Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
11 жовтня 2017 року, середа  №105 (5018) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
23/08/2005
Наказ Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації № 60 від 23 серпня 2005 року , зареєстровано в Київсько

Про затвердження Положення про порядок проведення міського конкурсу проектів з молодіжних проблемВідповідно до п. 7 розділу 3 Закону України “Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004 — 2008 роки “, на виконання п. 9.7 Комплексної програми “Молодь міста Києва на 2001—2005 роки”, затвердженої рішенням Київради від 5 липня 2001 року № 446/1423, з метою ефективного розподілу коштів, які передбачаються у міському бюджеті на підтримку діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій

НАКАЗУЮ:1. Затвердити Положення про міський конкурс проектів з молодіжних проблем, що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації від 22.11.2001 р. № 59 “Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок проведення міського конкурсу програм і цроектів з молодіжних проблем”, зареєстрованого в Київському міському управлінні юстиції 12.12.2001 р. за № 78/380, та від 30.12.2003 № 73 “Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок проведення міського конкурсу програм і проектів з молодіжних проблем”, зареєстрованого в Київському міському управлінні юстиції 15.01.2004 за № 7/585.
3. Взяти до відома, що наказ набуває чинності через 10 днів після реєстрації у Київському міському управлінні юстиції.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою,

Начальник Головного управління О. Кулик
Додаток до наказу Головного управління у справах сім’ї та молоді від 23 серпня 2005 року № 60

