Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
19 ciчня 2016 року, вiвторок  №5 (4775) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
01/02/2005
Наказ Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської державної адміністрації № 2 від 18 січня 2005 року, зареєстровано в Київсь

Про затвердження Інструкції про складання і виконання розпису бюджету міста КиєваЗ метою приведення у відповідність до норм Бюджетного кодексу України та на виконання наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2004 року № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 2 липня 2004 року за № 820/9419,

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Інструкцію про складання і виконання розпису бюджету м. Києва, що додається.
2. Затвердити форму розпорядження на виділення коштів з поточного рахунку міського бюджету, що додається.
3. В процесі складання і виконання розпису бюджету м. Києва використовувати форми кошторису (у тому числі зведеного), плану асигнувань із загального фонду бюджету (у тому числі зведеного), зведення показників спеціального фонду кошторису, плану використання бюджетних коштів, лімітної довідки про бюджетні асигнування, що затверджені наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 № 57 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету” (із змінами і доповненнями), форму плану надання кредитів із загального фонду бюджету (у тому числі зведеного), затверджену наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2004 № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства Фінансів України від 28.01.2002 № 57”.
4. Головному спеціалісту — юристу Соломенко Н. О. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Київського міського управління юстиції.
5. Управлінню по бюджету довести цей наказ до розпорядників коштів бюджету міста Києва та районних фінансових управлінь для застосування в роботі.
6. Скасувати накази Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.04.2002 року № 14 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету”, від 24.01.2003 року № 2 “Про внесення змін до наказу Головного фінансовго управління від 16.04.2002 року № 14”, від 30.05.2003 року № 31 “Про внесення змін до наказу Головного фінансовго управління від 16.04.2002 року № 14”, від 08.06.2004 року № 52 “Про внесення змін до наказу Головного фінансовго управління від 16.04.2002 року № 14”.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника — Артюх І. М.

Начальник В. Падалка
Затверджено
Наказ Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської державної адміністрації № 2 від 18 січня 2005 року
Зареєстровано
в Київському міському управлінні юстиції 1 лютого 2005 року за № 7/649

