Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
21 квiтня 2017 року, п'ятниця  №44 (4957) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Документи інших відомств
04/06/2013
Наказ № 275 від 29 березня 2013 року

Про затвердження Порядку направлення на оздоровлення і відпочинок дітей, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів міста Києва
Зареєстровано в головному управлінні юстиції у місті Києві 19 квітня 2013 року № 21/1013


НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок направлення на оздоровлення і відпочинок дітей, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів міста Києва, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 квітня 2011 року № 160 “Про затвердження Порядків направлення на оздоровлення га відпочинок”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у м. Києві 11 травня 2011 року за № 15/874.
3. Наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту — начальника управління сім’ї, молоді та спорту Вовка В. С.
Директор Департаменту О. Добровольська
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації) 29.03. 2013 № 275
Зареєстровано в головному управлінні юстиції у місті Києві
19 квітня 2013 року № 21/1013

Порядок
направлення на оздоровлення і відпочинок дітей, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів міста Києва
І. Загальні положення
1.1. Цей Порядок направлення на оздоровлення і відпочинок дітей, учнів професійно-технічних навчальних закладів (далі — Учні) та студентів вищих навчальних закладів міста Києва (далі — Студенти) (далі — Порядок) визначає механізм розподілу путівок, процедуру надання путівок, перелік документів, необхідних для отримання путівки, організацію проїзду дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також у зворотному напрямку.
1.2. Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі — Департамент) координує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення і відпочинку дітей, Учнів та Студентів.
1.3. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, в які направляються діти міста Києва, а також заклади, до яких направляються на оздоровлення і відпочинок Учні та Студенти, визначаються процедурами державних закупівель (конкурсних торгів) відповідно до законодавства України.
1.4. За результатами проведених процедур державних закупівель (конкурсних торгів) Департамент визначає терміни заїздів та кількість дітей, Учнів, Студентів, які будуть направлені на оздоровлення та відпочинок, виходячи з вартості путівки та типу закладу оздоровлення та відпочинку.
1.5. Оздоровлення і відпочинок дітей може здійснюватися у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку протягом року, сезонно або під час канікул.
1.6. У дитячих оздоровчих закладах проводяться оздоровчі, відпочинкові, профільні чи тематичні зміни.
Відпочинкова зміна — період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 14 днів.
Оздоровча зміна — період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку.
Тематична зміна — оздоровча або відпочинкова зміна, під час якої дитина, крім послуг з оздоровлення та відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за напрямами позашкільної освіти, фізичної культури і спорту, соціальної реабілітації, соціального захисту тощо за спеціальною програмою.
Учасники тематичних змін — це діти, які беруть особисту або колективну участь у відповідних конкурсах, змаганнях, фестивалях тощо, які проводяться під час тематичних змін.
Профільна зміна (туристична, спортивна, додаткової освіти: юних біологів, математиків, екологів тощо) — період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку, протягом якого дитина, крім послуг з оздоровлення та відпочинку, отримує комплекс послуг, спрямованих на розвиток певних здібностей та інтересів.
1.7. На оздоровлення та відпочинок направляються діти віком від 7 до 18 років, які перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, Учні та Студенти, які досягли повноліття.
1.8. Діти не можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок за пільговою путівкою більше одного разу на рік за винятком дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів міста.
Учні чи Студенти не можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок за пільговою путівкою більше одного разу на рік.
1.9. У випадку дострокового виїзду з дитячого закладу оздоровлення та відпочинку дитини, за ініціативою батьків або іншого законного представника, з оздоровчого закладу Учнів чи Студентів — сума коштів (часткова оплата), яка залишилася невикористаною від вартості путівки, не повертається.
II. Організація та порядок розподілу путівок
2.1. Відповідні структурні підрозділи, відділи та управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти районних в місті Києві державних адміністрацій (далі — Структурні підрозділи) здійснюють організаційні заходи щодо направлення дітей, Учнів та Студентів на оздоровлення та відпочинок в межах своїх повноважень.
Департамент може співпрацювати та залучати до роботи щодо направлення дітей, Учнів, Студентів на оздоровлення та відпочинок громадські організації, вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади.
2.2. Відповідно до клопотання Структурних підрозділів або при безпосередньому зверненні Учнів, Студентів, одного з батьків чи іншого законного представника дитини, керівників творчих колективів, спортивних команд, шкіл, дитячих громадських організацій Департамент надає путівки за наявністю документів, визначених цим Порядком.
2.3. Структурний підрозділ визначає відповідального працівника за формування складу груп та підготовку списків дітей, Учнів, Студентів, які направляються до закладів оздоровлення та відпочинку (далі — Списки).
2.4. Відповідальний працівник надає Департаменту Списки за підписом керівника Структурного підрозділу або особи, яка його заміняє, та документи, визначені у V розділі цього Порядку.
2.5. З метою недопущення повторного отримання путівок, які фінансуються за рахунок міського чи державного бюджету, один із батьків або інший законний представник дитини обов’язково подає Департаменту чи Структурному підрозділу заяву, де зазначає, що путівка використовується за рахунок міського чи державного бюджету протягом року вперше.
III. Порядок надання дітям путівок для оздоровлення та відпочинку
3.1. Департамент надає путівки для оздоровлення та відпочинку дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:
3.1.1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