ПОЛОЖЕННЯ


про порядок проведення міського конкурсу проектів з молодіжних проблем


I. Загальні положення
1.1. Положення про порядок проведення міського конкурсу проектів з молодіжних проблем (надалі — конкурс ) регламентує правові, організаційні та фінансові основи проведення цього конкурсу. Воно розроблено з урахуванням нормативно-правових актів, що діють у сфері державної молодіжної політики.
1.2. Проведення конкурсу є одним з механізмів реалізації в м. Києві державної молодіжної політики та має за мету спрямування бюджетних коштів на виконання проектів, що забезпечать ефективне розв’язання соціальних проблем молоді м. Києва.
1.3. Основними завданнями конкурсу є:
— організаційна та фінансова підтримка проектів молодіжних і дитячих громадських організацій та їх спілок, що спрямовані на соціальний розвиток та становлення молоді;
— залучення молодіжних та дитячих громадських організацій до спільного вирішення молодіжних проблем;
— сприяння зростанню соціальної та громадської активності молоді.
1.4. Проекти, що беруть участь у конкурсі, мають відповідати стратегії здійснення державної молодіжної політики в м. Києві, а рішення щодо їх фінансування приймається на засадах конкурсного відбору.
1.5. Пріоритетними напрямками конкурсу є:
— визначені законодавством України як основні в сфері державної молодіжної політики;
— на час проведення конкурсу невирішені в місті або вирішені недостатньо ефективно;
— потенційно можуть бути вирішені або вже вирішуються силами або за участю громадських організацій.
1.6. Організатором конкурсу є Головне управління сім’ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі — Головне управління).
1.7. Щорічно Головне управління визначає пріоритетні соціальні проблеми, на вирішення яких у поточному році мають бути спрямовані проекти, з числа напрямків, визначених у п. 1.5 цього Положення.
1.8. Критерії відбору проектів.
Конкурсні проекти мають відповідати таким основним критеріям:
— актуальність проблеми;
— відповідність пріоритетним напрямкам конкурсу;
— соціальна ефективність;
— наявність ресурсів, необхідних для реалізації проекту;
— послідовність кроків у вирішенні завдань проекту;
— взаємодія по проекту з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування;
— економічна ефективність проекту;
— можливість подальшої самостійної реалізації проекту.
1.9. Фінансове забезпечення проектів — переможців конкурсу здійснюється за рахунок:
— коштів міського бюджету;
— власних і залучених коштів та ресурсів організацій;
— інших джерел, не заборонених законодавством України.
II. Організація та проведення конкурсу
2.1. Рішення про проведення конкурсу приймається Головним уцравлінням після затвердження бюджету м. Києва на наступний рік та визначення в ньому обсягів бюджетного фінансування, виділеного на державну підтримку молодіжного та дитячого руху.
2.2. Конкурс оголошується наказом Головного управління після визначення пріоритетних соціальних проблем, на вирішення яких у поточному році мають бути спрямовані проекти громадських організацій.
Оголошення про конкурс має включати:
— пріоритетні проблеми, на вирішення яких повинні бути спрямовані проекти громадських організацій;
— максимально можливі обсяги бюджетного фінансування проектів;
— вимоги до учасників конкурсу, умови та терміни подання конкурсної документації;
— терміни проведення конкурсу;
— час та адресу, за якою приймається конкурсна документація.
Оголошення про конкурс публікується у друкованих та електронних засобах масової інформації не пізніше, ніж за 1 місяць до кінцевого терміну подання заявок для участі у конкурсі.
2.3. Учасники конкурсу.
Для участі у конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані молодіжними та дитячими громадськими організаціями м. Києва, а також спілками молодіжних та дитячих громадських організацій (надалі — громадська організація, у відповідному відмінку), що мають міський або районний статус, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за рік до дня закінчення терміну подання заявок на конкурс, а також у разі надання гарантій щодо залучення ними коштів з альтернативних джерел, не заборонених законодавством, в обсязі не менше ніж 25 відсотків загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.
2.4. До участі у конкурсі не допускаються громадські організації, або їх учість у подальшому може бути припинена у разі, коли:
— громадська організація перебуває у стані реорганізації, що веде за собою зміни керівних органів та статутної діяльності;
— не забезпечено виконання вимог п. 2.3 цього Положення;
— громадська організація подає недостовірну інформацію про діяльність та щодо спроможності реалізувати проект;
— заявка на участь у конкурсі подана після закінчення встановленого терміну або не містить повного комплекту конкурсної документації;
— проект подано громадською організацією, яка не надала фінансового та творчого звітів стосовно цільового використання бюджетних коштів, виділених на реалізацію проекту у попередньому році;
— громадською організацією надіслано офіційного листа про відкликання проекту з конкурсу.
2.5. Організація проведення конкурсу.
Для розгляду проектів при Головному управлінні як консультативно-дорадчий орган утворюється конкурсна комісія. Персональний склад конкурсної комісії щорічно затверджується наказом Головного управління після визначення пріоритетів конкурсу.
До складу конкурсної комісії можуть входити співробітники Головного управління, депутати Київської міської ради, представники неприбуткових організацій, що не беруть участь у конкурсі, а також залучені експерти.
У своїй діяльності конкурсна комісія керується законодавством України та цим Положенням.
2.6. Порядок подання проектів на конкурс.
Для участі у конкурсі громадська організація у термін, визначений оголошенням про конкурс, подає Головному управлінню конкурсну документацію, складену українською мовою, яка містить:
— заявку на участь; у конкурсі відповідно до форми (додаток 1);
— копію рішення керівного органу громадської організації про затвердження проекту, завірену печаткою громадської організації;
— копію свідоцтва про реєстрацію, завірену печаткою громадської організації;
— копію статуту (положення) громадської організації із усіма змінами та доповненнями, завірену печаткою громадської організації;
— проект з додатками (оригінал і 5 копій) відповідно до форми (додаток 2).
2.7. При прийомі конкурсної документації громадській організації видається довідка, в якій зазначаються дата та перелік прийнятих документів, реєстраційний номер проекту. Повернення учасникам конкурсу документів внаслідок їх некомплектності або неналежного оформлення не перешкоджає повторному поданню документів після усунення недоліків в рамках встановленого терміну.
У разі, коли до участі у конкурсі допущено лише один проект, або не допущено жодного, Головне управління має право прийняти рішення про продовження терміну прийняття конкурсної документації.