Інструкція


про складання і виконання розпису бюджету міста Києва


1. Загальні положення
1.1. Інструкція про складання і виконання розпису бюджету м. Києва (далі — Інструкція) визначає процедури складання і виконання розпису міського (районного) бюджету м. Києва.
1.2. Розпис міського (районного) бюджету м. Києва на відповідний рік (далі — розпис) включає:
1.2.1. Розпис доходів міського (районного) бюджету м. Києва (далі — розпис доходів), що поділяється на річний розпис доходів загального і спеціального фондів та помісячний розпис доходів загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва:
а) річний розпис доходів міського (районного) бюджету м. Києва — це розпис доходів загального і спеціального фондів міського (районного) бюджету м. Києва на рік у розрізі видів податків і зборів, закріплених за місцевими бюджетами згідно із Бюджетним кодексом та Закону України про Державний бюджет України на відповідний рік у послідовності, передбаченій бюджетною класифікацією;
б) помісячний розпис доходів загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва — це розпис доходів загального фонду міського (районного) бюджету на рік за місяцями в розрізі видів податків і зборів, закріплених за місцевими бюджетами згідно із Бюджетним кодексом України у послідовності, передбаченій бюджетною класифікацією.
1.2.2. Розпис фінансування міського (районного) бюджету м. Києва (далі — розпис фінансування), поділяється на річний розпис фінансування загального і спеціального фондів міського (районного) бюджету м. Києва та помісячний розпис фінансування загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва.
1.2.3. Розпис асигнувань міського (районного) бюджету м. Києва (далі — розпис асигнувань), що поділяється на річний розпис асигнувань міського (районного) бюджету м. Києва загального і спеціального фондів міського (районного) бюджету м. Києва та помісячний розпис асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва:
а) річний розпис асигнувань міського (районного) бюджету м. Києва (далі — річний розпис асигнувань) — це розпис асигнувань загального і спеціального фондів міського (районного) бюджету м. Києва на рік у розрізі головних розпорядників коштів (далі — головних розпорядників) за функціональною класифікацією видатків та кредитування й повною економічною класифікацією видатків бюджету без розподілу за періодами року;
б) помісячний розпис асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва (далі — помісячний розпис асигнувань) — це розпис асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва на рік за місяцями в розрізі головних розпорядників за функціональною класифікацією видатків та кредитування й повною економічною класифікацією видатків бюджету.
1.2.4. Розпис повернення кредитів до міського (районного) бюджету м. Києва та надання кредитів з міського (районного) бюджету м. Києва (далі — розпис кредитування), що поділяється на річний розпис повернення кредитів до міського (районного) бюджету та надання кредитів з міського (районного) бюджету, помісячний розпис повернення кредитів до загального фонду міського (районного) бюджету та надання кредитів із загального фонду міського (районного) бюджету.
1.2.5. Розпис витрат спеціального фонду міського (районного) бюджету м. Києва з розподілом за видами надходжень поділяється на річний та помісячний розпис спеціального фонду міського (районного) бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків):
а) річний розпис витрат спеціального фонду міського (районного) бюджету м. Києва з розподілом за видами надходжень (підгруп власних надходжень бюджетних установ та надходжень спеціального фонду) — це річний розпис витрат спеціального фонду (за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування, кодами економічної класифікації видатків, кодами класифікації кредитування та кодами класифікації фінансування за типом боргового зобов’язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів), фінансування (за кодами класифікації фінансування за типом боргового зобов’язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування);
б) помісячний розпис спеціального фонду міського (районного) бюджету м. Києва (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) — це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування, кодами економічної класифікації видатків, кодами класифікації кредитування та кодами класифікації фінансування за типом боргового зобов’язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів), фінансування (за кодами класифікації фінансування за типом боргового зобов’язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування і кодами класифікації кредитування). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.
1.3. Розпис складається відповідно до бюджетних призначень, установлених у рішенні Київради (райради) про бюджет на відповідний рік, в місячний термін після затвердження бюджету.
Якщо розпис на наступний рік не затверджено в установлений законодавством термін, то в обов’язковому порядку складається тимчасовий розпис на відповідний період наступного року.
1.4. Кошториси за функціями, призначення за якими встановлюється відповідно до рішення Київської міської ради (далі — Київради) про бюджет м. Києва у частині загальноміських видатків, — не складаються і не затверджуються.
2. Складання розпису бюджету
До складу розпису бюджету входить розпис загального фонду бюджету та розпис спеціального фонду бюджету.
2.1. Складання розпису загального фонду бюджету.
2.1.1. Складання розпису загального фонду бюджету починається із складання розпису доходів, розпису фінансування і розпису повернення кредитів до міського (районного) бюджету.
