Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
11 жовтня 2017 року, середа  №105 (5018) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
20/06/2002
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1245 від 20 червня 2002 року

Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та житлово-комунальні послуги для населенняВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”:
1. Встановити з 01.07.2002:
1.1. Тарифи на виробництво теплової енергії основними теплопостачальними підприємствами м. Києва (додаються).
1.2. Тарифи на житлово-комунальні послуги для населення (додаються).
1.3. Тарифи на послуги з гарячого водопостачання для розрахунків житлово-експлуатаційних організацій з теплопостачальними підприємствами в розмірі 3,42грн. за 1куб. м гарячої води при наявності будинкового лічильника, а при його відсутності — в розмірі
12 грн. на 1 особу.
2. Теплопостачальним підприємствам міста та житлово-експлуатаційним організаціям після закінчення опалювального періоду протягом наступного кварталу проводити перерахунки з населенням за надані послуги з опалення та гарячу воду з урахуванням відхилення реальних температур теплоносія від прийнятих при розрахунках нормативів та з урахуванням обсягів фактично наданих послуг.
3. Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації, районним у м. Києві державним адміністраціям, Головному фінансовому управлінню Київської міської державної адміністрації, управлінню з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації, ДКП “Науково-дослідний інститут соціально-економічних проблем міста”, АЕК “Київенерго”, ЗАТ “Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер” вивчити та внести до 01.10.2002 пропозиції Київській міській державній адміністрації щодо можливості оплати населенням послуг з опалення лише в опалювальний період та запровадження розрахунків за теплову енергію за оптовими та роздрібними тарифами.
4. Взяти до відома, що витрати на обслуговування та повірку будинкових (на групу будинків) лічильників тепла і води та всі витрати, пов’язані з виробництвом і транспортуванням теплової енергії та води по зовнішніх та внутрішньобудинкових теплових мережах, враховані в тарифах на тепло-, водопостачання для населення і додатковій оплаті не підлягають.
5. Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації, Відкритому акціонерному товариству “АК “Київводоканал”, Акціонерній енергопостачальній компанії “Київенерго”, Закритому акціонерному товариству “Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер”, Об’єднанню енергетичних підприємств “Київміськтеплоенергогаз”, управлінню з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації розробити та до 01.09.2002 подати на затвердження Київській міській державній адміністрації графік встановлення будинкових тепло-, водолічильників з урахуванням відшкодування витрат на їх встановлення у розмірах, що передбачені в тарифах.
6. Для створення фонду на придбання та встановлення будинкових лічильників теплової енергії, їх повірку та ремонт Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації здійснювати розщеплення платежів населення за опалення в розмірі З відсотків, за гарячу воду — в розмірі 2,5 відсотка на спеціально відкриті рахунки Акціонерною енергопостачальною компанією “Київенерго” та Закритим акціонерним товариством “Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер”.
В разі проведення розрахунків за спожиту населенням теплову енергію на опалення та гарячу воду житловими організаціями безпосередньо з Акціонерною енергопостачальною компанією “Київенерго” та Закритим акціонерним товариством “Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер”, останні здійснюють перерахування зазначених відсотків на спеціально відкриті ними рахунки самостійно.
7. Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації, управлінню з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації, ДКП “Науково-дослідний інститут соціально-економічних проблем міста”, Акціонерній енергопостачальній компанії “Київенерго”, Закритому акціонерному товариству Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер” розробити та подати Київській міській державній адміністрації порядок використання коштів на виконання робіт, передбачених пунктом 6 цього розпорядження.
8. Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації, житловим організаціям, відділам субсидій відповідно до нових тарифів:
— внести зміни в розрахункові рахунки на сплату за комунальні послуги населення;
— провести нарахування плати за комунальні послуги та відповідних пільг;
— провести перерахунки призначених субсидій.
9. Підприємствам та організаціям, які проводять розрахунки за послуги з водо-, теплопостачання з населенням, проводити їх відповідно до Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.97 № 1497, за фактичними показниками лічильників холодної і гарячої води та теплової енергії, встановлених в будинках (або на групу будинків), а при їхній відсутності — за діючими нормами.
10. Відкритому акціонерному товариству “АК “Київводоканал” та теплопостачальним організаціям, житлово-експлуатаційним організаціям, житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та іншим власникам житлового фонду в м. Києві забезпечити виконання в повному обсязі планово-попереджувальних оглядів та ремонтів запірної і регулюючої арматури та трубопроводів з метою недопущення витоків з внутрішньобудинкових мереж холодного та гарячого водопостачання і водорозбірної арматури відповідно до вимог Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України та Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.97 № 1497.
11. Районним у м. Києві державним адміністраціям забезпечити жорсткий контроль за прийняттям в експлуатацію квартир (після їх реконструкції та ремонту, з поліпшеним благоустроєм і встановленням непередбачених попереднім проектом, приладів (басейнів, саун, гідромасажу тощо) тільки з лічильниками холодної та гарячої води та погодження проектів з теплопостачальними підприємствами, Відкритим акціонерним товариством “АК “Київводоканал” та власниками будинків.
12. Відкритому акціонерному товариству “АК “Київводоканал”, теплопостачальним організаціям та Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації через засоби масової інформації постійно доводити до відома населення інформацію про раціональне та економне використання води для побутових потреб.
13. Тарифи на теплову енергію підлягають збільшенню або зменшенню відповідно до зміни цін на газ природний для теплопостачальних організацій.
14. Вважати такими, що втратили чинність:
— розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20.10.2000 № 1887 “Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з водо-, теплопостачання для населення та порядку розрахунку за їх надання, зареєстроване в Київському міському управлінні юстиції від 20.10.2000 за № 95/287;
— розпорядження Київської міської державної адміністрації від 25.04.2001 № 837 “Про встановлення тарифів на теплову енергію та житлово-комунальні послуги”, зареєстроване в Київському міському управлінні юстиції 28.04.2001 за № 38/340;
— розпорядження Київської міської державної адміністрації від 17.07.2001 № 1494 “Про тарифи на теплову енергію”.