3.1.2. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
3.1.3. Дітям із багатодітних сімей;
3.1.4. Дітям із малозабезпечених сімей;
3.1.5. Дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
3.1.6. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку;
3.1.7. Талановитим та обдарованим дітям: переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд, які є переможцями конкурсів усіх рівнів, фестивалів, змагань, спартакіад; відмінникам навчання;
3.1.8. Лідерам дитячих громадських організацій.
3.2. Путівки надаються дітям на оздоровлення та відпочинок, залежно від їх пільгової категорії, як безоплатні (100 відсотків вартості путівки фінансуються за рахунок міського бюджету), так і з частковою оплатою у розмірі 10, 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків, іншого законного представника дитини або других джерел, не заборонених чинним законодавством України.
3.2.1. Безоплатні путівки надаються:
3.2.1.1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
3.2.1.2. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві бо під час виконання службових обов’язків;
3.2.1.3. Дітям із малозабезпечених сімей;
3.2.1.4. Дітям із багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого чинним законодавством;
3.2.1.5. Дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф.
3.2.2. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 10 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (іншого законного представника дитини) або других джерел, не заборонених законодавством:
3.2.2.1. Дітям із багатодітних сімей;
3.2.2.2. Талановитим та обдарованим дітям, дитячим творчим колективам та спортивним командам — переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
3.2.3. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 20 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (іншого законного представника дитини) або других джерел, не заборонених законодавством:
3.2.3.1. Талановитим та обдарованим дітям, дитячим творчим колективам та спортивним командам — переможцям міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
3.2.3.2. Відмінникам навчання.
3.2.4. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (іншого законного представника дитини) або других джерел, не заборонених законодавством:
3.2.4.1. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку;
3.2.4.2. Талановитим та обдарованим дітям, дитячим творчим колективам та спортивним командам — переможцям районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
3.2.4.3. Переможцям конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад та інших заходів, проведених або підтриманих Департаментом.
3.2.5. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (іншого законного представника дитини) або других джерел, не заборонених законодавством, лідерам дитячих громадських організацій.
IV. Порядок надання Учням та Студентам путівок для оздоровлення та відпочинку
4.1. Путівки надаються Учням та Студентам на оздоровлення та відпочинок, залежно від їх пільгової категорії, як безоплатні (100 відсотків вартості путівки фінансуються за рахунок міського бюджету), так і з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки.
4.2. Безоплатні путівки надаються Учням та Студентам таких категорій:
4.2.1. Сиротам та особам, позбавленим батьківського піклування;
4.2.2. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
 4.2.3. Особам із малозабезпечених сімей.
4.3. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 10 відсотків вартості путівки Учням та Студентам відмінникам навчання та активістам громадського чи студентського руху.
4.4. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 20 відсотків вартості путівки Учням та Студентам, які перебувають на диспансерному обліку.
4.5. Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 30 відсотків вартості путівки всім Учням та Студентам, які не відносяться до пільгових категорій.
V. Перелік документів, необхідних для оформлення та отримання путівок
5.1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:
5.1.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.1.2. Копія витягу із рішення суду або органу опіки та піклування чи копія свідоцтв про смерть обох батьків.
5.2. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків:
5.2.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.2.2. Копія документу, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.
5.3. Дітям із малозабезпечених сімей:
5.3.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.3.2. Довідка про виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
5.4. Дітям із багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого чинним законодавством:
5.4.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.4.2. Копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї чи посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;
5.4.3. Довідки про доходи членів сім’ї.
5.5. Дітям із багатодітних сімей:
5.5.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.5.2. Копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї чи посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.
5.6. Дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:
5.6.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.6.2. Документ уповноваженого органу, що підтверджує факт настання стихійного лиха, техногенної аварії чи катастрофи.
5.7. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку:
5.7.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.7.2. Медична довідка, що підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.
5.8. Талановитим та обдарованим дітям — переможцям олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:
5.8.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.8.2. Копія посвідчення, диплому, грамоти, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади різних рівнів (1-3-є особисте або командне місце), отримані упродовж останніх трьох років, та документ, що підтверджує рівень змагань (протокол, положення, регламент). В разі відсутності посвідчення, диплома, грамоти — характеристика, де вказані заслуги дитини, або клопотання з дитячо-юнацької спортивної школи (спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю).
5.9. Талановитим та обдарованим дітям — переможцям конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, які проводяться за підтримки або безпосередньої участі Департаменту:
5.9.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.9.2. Копія наказу Департаменту про нагородження або сертифікат на отримання путівки.