2.1.2. Розпис доходів складається відділом планування доходів бюджету та аналізу його виконання Управління по бюджету за участю відповідних управлінь Головного фінансового управління (райфінуправління) та головних розпорядників.
2.1.3. Розпис фінансування складається бюджетним відділом Управління по бюджету Головного фінансового управління (райфінуправління) за поданням відповідних управлінь і відділів з урахуванням необхідності забезпечення своєчасності і повноти платежів по боргу, можливостей і термінів залучення позичок на покриття тимчасових касових розривів загального фонду бюджету.
2.1.4. Розпис повернення кредитів до міського (районного) бюджету складається відповідними управліннями Головного фінансового управління (райфінуправління).
2.1.5. На основі складених розписів доходів, фінансування та повернення кредитів до міського (районного) бюджету Управління по бюджету (бюджетний відділ) розраховує граничні помісячні обсяги асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету та надання кредитів із загального фонду бюджету м. Києва по відповідних функціях бюджетної класифікації і подає їх разом з роз’ясненнями відповідним управлінням та відділам Головного фінансового управління.
Керуючись граничними обсягами асигнувань по функціях та роз’ясненнями, відповідні управління та відділи визначають головним розпорядникам помісячні обсяги асигнувань загального фонду бюджету і доводять їм лімітні довідки про бюджетні асигнування та додаткові матеріали разом з необхідними роз’ясненнями.
Головні розпорядники за участю розпорядників нижчого рівня згідно з отриманими лімітними довідками уточнюють проекти кошторисів, складають проекти планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) та подають відповідним управлінням (відділам) Головного фінансового управління (райфінуправління) зведені проекти цих документів для перевірки їх відповідності показникам лімітних довідок. Управління (відділи) відстежують підготовку головними розпорядниками матеріалів до розпису, забезпечують своєчасне подання цих матеріалів до Головного фінансового управління (райфінуправління), аналізують зазначені матеріали, вносять за необхідності до них корективи і подають свої пропозиції Управлінню по бюджету щодо включення їх до розпису.
Управління по бюджету (бюджетний відділ) зводить отримані від управлінь матеріали, вносить при необхідності корективи та включає їх в розпис загального фонду бюджету.
2.2. Складання розпису спеціального фонду бюджету
2.2.1. Складання розпису спеціального фонду бюджету починається із складання розпису доходів.
2.2.2. Розпис доходів спеціального фонду складається відділом планування доходів бюджету та аналізу його виконання Управління по бюджету (відділ доходів райфінуправління) на основі даних відповідного додатку до рішення Київради (райради) про бюджет на відповідний рік та помісячно з урахуванням підпункту “б” пункту 1.2.5 Інструкції.
2.2.3. Річний розпис фінансування і помісячний розпис фінансування на наступний рік складаються бюджетним відділом за участю відповідних управлінь на основі відповідних додатків до рішення Київради (райради) про бюджет та проектів кошторисів спеціальних коштів і цільових фондів.
2.2.4. Відповідні управління отримують проекти кошторисів за спеціальним фондом, погоджують їх та повертають їх головним розпорядникам для необхідних уточнень.
2.2.5. Головні розпорядники спеціальних коштів та цільових фондів погоджують кошториси розпорядників нижчого рівня і подають Головному фінансовому управлінню (райфінуправлінню) зведені кошториси для включення до розпису бюджету.
2.2.6. Управління по бюджету (бюджетний відділ) зводить отримані від управлінь матеріали, вносить за необхідності корективи та включає їх в розпис спеціального фонду бюджету.
2.3. Формування річного розпису загального і спеціального фонду
2.3. Формування річного та помісячного розпису загального та спеціального фонду провадиться бюджетним відділом Управління по бюджету за участю відповідних управлінь (відділів).
2.4. Затвердження розпису бюджету
2.4.1. Сформований річний розпис доходів і видатків бюджету разом з помісячним розписом загального фонду бюджету Управління по бюджету (бюджетний відділ) подає на затвердження начальнику Головного фінансового управління (райфінуправління).
2.4.2. Оригінал затвердженого розпису міського (районного) бюджету передається на паперових та електронних носіях Управлінню Державного казначейства у м. Києві (районному відділенню Управління Державного казначейства у м. Києві). Копія залишається в Управлінні по бюджету Головного фінансового управління (райфінуправління).
2.4.3. До затвердженого розпису міського (районного) бюджету Управлінню Державного казначейства у м. Києві (районному відділенню Управління Державного казначейства у м. Києві) надається помісячний розподіл міжбюджетних трансфертів за відповідними місцевими бюджетами на паперових носіях.
2.4.4. Відповідні управління Головного фінансового управління (районного фінансового управління) протягом трьох робочих днів після затвердження розпису доводять головним розпорядникам витяг із розпису, що є підставою для затвердження в установленому порядку кошторисів, планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) та планів використання бюджетних коштів.
3. Внесення змін до розпису
3.1. Внесення змін до розпису здійснюється у випадках, передбачених рішенням Київради (райради) про бюджет м. Києва (району) на відповідний рік, та у разі:
— необхідності перерозподілу видатків за економічною та функціональною (в межах однієї функції та одного головного розпорядника) класифікацією відповідно до положень рішення Київради (райради) про місцевий бюджет;
