в житлових будинках усіх форм власності, гуhтожитках.
1.2. Бюджетні установи та організації:
1.2.1. Лікарні, шпиталі, поліклініки, стоматологічні поліклініки, санаторії, профілакторії, санаторії-профілакторії, будинки-інтернати для малолітніх інвалідів, літніх людей та інвалідів системи соціального захисту, притулки для неповнолітніх, центри соціальних служб для молоді та інші установи охорони здоров’я, що фінансуються з місцевого бюджету, молочно-роздаточні пункти дитячого харчування, молочна фабрика-кухня дитячого харчування № 1, молочна кухня Подільського району при дитячій лікарні № 9, молочна кухня Дніпровського району при центральній районній поліклініці № 1.
1.2.2. Дошкільні установи та середні навчальні заклади (дитячі садки, школи всіх типів, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дитячі будинки), позашкільні заклади освіти (дитячі технічні станції, туристичні станції, станції юних натуралістів, будинки дитячої творчості, підліткові клуби, дитячі оздоровчі табори, інші), вищі навчальні заклади, коледжі, заклади післядипломної освіти та інші заклади освіти, що фінансуються з місцевого бюджету, а також професійно-технічні училища, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів.
1.2.3. Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України та підвідомчі їм підприємства і установи, що фінансуються з державного бюджету. Місцеві органи виконавчої влади, а також підпорядковані їм підприємства і установи, що фінансуються з місцевих бюджетів.
1.2.4. Бібліотеки, музеї, заповідник, палаци і будинки культури, клуби, науково-методичний центр, зоопарк, школи естетичного виховання дітей, Державний архів міста Києва та інші заклади культури, які фінансуються з місцевих бюджетів.
1.2.5. Органи РАГСу, органи суду, прокуратури, державні нотаріальні контори.
1.3. Будинки творчості, творчі спілки (в тому числі творчі майстерні), їх підрозділи і місцеві організації при умові, якщо вони не займаються комерційною діяльністю, ветеранські організації.
1.4. Установа ЮА-45/183 (слідчий ізолятор).
1.5. Комунальні та житлові організації усіх форм власності (житлово-експлуатаційні, житлово-будівельні кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків тощо) для забезпечення комунальних потреб населення: полив території, миття сходів, маршів, коридорів і таке інше.
1.6. Підприємства, що надають ритуальні послуги.
1.7. Громадські благодійні фонди та заклади, що надають послуги по догляду за хворими і літніми громадянами, дітьми та інвалідами.
1.8. Український конгрес інвалідів та їм подібні.
1.9. Спортивно-оздоровчий комплекс “Водник”.
1.10. Комунальні підприємства газового господарства, водопровідно-каналізаційного господарства, міські комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, ВАТ “Київспецтранс”, міського благоустрою та зеленого господарства, крім ремонтних управлінь ДКО “Київзеленбуд”, теплопостачання (тільки на потреби гарячого водопостачання населення і підприємств та організацій, віднесених до першої групи), парки культури та відпочинку комунальної власності міста, санепідемстанції.
1.11. Військові частини та інші організації, підпорядковані Міністерству оборони України, органам внутрішніх справ, органам безпеки, за винятком підвідомчих їм промислових, будівельних, торгових підприємств, підприємств громадського харчування, підсобних господарств та інших підприємств, що діють на госпрозрахунку.
1.12. Пожежні частини, підвідомчі органам внутрішніх справ.
1.13. Підприємства (об’єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих.
1.14. Центр соціальної реабілітації, спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації.
1.15. Садові товариства.
1.16. Українська Екологічна Асоціація “Зелений світ”.
1.17. Хлібозаводи.
1.18. Державне підприємство “Науково-дослідний виробничий агрокомбінат “Пуща-Водиця”.
2. Друга група
2.1. Всі установи, підприємства, організації, що не віднесені до першої групи.
Примітка:
1. Послуги з водопостачання та каналізації, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи по оплаті, сплачують по тарифам групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач подав відкритому акціонерному товариству “Акціонерна компанія “Київводоканал” відповідні дані.
2. Розрахунки за холодну воду, що використовується для виготовлення гарячої води та відповідний об’єм стоків проводяться по тарифах, що встановлені на послуги з водопостачання та водовідведення для відповідних груп споживачів.

Керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211