![]() |
Цей комплекс вправ для моделювання щік і нижньої частини обличчя для досягнення максимального ефекту рекомендується виконувати саме в запропонованій послідовності, але при відсутності часу можна робити їх і окремо.
Вправа 1. «Капюшон кобри»
Трохи відкрийте рот. Це повинно виглядати природно і майже непомітно. Для початку розслабте язик, а потім активізуйте його, направляючи корінь і середину язика до піднебіння, при цьому кінчик язика залишається відносно розслабленим і спрямованим униз. Візуалізуйте форму язика - це капюшон кобри, уявляйте, що можете доторкнутися язиком до піднебіння. Дихайте глибоко і спокійно через ніс.
Якщо ви відчуваєте, що при цьому напружується горло, це абсолютно нормально, ми також працюємо із зовнішнім виглядом шиї. Якщо спочатку язик не слухається і не вдається створити правильну форму, уявіть, що ви позіхає або навіть зімітуйте позіхання - ви відразу зрозумієте, як це працює!
Утримуйте язик так від 30 секунд до хвилини. Після місяця регулярної щоденної практики час можна почати збільшувати ще по 10 секунд на тиждень.
Користь: формування і зміцнення чітко окресленого овалу обличчя без подвійного підборіддя, приведення в тонус м'язів нижньої третини обличчя
Вправа 2. «Поцілунок Лакшмі»
Рот трохи відкритий, перевірте, щоб верхні зуби знаходилися чітко над нижніми. Вправа виконується в кілька етапів.
Активізуйте м'язи верхньої і нижньої губи, уявляючи, що ви прагнете до когось губами в поцілунку. Поступово дійсно починайте тягнутися губами вперед, немов ви зараз поцілуєте коханого. Це повинно виглядати цілком природно, без перебільшеного витягування і випинання губ вперед. Це більше внутрішня робота м'язів. Якщо ви починаєте відчувати дрібне тремтіння у верхній і нижній губах, значить ви на правильному шляху. Дихайте носом. Час виконання - 35 секунд. Після 2-х тижнів регулярної практики можна нарощувати по 5 секунд на тиждень.
Відкрийте рот максимально широко, але намагайтеся не напружувати горло і м'язи щелепи. І тепер при цьому положенні щелеп починайте тягнутися губами вперед в поцілунку, як у попередній вправі. Уявіть, що ви не тільки хочете витягнути губи, але й зімкнути їх. Максимально активно прагніть губами одночасно вперед і одна до одної, добре, якщо виникає відчуття, що кінчик носа теж починає тягнутися вниз. Дихання і час виконання як у 1 варіанті.
Найскладніший варіант: активізуйте язик, як у вправі Капюшон кобри, і додайте витягування губами вперед, як у першому варіанті Поцілунку Лакшмі. При цьому візуалізуйте розтягнення м'язів обличчя в різні боки: пов'язані з коренем язика м'язи тягнуться назад, а м'язи області рота тягнуться вперед услід за рухом губ. Чим більше явно ви зможете не тільки уявити, але й відчути це розтягнення, тим коректніше відбудеться прокачування і тонізація м'язів.
Користь: тренування лицьових м'язів щік, щелепи і підборіддя, активізація кругового м'яза рота.
Вправа 3. «Спробуй відбери!»
Варіант 1. Стисніть губи так, щоби ваше обличчя нагадувало сильно ображену людину. При цьому зуби залишаються Незімкнуті. А тепер уявіть, що у вас між губами затиснута ручка і хтось намагається її відібрати, сильно тягне її, відбувається боротьба і ви перемагаєте! При цьому стежте у дзеркалі, щоби губи не випиналися вперед і верхня губа не морщилась від зусилля. Вираз обличчя має бути абсолютно природним і ніхто з оточуючих не повинен, спостерігаючи за вами, здогадатися, що ви робите тренування лицьових м'язів.
Час виконання 35 секунд. Після двох тижнів регулярної практики можна нарощувати по 5 секунд на тиждень.
Варіант 2. Спочатку активізуйте круглий м'яз рота, виконуючи все, як у варіанті 1, а потім додайте роботу з м'язами куточків рота. Для цього, утримуючи губи зімкнутими і не випускаючи уявну ручку, посміхніться тільки правим куточком рота, опустіть його, повертаючись у нейтральне положення відсутності усмішки. Посміхніться тільки лівим куточком рота, опустіть його, повернувшись у нейтральне положення. Посміхніться обома кутиками одночасно.
Повторіть цей цикл 15 разів. Через 2 тижні регулярної практики можете почати додавати по 5 циклів на тиждень.
Користь: зміцнення круглого м'яза рота і м'язів куточків рота, профілактика появи носогубних складок.
Джерело: poradnykzhinky.com