— прийняття рішення (розпорядження) про передачу повноважень на виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, від одного головного розпорядника іншому;
— прийняття рішення (розпорядження) про розподіл нерозподілених бюджетних асигнувань між головними розпорядниками;
— необхідності збільшення асигнувань спеціального фонду місцевого бюджету відповідно до положень пункту 3.8 цієї Інструкції;
— необхідності внесення змін до розпису доходів, до розпису фінансування або до розпису кредитування;
— прийняття рішення про скорочення видатків або надання кредитів з бюджету загального фонду бюджету в цілому на рік;
— внесення змін до рішення Київради про бюджет м. Києва на відповідний рік та до відповідних рішень райрад.
3.2. Внесення змін до розпису за загальним фондом міського та районних бюджетів м. Києва передбачає затвердження у 10 денний термін з дня затвердження відповідного документа довідок про внесення змін до кошторисів та планів асигнувань (за винятком надання кредитів із бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету та планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних витрат) у порядку, встановленому для затвердження цих документів.
3.3. Відповідні управління за обґрунтованим поданням головних розпорядників або на підставі прийнятих рішень Київради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (рішень райрад, розпоряджень РДА), з урахуванням пункту 3.6 цієї Інструкції подають Управлінню по бюджету пропозиції про внесення змін до розпису для перевірки та візування в одному примірнику за формами згідно з додатками 1,2,3 затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2004 року № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року № 57”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 02.07.04 за № 820/9419. При цьому до довідки необхідно подати обґрунтовані пропозиції щодо доцільності внесення запропонованих головним розпорядником змін, а також інформацію про виділені кошти за відповідними функціями згідно із звітністю органів Державного казначейства України.
3.4. У випадках, передбачених абзацом 2 пункту 3.1, за обґрунтованим поданням головного розпорядника може бути здійснено перерозподіл його бюджетних призначень в межах його загального фонду на основі положень рішень Київради (райради) про затвердження та/або уточнення відповідного бюджету.
У разі виникнення такої необхідності головний розпорядник подає до Головного фінансового управління (райфінуправління) лист з обґрунтованими пропозиціями щодо внесення змін до розпису.
Відповідні управління (відділи) детально аналізують обґрунтування головного розпорядника та в разі прийняття рішення щодо доцільності внесення запропонованих ним змін готує довідки щодо перерозподілу його бюджетних призначень.
3.5. Зміни до помісячного розпису мають відповідати таким вимогам:
— бути збалансованими за місяцями, тобто не порушувати загального обсягу асигнувань загального або спеціального фонду міського (районних) бюджету м. Києва на місяць, якого стосуються такі зміни;
— не збільшувати загального обсягу показників загального або спеціального фонду міського (районного) бюджету м. Києва на рік, за винятком внесення змін до рішення Київради про бюджет м. Києва на відповідний рік (рішення райради);
— враховувати фактично виділені кошти за попередній період (при внесенні змін до розпису асигнувань та розпису кредитування), фактичні надходження коштів за період з початку року (при внесенні змін до розпису доходів та розпису фінансування за формами згідно з додатками 4, 5, 6 затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2004 року № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року № 57”);
— проводитися переважно за відсутності зареєстрованої в органах Державного казначейства на момент внесення змін до розпису асигнувань простроченої кредиторської заборгованості за тим кодом економічної класифікації видатків, за яким передбачається зменшення асигнувань;
— відповідати вимогам рішення Київради про бюджет м. Києва на відповідний рік та інших нормативно-правових актів;
— вноситися на поточний та наступні періоди.
3.6. Після затвердження довідки про внесення змін до розпису відповідні управління подають оригінали довідок Управлінню по бюджету для реєстрації за номером та датою.
Після реєстрації довідки заносяться до реєстру (додаток 8 затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2004 року № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року № 57”), який складається в двох примірниках. Один примірник реєстру разом з довідками передається Управлінню Державного казначейства у м. Києві (відділення Управління Державного казначейства у м. Києві) на паперових носіях, другий примірник реєстру з довідками залишається в Управлінні по бюджету Головного фінансового управління (райфінуправління). Третій примірник довідок залишається у відповідному структурному підрозділі Головного фінансового управління (райфінуправління) та четвертий примірник довідок передається Головним розпорядникам бюджетних коштів.
При внесенні змін до розпису у частині міжбюджетних трансфертів разом із розподілом за кодами відповідних районних бюджетів Головним фінансовим управлінням надається довідка фінансовим управлінням районних у м. Києві державних адміністрацій.
Одночасно Управлінню Державного казначейства у м. Києві (відділення Управління Державного казначейства у м. Києві) передається перелік нових функцій (на паперових носіях).
3.7. Зміни до розпису оформляються таким чином:
— підписуються начальником Управління по бюджету і начальником відповідного відділу або особами, що виконують їхні обов’язки;
— затверджуються начальником Головного фінансового управління;
— реєструються за номером та датою.
Якщо з об’єктивних причин виникає необхідність анулювання довідки про внесення змін до розпису та у разі виникнення необхідності внесення змін до вже затверджених та взятих на облік органами Державного казначейства довідок у зв’язку з допущеними технічними помилками затверджується нова довідка.
3.8. Відповідно до частини четвертої статті 23 Бюджетного кодексу України витрати спеціального фонду бюджету мають постійне бюджетне призначення, яке дає право проводити їх виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду згідно з законодавством, якщо рішенням Київради (райради) про місцевий бюджет не встановлено інше.
Протягом року розпорядники вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідок установленої форми, які затверджуються керівниками установ, що затвердили кошторис, без внесення відповідних змін до розпису за спеціальним фондом.
Органи Державного казначейства України ведуть окремий облік таких змін, проводять видатки на підставі кошторисів з урахуванням внесених до них змін без внесення змін до розпису та відображають у звітності про виконання бюджету планові показники за спеціальним фондом з урахуванням унесених змін до кошторисів.
Внесення змін до розпису за спеціальним фондом за іншими надходженнями (крім власних надходжень бюджетних установ) здійснюється у порядку, встановленому для внесення змін до розпису за загальним фондом, за яким після внесення відповідних змін до розпису складаються довідки про внесення змін до кошторису. У разі коли загальна сума інших надходжень спеціального фонду, які надійшли на відповідну мету, з урахуванням залишку коштів на початок року перевищує передбачену розписом на відповідний період, Головне фінансове управління (райфінуправління) за поданням головних розпорядників збільшує планові показники за спеціальним фондом шляхом внесення змін до розпису. Для цього головний розпорядник повинен надати Головному фінансовому управлінню (райфінуправлінню) детальні обґрунтовані розрахунки розпорядників на підставі довідки про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства (за формою додатка 7 затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2004 року № 386 “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року № 57”), та належні пояснення щодо необхідності внесення змін до розпису.
За наявності на рахунку головного розпорядника залишків коштів на початок року, які можуть бути використані для здійснення видатків, передбачених розписом на поточний рік, та у разі, коли загальна сума інших надходжень спеціального фонду, які надійшли до цього фонду на відповідну мету, не перевищує передбаченої розписом на відповідний період, зміни до розпису не вносяться.
У разі перевищення показників розпису спеціального фонду за окремим видом надходжень в межах загального обсягу надходжень, які надійшли на відповідну мету, зміни до розпису не вносяться.
4. Тимчасове обмеження та скорочення асигнувань загального фонду
4.1. Тимчасове обмеження асигнувань загального фонду місцевого бюджету
4.1.1. Якщо за результатами місячного звіту про виконання загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва виявиться, що отриманих надходжень загального фонду недостатньо для здійснення бюджетних асигнувань відповідно до бюджетних призначень, затверджених розписом, начальник Головного фінансового управління (райфінуправління) приймає рішення про обмеження асигнувань загального фонду бюджету:
а) відділ планування доходів бюджету та аналізу його виконання Управління по бюджету за участю інших відповідних управлінь Головного фінансового управління (райфінуправління) розраховує уточнений помісячний прогноз надходжень доходів загального фонду та повернення кредитів на фінансування загального фонду бюджету і подає його начальнику Управління по бюджету (бюджетного відділу) не пізніше, ніж 15 числа місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося недоотримання доходів;
б) управління по бюджету (бюджетний відділ) за участю відповідних управлінь на підставі уточненого помісячного прогнозу надходжень доходів та повернення кредитів до загального фонду на фінансування загального фонду міського (районних) бюджетів м. Києва розробляє пропозиції щодо тимчасового обмеження помісячних обсягів асигнувань загального фонду бюджету і подає на розгляд начальнику Головного фінансового управління (районного фінансового управління) висновок та проект наказу. Начальник Головного фінансового управління (райфінуправління) видає наказ, яким встановлює тимчасове обмеження асигнувань загального фонду місцевого бюджету на наступний місяць.
4.1.2. Працівники відповідних відділів Головного фінансового управління (районних фінансових управлінь) приводять розпис доходів і фінансування у відповідність до урахування тимчасового обмеження асигнувань загального фонду місцевого бюджету, шляхом зменшення бюджетних призначень на наступний місяць і збільшення бюджетних призначень на наступні місяці на суму тимчасового обмеження асигнувань.
4.1.3. Розпорядники бюджетних коштів приводять бюджетні зобов’язання у відповідність до бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, з урахуванням тимчасового обмеження асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва.
4.1.4. У разі зміни очікуваних надходжень доходів в бік збільшення Управління по бюджету готує висновок та проект наказу щодо поновлення дії бюджетних призначень чи відновлення дії попереднього рішення та подає його на підпис начальнику Головного фінансового управління (райфінуправління).