Київський міський голова О. Омельченко

ТАРИФИ


на виробництво теплової енергії основними теплопостачальними підприємствами міста Києва

Вводяться в дію з 1 липня 2002 року

№ п/пНазва підприємства-виробника
Тариф грн. і коп. за 1Гкал (без ПДВ)
житлово-експлуатаційні організаціїбюджетні організаціїінші споживачі
1Акціонерна енергопостачальна компанія “Київенерго”54,42*57,5080,00
2ЗАТ “Енергогенеруюча компанія “Укр-Кан Пауер” (Дарницька ТЕЦ)54,42*57,5080,00

*тарифи для житлово-експлуатаційних організацій поширюються на майстерні членів творчих спілок.
Примітки.
1. В тарифах на теплову енергію для житлово-експлуатаційних організацій враховано:
— 5,5 відсотка, на відшкодування витрат, пов’язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, надані житлово-експлуатаційними організаціями, установами банків та Головним інформаційно-обчислювальним центром Київської міської державної адміністрації;
— відшкодування витрат житлово-експлуатаційних організацій на обслуговування внутрішньобудинкових та зовнішніх теплових мереж, бойлерних;
— витрати, пов’язані з підігрівом води та вартість води, яка використовується на промивку систем центрального опалення та гарячого водопостачання;
— витрати тепла, пов’язані з підігрівом рушниковисушувачів, встановлених у ванних кімнатах житлових будинків, враховані в тарифі на гарячу воду або опалення, в залежності від схеми їх підключення;
— повірка, ремонт та технічне обслуговування будинкових теплолічильників незалежно від їх належності;
— витрати електроенергії в бойлерних на підкачування гарячої води незалежно від балансової належності бойлерних.
2. Тарифи, встановлені для житлово-експлуатаційних організацій та бюджетних організацій поширюються на всі теплопостачальні підприємства та підприємства, на балансі яких знаходяться відомчі котельні.
В разі перевищення рівня рентабельності до собівартості виробництва теплової енергії понад 12 відсотків, зазначені підприємства надають необхідні розрахункові матеріали Київській міській державній адміністрації для затвердження в установленому порядку тарифів на теплову енергію, що ними виробляється.
3. З введенням в дію зазначених тарифів вважати такими, що втратили чинність тарифи на теплову енергію виробництва основних теплопостачальних підприємств м. Києва, встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 25.04.2001 № 837 “Про встановлення тарифів на теплову енергію та житлово-комунальні послуги”, зареєстрованим в Київському міському управлінні юстиції 28.04.2001 за № 38/340.

Перший заступник голови
Київської міської державної адміністрації І. Фоменко

ТАРИФИ


на житлово-комунальні послуги для населення

Вводяться в дію з 1 липня 2002 року

№ п/п

Назва послуг

Одиниця виміру

Тариф, грн. коп.

1

Центральне опалення

1 кв. м корисної площі

до 1 жовтня 2002
0-72
з 1 жовтня 2002 року
0-80

2

Холодне водопостачання та Холодне водопостачання та водовідведення в будинках:
— з центральним гарячим водопостачанням
— без гарячого водопостачання
— з ваннами і газовими колонками
— з дров’яними колонками
(з місцевим підігрівом)
— у всіх інших випадках
— з водопроводом і каналізацією

1 особа
1 особа

1 особа

1 особа
1 особа
1 особа

5-56
2-90

4-67

3-69
1-20
2-34

3

Холодне водопостачання та водовідведення в гуртожитках громадян

1 особа

1-84

4

Гаряче водопостачання

1 особа

12-00

5

Гаряче водопостачання при наявності в квартирі лічильника гарячої води

1 куб. м

3-42

6

Водовідведення гарячої води при наявності в квартирі лічильника гарячої води

1 куб. м

0-30

7

Гаряче водопостачання в гуртожитках

1 особа

4-10
Примітки.
1. Розрахунки з населенням за опалення проводяться щомісячно протягом року.
2. Корисна площа квартири — площа жилих і підсобних приміщень квартири без урахування площі лоджій і балконів.
3. В тарифі на холодну воду враховані 5,5 куб. м води та 9 куб. м стоків (з урахуванням 3,5 куб. м стоків гарячої води).
4. В тарифі на холодну воду для гуртожитків враховані 1,8 куб. м води та 3 куб. м стоків (з урахуванням 1,2 куб. м стоків гарячої води).
5. В тарифі на гарячу воду враховані 3,5 куб. м холодної води, що підігрівається.
6. В тарифі на гарячу воду для гуртожитків враховані 1,2 куб. м води, що підігрівається.
7. В тарифі на гарячу воду при наявності в квартирі лічильника гарячої води врахована вартість 1 куб. м води, що підігрівається.
8. 5,5 відсотка від тарифів на житлово-комунальні послуги для населення залишаються в розпорядженні житлово-експлуатаційних організацій, установ банків та Головного інформаційно-обчислювального центру Київської міської державної адміністрації для відшкодування витрат, пов’язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги.
9. З введенням в дію зазначених тарифів вважати такими, що втратили чинність тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 25.04.2001 № 837, зареєстрованим в Київському міському управлінні юстиції 28.04.2001 за № 38/340.

Перший заступник голови
Київської міської державної адміністрації І. ФоменкоIншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211