2.8. Після закінчення терміну прийняття конкурсної документації конкурсна комісія на своєму засіданні складає протокол про це із зазначенням усіх зареєстрованих заявок.
Конкурсна документація громадським організаціям не повертається, крім випадків, коли проект не допущено до участі в конкурсі.
2.9. Процедура оцінювання конкурсних проектів.
Процедура оцінювання конкурсних проектів проводиться у три етапи:
перший — попередній відбір;
другий — експертне оцінювання;
третій — захист проектів.
2.9.1. На першому етапі конкурсна комісія розглядає конкурсну документацію і визначає технічну, організаційну та фінансову спроможність кожного претендента реалізувати поданий нею проект, а також відповідність проекту вимогам, викладеним у пп. 2.3, 2.4 та 2.6 цього Положення.
У разі потреби може бути проведено перевірку достовірності інформації, поданої в конкурсній документації.
На підставі конкурсної документації, за результатами відповідності проектів вимогам, викладеним у п. 2.3, 2.4 та 2.6 цього Положення, конкурсна комісія визначає проекти, що можуть брати участь у другому етапі конкурсу.
Про своє рішення конкурсна комісія повідомляє усім громадським організаціям, які подали проекти на конкурс.
2.9.2. На другому етапі здійснюється експертне оцінювання проектів, що пройшли попередній відбір.
Експертне оцінювання здійснюється силами залучених експертів, якими можуть бути науковці, фахівці, які мають значний досвід роботи в сфері вирішення винесених на конкурс проблем. Не може бути експертом особа, яка є членом громадської організації, що подала проект на конкурс, або розробником чи виконавцем одного з проектів.
Персональний список експертів щорічно затверджується наказом Головного управління після визначення пріоритетів конкурсу. У своїй діяльності експерти керуються законодавством України, цим Положенням, та відповідною Інструкцією, затвердженою наказом Головного управлоіння.
На підставі загальної оціночної відомості, складеної за результатами експертного оцінювання, а також додаткового обговорення членами конкурсної комісії (у разі потреби), Головне управління визначає проекти, що допускаються до захисту та можуть претендувати на часткове бюджетне фінансування. Про це складається відповідний протокол.
Про своє рішення конкурсна комісія повідомляє усім громадським організаціям, що були допущені до другого етапу конкурсу.
2.9.3. Процедура захисту передбачає презентацію кожного проекту керівником проекту або іншою уповноваженою особою (за письмовою згодою керівника проекту) з наступним публічним обговоренням членами конкурсної комісії. На захисті проектів можуть бути присутніми та брати участь в обговоренні представники всіх громадських організацій, що подавали заявки на конкурс.
На основі розгляду зведеної оціночної експертної відомості з урахуванням результатів захисту та обговорення, конкурсна комісія ухвалює рішення про переможців конкурсу з рекомендацією Головному управлінню про обсяги виділення бюджетних коштів на реалізацію проектів-переможців.
2.10. Рішення про визначення переможців конкурсу оформлюється відповідним протоколом, в якому зазначаються найменування громадських організацій, назви проектів-переможців та суми коштів, рекомендованих комісією для їх реалізації. Протокол підписується усіма присутніми на засіданні членами конкурсної комісії та експертами.
Про рішення щодо переможців конкурсу Головне управління у двотижневий термін повідомляє громадським організаціям. У разі потреби, за письмовим запитом керівника громадської організації або керівника проекту, надається витяг з протоколу.
III. Форми співробітництва по проектах
3.1 За результатами конкурсу Головне управління видає наказ про затвердження переліку проектів, визнаних переможцями конкурсу. У наказі зазначаються назва проекту, найменування організації-виконавця та обсяг коштів міського бюджету, що виділяються на його виконання. Наказ є підставою для укладання фінансової угоди з організацією-виконавцем, в якій має бути передбачено взаємні зобов’язання сторін щодо фінансування, реалізації проекту та подання звітності за результатами реалізації.
3.2. Порядок укладання фінансових угод з організацією-виконавцем встановлюється Головним управлінням.
Перерахування коштів за фінансовою угодою здійснюється у два етапи:
— попередня оплата для забезпечення підготовки та реалізації проекту;
— остаточний розрахунок після проведення проекту та подання звітності за результатами реалізації з урахуванням перерахунку на фактичні витрати.
3.3. Головне управління здійснює поточний контроль за цільовим використанням виділених бюджетних коштів та підсумкове оцінювання виконання проекту організацією-виконавцем. Для підготовки громадських організацій до якісного виконання проектів, а також моніторингу та супроводу проектів в ході реалізації, Головне управління може залучати сторонні установи (організації) на договірних засадах. Організація-виконавець повинна сприяти здійсненню поточного контролю за ходом реалізації проекту.
3.4. На прохання організації-виконавця Головне управління може надавати йому інформаційну і консультативну підтримку, а також клопотати про надання необхідної підтримки відповідними структурами місцевої виконавчої влади.
3.5. У разі виявлення фактів використання організацією-виконавцем виділених коштів не за призначенням або порушень при їх використанні, а також у разі чинення перепон у здісненні поточного контролю, Головне управління має право достроково припинити дію угоди про виділення фінансування, а організація-виконавець несе відповідальність, передбачену законодавством України.
3.6. По закінченні роботи по проекту організація-виконавець надає у терміни, що визначаються угодою про надання фінансування організації-виконавцю, такі документи:
— фактичні списки учасників проекту з адресами та телефонами, підписані керівником організації-виконавця;
— завірені керівником та печаткою організації-виконавця фінансовий та описовий звіти про реалізацію проекту, що подаються за встановленими формами (додатки 3 та 4).
3.7. Організація-виконавець під час подання фінансового звіту має документально підтвердити залучення позабюджетних коштів для реалізації проекту.
IV. Заключні положення
4.1. Керуючись принципами гласності та відкритості, організатори конкурсу забезпечують активне інформування громадськості про хід реалізації проектів на всіх стадіях.
4.2. Головне управління щорічно оприлюднює річний звіт про використання коштів міського бюджету на фінансування проектів-переможців конкурсу із зазначенням їх назв, організацій-виконавців та сум коштів, виділених із міського бюджету на реалізацію названих проектів.
4.3. Результати проведення конкурсу та реалізації проектів-переможців регулярно розглядаються на засіданні Ради з питань молодіжної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Додатки не друкуються. Ознайомитися з ними можна в секретаріаті Київради

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211