4.2. Скорочення асигнувань загального фонду місцевого бюджету
4.2.1. Якщо за результатами квартального звіту про виконання загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва виявиться, що факт недоотримання надходжень загального фонду становить більше, ніж 15 відсотків, врахованих в розписі місцевого бюджету на відповідний період, і їх недостатньо для здійснення бюджетних асигнувань відповідно до бюджетних призначень, затверджених рішенням Київради (райради) про бюджет м. Києва, то Головне фінансове управління (райфінуправління) готує висновок та проект рішення Київради (райради) про скорочення доходів і асигнувань загального фонду.
4.2.2. Відділ планування доходів бюджету та аналізу його виконання Управління по бюджету, за участю відповідних управлінь Головного фінансового управління (райфінуправління), розраховує уточнений помісячний прогноз надходжень доходів загального фонду та повернення кредитів на фінансування загального фонду бюджету і подає його начальнику Управління по бюджету не пізніше, ніж 15 числа місяця, наступного за кварталом, в якому відбулося недоотримання доходів на фінансування місцевого бюджету.
4.2.3. Управління по бюджету (бюджетний відділ) за участю відповідних управлінь на підставі уточненого помісячного прогнозу надходжень доходів, повернення кредитів до загального фонду, на фінансування загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва розробляє пропозиції щодо скорочення помісячних обсягів асигнувань загального фонду бюджету та подає на розгляд начальнику Головного фінансового управління (райфінуправління) проект висновку та проект рішення Київради (райради) про скорочення доходів і бюджетних асигнувань загального фонду бюджету, крім захищених статей видатків.
4.2.4. Узгоджені документи подаються на розгляд Київради (райради).
4.2.5. Працівники відповідних відділів Головного фінансового управління (райфінуправління) приводять розпис доходів і фінансування у відповідність до прийнятого рішення.
4.2.6. Розпорядники бюджетних коштів приводять бюджетні зобов’язання у відповідність до бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, з урахуванням асигнувань загального фонду міського (районного) бюджету м. Києва, затверджених Київрадою (райрадою).
5. Виконання та звітність
5.1. Виконання розпису здійснюється наростаючим підсумком з початку року.
5.2. Головне фінансове управління (райфінуправління) здійснює загальну організацію та управління виконанням міського та районного бюджетів м. Києва, координує діяльність учасників процесу з питань виконання бюджету.
5.3. Зведення, складання та надання звітності про виконання міського (районного) бюджету здійснюються Управлінням Державного казначейства у м. Києві (відділеннями Управління Державного казначейства у м. Києві):
— щодо доходів — ураховуючи розпис доходів наростаючим підсумком з початку року;
— щодо фінансування — враховуючи розпис фінансування наростаючим підсумком з початку року;
— щодо видатків — ураховуючи розпис асигнувань наростаючим підсумком з початку року;
— щодо розпису повернення кредитів та надання кредитів — ураховуючи розпис повернення кредитів до міського (районного) бюджету та надання кредитів із міського (районного) бюджету наростаючим підсумком з початку року.
5.4. Фінансування видатків здійснюється за повною економічною класифікацією.
5.5. Відповідні управління (відділи) готують розпорядження на виділення коштів з рахунків міського бюджету, за формою, затвердженою Наказом Головного фінансового управління від 18.01.2005 року № 2, відкритих в Управлінні Державного казначейства у м. Києві на ім’я Головного фінансового управління на рахунки головних розпорядників бюджетних коштів у двох примірниках за візою начальника відповідного управління та підписом начальника Головного фінансового управління або першого заступника начальника. Один примірник розпорядження надається до відділу виконання місцевих бюджетів Управління бухгалтерського обліку та звітності для включення його до розпорядження на здійснення видатків з рахунків Головного фінансового управління, яке надається до Управління Державного казначейства у м. Києві, другий залишається у відповідному управлінні (відділі).
5.6. До 10-го числа місяця, що настає за звітним, Управління Державного казначейства у м. Києві (відділення Управління Державного казначейства у м. Києві) проводить з Управлінням по бюджету Головного фінансового управління (райфінуправління) звірку розпису за загальним фондом міського (районного) бюджету за звітний період, уточненого з урахуванням унесених змін.
5.7. У звіті про виконання міського (районного) бюджету за спеціальним фондом відображаються планові показники, враховані при затвердженні рішенням Київради (райради) про бюджет, та уточнені планові показники з урахуванням змін, внесених до кошторисів.

Начальник В. Падалка
Затверджено
Наказ від 18 січня 2005 року № 2

Головне фінансове
управління (КМДА)
/райфінуправління


Розпорядження № ________від “___” __________200__ року
на виділення коштів з поточного рахунку “______________________” місцевого бюджету
Перерахувати на особові рахунки (реєстраційні) рахунки нижчевказаних головних розпорядників місцевого бюджету
Головний розпорядник коштів
Код
відомчої
класифікації Найменування Номер рахунка Сума (гривень)/Примітка
квк
КФК
КЕК

Разом по розпорядженню:

Начальник Головного фінансового управління
(райфінуправління) ______________ /____________________/
(підпис) (ініціали і прізвище)

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211