5.10. Учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд:
5.10.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.10.2. Клопотання керівника творчого колективу чи спортивної команди (школи);
5.10.3. Список дитячого творчого колективу або спортивної команди (школи), затверджений керівником організації, до якої відноситься колектив або команда;
5.10.4. Копія посвідчення, диплому, грамоти про нагородження творчого колективу чи спортивної команди, отримані упродовж останніх трьох років, та документ, що підтверджує рівень змагань (протокол, положення, регламент). В разі відсутності посвідчення, диплома, грамоти — характеристика, де вказані заслуги дитячого творчого колективу чи спортивної команди, або клопотання з дитячо-юнацької спортивної школи (спеціалізованого навчального закладу) спортивного профілю).
5.10.5. Відмінникам навчання:
5.10.5.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.10.5.2. Копія табелів успішності або похвальних листів за останніх 2 роки. В разі відсутності — виписка з навчального закладу.
5.10.6. Лідерам дитячих громадських організацій:
5.10.6.1. Копія свідоцтва про народження або паспорту;
5.10.6.2. Характеристика, відзнака чи клопотання з дитячої громадської організації.
5.11. Учням та Студентам — сиротам або особам позбавленим батьківського піклування:
5.11.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.11.2. Копія витягу із рішення суду або органу опіки та піклування чи копія свідоцтв про смерть обох батьків.
5.12. Учням та Студентам — дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків:
5.12.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.12.2. Копія документа, який підтверджує належність студента, учня до зазначеної категорії.
5.13. Учням та Студентам із малозабезпечених сімей:
5.13.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.13.2. Довідка про виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
5.14. Учням та Студентам відмінникам навчання:
5.14.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.14.2. Копія залікової книжки за останніх два семестри або довідка з професійно-технічного навчального закладу чи вищого навчального закладу про успішність у навчанні.
5.15. Учням та Студентам активістам громадського чи студентського руху:
5.15.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.15.2. Копія посвідчення, диплому, грамоти або інший документ, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади різних рівнів (1-3-є особисте або командне місце) чи характеристика з профспілкового комітету з вказаними заслугами.
5.16. Учням та Студентам, які перебувають на диспансерному обліку:
5.16.1. Копія учнівського або студентського квитка. В разі відсутності — довідка про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання;
5.16.2. Довідка з медичного закладу про те, що Учень, Студент перебуває на диспансерному обліку.
5.17. Учні та Студенти, які не відносяться до пільгових категорій, подають копію учнівського чи студентського квитка або довідку про те, що дана особа є учнем чи студентом денної форми навчання.
5.18. Для оформлення путівки Студент, Учень особисто повинен пред’явити паспорт і учнівський або студентський квиток.
5.19. Копії документів, що підтверджують пільги дітей, Учнів, Студентів, які направляються на оздоровлення та відпочинок, засвідчуються в установленому порядку.
5.20. Юридичні або фізичні особи безпосередньо сплачують часткову вартість путівки залежно від пільгової категорії дитини, Учня, Студента на визначений Департаментом рахунок.
5.21. Діти, які направляються на оздоровлення та відпочинок, підлягають страхуванню від нещасних випадків на період перебування в оздоровчому закладі відповідно до чинного законодавства України.
5.22. Учні та Студенти, які направляються на оздоровлення та відпочинок, надають Департаменту письмову заяву про персональну відповідальність за своє життя, здоров’я та дотримання правил внутрішнього розпорядку оздоровчого закладу.
5.23. Дітям, Учням, Студентам за три дні до від’їзду необхідно оформити медичну довідку про стан здоров’я та епідемоточення і надати її до оздоровчого закладу, куди вони направляються.
5.24. Керівник Департаменту або особа, яка його заміняє, має право зменшити відсоток вартості пільгової путівки у виняткових випадках (тяжке матеріальне становище родини, тяжка хвороба батьків, засудження одного з батьків, нещасний випадок тощо) на основі заяви, поданої Учнем, Студентом чи батьками або іншим законним представником дитини.
VI. Проїзд груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
6.1. До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку діти можуть прибувати з батьками, іншими законними представниками або у складі груп з особами, які їх супроводжують (за згодою).
6.2. Відправлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відбувається відповідно до наказу, виданого Департаментом, де призначаються відповідальні особи за супроводження і проїзд групи дітей до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку.
6.3. Особи, які супроводжують дітей під час їх перевезення до або з місця оздоровлення та відпочинку, несуть персональну відповідальність за життя і здоров’я дітей до передачі їх працівникам відповідного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку чи батькам або іншим законним представникам.
6.4. Перед відправленням груп дітей на оздоровлення та відпочинок, особи, які їх супроводжують, обов’язково проходять цільовий інструктаж з охорони праці та з питань безпеки життєдіяльності.
6.5. Кожна група до 15 дітей забезпечується особою, яка їх супроводжує.
Особи, які супроводжують дітей, повинні мати досвід роботи з дітьми. На кожну групу від 30 до 45 дітей додатково призначається один медичний працівник.
6.6. Проїзд дітей здійснюється за рахунок коштів батьків (іншого законного представника дитини) та других джерел, не заборонених чинним законодавством України.
6.7. Департамент, відповідні структурні підрозділи районних в місті Києві державних адміністрації здійснюють координацію діяльності та контроль за організацією виїзду груп дітей, Учнів, Студентів на відпочинок і оздоровлення, в тому числі з правом перевірки на місцях.


Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу
Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) — начальник управління сім’ї, молоді та спорту
В. Вовк


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211